CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - 0.3 + 6.0 + 2.0 km (0,3-6-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:58,8 0:04:22,2 0:00:46,5 0:12:14,6 0:00:40,6 0:07:54,7
2. Karbanová Marie (2008) CZE TJ Nová Paka --- 0:26:31,5 0:04:43,2 0:00:51,5 0:12:09,6 0:00:33,3 0:08:13,7
3. Marková Nela (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:26:38,3 0:05:13,7 0:00:44,5 0:12:14,1 0:00:41,1 0:07:44,6
4. Jarošová Eliška (2008) CZE ArtSport Team --- 0:26:53,3 0:04:42,7 0:00:45,8 0:12:16,4 0:00:33,6 0:08:34,7
5. Bednářová Nela (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:18,6 0:05:01,5 0:00:51 0:12:22,9 0:00:38,4 0:08:24,6
6. Fixová Anna (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:27:40 0:05:32,5 0:00:57,5 0:12:09,1 0:00:39,1 0:08:21,6
7. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:43,6 0:05:23,5 0:00:55 0:12:23,6 0:00:36,4 0:08:24,9
8. Křížová Kristýna (2009) CZE Loko Trutnov --- 0:27:57,3 0:05:09,7 0:00:49,5 0:12:16,6 0:00:45 0:08:56,2
9. Dvořáková Pavlína (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:28:06,6 0:04:03,7 0:00:51,8 0:12:30,6 0:00:43,9 0:09:56,4
10. Vodová Nikola (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:28:48 0:05:35 0:00:51,3 0:13:26,9 0:00:49,3 0:08:05,4
11. Bakočová Ema (2009) CZE Spartak Trutnov --- 0:29:15 0:05:20,7 0:01:11,5 0:13:18,1 0:00:37,8 0:08:46,6
12. Jenčíková Anna (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:29:22,3 0:05:23,5 0:01:04,3 0:12:20,5 0:00:35,5 0:09:58,4
13. Sedláčková Stella (2009) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:29:27,6 0:05:16,7 0:00:59 0:12:58,9 0:00:46,3 0:09:26,5
14. Bělobradičová Adéla (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:29:28,6 0:04:43,2 0:00:55,5 0:13:33,9 0:00:43 0:09:32,7
15. Mezlíková Zuzana (2009) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:41,8 0:06:03 0:00:51,7 0:13:28,9 0:00:40,9 0:08:37,1
16. Kuchařová Adéla (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:48,3 0:05:41,5 0:00:56 0:13:30,9 0:00:55,3 0:08:44,5
17. Koudelková Lucie (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:30:13,2 0:05:54 0:00:47,5 0:13:12,9 0:00:42,6 0:09:36,2
18. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:30:20,7 0:05:33,2 0:01:09,3 0:13:38,9 0:00:42,9 0:09:16,2
19. Popelková Aneta (2009) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:30:20,8 0:05:47,7 0:01:02,5 0:13:32,6 0:00:40,1 0:09:17,7
20. Šimáková Adéla (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:31:12,2 0:05:23,2 0:01:02 0:13:46,1 0:00:58,1 0:10:02,5
21. Koptíková Kristýna (2009) CZE TriSK ČB --- 0:31:30,1 0:05:52,4 0:00:57 0:13:31,9 0:01:03,3 0:10:05,2
22. Navrátilová Kateřina (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:31:30,2 0:06:14,2 0:01:01,3 0:14:03,8 0:00:47,8 0:09:22,9
23. Kraumanová Lucie (2009) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:33:12,3 0:07:18,2 0:01:15,5 0:13:47,6 0:00:56,4 0:09:54,4
24. Gottwaldová Amálie (2009) CZE Ski OB Šternberk - MSK --- 0:33:36 0:07:29,7 0:01:02,5 0:13:45,1 0:00:54,9 0:10:23,6
25. Šneidrová Tereza (2008) CZE --- --- 0:34:05,8 0:05:22 0:01:13,7 0:16:31,6 0:00:55,4 0:10:02,9
26. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:34:21,3 0:05:24,7 0:01:13,8 0:13:48,1 0:00:44,4 0:13:10,1
27. Horňáková Aneta (2008) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:34:40 0:05:30,2 0:01:00,8 0:15:10,9 0:00:50,3 0:12:07,6
28. Datinská Viola (2008) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:36:00,5 0:05:39,2 0:01:09,8 0:16:12,1 0:00:50,9 0:12:08,4
29. KINTEROVÁ Nela (2008) CZE --- --- 0:36:32 0:07:42,1 0:01:12,8 0:16:15,1 0:01:07,9 0:10:13,8
30. Šináglová Anna (2009) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 0:37:07 0:08:28 0:01:46 0:16:01,3 0:00:53,5 0:09:58
Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
STOCHOVÁ Barbora (2009) CZE SK Oceláci Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---
KALADZHIAN Kira (2008) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---