CZECHMAN Kid's Triatlon, 5. 9. 2021 - 0.1 + 2.0 + 0.7 km (0,1-2-0,7), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Šmehlík Timm (2010) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:14,9 0:01:20,5 0:00:53 0:04:26,4 0:00:39,7 0:02:55,1
2. Bíba Tadeáš (2010) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:35,8 0:01:32,5 0:00:47,7 0:04:33,4 0:00:32,7 0:03:09,3
3. Mazánek Matěj (2010) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:10:52,1 0:01:17 0:00:49,7 0:04:42,2 0:00:35,2 0:03:27,8
4. Zón Jakub (2010) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:54,6 0:01:46,7 0:00:56 0:04:29,4 0:00:37,9 0:03:04,3
5. Pňovský Sebastian (2011) CZE Silvini team --- 0:11:04,1 0:02:07 0:00:55 0:04:16,7 0:00:39,1 0:03:06,1
6. Plucar Vojtěch (2011) CZE --- --- 0:11:05,9 0:01:46,5 0:00:59 0:04:29,9 0:00:40,4 0:03:10
7. Ihn Šimon (2010) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:11:06,9 0:01:37,7 0:01:04 0:04:34,7 0:00:39,7 0:03:10,6
8. Kovář Antonín (2011) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:07,9 0:01:34,5 0:01:01,5 0:04:35,2 0:00:41,2 0:03:15,4
9. Hoffmann Šíma (2010) CZE Czech Multisport Coaching --- 0:11:14,6 0:01:49,3 0:00:59,9 0:04:21,9 0:00:46,9 0:03:16,3
10. Blažek Vojtěch (2010) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:18,6 0:01:34 0:01:01,4 0:04:36,4 0:00:41,1 0:03:25,4
11. Staněk Jan (2011) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:24,9 0:01:43,5 0:01:00 0:04:30,7 0:00:49,2 0:03:21,4
12. Dedek jakub (2012) CZE AD team z.s. --- 0:11:43,6 0:01:57,9 0:01:07,4 0:04:39,4 0:00:37,1 0:03:21,6
13. Kříž David (2010) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:11:44,4 0:01:52 0:00:55,7 0:04:43,7 0:00:50,4 0:03:22,4
14. Benda Vladimír (2011) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:11:57,1 0:01:49,7 0:01:13,7 0:04:38,7 0:00:45,8 0:03:29
15. Strangmuller Maxim (2011) CZE Harfasport team --- 0:11:59,4 0:01:47,7 0:00:53,5 0:04:48,9 0:00:45,8 0:03:43,2
16. Grom Viliam (2012) CZE --- --- 0:12:15 0:01:59 0:01:02,7 0:04:57,7 0:00:44,4 0:03:31
17. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:12:25,1 0:01:36 0:01:05,2 0:05:16,7 0:00:43,8 0:03:43,2
18. Houška Matyáš (2011) CZE ROAD2KONA --- 0:12:41,1 0:02:02,5 0:01:09,7 0:04:44,8 0:00:43 0:04:01
19. Petr Pavel (2010) CZE --- --- 0:12:57,8 0:01:41,6 0:00:56,7 0:04:39,7 0:00:46,8 0:04:52,9
20. Kabát Jonáš (2012) CZE Loko Teplice --- 0:13:07,1 0:01:58,7 0:01:06,3 0:05:54,8 0:00:40,2 0:03:26,8
21. Bednář Šimon (2012) CZE --- --- 0:13:19,3 0:02:14,9 0:01:01,6 0:05:44,9 0:00:37,9 0:03:39,8
22. MÁLEK Jan (2010) CZE PK Pour --- 0:13:32,8 0:01:44 0:01:44,5 0:05:42 0:00:44 0:03:38,1
23. Houška Lukáš (2013) CZE ROAD2KONA --- 0:13:36,4 0:02:23,5 0:01:11,7 0:05:29,9 0:00:47,6 0:03:43,5
24. NEDVÍDEK Filip (2011) CZE Nedvíďata --- 0:13:44,6 0:02:35,7 0:01:33,5 0:05:15,9 0:00:43,6 0:03:35,6
25. ČECHMÁNEK Oliver (2013) CZE AD team z.s. --- 0:13:59,9 0:02:55,7 0:01:04,7 0:05:36,2 0:00:41,1 0:03:42
26. VYBÍRAL Cyril (2013) CZE --- --- 0:14:03,6 0:02:13,3 0:01:23,4 0:05:59,2 0:00:40,2 0:03:47,4
27. MARAVÍK Petr Marek (2012) CZE Trimola --- 0:14:06,1 0:02:36 0:01:28 0:05:27,4 0:00:41,2 0:03:53,4
28. Škarka Albert (2011) CZE Marina gang --- 0:14:08,1 0:01:57,9 0:01:29,8 0:05:59,4 0:00:46,8 0:03:54
29. Datinský Ondřej (2011) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:14:16,9 0:02:04 0:01:22,5 0:05:50,4 0:00:52,8 0:04:07
30. Škarka Eduard (2011) CZE Marina gang --- 0:14:43,1 0:01:50,7 0:01:39,7 0:06:02,9 0:00:47,7 0:04:21,9
31. Zadák Vít (2011) CZE 2BWINNER TEAM --- 0:15:41,9 0:03:21,7 0:01:20,2 0:06:04,4 0:00:45,6 0:04:09,7
32. NEDVÍDEK David (2013) CZE Nedvíďata --- 0:16:13,3 0:03:25 0:01:27,2 0:05:59,9 0:00:42,6 0:04:38,4
33. MAITL Adam (2011) CZE KVS --- 0:16:14,3 0:02:23,5 0:02:51,7 0:05:54,2 0:00:52,9 0:04:11,8
34. KOŠKA Jáchym (2012) CZE Betri --- 0:16:33,6 0:02:38 0:01:57,2 0:06:16,6 0:00:45,1 0:04:56,5
35. KUCHYŇKA Matyáš (2013) CZE FUBO Team --- 0:17:00,6 0:02:28 0:02:26,2 0:06:42,9 0:00:48,1 0:04:35,2
Čechmánek Eduard (2011) CZE AD team z.s. --- DNS --- --- --- --- ---