INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 28. 8. 2021 - Ženy 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 1:03:56,4 0:10:02,9 (1) 0:00:42,6 (2) 0:34:26 (4) 0:00:34,7 (1) 0:18:10,2 (1)
2. Bičanová Margaréta (2001) SVK Triathlon team nereus žilina --- 1:04:53,3 0:10:11,4 (3) 0:00:44,9 (4) 0:34:17 (1) 0:00:45 (8) 0:18:55 (3)
3. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:20 0:10:09,2 (2) 0:00:41,7 (1) 0:34:20 (3) 0:00:36 (2) 0:19:33,1 (7)
4. Frintová Vendula (1983) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:06:07 0:10:18,7 (5) 0:00:47,5 (6) 0:35:21,5 (5) 0:00:46,5 (10) 0:18:52,8 (2)
5. Balcarová Julie (2003) CZE Here To Win team --- 1:08:29,5 0:11:22,7 (13) 0:00:48,5 (7) 0:34:18,4 (2) 0:00:40,7 (3) 0:21:19,2 (11)
6. Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:09:33,7 0:11:35,3 (17) 0:00:59,6 (21) 0:37:06,9 (10) 0:00:42,8 (5) 0:19:09,1 (4)
7. Říhová Eliška (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:09:55,1 0:10:23,6 (8) 0:00:49,2 (10) 0:38:06,9 (19) 0:01:03,2 (32) 0:19:32,2 (5)
8. Štěrbová Michaela (1999) CZE --- --- 1:10:01,9 0:10:15,6 (4) 0:00:51,1 (13) 0:37:34,1 (15) 0:00:45,1 (9) 0:20:36 (8)
9. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 1:10:10,9 0:10:19,2 (6) 0:00:48,6 (8) 0:37:00,7 (9) 0:00:46,5 (11) 0:21:15,9 (10)
10. Horňová Adriana (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:10:47,2 0:11:03 (12) 0:00:58,1 (17) 0:36:36,9 (6) 0:00:48,3 (16) 0:21:20,9 (12)
11. Srogoňová Alena (2003) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:10:57,2 0:12:19 (21) 0:00:51,3 (14) 0:37:26,8 (14) 0:00:47,2 (14) 0:19:32,9 (6)
12. Šmídová Anna (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 1:11:16,6 0:10:23,2 (7) 0:00:53,4 (16) 0:37:23 (12) 0:00:50,7 (19) 0:21:46,3 (15)
13. Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:11:37,7 0:10:25,8 (9) 0:00:51,7 (15) 0:38:06,3 (18) 0:00:46,5 (12) 0:21:27,4 (13)
14. Chovanečková Nikola (2005) CZE TITAN TRILIFE --- 1:11:58,1 0:11:01,7 (11) 0:00:58,4 (19) 0:38:10,2 (20) 0:00:44,3 (7) 0:21:03,5 (9)
15. Chmátalová Adéla (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:12:13 0:11:32,5 (16) 0:00:50,3 (11) 0:37:17,9 (11) 0:00:47,5 (15) 0:21:44,8 (14)
16. Vencálková Barbora (2005) CZE Individuální --- 1:12:42,1 0:10:31,4 (10) 0:01:10,3 (26) 0:37:00,2 (8) 0:01:04,2 (33) 0:22:56 (21)
17. Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:12:47,2 0:11:52,4 (19) 0:00:51 (12) 0:37:24,1 (13) 0:00:42,8 (6) 0:21:56,9 (16)
18. Procházková Nikola (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:13:42,4 0:11:45,3 (18) 0:00:47,4 (5) 0:38:10,9 (21) 0:00:53,2 (23) 0:22:05,6 (17)
19. Pičmanová Zuzana (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:14:08,6 0:11:23,5 (14) 0:01:10,2 (25) 0:38:05,9 (17) 0:00:42 (4) 0:22:47 (20)
20. Krobová Eliška (2003) CZE Tri club Česká Lípa --- 1:14:29,7 0:12:54,9 (24) 0:00:48,6 (9) 0:36:54,8 (7) 0:00:46,9 (13) 0:23:04,5 (22)
21. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:15:45,6 0:11:24,3 (15) 0:00:59,2 (20) 0:37:52,7 (16) 0:00:50,9 (20) 0:24:38,5 (25)
22. Štěpánová Lenka (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:17:55,4 0:12:12,9 (20) 0:01:11,9 (28) 0:39:21,4 (22) 0:00:59,6 (29) 0:24:09,6 (24)
23. Matoušová Michaela (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:19:12,3 0:12:43,2 (22) 0:01:08,1 (23) 0:40:30,9 (24) 0:00:50,5 (18) 0:23:59,6 (23)
24. Ficová Markéta (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:19:21,9 0:14:21 (27) 0:00:44,4 (3) 0:40:46,1 (25) 0:00:49,9 (17) 0:22:40,5 (19)
25. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 1:22:19 0:14:21,3 (28) 0:01:06,1 (22) 0:40:25,7 (23) 0:00:51,3 (22) 0:25:34,6 (29)
26. Schovalová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:23:53,4 0:12:54,2 (23) 0:00:58,1 (18) 0:42:00,9 (31) 0:00:53,6 (24) 0:27:06,6 (32)
27. Krajhanzlová Martina (1987) SVK --- --- 1:24:07,5 0:17:39,8 (35) 0:01:20,7 (34) 0:41:26,7 (27) 0:01:13,4 (34) 0:22:26,9 (18)
28. Duspivová Iveta (1975) CZE PROFI SPORT Cheb --- 1:25:12,7 0:13:29,6 (26) 0:01:13,4 (30) 0:41:15,1 (26) 0:01:19,1 (35) 0:27:55,5 (33)
29. Dvorská Alžběta (2004) CZE Loko Trutnov --- 1:25:20,8 0:16:36,3 (31) 0:01:12,7 (29) 0:41:44 (28) 0:00:58,9 (28) 0:24:48,9 (27)
30. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:25:53,1 0:17:02 (32) 0:01:14,6 (32) 0:41:52,7 (29) 0:00:56,5 (26) 0:24:47,3 (26)
31. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 1:27:00,2 0:13:23,2 (25) 0:01:09,2 (24) 0:42:48,7 (33) 0:00:50,9 (21) 0:28:48,2 (35)
32. Procházková Vendula (1974) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:27:05,9 0:15:54,8 (30) 0:01:31,3 (35) 0:42:03,7 (32) 0:00:56,4 (25) 0:26:39,7 (30)
33. Tredgett Martina (1981) CZE Individuální --- 1:27:13,5 0:17:26 (34) 0:01:13,9 (31) 0:42:00,8 (30) 0:01:02,9 (31) 0:25:29,9 (28)
34. Koutná Eva (1978) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:29:57,8 0:14:27,3 (29) 0:01:16,4 (33) 0:45:09,4 (34) 0:00:57,1 (27) 0:28:07,6 (34)
35. Kulinová Klára (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 1:33:54,4 0:17:07,8 (33) 0:01:10,3 (27) 0:47:31,2 (35) 0:01:02,1 (30) 0:27:03 (31)
Gremlicová Lucie (1969) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Vojtěšková Barbora (2004) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- DNF 0:11:33,7 0:00:49,8 --- --- ---
Pitrmanová Kateřina (2004) CZE Loko Trutnov --- DNF 0:12:26,8 0:00:58,2 0:43:27,1 0:00:41,3 ---