MORAVIAMAN Triatlon, 19. 6. 2021 - 3,8-180-42, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Řenč Tomáš (1990) CZE Triatlon Slaný --- 8:21:07 0:49:21 (1) 0:01:38 (3) 4:34:36 (2) 0:01:33 (3) 2:53:57 (1)
2. Jakimiuk Daniel (1993) POL Natural EPO #DASHRADE Racing Team --- 8:31:50 0:57:51 (14) 0:01:49 (8) 4:31:35 (1) 0:01:20 (1) 2:59:14 (2)
3. Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- 8:43:10 0:54:11 (8) 0:02:04 (14) 4:44:57 (5) 0:02:00 (16) 2:59:55 (3)
4. Holub Michal (1985) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 8:49:49 0:57:54 (15) 0:01:45 (6) 4:40:41 (4) 0:01:39 (4) 3:07:48 (4)
5. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 9:05:45 0:54:24 (9) 0:02:34 (34) 4:45:31 (7) 0:01:55 (14) 3:21:20 (7)
6. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 9:09:25 0:56:38 (11) 0:02:02 (13) 4:36:21 (3) 0:01:49 (11) 3:32:32 (14)
7. Kundrát Jan (1987) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 9:12:58 1:03:44 (30) 0:01:37 (2) 4:45:09 (6) 0:01:48 (10) 3:20:38 (5)
8. Jílek David (1987) CZE CSG TRI TEAM --- 9:31:28 0:53:24 (6) 0:01:39 (4) 4:47:22 (8) 0:02:05 (21) 3:46:55 (19)
9. Slabý Jan (1987) CZE Eleven BlackET --- 9:37:32 1:03:03 (29) 0:02:32 (32) 5:08:59 (22) 0:02:08 (22) 3:20:48 (6)
10. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 9:39:04 1:07:01 (36) 0:02:27 (28) 5:00:13 (10) 0:02:10 (23) 3:27:11 (9)
11. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 9:40:16 1:00:10 (18) 0:02:12 (21) 5:14:27 (27) 0:01:45 (8) 3:21:41 (8)
12. Havrlant Jiří (1976) CZE Café racers --- 9:41:16 1:02:42 (27) 0:02:11 (19) 5:03:13 (17) 0:02:26 (28) 3:30:42 (12)
13. Capt. Sklenář Jakub (1983) CZE Individuální --- 9:48:59 1:08:28 (47) 0:02:52 (42) 5:02:27 (13) 0:01:57 (15) 3:33:14 (16)
14. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 9:52:49 1:11:14 (56) 0:03:33 (64) 5:02:53 (15) 0:03:07 (43) 3:32:00 (13)
15. Varela Paul (1989) FRA Road2Kona --- 9:54:03 1:11:47 (59) 0:02:18 (23) 5:01:01 (12) 0:02:55 (39) 3:36:00 (17)
16. Stahl Jaroslav (1980) CZE Individuální --- 9:58:01 1:07:22 (42) 0:03:30 (62) 5:16:33 (28) 0:02:03 (19) 3:28:30 (10)
17. Smith Matthew (1978) CZE Individuální --- 9:59:10 1:01:55 (24) 0:02:09 (17) 5:24:40 (37) 0:01:40 (5) 3:28:44 (11)
18. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 10:08:44 1:00:31 (20) 0:02:42 (41) 5:03:30 (18) 0:02:49 (37) 3:59:10 (29)
19. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 10:16:33 0:51:44 (4) 0:01:53 (9) 5:11:50 (23) 0:03:14 (47) 4:07:50 (36)
20. Nosek Dalibor (1977) SVK Triatlon Team Trnava --- 10:19:26 1:12:13 (64) 0:02:39 (38) 5:28:53 (45) 0:02:26 (29) 3:33:13 (15)
21. Beňa Marek (1976) CZE Zapro team --- 10:20:12 1:01:14 (22) 0:02:24 (26) 5:06:08 (20) 0:02:55 (40) 4:07:28 (34)
22. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 10:20:42 1:07:18 (40) 0:03:19 (55) 5:02:49 (14) 0:02:02 (18) 4:05:12 (32)
23. Matějovský Jan (1978) CZE USK Akademik Cheb --- 10:21:55 1:06:16 (33) 0:01:44 (5) 5:06:28 (21) 0:01:41 (6) 4:05:43 (33)
24. Řídký Vladimír (1979) CZE Individuální --- 10:22:33 1:07:04 (37) 0:02:41 (39) 5:20:08 (33) 0:03:18 (48) 3:49:21 (21)
25. Racek Tomáš (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 10:23:22 0:57:49 (13) 0:02:35 (35) 5:04:54 (19) 0:01:46 (9) 4:16:17 (42)
26. Grézl Lukáš (1987) CZE Individuální --- 10:24:05 1:11:05 (54) 0:02:41 (40) 5:22:42 (35) 0:03:07 (44) 3:44:28 (18)
27. Holkup Tomáš (1979) CZE BET --- 10:29:23 1:11:20 (58) 0:02:10 (18) 5:18:36 (29) 0:03:19 (49) 3:53:56 (26)
28. Juřička Jiří (1976) CZE Individuální --- 10:30:35 1:12:22 (68) 0:03:18 (51) 5:18:48 (30) 0:02:28 (31) 3:53:38 (25)
29. Hochwart Florian (1990) DEU TuS Fürstenfeldbruck e.V. --- 10:31:43 0:52:56 (5) 0:01:58 (12) 5:26:14 (41) 0:01:41 (7) 4:08:51 (37)
30. Karásek Antonín (1982) CZE Individuální --- 10:32:10 1:01:54 (23) 0:02:30 (30) 5:14:22 (26) 0:04:16 (70) 4:09:06 (38)
31. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 10:37:32 1:08:48 (48) 0:02:06 (15) 5:29:00 (46) 0:03:28 (56) 3:54:08 (27)
32. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 10:39:22 1:12:39 (69) 0:03:22 (56) 5:31:38 (51) 0:03:29 (58) 3:48:12 (20)
33. Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 10:39:53 1:07:12 (38) 0:02:24 (27) 5:24:45 (38) 0:01:29 (2) 4:03:59 (31)
34. Bláha Jan (1982) CZE --- --- 10:43:25 1:02:54 (28) 0:04:28 (77) 5:41:24 (65) 0:03:22 (52) 3:51:15 (23)
35. Javornický Tomáš (1977) CZE M --- 10:48:54 1:16:29 (77) 0:04:07 (74) 5:30:58 (50) 0:04:57 (81) 3:52:20 (24)
36. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 10:49:47 0:57:01 (12) 0:01:35 (1) 5:24:30 (36) 0:02:20 (25) 4:24:20 (46)
37. Polak Radek (1979) CZE AD team --- 10:49:47 1:08:49 (49) 0:02:33 (33) 4:54:02 (9) 0:02:48 (36) 4:41:33 (61)
38. Lácha Pavel (1969) CZE RESOLUTION TEAM --- 10:53:36 1:07:36 (44) 0:02:06 (16) 5:12:47 (25) 0:02:16 (24) 4:28:50 (49)
39. Počekajlo Václav (1987) CZE --- --- 10:56:44 1:12:12 (63) 0:03:06 (46) 5:48:17 (71) 0:02:56 (41) 3:50:11 (22)
40. Kudrna David (1977) CZE Individuální --- 10:57:50 1:15:42 (75) 0:03:48 (69) 5:35:41 (56) 0:02:37 (33) 4:00:00 (30)
41. Ungerman Antonín (1978) CZE TJ SOKOL Podlázky --- 11:01:05 1:07:14 (39) 0:02:18 (24) 5:00:41 (11) 0:02:03 (20) 4:48:48 (69)
42. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 11:03:19 1:02:23 (25) 0:01:57 (11) 5:19:49 (31) 0:02:35 (32) 4:36:32 (58)
43. Horák Dušan (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 11:07:07 1:11:47 (60) 0:03:28 (59) 5:28:06 (43) 0:02:23 (26) 4:21:22 (45)
44. Šlégl Jiří (1992) CZE TJ Sokol Podlazky --- 11:09:52 1:18:41 (85) 0:03:12 (50) 5:02:53 (16) 0:02:24 (27) 4:42:40 (62)
45. Findura David (1991) CZE --- --- 11:15:43 1:06:11 (32) 0:03:18 (52) 5:52:21 (74) 0:03:25 (54) 4:10:25 (40)
46. Švajcr Radek (1972) CZE Triatlon Plzeň --- 11:17:39 1:00:45 (21) 0:04:32 (78) 5:35:22 (54) 0:04:32 (72) 4:32:27 (56)
47. Hába Jan (1980) CZE Joskatel Team --- 11:17:40 1:19:45 (87) 0:03:18 (53) 5:27:01 (42) 0:02:27 (30) 4:25:07 (47)
48. Pluhař David (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 11:18:14 0:55:08 (10) 0:01:46 (7) 5:41:16 (64) 0:01:49 (12) 4:38:13 (60)
49. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 11:21:31 1:00:28 (19) 0:03:55 (70) 5:11:56 (24) 0:08:09 (115) 4:57:01 (77)
50. Procházka Rostislav (1980) CZE --- --- 11:23:26 1:17:35 (79) 0:06:33 (106) 5:25:38 (39) 0:03:43 (60) 4:29:54 (51)
51. Dvořák Tomáš (1976) CZE Etriatlon Team --- 11:24:21 1:10:15 (52) 0:02:37 (36) 5:47:59 (70) 0:03:20 (51) 4:20:08 (44)
52. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 11:24:45 1:06:36 (34) 0:01:56 (10) 5:41:10 (63) 0:03:19 (50) 4:31:42 (54)
53. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 11:29:11 0:58:49 (16) 0:03:01 (43) 5:22:30 (34) 0:01:52 (13) 5:02:57 (82)
54. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 11:30:20 1:12:20 (67) 0:03:30 (63) 5:39:26 (61) 0:02:52 (38) 4:32:10 (55)
55. Liska Jan (1977) CZE FlyingFoxes --- 11:33:14 1:24:00 (103) 0:02:17 (22) 5:30:39 (49) 0:04:36 (75) 4:31:39 (53)
56. Hynčica Pavel (1978) CZE Štěrkáč !!! --- 11:33:30 1:17:50 (82) 0:04:51 (82) 5:35:33 (55) 0:06:00 (96) 4:29:14 (50)
57. Dohnal Petr (1981) CZE Zapro team --- 11:34:34 1:07:27 (43) 0:04:12 (76) 5:20:07 (32) 0:07:07 (108) 4:55:39 (75)
58. Sýkora Ľudovít (1978) SVK --- --- 11:35:45 1:23:40 (101) 0:04:54 (84) 5:49:27 (73) 0:04:06 (64) 4:13:37 (41)
59. Löffelmann Petr (1981) CZE EasyGoRun --- 11:38:19 0:51:39 (3) 0:03:01 (44) 5:36:52 (58) 0:04:23 (71) 5:02:22 (81)
60. Fara Jan (1984) CZE Triatlon Mladá Boleslav --- 11:39:51 1:21:47 (96) 0:04:52 (83) 6:01:45 (83) 0:03:55 (61) 4:07:29 (35)
61. Alferi Jiří (1980) CZE --- --- 11:42:33 1:02:33 (26) 0:05:43 (92) 5:28:51 (44) 0:06:17 (100) 4:59:07 (78)
62. Zich Radek (1984) CZE Individuální --- 11:43:09 1:34:11 (112) 0:06:40 (107) 5:46:29 (67) 0:05:46 (93) 4:10:00 (39)
63. Maňásek Lukáš (1980) CZE Individuální --- 11:48:21 1:21:15 (91) 0:06:00 (96) 5:55:22 (76) 0:06:55 (106) 4:18:48 (43)
64. Dostál Václav (1982) CZE Individuální --- 11:50:12 1:12:09 (62) 0:04:08 (75) 6:00:22 (82) 0:03:03 (42) 4:30:29 (52)
65. Rieger Jan (1976) CZE Individuální --- 11:50:45 1:17:59 (83) 0:06:16 (100) 5:47:51 (69) 0:05:17 (85) 4:33:20 (57)
66. Tarča Jurij (1969) CZE TRIATLON TEAM OSTRAVA --- 11:51:01 1:12:18 (66) 0:03:57 (71) 5:29:48 (48) 0:04:09 (66) 5:00:47 (80)
67. Tobolák Vlastimil (1965) CZE MORAVIAMAN Team --- 12:00:21 1:20:56 (89) 0:02:18 (25) 5:56:29 (77) 0:03:57 (62) 4:36:40 (59)
68. Horák Martin (1973) CZE Janov --- 12:02:39 1:06:39 (35) 0:03:08 (48) 5:31:49 (52) 0:03:29 (59) 5:17:31 (91)
69. Zelenka Filip (1977) CZE Dolni Pocernice --- 12:04:18 1:14:43 (71) 0:04:37 (79) 5:47:14 (68) 0:05:24 (87) 4:52:18 (72)
70. Duba Kamil (1978) CZE Triatlon Lipno --- 12:08:44 1:24:58 (106) 0:07:01 (111) 5:40:48 (62) 0:05:45 (92) 4:50:10 (70)
71. Koudelka Jan (1970) CZE M --- 12:13:52 1:20:37 (88) 0:06:12 (98) 5:25:46 (40) 0:04:36 (76) 5:16:38 (90)
72. Dvořák Tomáš (1985) CZE M --- 12:15:56 1:13:07 (70) 0:02:37 (37) 5:29:05 (47) 0:04:05 (63) 5:27:00 (101)
73. Havranek Lukas (1987) CZE naHoru.tv --- 12:18:19 1:14:48 (72) 0:07:43 (115) 6:46:23 (109) 0:13:07 (120) 3:56:15 (28)
74. Litvan Milan (1982) CZE --- --- 12:22:16 1:47:49 (118) 0:05:20 (87) 5:37:03 (59) 0:05:42 (91) 4:46:21 (64)
75. Nemčík Marek (1975) CZE MORAVIAMAN Team --- 12:23:04 1:12:00 (61) 0:03:28 (60) 6:07:45 (88) 0:06:05 (97) 4:53:44 (73)
76. Žáček Michal (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 12:24:23 1:12:15 (65) 0:06:15 (99) 6:03:18 (84) 0:07:08 (109) 4:55:26 (74)
77. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 12:24:45 1:15:21 (74) 0:04:49 (80) 6:12:03 (93) 0:04:11 (67) 4:48:20 (67)
78. Škarka René (1976) CZE SK Termit --- 12:26:33 1:21:00 (90) 0:05:24 (88) 6:08:14 (89) 0:04:44 (77) 4:47:09 (65)
79. Macháček Marek (1976) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 12:26:49 1:16:02 (76) 0:03:23 (57) 6:36:10 (103) 0:05:47 (95) 4:25:25 (48)
80. Hrabák Kamil (1973) CZE BKP --- 12:28:17 1:11:18 (57) 0:04:03 (73) 6:00:07 (81) 0:03:11 (45) 5:09:36 (84)
81. JUNGMANN Petr (1966) CZE Slavia Karlovy Vary --- 12:31:25 1:21:28 (92) 0:03:46 (68) 6:13:48 (95) 0:04:53 (79) 4:47:29 (66)
82. Voženílek Martin (1983) CZE SK Salith sport Šumperk, z. s. --- 12:31:51 1:07:58 (46) 0:04:54 (85) 5:57:43 (78) 0:05:46 (94) 5:15:27 (87)
83. Dokoupil Petr (1977) CZE --- --- 12:36:02 1:15:13 (73) 0:02:11 (20) 5:37:05 (60) 0:02:41 (34) 5:38:50 (106)
84. Neudek Petr (1975) CZE first time --- 12:37:43 1:18:28 (84) 0:06:23 (102) 5:53:24 (75) 0:04:53 (80) 5:14:33 (86)
85. Oharek Zdeněk (1984) CZE PS Kroměříž --- 12:38:38 0:53:51 (7) 0:03:18 (54) 6:14:13 (96) 0:03:26 (55) 5:23:47 (98)
86. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TTC Olomouc --- 12:38:50 1:29:33 (109) 0:07:08 (112) 6:06:03 (86) 0:07:34 (112) 4:48:31 (68)
87. HEINRICH Lukáš (1979) CZE FORMAN CYCLING CINELLI --- 12:38:54 1:21:43 (94) 0:08:14 (117) 5:46:16 (66) 0:06:29 (103) 5:16:11 (88)
88. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 12:40:22 1:22:04 (98) 0:04:49 (81) 5:35:51 (57) 0:03:11 (46) 5:34:25 (103)
89. Kankrlík Tomáš (1986) CZE --- --- 12:41:56 1:17:35 (80) 0:09:33 (118) 6:09:04 (90) 0:06:35 (105) 4:59:09 (79)
90. Procházka Miroslav (1978) CZE KALDA team --- 12:45:32 1:23:26 (100) 0:06:00 (97) 6:26:20 (101) 0:05:37 (88) 4:44:08 (63)
91. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 12:48:13 1:07:56 (45) 0:03:11 (49) 6:10:37 (92) 0:04:12 (68) 5:22:14 (95)
92. Teslík David (1969) CZE Plavecký klub Havířov --- 12:51:33 0:59:08 (17) 0:03:04 (45) 6:10:12 (91) 0:04:08 (65) 5:35:00 (104)
93. Beneš Pavel (1986) CZE PrajzskáPower --- 12:53:26 1:26:45 (107) 0:03:28 (61) 6:24:37 (100) 0:06:57 (107) 4:51:37 (71)
94. Pýcha Zdeněk (1978) CZE TriatlonSlany --- 12:54:00 1:17:41 (81) 0:05:31 (90) 6:07:28 (87) 0:02:00 (17) 5:21:18 (94)
95. Bláha Jan (1978) CZE BTT Libochovice --- 12:59:53 1:03:53 (31) 0:02:31 (31) 5:33:46 (53) 0:04:33 (73) 6:15:09 (114)
96. Škarka Dan (1978) CZE SK Termit --- 13:06:04 1:27:24 (108) 0:06:29 (104) 6:05:16 (85) 0:04:34 (74) 5:22:19 (96)
97. Tobek František (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 13:09:35 1:21:44 (95) 0:06:29 (105) 6:18:46 (98) 0:06:08 (98) 5:16:25 (89)
98. Culka Petr (1984) CZE --- --- 13:11:32 1:35:51 (114) 0:07:13 (113) 5:59:10 (80) 0:10:12 (119) 5:19:05 (92)
99. Kučera Michal (1979) CZE Triatlon team Nereus Žilina --- 13:21:01 1:10:58 (53) 0:03:38 (65) 5:59:09 (79) 0:04:14 (69) 6:02:59 (112)
100. Kordik Vlastimil (1981) CZE --- --- 13:22:17 1:24:17 (104) 0:06:28 (103) 6:32:40 (102) 0:04:57 (82) 5:13:53 (85)
101. Chaloupka Tomáš (1973) CZE TJ Orel - Líšeň --- 13:29:59 1:30:37 (111) 0:05:39 (91) 6:44:43 (108) 0:03:24 (53) 5:05:34 (83)
102. Pospíšil David (1975) CZE MORAVIAMAN Team --- 13:32:02 1:29:53 (110) 0:03:58 (72) 6:17:09 (97) 0:05:12 (84) 5:35:47 (105)
103. Brčák Jan (1996) CZE --- --- 13:34:56 1:23:42 (102) 0:09:43 (119) 6:56:50 (112) 0:08:46 (117) 4:55:54 (76)
104. Zálešák Michal (1981) CZE --- --- 13:36:00 1:17:31 (78) 0:06:48 (109) 5:49:13 (72) 0:09:56 (118) 6:12:31 (113)
105. Klíma Petr (1996) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 13:50:52 1:09:47 (51) 0:04:56 (86) 6:40:10 (107) 0:08:07 (114) 5:47:49 (108)
106. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 13:50:52 1:35:21 (113) 0:07:39 (114) 6:38:58 (105) 0:06:10 (99) 5:22:42 (97)
107. Cimbak Lubo (1982) SVK --- --- 13:53:06 1:19:08 (86) 0:05:50 (94) 6:22:20 (99) 0:06:27 (102) 5:59:18 (111)
108. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 13:56:26 1:21:29 (93) 0:03:41 (67) 6:46:51 (110) 0:04:52 (78) 5:39:31 (107)
109. Beran Tomáš (1978) CZE AK Malešice Running Freaks --- 14:12:35 1:21:55 (97) 0:15:31 (120) 7:09:22 (116) 0:06:29 (104) 5:19:16 (93)
110. Láníček Petr (1978) CZE KALDA team --- 14:14:36 1:36:12 (115) 0:06:56 (110) 7:00:00 (114) 0:06:22 (101) 5:25:04 (100)
111. Lollek Petr (1971) CZE Sokol Troubelice --- 14:19:34 1:36:16 (116) 0:06:22 (101) 7:06:20 (115) 0:05:41 (89) 5:24:53 (99)
112. Grácik Eduard (1958) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 14:21:47 1:37:58 (117) 0:05:30 (89) 6:39:32 (106) 0:07:18 (110) 5:51:27 (109)
113. Cibulka Radim (1989) CZE IRON STARS BEROUN --- 14:23:25 1:09:35 (50) 0:03:24 (58) 6:13:40 (94) 0:03:28 (57) 6:53:15 (119)
114. Páral Daniel (1994) CZE --- --- 14:27:03 1:07:19 (41) 0:03:06 (47) 7:40:13 (118) 0:02:44 (35) 5:33:39 (102)
115. Novotný Jiří (1976) CZE kosmos bike --- 14:38:43 1:24:27 (105) 0:07:57 (116) 6:58:39 (113) 0:08:42 (116) 5:58:57 (110)
116. Brož Petr (1961) CZE M --- 14:59:34 1:22:29 (99) 0:06:45 (108) 6:50:57 (111) 0:07:49 (113) 6:31:33 (116)
117. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 15:34:38 1:11:10 (55) 0:02:28 (29) 6:37:34 (104) 0:04:58 (83) 7:38:26 (120)
118. Havránek Tomáš (1994) CZE --- --- 15:48:13 0:50:47 (2) 0:05:48 (93) 8:17:56 (120) 0:07:22 (111) 6:26:16 (115)
119. Kubín Tomáš (1975) CZE Run 4Fun --- 16:17:45 1:56:41 (119) 0:05:51 (95) 7:29:44 (117) 0:05:23 (86) 6:40:05 (117)
120. Linhart Milan (1964) CZE KBA Grafitec Dobruška --- 16:48:28 2:17:15 (120) 0:03:40 (66) 7:41:27 (119) 0:05:41 (90) 6:40:23 (118)
Lhotský Michal (1972) CZE Kovářství Souček benátky --- DNF 1:26:01 0:05:13 6:21:29 0:06:33 0:00:00
Červenka Ctibor (1975) CZE Hopman Team Žatec --- DNF 1:24:14 0:06:26 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Šubrt Michal (1971) CZE EPIC5.CZ --- DNF 1:09:23 0:05:34 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Vaněk Jan (1983) CZE TTC Postřelná --- DNF 1:19:30 0:03:19 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Goj Tomáš (1997) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 1:15:54 0:06:42 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Heřman Tomáš (1976) CZE Individuální --- DNF 1:00:35 0:02:40 5:20:58 0:03:33 0:00:00
Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 1:18:51 0:02:49 5:39:29 0:04:32 0:00:00
Svoboda Milan (1983) CZE Etriatlon Team --- DNF 1:08:26 0:02:32 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- DNF 1:19:25 0:05:02 6:57:03 0:05:36 0:00:00
LHOTA Jindřich (1977) CZE --- --- DNF 1:19:10 0:06:13 6:25:20 0:07:13 0:00:00
Bouzek Vít (1991) CZE --- --- DNF 1:43:47 0:05:27 4:56:34 0:00:00 0:00:00
Landa Jan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 1:35:06 0:05:25 6:20:23 0:04:21 0:00:00
Bukovský Jarmil (1971) CZE Kumburak --- DNF 1:12:47 0:03:45 0:00:00 0:00:00 0:00:00
Horník Jan (1971) CZE TJ Sokol Pražské Předměstí --- DNF 1:17:53 0:04:33 6:37:41 0:00:00 0:00:00
Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- DNF 1:10:24 0:03:26 5:50:03 0:06:11 0:00:00
Kadlec Ota (1982) CZE --- --- DNF 1:18:19 0:03:09 6:18:55 0:03:56 0:00:00
Kux Milan (1971) CZE 3atlonteam Uničov --- DNF 1:34:18 0:10:22 7:33:54 0:00:00 0:00:00
Kadlec Vladimír (1977) CZE --- --- DNF 1:31:38 0:10:31 6:28:28 0:13:14 0:00:00
Volejník Michal (1988) CZE HISPORT Team --- DNF 1:02:11 0:02:27 5:26:29 0:00:00 0:00:00
Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 1:19:42 0:04:57 9:30:08 0:00:00 0:00:00