Triathlon Fest Račice - ŠTAFETY

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
Bakočová Ema F 2009 CZE Relay Loko Trutnov J(ELITA) --- 169979 Yes
Balcarová Julie F 2003 CZE Relay Here To Win team JULINČINY PRDELKY --- 170650 No
Bednářová Nela F 2008 CZE Relay TJ Spartak Třebíč TJ SPARTAK TŘEBÍČ B --- 169811 Yes
Cihlář Jakub M 2003 CZE Relay TRI KLUB Příbram TT PŘÍBRAM OPEN --- 170649 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE Relay TJ Spartak Třebíč TJ SPARTAK TŘEBÍČ C --- 169914 No
Cunátová Terezka F 2007 CZE Relay Tri club Česká Lípa TRIACLUB ČESKÁ LÍPA 2 --- 170137 No
Červenka Lukáš M 1995 CZE Relay TT LOKO Beroun TRIATHLON LOKOMOTIVA BEROUN --- 169581 No
Fairaislová Iveta 00 F 1998 CZE Relay TCV Jindřichův Hradec X --- 170095 No
Grebík Radim M 2001 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN TRILIFE A --- 170636 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE Relay VOKOLOPOLE VOKOLOPOLE YOUNGSTERS --- 169697 Yes
Hašlarová Alena F 1978 CZE Relay VOKOLOPOLE VOKOLOPOLE OPEN --- 170654 No
Homola Matěj M 2007 CZE Relay Triathlon Team Tábor TRIATHLON TEAM TÁBOR A --- 170613 No
Hubáček Ondřej M 2009 CZE Relay Triathlon Team Tábor BORCI Z TÁBORA TT TÁBOR --- 170615 No
Chovanečková Nikola F 2005 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN TRILIFE C --- 170645 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP D --- 170614 No
Ihn Tobiáš M 2008 CZE Relay 4SPORTS TEAM 4SPORT TEAM B --- 169870 Yes
Jarošová Karolína F 2006 CZE Relay ArtSport Team ARTSPORTTEAM --- 169410 Yes
Jócsik Matěj M 2001 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP E --- 170646 No
Juránek Lukáš M 2002 CZE Relay X-team BaNo JURÁNEK - VOLÁR T.A. PLZEŇ 170656 No
Kalda Martin M 2009 CZE Relay TJ Spartak Třebíč TJ SPARTAK TŘEBÍČ A --- 169812 Yes
Kindl Matěj M 2004 CZE Relay TRI KLUB Příbram PŘÍBRAM B --- 170641 No
Kirschová Nicol F 2006 CZE Relay Loko Trutnov LOKO TRUTNOV 1 --- 169980 Yes
Kitron Elad M 2002 ISR Relay --- ASA RUPPIN Z --- 170653 No
Kmoch Štěpán M 2009 CZE Relay Tri club Česká Lípa TRI CLUB ČESKÁ LÍPA I --- 170127 No
Kolomazník Jiří M 2006 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN KIDS A --- 170612 No
Korous David M 2004 CZE Relay Triathlon Team Tábor LAYONER SALÁMOS --- 170639 No
Kotopulos Nikos M 2010 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN KIDS C --- 170621 No
Kotopulu Helena F 1980 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN TRILIFE D --- 170642 No
Kříž Tomáš M 2000 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN TRILIFE B --- 170640 No
Křížová Kristýna F 2009 CZE Relay Loko Trutnov LOKO PAKA --- 169982 Yes
Kubias Matěj M 2008 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP C --- 170554 No
Kučerová Beáta F 2006 CZE Relay TCV Jindřichův Hradec TCV B --- 169707 No
Kůrková Karolína F 2007 CZE Relay TCV Jindřichův Hradec TCV A --- 169708 No
Lemberka Ondřej M 2005 CZE Relay Triathlon Team Tábor SALÁMOS TEAM TÁBOR --- 170655 No
Marek Lukáš M 2007 CZE Relay 4SPORTS TEAM 4SPORT TEAM A --- 169624 Yes
Marek Matěj M 2002 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP A --- 170638 No
Mazánek Matěj M 2010 CZE Relay 2BWINNER TEAM 2B WINNER TEAM --- 170620 No
Michálek Antonín M 2009 CZE Relay TRI KLUB Příbram TRI KLUB TAP TEAM --- 170619 No
Michálek Filip M 2001 CZE Relay TRI KLUB Příbram TRIKLUB PŘÍBRAM A --- 170637 No
Mrňávek Martin M 2003 CZE Relay Loko Trutnov SLUNÍČKO --- 170651 No
Nýdrle Filip M 2005 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP B --- 170648 No
Pitrmanová Kateřina F 2004 CZE Relay Loko Trutnov TRUTNOV A --- 169981 Yes
Plojhar Tomáš M 1998 CZE Relay Triatlon Plzeň TAP F --- 170644 No
Procházka Dušan M 1972 CZE Relay TJ Spartak Třebíč SPARTAK TŘEBÍČ --- 170647 No
Půstová Šárka F 2002 CZE Relay KONRAD TOOLS TEAM KONRAD TOOLS TEAM --- 170652 No
Řezníček Josef M 2008 CZE Relay Loko Trutnov LOKO TRUTNOV A --- 170616 No
Swisa Dar M 2006 ISR Relay --- ASA RUPPIN --- 170144 No
Šafránková Adéla F 1999 CZE Relay --- ČECHATÝM --- 170018 No
Šiška Matěj M 2008 CZE Relay Triathlon Team Tábor HADŘI TT TÁBOR --- 170618 No
Šulák Marek M 2008 CZE Relay TITAN TRILIFE TITAN KIDS DŽUSÍCI --- 170617 No
Táborská Lenka F 1999 CZE Relay TJ BIŽU JBC TJ BIŽUTERIE JABLONEC --- 170064 Yes
Tischlerová Linda 0 F 2009 CZE Relay TCV Jindřichův Hradec --- 169705 No
Tlamka Filip M 2002 CZE Relay KONRAD TOOLS TEAM KONRAD TOOLS TEAM --- 170072 No
Tourková Julie F 2008 CZE Relay TCV Jindřichův Hradec TCV C --- 169706 No
Tučková Tereza F 2007 CZE Relay TriSK ČB 2B TRISK --- 169446 Yes
Volf Štěpán M 2008 CZE Relay VOKOLOPOLE VOKOLOPOLE KIDS --- 169698 Yes

56 registered racers
>