CZECHMAN Kid's Triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Anděl David 0401 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172747 No
Andrlová EMA 301 F 2013 CZE 8-9 PKVM --- 172966 No
Ardelt Václav 501 M 2007 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 172576 No
Bača Jáchym 502 M 2007 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 172408 No
Bajer Vojtěch 0402 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 172677 No
Bakoč Hynek 0403 M 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 172657 Yes
Bakočová Ema 0404 F 2009 CZE 12-13 Spartak Trutnov --- 172656 Yes
Bednář Šimon 302 M 2012 CZE 8-9 --- --- 172594 Yes
Bednářová Nela 0405 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 172593 Yes
Bělobradičová Adéla 0406 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 172580 No
Benda Vladimír 337 M 2011 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 173616 No
Bezdíček Lukáš 0407 M 2009 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 172575 No
Bíba Mikuláš 503 M 2007 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 172693 No
Bíba Tadeáš 312 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 172694 No
Blažek Cyril 504 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171007 No
Blažek Cyril M 2007 CZE 14-15 --- --- 171012 No
Blažek Vojtěch 313 M 2010 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 171017 No
Bludský Matěj 314 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 172675 No
Böse Adam 505 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 172926 Yes
Böse Patricie 303 F 2012 CZE 8-9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 172935 Yes
Bradáčová Nikola 506 F 2007 CZE 14-15 ACT leraK --- 172887 Yes
Bradáčová Aneta 315 F 2010 CZE 10-11 ACT leraK --- 172888 Yes
Budínová Blanka 507 F 2007 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 172770 No
Coufalová Tereza 0408 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 172570 Yes
Čechmánek Eduard 338 M 2011 CZE 10-11 AD team z.s. --- 173640 No
ČECHMÁNEK Oliver 304 M 2013 CZE 8-9 AD team z.s. --- 173628 No
Černý Jakub 0409 M 2009 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 172727 No
Čunátová Tereza 508 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 171787 No
Datinská Viola 0410 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 172481 Yes
Datinský Ondřej 316 M 2011 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 172953 Yes
Dedek jakub 305 M 2012 CZE 8-9 AD team z.s. --- 173615 No
Dedek matěj 0411 M 2009 CZE 12-13 AD team z.s. --- 173643 No
Duba Tomáš 509 M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 170998 No
Dvořák Tomáš 0412 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 172678 No
Dvořáková Kateřina 510 F 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 171802 No
Dvořáková Pavlína 0476 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 173648 No
Filip Tadeáš 0413 M 2008 CZE 12-13 SPSHK --- 173644 No
Fixová Anna 0414 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 173647 No
Friedl Adam 511 M 2007 CZE 14-15 --- --- 173670 No
Gončaruk Ilja 0415 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 170999 No
Gončaruk Kyrill 567 M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171000 No
Gottwaldová Amálie 0474 F 2009 CZE 12-13 Ski OB Šternberk - MSK --- 173655 No
Grom Viliam 306 M 2012 CZE 8-9 --- --- 172777 No
Gromová Lujza 350 F 2013 CZE 8-9 --- --- 173626 No
Gröschl Vojtěch 513 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171013 Yes
Gröschl Václav 514 M 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171014 Yes
Haman Bruno 515 M 2006 CZE 14-15 Harfasport team --- 172754 No
Hašlar Přemysl 516 M 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171451 Yes
Hellier Bruce 0416 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172626 No
Heřman Jakub 0417 M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172654 Yes
Heřmanová Lucie F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172655 Yes
Heřmanová Lucie 517 F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 173674 No
Hoffmann Šíma 339 M 2010 CZE 10-11 Czech Multisport Coaching --- 173613 No
HOFFMANN Ondra 518 M 2007 CZE 14-15 Czech Multisport Coaching --- 173667 No
Hofman Marek 519 M 2007 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 172931 No
Homola Matěj 520 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 173663 No
Horňáková Aneta 0418 F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 171788 No
Houška Matyáš 340 M 2011 CZE 10-11 ROAD2KONA --- 173619 No
Houška Lukáš 307 M 2013 CZE 8-9 ROAD2KONA --- 173625 No
Hrazdilová Tereza 317 F 2011 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 172652 Yes
Chalupníková Valerie 318 F 2010 CZE 10-11 2BWINNER TEAM --- 173620 No
Chytilová Kateřina 0419 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 172601 No
Ihn Tobiáš 0420 M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 172614 No
Ihn Šimon 319 M 2010 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 172616 No
Jadrníčková Šárka 521 F 2006 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 172659 No
Jarošová Karolína 522 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 172755 No
Jarošová Eliška 0421 F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 172756 No
Jedličková Barbora 523 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 172669 No
Jenčíková Anna 0422 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 171799 No
Jiruška Matyáš 0423 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171010 No
Kabát Jonáš 346 M 2012 CZE 8-9 Loko Teplice --- 173623 No
KALADZHIAN Kira 0424 F 2008 CZE 12-13 --- --- 173662 No
Kalda Martin 0425 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 172504 No
Káňová Kateřina 524 F 2007 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 172928 No
Karasová Anna 525 F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 172973 No
Karbanová Marie 0426 F 2008 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 172980 No
KINTEROVÁ Nela 0427 F 2008 CZE 12-13 --- --- 173656 No
Kirschová Nicol 526 F 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 172930 No
Kmoch Štěpán 0428 M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172391 No
Knejzlíková Tereza 527 F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 173673 No
Kolář Matěj 0429 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171002 No
Kolman Matěj 0430 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171001 No
Koptík Jiří 0431 M 2008 CZE 12-13 TriSK ČB --- 172584 Yes
Koptíková Kristýna 0432 F 2009 CZE 12-13 TriSK ČB --- 172585 Yes
KOŠKA Jáchym 334 M 2012 CZE 8-9 Betri --- 173637 No
Kotiš Martin 0433 M 2009 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 172496 No
Kotišová Karolína 528 F 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 172495 No
Koudelková Lucie F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172648 Yes
Koudelková Lucie 0434 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 173651 No
Kovář Jan 0435 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171015 No
Kovář Antonín 320 M 2011 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 171016 No
Kovařčík Matěj 529 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172651 Yes
Kozojed Ondřej 530 M 2007 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 171803 No
Krátký Marek 0470 M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 173641 No
Kratochvíl Marek 531 M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 172637 No
Kraumanová Lucie 0436 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172425 No
Kraus Filip 532 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172649 Yes
Krausová Sofie 349 F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 173622 No
Kříž David 321 M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 172377 No
Křížková Vanda 568 F 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 173664 No
Křížová Veronika 308 F 2013 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 172376 No
Křížová Kristýna 0437 F 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 172934 No
Kubias Matěj 0438 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 172606 No
Kučerová Beáta 533 F 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171009 No
Kuchařová Adéla 0439 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 172638 Yes
KUCHYŇKA Matyáš 342 M 2013 CZE 8-9 FUBO Team --- 173638 No
Kuchynková Karolína 322 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 173639 No
Kůrková Karolína 534 F 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171011 Yes
Lemberka Jan 0440 M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 171800 No
Lichtenbergová Zuzana 535 F 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 172960 Yes
Lojková Tina 536 F 2007 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 171008 No
MAITL Adam 347 M 2011 CZE 10-11 KVS --- 173636 No
MAITL Jáchym 0471 M 2009 CZE 12-13 KVS --- 173657 No
MÁLEK Jan 352 M 2010 CZE 10-11 PK Pour --- 173624 No
Maloch Václav 0441 M 2008 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 172574 No
Malochová Alžběta 323 F 2011 CZE 10-11 --- --- 172833 No
MARAVÍK Petr Marek 341 M 2012 CZE 8-9 Trimola --- 173630 No
Marek Lukáš 537 M 2007 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 173666 No
Marešová Magdaléna 538 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 172766 No
Marková Nela 0442 F 2009 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 172572 No
Mařík Jakub 539 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 172760 Yes
Mazánek Matěj 324 M 2010 CZE 10-11 2BWINNER TEAM --- 172725 No
Mezlíková Zuzana 0443 F 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 173650 No
Michálek Antonín 0444 M 2009 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 172899 No
Mitisková Lucie 540 F 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 172830 No
Mittner Jakub 541 M 2006 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171455 Yes
Mládenková Josefína 542 F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172650 Yes
Navrátilová Kateřina 0446 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 172398 No
NEDVÍDEK Filip 354 M 2011 CZE 10-11 Nedvíďata --- 173627 No
NEDVÍDEK David 353 M 2013 CZE 8-9 Nedvíďata --- 173635 No
NEDVÍDEK Jan 0447 M 2008 CZE 12-13 ABC Braník --- 173660 No
Němec Robert 543 M 2006 CZE 14-15 PKHK --- 173671 No
Netík Lukáš 0472 M 2009 CZE 12-13 --- --- 173642 No
Oborný Daniel 544 M 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 172413 No
Pánková Emma 545 F 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 172775 Yes
Pechová Apolena 325 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 172653 Yes
Petr Pavel 326 M 2010 CZE 10-11 --- --- 172984 Yes
Petráček Milan 0448 M 2009 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 172929 No
Petrová Lenka 327 F 2011 CZE 10-11 TriSK ČB --- 172705 Yes
Pietrula Jakub 0449 M 2009 CZE 12-13 Kerberos --- 173649 No
Plic Lukáš 546 M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 172841 No
Plic Ondřej 0450 M 2009 CZE 12-13 2BWINNER TEAM --- 172842 No
Plucar Vojtěch 328 M 2011 CZE 10-11 --- --- 172982 No
Pňovský Sebastian 329 M 2011 CZE 10-11 Silvini team --- 172511 No
Popelková Aneta 0451 F 2009 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 173653 No
Pozlerová Edita 548 F 2007 CZE 14-15 OMT --- 172838 No
PREISLER Štěpán 0445 M 2008 CZE 12-13 TJ Tanvald --- 173659 No
PRIBYLOVÁ Beáta 351 F 2013 CZE 8-9 Táta team --- 173634 No
Procházka Matěj 549 M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 171502 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172647 Yes
Ryšavá Anna 0452 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 173652 No
Řezníček Josef 0453 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 172932 No
Řezníček Václav 550 M 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 172933 No
Sarauerová Anna 551 F 2007 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 172577 No
Sedláčková Stella 0454 F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172625 No
Schneiderka Samuel 0455 M 2008 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 172661 No
Simandl Pavel 552 M 2006 CZE 14-15 LAP --- 172782 No
Slanina Jindřich 0456 M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171003 No
Staněk Jan 345 M 2011 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 173614 No
STOCH Matyáš Karel 553 M 2007 CZE 14-15 SK Oceláci Ostrava --- 173672 No
STOCHOVÁ Barbora 0457 F 2009 CZE 12-13 SK Oceláci Ostrava --- 173661 No
Strangmuller Maxim 330 M 2011 CZE 10-11 Harfasport team --- 172749 No
Strangmüller Maxim M 2011 CZE 10-11 Harfasport team --- 172748 No
Strangmullerová Laura 348 F 2014 CZE Harfasport team --- 173621 No
Suchardová Justýna 309 F 2013 CZE 8-9 TJ Nová Paka --- 172499 Yes
Svatoš Adam 0458 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 172927 No
Šafránek Jáchym 554 M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172646 Yes
Šafránková Anna 331 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 172645 Yes
Ščudla Ondřej 0473 M 2008 CZE 12-13 --- --- 173646 No
Šimáková Adéla 0459 F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 172465 No
Šináglová Anna 0460 F 2009 CZE 12-13 TT ASTRA Benešov - ŽS --- 173658 No
Škarka Albert 344 M 2011 CZE 10-11 Marina gang --- 173631 No
Škarka Eduard 343 M 2011 CZE 10-11 Marina gang --- 173632 No
Šmehlík Timm 332 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 172514 No
Šneidrová Tereza 0461 F 2008 CZE 12-13 --- --- 172781 Yes
Šoula Václav 0462 M 2009 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 171801 No
Šoulová Alžběta 310 F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 172375 No
Šrollová Viktorie 555 F 2007 CZE 14-15 Spartak Trutnov --- 172826 Yes
Šťastná Lucie 556 F 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 173668 No
Štramberská Dorota 557 F 2007 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 172676 No
Švarc Michal 558 M 2007 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 172708 No
Talacko Oskar 559 M 2007 CZE 14-15 Individuální --- 171737 No
Talacková Olivie 560 F 2007 CZE 14-15 Individuální --- 171738 No
Tischlerová Linda 0463 F 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171004 Yes
Tourková Julie 0464 F 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171005 No
Tučková Tereza 561 F 2007 CZE 14-15 TriSK ČB --- 172583 Yes
Vabroušková Věra 356 F 2011 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 173617 No
Valda Antonín 0465 M 2009 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 171006 No
Váša Theodor 0475 M 2009 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 173654 No
Večeřa Matyáš 0466 M 2009 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 173645 No
Voda Jan 562 M 2007 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 171713 Yes
Vodová Nikola 0467 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 171714 Yes
Vojtová Klára 563 F 2007 CZE 14-15 Žižkovský tygři --- 173669 No
Vokrouhlecká Alice 564 F 2007 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 171453 Yes
Vokrouhlecká Sára 333 F 2010 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 171454 Yes
Volf Štěpán 0468 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 171452 Yes
Všetička Jan 565 M 2007 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 173665 No
VYBÍRAL Cyril 311 M 2013 CZE 8-9 --- --- 173629 No
VYBÍRALOVÁ Anna 335 F 2011 CZE 10-11 --- --- 173618 No
Zadák Vít 355 M 2011 CZE 10-11 2BWINNER TEAM --- 173633 No
Zavřel Jiří 0469 M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172643 Yes
Zavřelová Adéla 566 F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172644 Yes
Zón Jakub 336 M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 172680 No

203 registered racers
>