MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ - Hl. Závod / Žactvo

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Mám trvalé byliště v Libereckém kraji. Prof. team Var. s. Paid
Francke Michal M 1986 CZE Tri club Česká Lípa --- 166792 No
Rudolf Tomáš M 1972 CZE "ENERGY TEAM" --- 166811 No
Šušková Veronika F 1977 CZE To dáme....jsme z Ovy --- 167347 No
Šuška Marek M 1977 CZE To dáme...jsme z Ovy --- 167348 No
Mikulášková Vlaďka F 1971 CZE To dáme...jsme z Ovy --- 167369 No
Nykl Pavel M 1966 CZE To dáme...jsme z Ovy --- 167370 No
Hegedus Daniel M 1996 CZE --- --- 167565 No
Růžičková Vanda F 1982 CZE --- --- 170579 Yes
Orlowská Pavlína F 2011 CZE 10-11 --- --- 170671 No
Harakaľ František M 2007 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 170951 No
Harakaľ Antonín M 2005 CZE 16-17 --- --- 170952 No
Blažek Jiří M 1975 CZE PK Nisa Liberec ANO --- 168311 Yes
Huml Jindřich M 1975 CZE Čmeláci ANO --- 169964 No
Skramuský Antonín M 1980 CZE můj ANO --- 170277 No
Hendrych Michal M 1988 CZE --- ANO --- 170531 Yes
Košik Michal M 1974 CZE Sk vodní pólo Děčín NE --- 167947 Yes
Košik Martin M 2000 CZE KL Sport Děčín NE --- 167948 Yes
Košik Adam M 2005 CZE Sk vodní pólo Děčín NE --- 167949 Yes
Zušťák Vladislav M 1980 CZE Triatlon TJ Praha Háje NE --- 168590 Yes
Lazar Marek M 1977 CZE NOVIS TK Praha NE --- 168978 Yes
Fadljevič Katy M 1979 CZE --- NE --- 169274 No
Vidner Štěpán M 1985 CZE TSK PRAHA NE --- 169841 Yes
Bartošek Marek M 1981 CZE Clay-Eva NE --- 169952 Yes
Leč Dušan M 1981 CZE Triatlon Mladá Boleslav NE --- 169965 No
Božek Ondřej M 1990 CZE --- NE --- 170010 Yes
Plzák Michal M 1989 CZE --- NE --- 170021 Yes
Bargár Pavol M 1981 CZE --- NE --- 170250 Yes
Volf Miroslav M 1973 CZE Individuální NE --- 170282 Yes
Děbnár Jan M 1972 CZE KILPI KOME KLUB NE --- 170322 No
Děbnárová Jana F 2003 CZE KILPI KOME KLUB NE --- 170323 No
Děbnár Josef M 2006 CZE KILPI KOME KLUB NE --- 170324 No
Rosen Jan M 1978 CZE KB, Libenstievangelici NE --- 170518 Yes
Rosen Vojtěch M 2006 CZE --- NE --- 170519 Yes
Orlowski Petr M 1978 CZE --- NE --- 170577 No
Nassler Martin M 1975 CZE 40-49 TTT NE --- 170687 No
Novotný Aleš M 1980 CZE 40-49 BKP NE --- 170752 Yes
Novotná Adéla F 2007 CZE 14-15 AC Ústí nad Labem NE --- 170753 Yes
Novotný Jan M 2010 CZE 10-11 AC Ústí nad Labem NE --- 170755 Yes
Dvořák Vlastislav M 1976 CZE 40-49 Elektro Dvořák NE --- 170762 Yes
Schönfelder Daniel M 1978 CZE 40-49 --- NE --- 170784 No
Spurný Milan M 1961 CZE 60+ cc Varnsdorf NE --- 170799 No
VOLF Jakub M 1999 CZE 20-39 Hnízdil Team NE --- 170957 No
Augusta Michal M 1974 CZE 40-49 Individuální NE --- 170959 No
Augusta Ondřej M 2005 CZE 16-17 SK Slavia Praha NE --- 170960 No

44 registered racers
>