ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2021

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Andrle Sylor Richard M 1974 CZE 40-49 PKVM --- 168136 No
Barbořík Jan M 1983 CZE 30-39 Fénix sport --- 168731 No
Bayer Miloslav M 1947 CZE 60+ KONRAD TOOLS TEAM --- 168546 No
Bis Dalibor M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Chrudim --- 168392 No
Blaho Martin M 1999 CZE 20-29 TRI Chrudim --- 168391 No
Blažek Jaroslav M 1981 CZE 40-49 Multisport_361 --- 168245 No
Blažková Eva F 1979 CZE 40-49 Multisport_361 --- 168239 No
Borkovec Luděk M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 168323 No
Budínová Jana F 1975 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 168272 No
BUCHTA RADOMIL M 1958 CZE 60+ --- --- 168107 No
Burian Matěj M 2000 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 168643 No
Cerman Ivo M 1991 CZE 30-39 --- --- 168303 No
Čeloud Patrik M 1989 CZE 30-39 --- --- 168358 No
David Václav M 1974 CZE 40-49 Smiřice --- 168144 No
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- --- 168694 No
Dragolov Daniel M 1967 CZE 50-59 --- --- 168681 No
Dundáčková Zuzana F 1982 CZE 30-39 Triathlon Team Chrudim --- 168327 No
Fiala Dan M 2002 CZE 18-19 Individuální --- 168320 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 168713 No
Hartmann Vladimir M 1981 CZE 40-49 Repre Skupina Frantiska Kubinka --- 168290 No
Heřman Tomáš M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 168297 No
Hofírek Oldřich M 1983 CZE 30-39 --- --- 168638 No
Janáček Petr M 1980 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 168056 No
Janíková Dagmar F 1973 CZE 40-49 Individuální --- 168115 No
Jeřábková Jana F 1998 CZE 20-29 TJ Spartak Třebíč --- 168584 No
Kaláb Miloš M 1950 CZE 60+ TTC Brno --- 168176 No
Káňa Jiří M 1988 CZE 30-39 --- --- 168695 No
Karlík Petr M 1982 CZE 30-39 Triatlon Moravský kras --- 168589 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 167921 No
Klusák Jan M 1975 CZE 40-49 --- --- 168675 No
Kňáva Martin M 1970 CZE 50-59 Individuální --- 168610 No
Kovařík Oldřich M 1960 CZE 60+ TTC Olomouc --- 168623 No
Křivánek Josef M 1979 CZE 40-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 168029 No
Křivánková Simona F 1983 CZE 30-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 168028 No
Kubalčík Marek M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 168285 No
Kučera Jan M 1981 CZE 40-49 Alfa Tri Team --- 168191 No
Kynický Lukáš M 1997 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 168622 No
Lapeš Jaromír M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 168103 No
Malíková Martina F 1991 CZE 30-39 Individuální --- 168557 No
Maňásek Lukáš M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 168637 No
MARENDIAK Peter M 1980 SVK 40-49 ATT Marathon-bike Žilina --- 168355 No
Mareš Jan M 1974 CZE 40-49 Italianbikes.cz --- 168212 No
Mecl Karel M 1963 CZE 50-59 Triathlon Hodonín --- 168224 No
Miláček Petr M 1981 CZE 40-49 Individuální --- 168665 No
Moravec Pavel M 1980 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 168279 No
Mrkvička Robert M 1971 CZE 50-59 Individuální --- 168209 No
Müller Ondřej M 1988 CZE 30-39 Klub sportovního plavání Pardubice --- 168603 No
Musilová Nikola F 1989 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 168267 No
Nesrsta Michal M 1981 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 168190 No
Ondrej Michal M 1986 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 168213 No
Páral Marek M 1996 CZE 20-29 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 168382 No
Pavlíček Radek M 1981 CZE 40-49 --- --- 168165 No
Pavlíček Martin M 1983 CZE 30-39 AC SPARTA PRAHA --- 168321 No
Pazderová Renata F 1971 CZE 50-59 2BWINNER TEAM --- 168309 No
Pech Michal M 1989 SVK 30-39 2BWINNER TEAM --- 168158 No
Pellová Gabriela M 1979 CZE 40-49 RSFK --- 168542 No
PETR Lukáš M 1980 CZE 40-49 Open Cycling Academy --- 168381 No
Plhoň Patrik M 1980 CZE 40-49 Elite Sport Boskovice --- 168291 No
Pokorný Jan M 1970 CZE 50-59 --- --- 168359 No
Polívka Luděk M 1978 CZE 40-49 CBT Lipník nad Bečvou --- 168070 No
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-29 2BWINNER TEAM --- 168202 No
Prinz Jiří M 1971 CZE 50-59 --- --- 168032 No
Puškaš David M 1981 CZE 40-49 --- --- 168724 No
Rosenbreyerová Hana F 1966 CZE 50-59 RSFK --- 168117 No
Smetana Lukáš M 1984 CZE 30-39 --- --- 168633 No
Smith Matthew M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 168639 No
Stehlík Pavel M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 168575 No
STUNA Tomáš M 1985 CZE 30-39 --- --- 168576 No
Šimunek Martin M 1966 CZE 50-59 --- --- 168387 No
Šinský Peter M 1988 CZE 30-39 --- --- 168204 No
Škarka René M 1976 CZE 40-49 SK Termit --- 168630 No
Tvrdá Markéta F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 168629 No
Viki Jan M 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 168338 No
Vintrlík Martin M 1977 CZE 40-49 Křepice --- 168599 No
Vrba Ondřej M 1984 CZE 30-39 TJ Sokol Studenec --- 168098 No
Vyroubal Michal M 1968 CZE 50-59 Individuální --- 167931 No
Wainer Jan M 1976 CZE 40-49 OMT --- 167934 No
Walter Jan M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 168645 No
Zámečník Ondřej M 1979 CZE 40-49 --- --- 168226 No

79 registered racers
>