MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ - Hl. Závod / Žactvo

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Mám trvalé byliště v Libereckém kraji. Prof. team Var. s. Paid
Adamec Milan M 1964 CZE 50-59 Tri club Česká Lípa ANO --- 173723 Yes
Anděl David M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 171540 Yes
Ardelt Václav M 2007 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 173852 Yes
Augusta Michal M 1974 CZE 40-49 Individuální NE --- 170959 Yes
Augusta Ondřej M 2005 CZE 16-17 SK Slavia Praha NE --- 170960 Yes
Bajer Jan M 1987 CZE 20-39 --- NE --- 174023 No
Baráková Markéta F 1994 CZE 20-39 SK Kola Víšek NE --- 173734 Yes
Bargár Pavol M 1981 CZE --- NE --- 170250 Yes
Bartošek Marek M 1981 CZE Clay-Eva NE --- 169952 Yes
Bauštein Milan M 1985 CZE 20-39 --- NE --- 173919 No
Bím Marek M 1971 CZE 50-59 --- ANO --- 173991 No
Bíza Petr M 1979 CZE 40-49 --- NE --- 172957 Yes
Blažek Jiří M 1975 CZE PK Nisa Liberec ANO --- 168311 Yes
Blažek Jiří M 1972 CZE 40-49 Jablonecké Mattonky ANO --- 174016 Yes
Boubín Patrik M 1976 CZE 40-49 Bessie NE --- 171461 Yes
Božek Ondřej M 1990 CZE --- NE --- 170010 Yes
Brehovsky Roman M 1984 CZE 20-39 SPORTCENTRUM DELFÍN NE --- 172428 Yes
Bulava František M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun NE --- 171230 No
Burianová Kateřina F 2001 CZE 20-39 --- NE --- 174004 No
Bušek Marek M 1973 CZE 40-49 BTT Libochovice NE --- 172452 No
Buzková Tereza M 1997 CZE 20-39 SK Aloha NE --- 172441 Yes
Cibulka Stanislav M 1981 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN NE --- 172684 Yes
Cibulková Markéta F 1983 CZE 20-39 IRON STARS BEROUN NE --- 173963 No
Cihlář Jan M 2010 CZE 10-11 --- ANO --- 173820 Yes
Cicháková Anna Magdalena F 2013 CZE 8-9 Cycology North Bike Club ANO --- 173898 No
ČIČALA MICHAL M 1987 SVK 20-39 --- NE --- 173978 Yes
Čunát Filip M 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 171782 Yes
Čunátová Tereza F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa ANO --- 171781 Yes
Děbnár Jan M 1972 CZE 40-49 KILPI KOME KLUB NE --- 170322 Yes
Děbnár Josef M 2006 CZE 16-17 KILPI KOME KLUB NE --- 170324 Yes
Děbnárová Jana F 2003 CZE 18-19 KILPI KOME KLUB NE --- 170323 Yes
Dörner Jarda M 2000 CZE 20-39 Haven team ANO --- 173848 No
Dospělová Lucie F 1990 CZE 20-39 Individuální NE --- 174018 No
Drahoš Marek M 1980 CZE 40-49 --- NE --- 174013 No
Duck Samuel M 2009 CZE 12-13 Individuální ANO --- 172963 Yes
Duman Rozárie F 2010 CZE 10-11 --- --- 173895 Yes
Dvořák Vlastislav M 1976 CZE 40-49 Elektro Dvořák NE --- 170762 Yes
Dvořák Vojtěch M 2011 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 171770 Yes
Dvořáková Lenka M 1966 CZE 50-59 --- NE --- 171175 Yes
Dvořáková Anežka F 2013 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 171771 Yes
Elefantová Klára M 2004 CZE 16-17 --- NE --- 172458 Yes
Fadljevič Katy M 1979 CZE --- NE --- 169274 No
Fajglová Michaela F 1984 CZE 20-39 --- ANO --- 173698 Yes
Fajglová Ema F 2011 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC ANO --- 173699 Yes
Faltová Eliška F 2004 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa ANO --- 173432 Yes
Fanturová Lenka F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha NE --- 173888 Yes
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha NE --- 173735 Yes
Ficenec Michal M 1963 CZE 50-59 TJ SLAVIA Karlovy Vary NE --- 171041 Yes
Ficenec Jakub M 1995 CZE 20-39 TJ SLAVIA Karlovy Vary NE --- 171043 Yes
Ficenecová Zuzana F 2001 CZE 20-39 TJ SLAVIA Karlovy Vary NE --- 171042 Yes
Fikar Aleš M 1971 CZE 50-59 Praha 13 NE --- 171621 Yes
Fikar Šimon M 2006 CZE 14-15 Praha 13 NE --- 171622 Yes
Fikar Matouš M 2011 CZE 10-11 Praha 13 NE --- 171623 Yes
Filip Lukáš M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team NE --- 171409 Yes
Filip Tadeáš M 2008 CZE 12-13 SPSHK NE --- 171410 Yes
Fixová Anna F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 173717 Yes
Francke Michal M 1986 CZE Tri club Česká Lípa --- 166792 Yes
Francke Jan Venca M 1984 CZE 30-39 Haven team ANO --- 174036 Yes
Gänsel Gabriela F 1973 CZE 40-49 UNLIMITED KM TRADING CZ ANO --- 173713 Yes
Hadrbolec Ondřej M 2001 CZE 20-39 --- NE --- 174005 No
Hajn Michal M 1972 CZE 40-49 ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO NE --- 171610 Yes
Hammer Adam M 2010 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa ANO --- 172466 Yes
Hanzlík Zdeněk M 1987 CZE 20-39 --- NE --- 172562 Yes
Harakaľ František M 2007 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC ANO --- 170951 Yes
Harakaľ Antonín M 2005 CZE 16-17 --- ANO --- 170952 Yes
Havlíčková Blanka F 1975 CZE 40-49 --- ANO --- 173802 Yes
Hegedus Daniel M 1996 CZE --- --- 167565 No
Heller Martin M 1970 CZE 50-59 Individuální ANO --- 173430 Yes
Heller Šimon M 2009 CZE 12-13 Individuální ANO --- 173431 Yes
Heller ml. Martin M 2003 CZE 18-19 Individuální ANO --- 173433 Yes
Hellier Bruce M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172630 Yes
Hendrych Michal M 1988 CZE 30-39 --- ANO --- 170531 Yes
Hendrych Tomáš M 2013 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa NE --- 173079 Yes
Hochmut Skalka 17, Blíževedly Jaroslav M 1979 CZE 40-49 Haven team ANO --- 173967 No
Holan Petr M 1980 CZE 40-49 --- NE --- 171577 Yes
Holanová Anna F 2012 CZE 8-9 --- NE --- 171578 Yes
Holátko Karel M 1974 CZE 40-49 Triatlon Mlada Boleslav NE --- 171487 No
Holinka Jan M 1970 CZE 50-59 - NE --- 173797 Yes
Holinková Zuzana F 1982 CZE 20-39 BET NE --- 171546 Yes
Holub Václav M 1983 CZE 20-39 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM NE --- 171414 No
Horňáková Aneta F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 171704 Yes
Hricišin Hugo M 2009 CZE 12-13 CSG TRI TEAM NE --- 173436 Yes
Hrnko Petr M 1983 CZE 20-39 --- ANO --- 173773 Yes
Hudák Kryštof M 2011 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa ANO --- 173816 Yes
Huml Jindřich M 1975 CZE Čmeláci ANO --- 169964 Yes
Chott Jan M 1976 CZE 40-49 koloshop NE --- 173687 Yes
Jakeš Michal M 1969 CZE 50-59 Old boys Chotěboř NE --- 170994 Yes
Jakoubek Matěj M 1982 CZE 20-39 Silvini Madshus team ANO --- 172404 Yes
Janata Jan M 2009 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC ANO --- 171255 No
Janatová Zdeňka F 2007 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC ANO --- 171253 No
Jelínek Roman M 1982 CZE 20-39 --- NE --- 173859 Yes
Jelínek Kamil M 1984 CZE 20-39 --- ANO --- 173863 Yes
Jeřábek Luboš M 1981 CZE 40-49 --- NE --- 173726 Yes
Jindra Pavel M 1978 CZE 40-49 Multisport team ANO --- 171215 No
Kadlečík Aleš M 1985 CZE 20-39 --- NE --- 171306 Yes
Kadlečík Michal M 1988 CZE 20-39 - NE --- 173438 Yes
Karásek Jonáš M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC ANO --- 173704 Yes
Kejřová Markéta F 2012 CZE 8-9 Baník Osek NE --- 171550 Yes
Kejřová Lucie F 2012 CZE 8-9 Baník Osek NE --- 171551 Yes
Kišš Štěpán M 1979 CZE 40-49 --- NE --- 173953 No
Klímová Tereza F 1994 CZE 20-39 Šampioni NE --- 173827 Yes
Kmoch Mikuláš M 2006 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa ANO --- 172390 Yes
Kmoch Štěpán M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172393 Yes
Knejzlíková Tereza F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa ANO --- 173071 Yes
Knespl Kristian M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172942 Yes
Knýřová Jitka F 1963 CZE 50-59 SK Maxtri Liberec NE --- 172448 Yes
Kodras Ondřej M 1988 CZE 20-39 K2 travel & tips NE --- 173843 Yes
Kolář Filip M 1976 CZE 40-49 --- NE --- 173896 Yes
Kolářová Julie M 2008 CZE 12-13 --- NE --- 173897 Yes
Komanec jan quido M 2013 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 173892 Yes
Kopecký Jan M 1982 CZE 20-39 --- NE --- 173885 Yes
Kopečná Kristýna F 1998 CZE 20-39 JK Libertas NE --- 171595 Yes
Košik Michal M 1974 CZE Sk vodní pólo Děčín NE --- 167947 Yes
Košik Martin M 2000 CZE KL Sport Děčín NE --- 167948 Yes
Košik Adam M 2005 CZE Sk vodní pólo Děčín NE --- 167949 Yes
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 171392 Yes
Kotrba Štěpán M 1995 CZE 20-39 --- NE --- 173083 Yes
Koudelková Lucie F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172801 Yes
Kovář Jan M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec NE ORGSU.com 173875 Yes
Kovář Antonín M 2011 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec NE --- 173876 Yes
Kovařčík Matěj M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172803 Yes
Kraumanová Lucie F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 172427 No
Kraus Filip M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172824 Yes
Krausová Sofie F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 172825 Yes
Kristián Jan M 1970 CZE 50-59 Liberec ANO --- 173957 No
Kroc Miloslav M 1968 CZE 50-59 Brandýsek NE --- 173836 Yes
Křiklava Jakub M 2001 CZE 20-39 Ski klub Karlovy Vary NE --- 171044 Yes
Kuchciak Robert M 1970 POL 50-59 SIENIAWKA TEAM NE --- 171031 No
Kulman Jakub M 2011 CZE 10-11 Tri Club Česká Lípa ANO --- 173987 No
Kulman Maryáš M 2009 CZE 12-13 Tri Club Česká Lípa ANO --- 173988 No
Kulman Milan M 1978 CZE 40-49 Skládačky ANO --- 173989 No
Lauer Martin M 1971 CZE 50-59 Říčanská Jelita NE --- 172611 Yes
Lazar Marek M 1977 CZE NOVIS TK Praha NE --- 168978 Yes
Leč Dušan M 1981 CZE Triatlon Mladá Boleslav NE --- 169965 Yes
Lederová Markéta F 1977 CZE 40-49 --- ANO --- 173722 Yes
Liška Petr M 1979 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 173085 Yes
Liška Martin M 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 173086 Yes
Lužný Ivo M 1965 CZE 50-59 TTC Olomouc NE --- 173775 Yes
Majercik Miroslav M 1989 CZE 20-39 F.C. Kly NE --- 171727 Yes
Mareš Jan M 2012 CZE 8-9 FunnyCars NE --- 173010 Yes
Mareš Jiří M 1973 CZE 40-49 NeVrSport Team NE --- 173881 Yes
Mařík Jakub M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby NE --- 173894 Yes
Michálek Martin M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram NE --- 173075 Yes
Michálek Antonín M 2009 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram NE --- 173076 Yes
Miksa Matěj M 2008 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC ANO --- 172394 Yes
Mikulášková Vlaďka F 1971 CZE To dáme...jsme z Ovy NE --- 167369 Yes
MItiska Matěj M 2009 CZE 12-13 --- ANO --- 172679 Yes
Mládenková Josefína F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172802 Yes
Moravec Lukáš M 1990 CZE 20-39 --- NE --- 171104 Yes
Mráz Miroslav M 1988 CZE 20-39 Monthy Triathon NE --- 173011 No
Müller Martin M 1977 CZE 40-49 --- NE --- 172828 Yes
Musil František M 2009 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC ANO --- 172596 Yes
Nassler Martin M 1975 CZE 40-49 TTT NE --- 170687 No
Novák Roman M 1974 CZE 40-49 TJ Lokomotiva Nymburk NE --- 172695 No
Nováková Jarmila F 2007 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa ANO --- 172976 Yes
Nováková Viktorie F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172977 Yes
Novotná Adéla F 2007 CZE 14-15 AC Ústí nad Labem NE --- 170753 Yes
Novotný Aleš M 1980 CZE 40-49 BKP NE --- 170752 Yes
Novotný Jan M 2010 CZE 10-11 AC Ústí nad Labem NE --- 170755 Yes
Novotný Jan M 1978 CZE 40-49 TTT NE --- 173441 Yes
Nykl Pavel M 1966 CZE To dáme...jsme z Ovy --- 167370 Yes
Nykl Karel M 1976 CZE 40-49 SK Kola Víšek NE --- 172670 Yes
Nykl Karel M 1976 CZE 40-49 --- --- 172827 No
Obr Tomáš M 1977 CZE 40-49 BodyID náramky NE --- 172663 Yes
Olšar Robert M 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172987 Yes
Orlowská Pavlína F 2011 CZE 10-11 --- --- 170671 Yes
Orlowski Petr M 1978 CZE --- NE --- 170577 Yes
Pacl Marek M 1969 CZE 50-59 --- NE --- 173871 No
Pavelka Jan M 1952 CZE 60+ --- ANO --- 173834 Yes
Pavlů Dušan M 1974 CZE 40-49 Individuální NE --- 171359 Yes
Pavlů Petr M 1982 CZE 20-39 SC Sportcom ANO --- 171555 Yes
Pechová Apolena F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 172804 Yes
Pikl Ivo M 1973 CZE 40-49 Individuální ANO --- 172990 Yes
Pikl Štěpán M 2009 CZE 12-13 Individuální ANO --- 172992 Yes
Pindíková Gabriela F 1987 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC ANO --- 171574 Yes
Plodík Martin M 1971 CZE 50-59 --- NE --- 171260 Yes
Plzák Michal M 1989 CZE --- NE --- 170021 Yes
Podzimek Petr M 1971 CZE 50-59 Apači z Arniky NE --- 173732 Yes
Pokorná Dagmar F 1977 CZE 40-49 BET NE --- 173073 Yes
Pospíšil Albert M 2006 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM NE --- 173793 Yes
Pospíšilová Arleta F 2009 CZE 12-13 --- NE --- 173794 Yes
Prokop Tomáš M 2011 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC ANO --- 171558 Yes
Přenosil Marek M 2007 CZE 14-15 TJ Stadion Louny NE --- 172997 No
PŘENOSIL Adam M 2011 CZE 10-11 TJ Stadion Louny NE --- 172998 No
PŘENOSIL Marek M 1974 CZE 40-49 --- NE --- 172999 No
Puc Aleš M 1971 CZE 50-59 Hnáta NE --- 172449 Yes
Pytlíková Františka F 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 171791 Yes
Rabas Lukáš M 1985 CZE 20-39 Divoký Astma ANO --- 171680 Yes
Rasocha Vlastimil M 1969 CZE 50-59 Old boys Chotěboř NE --- 170993 Yes
Rezek Štěpán M 1984 CZE 20-39 --- NE --- 172462 No
Rolný Jakub M 2011 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 173040 Yes
Rolný Antonín M 2013 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 173041 Yes
Rosen Jan M 1978 CZE KB, Libenstievangelici NE --- 170518 Yes
Rosen Vojtěch M 2006 CZE --- NE --- 170519 Yes
Rudolf Tomáš M 1972 CZE "ENERGY TEAM" --- 166811 Yes
Rulc Michal M 1971 CZE 50-59 --- NE --- 172613 Yes
Růžičková Vanda F 1982 CZE --- --- 170579 Yes
Ryšavá Vendulka F 2002 CZE 18-19 Tri club Česká Lípa ANO --- 172414 Yes
Řebíček Jan M 1982 CZE 20-39 Sport team Brozany NE --- 173844 No
Řepka Miroslav M 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 172578 Yes
Řepka Štěpán M 2013 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 172579 Yes
Řezáč Luděk M 1971 CZE 50-59 BKP NE --- 172443 Yes
Sečkár Alois M 1988 CZE 20-39 TJ Sokol Praha-Krč NE --- 171582 Yes
Sedláčková Stella F 2009 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa ANO --- 172629 Yes
Semelka Marek M 1983 CZE 20-39 --- ANO --- 173992 No
Schönfelder Daniel M 1978 CZE 40-49 --- NE --- 170784 Yes
Skramuský Antonín M 1980 CZE 40-49 můj ANO --- 170277 Yes
Sommer Jiří M 1990 CZE 20-39 --- NE --- 171583 Yes
Soukup Josef M 2005 CZE 16-17 Ratarteam ANO --- 173774 Yes
Spurný Milan M 1961 CZE 60+ cc Varnsdorf NE --- 170799 No
Srichom Oliver M 2011 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 173087 Yes
Srichom Eliška F 2008 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 173088 No
Starý Jakub M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC ANO --- 173703 Yes
Strnad Petr M 1964 CZE 50-59 KSM Hrádek ANO --- 171632 Yes
Strnad Tom M 1980 CZE 40-49 --- NE --- 172924 Yes
Studený Radek M 1975 CZE 40-49 UNLIMITED KM TRADING CZ ANO --- 172409 Yes
Stuchlý Pavel M 1990 CZE 20-39 Sport team Brozany NE --- 173077 Yes
Suchardová Justýna F 2013 CZE 8-9 TJ Nová Paka NE --- 173831 Yes
SUCHÝ Pavel M 1969 CZE 50-59 TT Cyklorenova Cvikov NE --- 173435 No
Svoboda Jiří M 1966 CZE 50-59 Team CykloTrener Mandavan NE --- 173795 Yes
Sýkorová Jindra F 1977 CZE 40-49 BET NE --- 173069 Yes
Sznapka Pavel M 1974 CZE 40-49 --- ANO --- 173954 Yes
Šafránek Jáchym M 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172800 Yes
Šafránková Anna F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 172799 Yes
Škába Pavel M 1974 CZE 40-49 NOVIS TK Praha NE --- 171769 Yes
Škába Josef M 2011 CZE 10-11 NOVIS TK Praha NE --- 171772 Yes
Škábová Markéta F 2009 CZE 12-13 NOVIS TK Praha NE --- 172431 Yes
Škobrtal Michal M 1982 CZE 20-39 CYKLOADAM RACING NE --- 172500 Yes
Škoda Milan M 1979 CZE 40-49 Triatlon TJ Praha Háje NE --- 171535 Yes
Šoula Jakub M 2011 CZE 10-11 Ski klub Strakonice NE --- 173823 Yes
Šoulová Veronika F 1981 CZE 40-49 --- NE --- 173822 Yes
Špás Martin M 1993 CZE 20-39 --- NE --- 172623 Yes
Šrámek Martin M 1990 CZE 20-39 adidas Runners Prague NE --- 173742 Yes
Šteffl Martin M 1984 CZE 20-39 --- ANO --- 172732 Yes
Šuška Marek M 1977 CZE To dáme...jsme z Ovy --- 167348 Yes
Tabulka Štěpán M 2007 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby NE --- 174022 No
Tabulková Barbora F 2009 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby NE --- 174024 No
Tejnora Krystof M 1979 CZE 40-49 --- NE --- 173714 Yes
Tříska Jaroslav M 1976 CZE 40-49 VSK Humanita Praha NE --- 173695 No
Tvrdik Pavel M 1972 CZE 40-49 TT Banksia NE --- 173706 Yes
Vacatkova Barbora M 1976 CZE 40-49 --- NE --- 173893 No
Vacková Romana F 1992 CZE 20-39 --- NE --- 172416 Yes
Vaněček Vít M 1998 CZE 20-39 --- ANO --- 173873 Yes
Venc Vlastimil M 1975 CZE 40-49 --- --- 172402 Yes
Vencálek Ondřej M 2008 CZE 12-13 Individuální ANO --- 172962 Yes
Veronika Šušková F 1977 CZE 40-49 To dáme...jsme z Ovy NE --- 171026 Yes
Veselý Jiří M 1964 CZE 50-59 Jablonecké Mattonky ANO --- 173768 Yes
Vidner Štěpán M 1985 CZE TSK PRAHA NE --- 169841 Yes
Vinšálková Tereza F 1978 CZE 40-49 Hradecký Spinning Klub ANO --- 171378 Yes
Vítek Patrik M 1991 CZE 20-39 Apači z Arniky NE --- 173749 Yes
Vítová Andrea M 1989 CZE 20-39 --- NE --- 173986 No
Vobr Martin M 1981 CZE 40-49 --- NE --- 171131 No
Vobrová Lola F 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa ANO --- 173868 Yes
Vobrová Linda F 2010 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa ANO --- 173869 Yes
Volf Miroslav M 1973 CZE 40-49 Individuální NE --- 170282 Yes
VOLF Jakub M 1999 CZE 20-39 Hnízdil Team NE --- 170957 No
Vraj Pavel M 1977 CZE 40-49 --- NE --- 171522 Yes
Walter Jan M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice NE --- 172419 Yes
Zářecký Miloš M 1961 CZE 60+ TRIp4fit Praha Chabry NE --- 171284 Yes
Zavřel Jiří M 2009 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 172797 Yes
Zavřelová Adéla F 2007 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 172798 Yes
Zeiselová Jitka F 1996 CZE 20-39 SK Aloha NE --- 172442 Yes
Zelená Lucie F 2010 CZE 10-11 Eleven Head Cyklolive Team ANO --- 171795 Yes
Zeman David M 1992 CZE 20-39 KSM Hrádek ANO --- 173747 No
Zemanová Jitka F 1967 CZE 50-59 --- NE --- 171400 Yes
Zemler Václav M 1963 CZE 50-59 Individuální ANO --- 171377 Yes
Zušťák Vladislav M 1980 CZE Triatlon TJ Praha Háje NE --- 168590 Yes

267 registered racers
>