Aquatlon Příbram

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Anděl David M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 05:30 162378 No
Auf Jakub M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:13 163538 No
Benda Vladimír M 2011 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 00:48 163646 No
Beranová Daniela F 2010 CZE 10-11 Velosport Domažlice --- 01:30 163553 No
Bojkovská Eliška F 2011 CZE 8-9 --- --- 00:55 152113 No
Cihlář Zdislav M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:37 163519 No
Cihlář Jan M 1970 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 07:55 163672 No
Cihlář Prokop M 2006 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:19 163673 No
Černý Jakub M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:40 151804 No
Čunát Filip M 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 01:30 163532 No
Čunátová Tereza F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:30 162442 No
Dvorská Kristýna F 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:50 151993 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 02:30 151740 No
Flegl Vlastimil M 1953 CZE 60+ Brtev --- 09:30 151891 No
Hadravová Kateřina F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 163671 No
Hejtíková Gabriela F 1981 CZE 30-39 Individuální --- 06:35 163679 No
Holá Aneta F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:05 152376 No
Holeček Petr M 1961 CZE 50-59 Elab --- 07:00 163412 No
Holomoucký Adam M 1999 CZE 20-29 Elab --- 05:20 163556 No
Holý Jakub M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:15 152375 No
Horňáková Aneta F 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 03:45 162411 No
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 00:39 162191 No
Hubáček Ondřej M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:20 163656 No
Chalupníková Valerie F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:55 163271 No
Jakimič Viktor M 2004 CZE 16-17 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 05:50 163550 No
Jelínek Pavel M 2005 CZE 14-15 Harfasport team --- 02:45 152316 No
Jenčík Jakub M 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:00 163657 No
Jenčíková Anna F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:34 163676 No
Jíra Jaroslav M 1971 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 06:20 162440 No
Kejla Filip M 2007 CZE 12-13 --- --- 02:40 163545 No
Kmoch Štěpán M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:25 163548 No
Koblížek Šimon M 1999 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov --- 04:12 162383 No
Korellus Lukáš M 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:28 163665 No
Korellus Jakub M 2011 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 00:50 163666 No
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 05:40 152241 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:30 163677 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 04:55 163678 No
Kraumanová Lucie F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 02:20 163544 No
Kraus Tomáš M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:40 162377 No
Kubias Matěj M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:46 151996 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:25 163535 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 02:42 163536 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:45 163534 No
Matula Michal M 2000 CZE 20-29 Mika training --- 04:50 152357 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 151867 No
Michálek Antonín M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:25 163599 No
Michálková Daniela F 2012 CZE 8-9 TRI KLUB Příbram --- 01:00 163600 No
Němcová Klára F 2012 CZE 8-9 Kolín --- 00:55 163667 No
Němec Jan M 1973 CZE 40-49 Kolín --- 06:00 163554 No
Olšar Robert M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:18 162400 No
Paták David M 2012 CZE 8-9 Elab --- 00:45 162432 No
Pavlišen Alexandr M 1969 CZE 50-59 --- --- 10:00 152102 No
Piknerová Zuzana F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:00 163664 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:10 162371 No
Plic Lukáš M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:19 162372 No
Pluhař David M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:25 152271 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:10 152229 No
Prokop Tomáš M 2011 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 00:55 163647 No
Přikrylová Dana F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 163409 No
Sedláčková Stella F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:19 162441 No
Sedlar Daniel M 2001 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 05:12 152069 No
Shon Mathias M 2006 CZE 14-15 Elab --- 02:45 151871 No
Souček Jakub M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:20 162428 No
Starý Jakub M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 00:55 163546 No
Stránský Jiří M 2001 CZE 18-19 --- --- 04:30 151846 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 151759 No
Šimáková Adéla F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 05:00 163680 No
Šiška Adam M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:37 162443 No
Šiška Matěj M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:22 162928 No
Talacko Oskar M 2007 CZE 12-13 --- --- 02:35 163526 No
Talacková Olivie F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:05 163525 No
Trhoňová Hana F 1976 CZE 40-49 --- --- 20:20 163542 No
Trhoňová Anna Barbora F 2005 CZE 14-15 --- --- 10:10 163543 No
Váša Theodor M 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:25 163670 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:00 152350 No
Zón Jakub M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:50 152080 No

76 registered racers
>