Aquatlon České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:45 152211 No
Adamová Tereza F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:18 152212 No
Altmanová Klára F 2010 CZE 10-11 --- --- 02:50 152252 No
Ardelt Václav M 2007 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:50 163277 No
Balej Jan M 1996 CZE 20-29 --- --- 07:30 151708 No
Běhounková Veronika F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 07:05 152243 No
Benčová Renáta F 1977 CZE 40-49 --- --- 06:30 152103 No
Bezdíček Lukáš M 2009 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:26 163276 No
Bíba Jan M 1976 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 06:40 151841 No
Bíba Tadeáš M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:50 151842 No
Bíba Mikuláš M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:10 151843 No
Bláha Jiří M 1976 CZE 40-49 Elab --- 06:00 152318 No
Blatný Jáchym M 2005 CZE 14-15 Elab --- 03:00 152331 No
Blažek Cyril M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:10 152213 No
Blažek Vojtěch M 2010 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 152250 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:55 152275 No
Böse Adam M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:00 163492 No
Böse Patricie F 2012 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:10 163505 No
Brabcová Milada F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 08:30 151999 No
Brothánek Antonín M 1972 CZE 40-49 TC Dvořák České Budějovice --- 06:00 151904 No
Brožík Viktor M 2010 CZE 10-11 --- --- 01:43 162154 No
Buganová Petra F 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:35 163504 No
Burdych Adam M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:50 152349 No
Caha Marek M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:10 163494 No
Cahová Magdalena F 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:40 163495 No
Cihlář Jan M 1970 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 08:00 152221 No
Cihlář Prokop M 2006 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:22 152222 No
Cihlář Zdislav M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:40 163518 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:50 162427 No
Čedíková Sára F 2008 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:22 152286 No
Černohorský Tomáš M 1997 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. --- 05:17 152272 No
Černý Jakub M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:40 151801 No
Denk Vojtěch M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:40 150677 No
Dvorská Kristýna F 2009 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:41 151887 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 02:31 150668 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:49 152007 No
Dvořáková Petra F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:22 152248 No
Fic Martin M 1974 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 06:40 152153 No
Ficová Radka F 1973 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 06:40 152154 No
Ficová Markéta F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:43 152285 No
Fraňková Michaela F 1970 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 09:00 152269 No
Fraňková Natálie F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 05:25 152268 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:32 151778 No
Gröschl Václav M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:58 151779 No
Grulich Ondřej M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:00 151811 No
Hadravová Kateřina F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:31 152143 No
Hadravová Viktorie F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:28 163270 No
Hašlar Přemysl M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:40 152165 No
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:45 152170 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 06:40 152172 No
Hašlarová Alena F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 09:20 152166 No
Havlová Kristýna F 2011 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:45 163502 No
Heřman Jakub M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:30 152057 No
Heřman Tomáš M 1976 CZE 40-49 --- --- 05:20 152078 No
Heřmanová Lucie F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:00 152058 No
Holeček Petr M 1961 CZE 50-59 Elab --- 07:00 163309 No
Homola Jakub M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:20 152005 No
Homola Matěj M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:00 152018 No
Houška Michal M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 06:40 151936 No
Houška Matyáš M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 02:00 151937 No
Hradecký Jan M 2010 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:51 152282 No
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 01:38 151702 No
Hrdlička Matěj M 2004 CZE 16-17 --- --- 04:10 151942 No
Hrdlička Ricardo M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:50 163506 No
Hrubý David M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:46 150645 No
Hubáček Ondřej M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:22 152003 No
Chalupníková Valerie F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:05 152344 No
Chlubna Patrik M 2008 CZE 12-13 SKP NYMBURK --- 02:47 151696 No
Chmátal David M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:40 151894 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby --- 05:50 151895 No
Chovanečková Nikola F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:20 152191 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:35 151903 No
Ihn Ondřej M 2000 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava --- 05:03 151780 No
Jahn Bohumil M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 05:00 162124 No
Jahoda Vojtěch M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:12 152020 No
Jakimič Viktor M 2004 CZE 16-17 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 05:45 163491 No
Jedlička Jakub M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:35 151939 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:25 151938 No
Jenčík Jakub M 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:14 162125 No
Jenčíková Anna F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:34 152014 No
Jiruška Matyáš M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:40 162116 No
Jungmannová Kateřina F 2008 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 03:05 151900 No
Kafka Šimon M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 151966 No
Kalda Martin M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:26 152084 No
Karasová Karolína F 2008 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 02:25 152278 No
Karasová Martina F 2010 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:59 152279 No
Karasová Anna F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:25 152281 No
Kirschová Nicol F 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:25 152348 No
Klusáček Filip M 2006 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:15 163497 No
Klusáčková Nikol F 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:30 163496 No
Knobloch Kamila F 1973 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 08:40 152167 No
Kokšálová Michaela F 1999 CZE 20-29 SRTG Most --- 05:40 151718 No
Kolář Matěj M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:45 152204 No
Kopenec Martin M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:50 163373 No
Koptík Jiří M 2008 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:46 150646 No
Koptík Jiří M 1982 CZE 30-39 TriSK ČB --- 12:00 152232 No
Koptíková Kristýna F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:40 150651 No
Korous David M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:00 152011 No
Korous Martin M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 06:20 152319 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 04:56 152004 No
Koutný Roman M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:55 152273 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:30 152002 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 04:55 152145 No
Krátká Lucie F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 06:50 152001 No
Krátká Kateřina F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 02:45 152292 No
Krátký Marek M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 02:45 152293 No
Kratochvíl Marek M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:36 152032 No
Kratochvílová Šárka F 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:36 152031 No
Kraus Tomáš M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 04:00 151954 No
Krumlová Alžběta F 2004 CZE 16-17 Mílaři Domažlice --- 05:05 152254 No
Krůtová Eliška F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 152276 No
Kříž David M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 02:13 152021 No
Kříž Matěj M 2003 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 04:50 163272 No
Kubec Filip M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:30 151753 No
Kuchařová Adéla F 2008 CZE 12-13 --- --- 03:20 152329 No
Lemberka Ondřej M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:38 152015 No
Lemberka Jan M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:00 152016 No
Leszkow David M 2000 CZE 20-29 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:40 162213 No
Lukeš Šimon M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:20 152035 No
Lukeš Jan M 2012 CZE 8-9 Triatlon Plzeň --- 02:20 152036 No
Machová Monika F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:27 162153 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:30 163274 No
Maloch Václav M 2008 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:20 163273 No
Malochová Alžběta F 2011 CZE 8-9 --- --- 01:30 152295 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 02:45 152091 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:32 152093 No
Marková Zuzana F 1977 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 07:20 150707 No
Marková Nela F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:30 150708 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:55 152090 No
Martincová Lucie F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 09:10 151950 No
Mařík Jakub M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:45 152312 No
Maříková Kateřina F 2011 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:40 163493 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 150663 No
Melišková Barbora F 2005 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:00 163490 No
Mezlíková Klára F 2004 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:10 152045 No
Mezlíková Zuzana F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:50 152046 No
Mígl Vojtěch M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:07 162147 No
Michálek Filip M 2001 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 04:22 162165 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:05 162166 No
Musilová Nikola F 1989 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:55 151815 No
Němečková Eliška F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 152274 No
Oborný Daniel M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:25 152230 No
Odehnal Jakub M 2006 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:24 152263 No
Odehnal Jan M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:45 152265 No
Pánek Šimon M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 06:30 162119 No
Pánková Ivana F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 07:30 152168 No
Pánková Emma F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:15 152174 No
Parez Jan M 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:07 162146 No
Parezová Anna F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:59 152277 No
Paták David M 2012 CZE 8-9 Elab --- 01:40 162431 No
Pechek Pavel M 1983 CZE 30-39 TriSK ČB --- 06:45 152224 No
Petr Martin M 2008 CZE 12-13 TriSK ČB --- 03:25 150649 No
Petrová Lenka F 2011 CZE 8-9 TriSK ČB --- 02:10 150650 No
Píclová Veronika F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:27 152052 No
Pičmanová Zuzana F 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 05:20 152071 No
Plic Lukáš M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 152303 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:13 152304 No
Pluhař David M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:30 152270 No
Plza Marek M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:57 150647 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:12 152228 No
Pozler Tomáš M 1976 CZE 40-49 OMT --- 07:15 162196 No
Pozlerová Edita F 2007 CZE 12-13 OMT --- 02:40 162195 No
Procházka Matěj M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:42 151893 No
Provod Petr M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:00 152338 No
Přikrylová Dana F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 163408 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:25 163275 No
Půstová Šárka F 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 152290 No
Rataj Rafael M 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:45 163503 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 04:45 152220 No
Rutarová Karolína F 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:00 152342 No
Rutarová Magdalena F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 02:00 152343 No
Ryšávková Kateřina F 1977 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 05:55 152094 No
Ryšávková Emma F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:23 152095 No
Ryšavý Philip M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 04:55 152038 No
Říhová Eliška F 2002 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 05:12 152008 No
Sarauerová Anna F 2007 CZE 12-13 --- --- 02:35 163285 No
Savin Sonja F 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:20 163498 No
Schöbelová Andrea F 2008 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:22 152284 No
Schoval František M 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 05:25 152296 No
Schovalová Tereza F 1994 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:30 152297 No
Skořepa Adam M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 04:55 152346 No
Souček Jakub M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:22 151902 No
Staněk Jan M 2011 CZE 8-9 Triatlon Plzeň --- 02:10 152030 No
Starý Jakub M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 02:20 162418 No
Straka Eduard M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:48 152022 No
Strnad David M 1991 CZE 20-29 TriSK ČB --- 06:00 152259 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 150704 No
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:40 162120 No
Stuchlík Jiří M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 07:15 162136 No
Stuchlíková Denisa F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:52 162137 No
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:45 162164 No
Stupková Barbora F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 05:12 151971 No
Svoboda Vojtěch M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:30 152311 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:15 152309 No
Šíma Jan Julian M 2005 CZE 14-15 LBS --- 02:40 152320 No
Šimáková Adéla F 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:30 152019 No
Šimůnek Štěpán M 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:15 152288 No
Šimůnková Šárka F 2006 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:35 152287 No
Šindelářová Barbora F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:19 152280 No
Šiška Adam M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:37 152009 No
Šiška Matěj M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:22 152010 No
Šmíd Jaroslav M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:20 152321 No
Šmídová Anna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:25 152322 No
Šnoblová Adéla F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:59 152283 No
Šoula Václav M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:31 152012 No
Šoulová Alžběta F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 02:05 163360 No
Šrollová Viktorie F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:50 152347 No
Štryncl Martin M 1989 CZE 30-39 TriSK ČB --- 06:00 152233 No
Šulc Štěpán M 2007 CZE 12-13 LBS SPORT TEAM --- 02:40 152301 No
Švecová Andrea F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:47 151912 No
Talacko Oskar M 2007 CZE 12-13 --- --- 02:35 163524 No
Talacková Olivie F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:05 163523 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:34 152096 No
Toul Filip M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:20 150652 No
Tourková Jarmila F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 07:55 152199 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:16 150643 No
Tučková Lucie F 2012 CZE 8-9 TriSK ČB --- 02:40 152159 No
Uhlík Vojtěch M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:55 152013 No
Uhlík Jan M 2008 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:20 152017 No
Uhlíř Radek M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 06:25 152195 No
Valda Antonín M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 152209 No
Valdová Marie F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 07:45 152200 No
Valešová Barbora F 2008 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:45 163500 No
Valešová Barbora F 2010 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:50 163501 No
Vařeková Anna F 2005 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:40 163499 No
Vávra Lukáš M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 02:00 151962 No
Vávrová Nela F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 04:00 151964 No
Večeřa Matyáš M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:39 152122 No
Velísková Veronika F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:05 152194 No
Vítů Josef M 1993 CZE 20-29 Triathlon Team Tábor --- 05:07 152149 No
Vokrouhlecká Alice F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:50 162117 No
Vokrouhlecká Sára F 2010 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 162118 No
Volf Štěpán M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 02:41 152181 No
Vopálenský Tomáš M 1972 CZE 40-49 ArtSport Team --- 08:00 151694 No
Vyleta Karel M 1971 CZE 40-49 KILPI KOME KLUB --- 07:25 163344 No
Vyleta Jakub M 2006 CZE 14-15 KILPI KOME KLUB --- 02:23 163345 No
Vyleťalovà Tereza F 2005 CZE 14-15 SKP Nymburk --- 02:30 151781 No
Weber Adam M 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:00 151901 No
Zadražil Jan M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:10 152144 No
Zajíc Václav M 1979 CZE 40-49 TriSK ČB --- 05:10 151965 No
Zikmund Jan M 1990 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. --- 05:30 162144 No
Zikmund Tomáš M 1999 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. --- 04:19 162145 No
Žarlok Zdeněk M 1958 CZE 60+ SK Jiří Team Ostrava --- 09:40 152330 No
Žirovnický Jan M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:20 152006 No

244 registered racers
>