Individuálně se připravující (18)
Active 1. Balcarová Julie 2003 Dorost (16-17) C 4958 Here To Win team
Active 2. Burian Matěj 2000 K23 (20-23) B 3282 SK Slavia Praha
Active 3. Cihlář Jakub 2003 Dorost (16-17) C 3423 TT LOKO Beroun
Active 4. Cogan Jan 2003 Dorost (16-17) C 5804 TJ Nová Paka
Active 5. Faltová Eliška 2004 Dorost (16-17) C 5757 Tri club Česká Lípa
Active 6. Hladík Oldřich 2002 Junioři (18-19) C 5425 TJ BIŽU JBC
Active 7. Chmátalová Adéla 2004 Dorost (16-17) C 5278 TJ Sokol Senohraby
Active 8. Juránek Lukáš 2002 Junioři (18-19) B 4182 X-team BaNo
Active 9. Juránková Heidi 2002 Junioři (18-19) B 4421 X-team BaNo
Active 10. Maixnerová Eliška 2004 Dorost (16-17) C 3766 CzechTRI K. Team
Active 11. Mičková Kateřina 2004 Dorost (16-17) A 5038 2BWINNER TEAM
Active 12. Olšar Ondřej 1997 K23 (20-23) A 4253 Kerberos
Active 13. Ptáčková Anna 2004 Dorost (16-17) C 4352 CzechTRI K. Team
Active 14. Rozsíval Erik 2004 Dorost (16-17) C 3461 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 15. Srogoňová Alena 2003 Dorost (16-17) C 5832 PROFI SPORT Cheb
Active 16. Škoda Václav 2002 Junioři (18-19) C 5246 AD team
Active 17. Štěpka Tadeáš 2004 Dorost (16-17) C 4974 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice
Active 18. Zdražilová Zoe 2002 Junioři (18-19) C 3682 SK Jiří Team Ostrava
TCV Jindřichův Hradec (3)
Active 19. Fairaislová Iveta 1998 K23 (20-23) A 3750 TCV Jindřichův Hradec
Active 20. Švecová Lenka 2001 Junioři (18-19) B 4318 TCV Jindřichův Hradec
Active 21. Urbanová Michaela 2003 Dorost (16-17) C 4596 TCV Jindřichův Hradec
TITAN sport club Zlín (8)
Active 22. Bednarský Václav 2001 Junioři (18-19) B 5308 TITAN TRILIFE
Active 23. Grebík Radim 2001 Junioři (18-19) A 5036 TITAN TRILIFE
Active 24. Hradil Pavel 1998 K23 (20-23) C 5352 TITAN TRILIFE
Active 25. Miklišová Lucie 2002 Junioři (18-19) C 4587 TITAN TRILIFE
Active 26. Pagáč Ondřej 2001 Junioři (18-19) C 5252 TITAN TRILIFE
Active 27. Rybařík Marek 2001 Junioři (18-19) C 5250 TITAN TRILIFE
Active 28. Sedlařík David 2003 Dorost (16-17) C 5799 TITAN TRILIFE
Active 29. Svobodová Tereza 2000 K23 (20-23) B 4355 TITAN TRILIFE
TJ Lokomotiva Trutnov (7)
Active 30. Barvínková Adéla 2003 Dorost (16-17) C 4739 Loko Trutnov
Active 31. Burdych Adam 2004 Dorost (16-17) C 5956 Loko Trutnov
Active 32. Günther Jan 2002 Junioři (18-19) C 4761 Loko Trutnov
Active 33. Kašpar Lukáš 2004 Dorost (16-17) C 5024 Loko Trutnov
Active 34. Pásler Kryštof 2003 Dorost (16-17) B 5415 Loko Trutnov
Active 35. Pitrmanová Kateřina 2004 Dorost (16-17) C 5345 Loko Trutnov
Active 36. Skořepa Adam 2004 Dorost (16-17) C 5055 Loko Trutnov
TJ Spartak Třebíč (7)
Active 37. Caha Jan 2003 Dorost (16-17) C 4697 TJ Spartak Třebíč
Active 38. Coufal Lukáš 2001 Junioři (18-19) C 4698 TJ Spartak Třebíč
Active 39. Grulich Ondřej 2001 Junioři (18-19) C 4696 TJ Spartak Třebíč
Active 40. Mezlíková Klára 2004 Dorost (16-17) C 5363 TJ Spartak Třebíč
Active 41. Procházková Nikola 2002 Junioři (18-19) C 4709 TJ Spartak Třebíč
Active 42. Svobodová Eliška 2002 Junioři (18-19) C 4389 TJ Spartak Třebíč
Active 43. Trojan Adam 2004 Dorost (16-17) C 4394 TJ Spartak Třebíč
TRI klub Příbram (3)
Active 44. Fraňková Natálie 2004 Dorost (16-17) B 4984 TRI KLUB Příbram
Active 45. Michálek Filip 2001 Junioři (18-19) A 3409 TRI KLUB Příbram
Active 46. Vesecká Nicol 2004 Dorost (16-17) C 5082 TRI KLUB Příbram
Triathlon Team Tábor (6)
Active 47. Jahoda Vojtěch 2004 Dorost (16-17) C 5276 Triathlon Team Tábor
Active 48. Korous David 2004 Dorost (16-17) B 3296 Triathlon Team Tábor
Active 49. Kostlán Robert 2003 Dorost (16-17) B 3300 Triathlon Team Tábor
Active 50. Kozojed Martin 2004 Dorost (16-17) B 3404 Triathlon Team Tábor
Active 51. Říhová Eliška 2002 Junioři (18-19) B 5736 Triathlon Team Tábor
Active 52. Stuchlík Jiří 2001 Junioři (18-19) C 3446 Triathlon Team Tábor
Triatlon Team Příbram (4)
Active 53. Boháčová Tereza 2004 Dorost (16-17) C 4849 TT Příbram, z. s.
Active 54. Koutný Roman 2003 Dorost (16-17) C 4813 TT Příbram, z. s.
Active 55. Parez Jan 2004 Dorost (16-17) C 4989 TT Příbram, z. s.
Active 56. Zikmund Tomáš 1999 K23 (20-23) A 3774 TT Příbram, z. s.
Triatlonová akademie Plzeň (8)
Active 57. Marek Jakub 2002 Junioři (18-19) B 4724 Triatlon Plzeň
Active 58. Marek Matěj 2002 Junioři (18-19) B 4725 Triatlon Plzeň
Active 59. Matějovič Filip 2002 Junioři (18-19) C 4497 Triatlon Plzeň
Active 60. Nosek Martin 2004 Dorost (16-17) C 5181 Triatlon Plzeň
Active 61. Píclová Veronika 2002 Junioři (18-19) C 5695 Triatlon Plzeň
Active 62. Piknerová Zuzana 2003 Dorost (16-17) C 5196 Triatlon Plzeň
Active 63. Strejc Michal 2002 Junioři (18-19) C 4897 Triatlon Plzeň
Active 64. Stupková Barbora 2002 Junioři (18-19) C 5091 Triatlon Plzeň
VOKOLOPOLE Mladá Boleslav (3)
Active 65. Hašlar Matyáš 2004 Dorost (16-17) C 4994 VOKOLOPOLE
Active 66. Kulinová Klára 2004 Dorost (16-17) C 5004 VOKOLOPOLE
Active 67. Pánek Šimon 2004 Dorost (16-17) C 5001 VOKOLOPOLE
Vrcholové sportovní centrum Brno (10)
Active 68. Hrušková Alžběta 2000 K23 (20-23) A 4423 KONRAD TOOLS TEAM
Active 69. Kafka Šimon 2004 Dorost (16-17) C 4672 KONRAD TOOLS TEAM
Active 70. Kříž Tomáš 2000 K23 (20-23) B 4216 KONRAD TOOLS TEAM
Active 71. Kučerová Lucie 2001 Junioři (18-19) C 4520 KONRAD TOOLS TEAM
Active 72. Marek Jakub 2003 Dorost (16-17) B 3676 KONRAD TOOLS TEAM
Active 73. Odehnal Jan 2004 Dorost (16-17) C 5257 KONRAD TOOLS TEAM
Active 74. Pluhař David 2003 Dorost (16-17) C 4582 KONRAD TOOLS TEAM
Active 75. Půstová Šárka 2002 Junioři (18-19) B 3619 KONRAD TOOLS TEAM
Active 76. Tlamka Filip 2002 Junioři (18-19) A 4952 KONRAD TOOLS TEAM
Active 77. Velísková Veronika 2001 Junioři (18-19) C 5875 KONRAD TOOLS TEAM
>