Klasik Duatlon Příbram, 14. 9. 2019 - Hlavní závod 5 - 60 - 15 km (5-60-15), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 2:58:23,8 0:18:41,1 (1) 0:00:30,6 (3) 1:39:01,1 (6) 0:00:32,6 (5) 0:59:38,3 (1)
2. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:59:39,8 0:18:41,6 (2) 0:00:38,1 (8) 1:38:22,9 (4) 0:00:39,2 (14) 1:01:17,8 (4)
3. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 2:59:52,1 0:18:41,6 (3) 0:00:43,2 (18) 1:38:58 (5) 0:00:31,7 (2) 1:00:57,3 (3)
4. Cmunt Petr (1996) CZE --- --- 2:59:57,1 0:19:26,3 (6) 0:00:49,6 (35) 1:38:13,2 (3) 0:00:42,5 (19) 1:00:45,3 (2)
5. Holub Michal (1985) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 3:02:41,8 0:19:27,8 (8) 0:00:30,9 (4) 1:38:05,1 (2) 0:00:32,2 (4) 1:04:05,6 (9)
6. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 3:03:41,5 0:19:25,1 (5) 0:00:46,2 (25) 1:37:55,6 (1) 0:00:36,2 (9) 1:04:58,3 (14)
7. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 3:03:53 0:19:39,8 (11) 0:00:33,5 (7) 1:40:36,3 (8) 0:00:43,1 (20) 1:02:20,1 (5)
8. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 3:04:04,8 0:19:27 (7) 0:00:48,5 (32) 1:40:40,3 (9) 0:00:41,2 (18) 1:02:27,5 (6)
9. Jiránek Tomáš (1973) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:05:21 0:19:38,6 (10) 0:00:39,9 (11) 1:39:59,9 (7) 0:00:47,9 (35) 1:04:14,5 (11)
10. Rakušan Vojtěch (1989) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:06:59 0:20:07,5 (20) 0:00:47,6 (28) 1:42:04,9 (11) 0:00:39,7 (15) 1:03:19 (8)
11. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 3:08:28 0:19:40,9 (12) 0:00:32 (5) 1:42:47,9 (12) 0:00:32,1 (3) 1:04:54,8 (13)
12. Svozil Vít (1992) CZE BKP --- 3:09:49,2 0:19:59,8 (18) 0:00:43,6 (19) 1:44:19,2 (13) 0:00:33,8 (7) 1:04:12,6 (10)
13. Kleibl Martin (1973) CZE --- --- 3:11:34,9 0:19:37,8 (9) 0:01:02,2 (64) 1:47:24,3 (20) 0:00:44,6 (27) 1:02:45,8 (7)
14. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 3:12:04,2 0:19:46,1 (16) 0:00:44,3 (21) 1:45:31,2 (16) 0:00:30,9 (1) 1:05:31,5 (17)
15. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:13:37,2 0:18:43,8 (4) 0:00:30 (1) 1:48:21,6 (23) 0:00:37,6 (11) 1:05:24 (15)
16. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 3:14:48,4 0:20:51,8 (31) 0:00:48 (31) 1:44:36,3 (14) 0:00:44,3 (26) 1:07:47,8 (25)
17. Pazdera Lukáš (1986) CZE CSG TRI TEAM --- 3:15:42,7 0:19:44,6 (14) 0:00:40,5 (15) 1:44:44,3 (15) 0:00:39,9 (16) 1:09:53,3 (32)
18. Černý Martin (1983) CZE TITAN TRILIFE --- 3:16:02,9 0:20:51,3 (30) 0:00:57 (53) 1:41:39,6 (10) 0:00:52,7 (45) 1:11:42,2 (37)
19. Oberreiter Martin (1988) CZE --- --- 3:16:24,9 0:19:47,5 (17) 0:00:58 (56) 1:49:08,3 (27) 0:00:59,6 (52) 1:05:31,3 (16)
20. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 3:17:31,1 0:19:43,6 (13) 0:00:30,4 (2) 1:51:50,6 (37) 0:00:37,3 (10) 1:04:49 (12)
21. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:17:34,9 0:20:35,1 (25) 0:00:55,9 (51) 1:49:34,3 (29) 0:00:51 (43) 1:05:38,3 (18)
22. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 3:18:04,9 0:20:44,5 (26) 0:00:49,5 (34) 1:48:16,6 (22) 0:00:43,1 (21) 1:07:31 (24)
23. Jirák Karel (1973) CZE Tri club Česká Lípa --- 3:19:02,4 0:20:59,5 (32) 0:00:52,1 (42) 1:45:49,5 (17) 0:00:51,3 (44) 1:10:29,7 (34)
24. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 3:19:16,4 0:21:34 (38) 0:00:58,1 (59) 1:49:24,2 (28) 0:01:07,1 (63) 1:06:12,7 (21)
25. Konárek Zdeněk (1982) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 3:19:53,4 0:20:30,1 (24) 0:01:11,2 (76) 1:51:01,8 (34) 0:00:58,1 (50) 1:06:12 (20)
26. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 3:20:03,1 0:19:45,4 (15) 0:00:43,6 (20) 1:50:05,5 (33) 0:00:43,5 (23) 1:08:45 (28)
27. Tejkal Šimon (1988) CZE --- --- 3:20:16,4 0:21:23,5 (36) 0:00:47,9 (30) 1:49:46,5 (31) 0:01:00,5 (56) 1:07:17,8 (23)
28. Rendl Josef (1976) CZE --- --- 3:21:08,1 0:20:07,6 (21) 0:00:58 (57) 1:46:34,3 (18) 0:01:25,7 (80) 1:12:02,2 (42)
29. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:21:28,6 0:21:54,4 (41) 0:00:40,2 (13) 1:47:18,6 (19) 0:00:49,1 (39) 1:10:46,2 (35)
30. Hrohlam Milan (1981) CZE --- --- 3:22:10,6 0:20:20,5 (22) 0:00:42,4 (17) 1:48:07,2 (21) 0:01:01,1 (57) 1:11:59,2 (40)
31. Mařík Antonín (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 3:22:13,6 0:21:49,6 (40) 0:00:44,3 (22) 1:49:00,4 (24) 0:00:47,8 (34) 1:09:51,2 (31)
32. Dočkálek Libor (1973) CZE Individuální --- 3:22:24,3 0:21:37,9 (39) 0:00:55 (47) 1:52:52,6 (41) 0:00:43,8 (25) 1:06:15 (22)
33. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 3:24:22,6 0:20:07,4 (19) 0:00:50,7 (38) 1:49:43,1 (30) 0:00:50,6 (42) 1:12:50,7 (46)
34. Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- 3:24:36,6 0:22:12,4 (44) 0:00:40,9 (16) 1:52:33,3 (40) 0:00:38,3 (12) 1:08:31,5 (27)
35. Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 3:26:16,6 0:21:12,4 (35) 0:00:51,9 (40) 1:50:05,1 (32) 0:00:47 (31) 1:13:20 (48)
36. Vávra Tomáš (1983) CZE Individuální --- 3:26:22,8 0:20:50,8 (29) 0:00:51,9 (41) 1:53:49 (42) 0:00:35,8 (8) 1:10:15,2 (33)
37. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Tri club Česká Lípa --- 3:26:39,6 0:21:30 (37) 0:01:03,8 (66) 1:49:07,8 (26) 0:01:13 (68) 1:13:44,7 (51)
38. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 3:26:39,8 0:20:49,3 (28) 0:00:48,9 (33) 1:54:23,5 (44) 0:00:53,7 (46) 1:09:44,2 (30)
39. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 3:27:54,3 0:20:22,5 (23) 0:00:58,1 (60) 1:59:32,5 (64) 0:00:57,7 (49) 1:06:03,3 (19)
40. Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 3:28:37,3 0:23:28,6 (59) 0:00:53,7 (45) 1:51:12,6 (35) 0:01:00 (55) 1:12:02,2 (43)
41. Korecký Štěpán (1996) CZE Elab --- 3:28:41,6 0:21:05,3 (33) 0:00:52,6 (43) 1:54:05,7 (43) 0:00:49,3 (40) 1:11:48,5 (38)
42. Špičák Roman (1993) CZE TITAN TRILIFE --- 3:29:01,3 0:20:49 (27) 0:00:55,8 (50) 1:58:13,1 (55) 0:00:48,8 (38) 1:08:14,4 (26)
43. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 3:29:34,6 0:22:11,4 (43) 0:00:44,3 (23) 1:52:00,7 (38) 0:01:13,3 (69) 1:13:24,7 (50)
44. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 3:30:24 0:23:04,3 (52) 0:00:39,9 (12) 1:49:01,5 (25) 0:00:48,3 (36) 1:16:49,9 (62)
45. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:32:29,5 0:22:06,3 (42) 0:00:38,3 (9) 1:51:37,6 (36) 0:00:33,3 (6) 1:17:33,9 (64)
46. Sedláček Roman (1964) CZE Individuální --- 3:32:38 0:23:11,3 (55) 0:01:14,3 (82) 1:54:31,8 (45) 0:01:16,8 (73) 1:12:23,7 (44)
47. Rieger Jan (1976) CZE --- --- 3:33:01,3 0:23:55,8 (63) 0:01:30,7 (87) 1:52:32 (39) 0:01:42,5 (89) 1:13:20,2 (49)
48. Gregorová Eliška (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 3:33:34,5 0:22:16,9 (47) 0:00:50,8 (39) 1:57:49,7 (53) 0:00:47,5 (33) 1:11:49,4 (39)
49. Písař Martin (1984) CZE --- --- 3:34:07 0:21:11,6 (34) 0:00:47,7 (29) 1:58:54,3 (61) 0:00:44,7 (28) 1:12:28,5 (45)
50. Varlamov Anton (1991) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:34:19,7 0:23:10 (54) 0:00:50 (37) 1:57:19,1 (52) 0:00:59,7 (53) 1:12:00,7 (41)
51. Bondar Grygorii (1990) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:34:24,3 0:23:19,6 (58) 0:01:09,5 (74) 1:59:39,1 (65) 0:00:46,7 (30) 1:09:29,2 (29)
52. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 3:35:18,7 0:23:58,8 (64) 0:00:55,4 (49) 1:54:53,8 (46) 0:01:05,6 (62) 1:14:24,9 (52)
53. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 3:35:32,5 0:23:41,4 (62) 0:00:40,2 (14) 1:55:49,6 (48) 0:00:47,2 (32) 1:14:33,9 (53)
54. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 3:35:32,7 0:23:14,3 (57) 0:00:39,3 (10) 1:55:54,5 (49) 0:00:40 (17) 1:15:04,4 (56)
55. Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- 3:37:44,2 0:22:37,8 (49) 0:00:49,9 (36) 1:58:34,5 (59) 0:00:49,7 (41) 1:14:52,1 (54)
56. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Česká Lípa --- 3:38:32 0:22:13,3 (45) 0:00:44,6 (24) 1:58:31 (58) 0:00:58,2 (51) 1:16:04,7 (58)
57. Vopat Milan (1961) CZE ProCorde Chomutov --- 3:39:49 0:22:17 (48) 0:00:58 (58) 1:57:52,8 (54) 0:01:34,9 (86) 1:17:05,9 (63)
58. Svoboda Josef (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:40:50,2 0:23:28,9 (60) 0:00:55,9 (52) 1:58:45,4 (60) 0:01:29,4 (83) 1:16:10,4 (59)
59. Bisová Štěpánka (2000) CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM --- 3:41:40,2 0:23:05,8 (53) 0:01:13,3 (81) 2:01:02,9 (68) 0:01:23,9 (79) 1:14:54,1 (55)
60. Fiala Tomáš (1974) CZE Individuální --- 3:42:15,7 0:22:47,4 (50) 0:01:00 (62) 2:03:59,1 (75) 0:01:13,9 (70) 1:13:15,2 (47)
61. Jiránková, Mgr Lenka (1980) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:42:21,7 0:23:13,5 (56) 0:00:47,2 (27) 2:00:53 (67) 0:00:43,4 (22) 1:16:44,4 (61)
62. Dvořák Jan (1979) CZE SpectrumBike ČB --- 3:43:16,2 0:24:26,3 (67) 0:01:12,5 (78) 1:57:15,8 (51) 0:01:28 (82) 1:18:53,3 (65)
63. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:44:17,9 0:24:16,3 (66) 0:01:12,8 (79) 1:56:48,9 (50) 0:01:26,3 (81) 1:20:33,4 (67)
64. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:44:18,4 0:24:30,5 (68) 0:00:54,3 (46) 1:55:38,3 (47) 0:00:48,5 (37) 1:22:26,6 (71)
65. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 3:47:55,4 0:25:11,8 (77) 0:01:16 (84) 1:58:14,3 (56) 0:01:10,9 (66) 1:22:02,1 (69)
66. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 3:48:40,6 0:22:16,3 (46) 0:00:32,9 (6) 2:02:23 (71) 0:00:38,4 (13) 1:22:49,9 (72)
67. Polachová Lenka (1986) CZE --- --- 3:48:42,1 0:22:57,3 (51) 0:02:16,5 (95) 2:09:42,6 (83) 0:02:35,1 (95) 1:11:10,4 (36)
68. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 3:49:06,4 0:23:29,9 (61) 0:01:09,1 (73) 2:08:23,8 (79) 0:00:56,1 (47) 1:15:07,4 (57)
69. Hába Jan (1980) CZE Individuální --- 3:49:36,4 0:24:12,1 (65) 0:01:15 (83) 2:01:37,6 (70) 0:01:17,9 (74) 1:21:13,6 (68)
70. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 3:50:17,4 0:25:11,6 (76) 0:01:02,2 (65) 1:59:20,3 (62) 0:01:05,4 (60) 1:23:37,6 (73)
71. Ptáček David (1988) CZE --- --- 3:51:53,3 0:24:43,6 (69) 0:01:23,1 (85) 1:58:20 (57) 0:01:20,4 (77) 1:26:06,1 (77)
72. Hodaň Lukáš (1980) CZE READY 2 WIN --- 3:54:59,3 0:24:47,3 (70) 0:00:53 (44) 2:02:34,9 (72) 0:01:37,9 (88) 1:25:06 (75)
73. Benčová Renáta (1977) CZE LB-training --- 3:56:30,6 0:26:19,3 (84) 0:01:01,3 (63) 2:01:16 (69) 0:00:56,9 (48) 1:26:56,8 (78)
74. Mäčko Anton (1988) CZE Elab --- 3:56:34 0:24:59,8 (72) 0:01:35,8 (90) 2:00:46,6 (66) 0:01:22,9 (78) 1:27:48,8 (79)
75. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 3:57:18 0:25:43,5 (81) 0:01:07,1 (72) 1:59:26,9 (63) 0:01:14,1 (71) 1:29:46,3 (82)
76. Hejlová Karolína (1994) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:57:56,7 0:25:25,6 (78) 0:00:55,1 (48) 2:14:14 (88) 0:00:59,8 (54) 1:16:22 (60)
77. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 3:58:32,8 0:26:18,1 (83) 0:01:06,2 (70) 2:05:16,6 (77) 0:01:03,9 (59) 1:24:47,8 (74)
78. Pavlíčková Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 3:58:56 0:25:46,1 (82) 0:00:59,4 (61) 2:10:40,3 (85) 0:01:15,1 (72) 1:20:15,1 (66)
79. Humajová Tereza (1984) CZE Elab --- 4:03:13,7 0:25:00,8 (73) 0:01:10,5 (75) 2:04:22,4 (76) 0:01:05,4 (61) 1:31:34,5 (84)
80. Kapitán Jiří (1962) CZE --- --- 4:04:58 0:25:38 (80) 0:01:38,7 (93) 2:10:26,8 (84) 0:01:11,1 (67) 1:26:03,3 (76)
81. DRAŽAN Martin (1974) CZE --- --- 4:05:33,7 0:25:04,1 (75) 0:00:57,3 (55) 2:03:19,6 (74) 0:01:19,9 (76) 1:34:52,7 (87)
82. Marek Jiří (1981) CZE Spona Teplice --- 4:09:09,7 0:25:32,3 (79) 0:01:04 (67) 2:02:48,4 (73) 0:01:03,4 (58) 1:38:41,4 (91)
83. Vydra Karel (1972) CZE TJ Sokol Žebrák --- 4:13:04,2 0:27:15,5 (88) 0:01:32 (88) 2:08:35,6 (80) 0:02:11,1 (92) 1:33:29,7 (85)
84. Šimková Pavlína (1976) CZE Individuální --- 4:13:07,9 0:29:21,5 (91) 0:01:04,4 (68) 2:11:43,3 (87) 0:01:19,3 (75) 1:29:39,2 (81)
85. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 4:13:08,4 0:29:22,3 (92) 0:01:06,6 (71) 2:11:39,5 (86) 0:01:10,8 (65) 1:29:49 (83)
86. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 4:14:12,4 0:26:56,3 (86) 0:00:57,2 (54) 2:07:55,5 (78) 0:01:07,2 (64) 1:37:15,9 (90)
87. Šináglová Lenka (1976) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 4:18:10,9 0:24:53,3 (71) 0:01:05,3 (69) 2:28:30,9 (94) 0:01:37,7 (87) 1:22:03,5 (70)
88. Nádhera Petr (1967) CZE --- --- 4:21:16,1 0:25:02,8 (74) 0:01:12,1 (77) 2:25:37,2 (93) 0:01:31,9 (85) 1:27:52 (80)
89. Turčová Adéla (1992) CZE --- --- 4:22:19,1 0:26:41,3 (85) 0:01:28,6 (86) 2:16:06,5 (90) 0:01:31,7 (84) 1:36:30,7 (89)
90. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 4:24:11,3 0:28:10,6 (90) 0:01:12,8 (80) 2:08:59,3 (81) 0:00:45,5 (29) 1:45:02,9 (94)
91. Holan Vojtěch (1977) CZE --- --- 4:26:00 0:29:31,7 (93) 0:01:37,7 (92) 2:09:40 (82) 0:02:21,1 (94) 1:42:49,2 (92)
92. Brožík Aleš (1978) CZE --- --- 4:26:29 0:27:39,1 (89) 0:02:01,9 (94) 2:18:07,1 (91) 0:02:11 (91) 1:36:29,9 (88)
93. Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- 4:28:12,3 0:27:03,8 (87) 0:01:32,7 (89) 2:22:59,9 (92) 0:02:07 (90) 1:34:28,7 (86)
94. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:32:12,5 0:29:34,7 (94) 0:01:36,1 (91) 2:15:21,9 (89) 0:02:19 (93) 1:43:20,6 (93)
95. NEUWIRTH Daniel (1977) CZE --- --- 5:11:54,9 0:30:05,3 (95) 0:00:47,1 (26) 2:46:13,7 (95) 0:00:43,7 (24) 1:54:04,9 (95)
Švajcr Radek (1972) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:24:55,8 0:01:34,7 --- --- ---
Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- DNF 0:19:44,8 0:00:57,6 --- --- ---
Dvořák Martin (1974) CZE Mika training --- DNF 0:21:12,8 0:00:58,8 --- --- ---
Demeter Radovan (1988) SVK --- --- DNF 0:19:57,6 0:00:57,1 1:57:48,5 0:00:48,2 ---
Šnebergerová Lucie (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:22:38,1 0:00:35 --- --- ---
Dubec Jan (1984) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- DNF 0:20:58,8 0:00:57,9 1:41:02,4 0:00:49,7 ---