TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - 300m - 7km - 2.5km (0,3-7-2,5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:25:59,7 0:03:47,2 0:00:31,7 0:13:13,6 0:00:21,6 0:08:05,6
2. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:09,3 0:03:38,7 0:00:32,7 0:13:22,6 0:00:24,7 0:08:10,6
3. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:14,2 0:03:48,8 0:00:24,5 0:13:23 0:00:26,4 0:08:11,5
4. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:26:24,9 0:03:53,5 0:00:26,2 0:13:14,8 0:00:30 0:08:20,4
5. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:45,3 0:04:05,4 0:00:24 0:13:51,7 0:00:32,2 0:07:52
6. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:57,7 0:04:00,5 0:00:24,5 0:13:37,4 0:00:32,6 0:08:22,7
7. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:27:03,2 0:03:58,5 0:00:22,7 0:13:42 0:00:32,2 0:08:27,8
8. Mičková Kateřina (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:27:46 0:04:03,9 0:00:37,6 0:14:11,3 0:00:24,6 0:08:28,6
9. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:28:00 0:04:02,8 0:00:26,2 0:13:53 0:00:32,3 0:09:05,7
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:25,2 0:04:08,2 0:00:31,2 0:14:14,7 0:00:34,6 0:08:56,5
11. Zahálka Štěpán (2006) CZE BTT Libochovice --- 0:28:42,9 0:05:08 0:00:57,4 0:13:25,4 0:00:38,2 0:08:33,9
12. Hadravová Kateřina (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:28:43,7 0:04:34,2 0:00:34,7 0:14:47,6 0:00:23,7 0:08:23,5
13. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:55,4 0:04:23,2 0:00:35,4 0:14:47,6 0:00:21,5 0:08:47,7
14. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:29:22,9 0:04:20,9 0:00:31,3 0:14:46,4 0:00:30,6 0:09:13,7
15. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:29:31,7 0:04:53 0:00:31,4 0:14:37,6 0:00:26,1 0:09:03,6
16. Fraňková Natálie (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:29:46,8 0:04:17,5 0:00:41,3 0:14:59 0:00:24,4 0:09:24,6
17. Rež Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:29:52,8 0:04:55,2 0:00:27,2 0:14:39,6 0:00:25,9 0:09:24,9
18. Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:26,7 0:04:10,6 0:00:41,4 0:15:29 0:00:30,4 0:09:35,3
19. Jarošová Karolína (2006) CZE --- --- 0:30:36,8 0:04:27,6 0:00:38 0:15:56,7 0:00:24,6 0:09:09,9
20. Kopecký Štěpán (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:30:42,2 0:05:13,9 0:00:48,7 0:15:11,2 0:00:28,6 0:08:59,8
21. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:43,2 0:04:28,9 0:00:31 0:14:40,6 0:00:25,5 0:10:37,2
22. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:30:51,3 0:04:48 0:00:44,7 0:14:37,2 0:00:50,3 0:09:51,1
23. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:31:07,5 0:04:43 0:00:28 0:15:32 0:00:37,8 0:09:46,7
24. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:31:37 0:05:06,4 0:00:30,6 0:16:03,2 0:00:32,6 0:09:24,2
25. Mittner Jakub (2006) CZE TJ Sokol Podlázky Dalovice --- 0:31:37,8 0:04:15 0:00:44,3 0:16:03,3 0:00:44,4 0:09:50,8
26. Kopecký Jonáš (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:31:46,2 0:05:31,3 0:00:46,3 0:12:53,6 0:00:27,4 0:12:07,6
27. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:53,2 0:04:50,5 0:00:29,9 0:15:17,2 0:00:37,2 0:10:38,4
28. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:31:53,2 0:04:44,7 0:00:41,6 0:15:36,7 0:00:31,6 0:10:18,6
29. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:31:54,7 0:05:16 0:00:45 0:14:58,6 0:00:31,2 0:10:23,9
30. Kafka Šimon (2004) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:32:06,5 0:04:46,3 0:00:30,8 0:15:23,3 0:00:37,4 0:10:48,7
31. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:32:08,1 0:04:21,7 0:00:46,6 0:15:58,8 0:00:27,3 0:10:33,7
32. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:32:13,5 0:05:55,5 0:00:48,4 0:15:32,5 0:00:24,2 0:09:32,9
33. Faltova Eliška (2004) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:32:18,3 0:05:08,4 0:00:37,4 0:15:37,3 0:00:47,9 0:10:07,3
34. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:32:20 0:04:57,4 0:00:36,6 0:16:08,6 0:00:42,7 0:09:54,7
35. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:32:27,7 0:05:02,3 0:00:37,1 0:16:25,6 0:00:45,8 0:09:36,9
36. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:32:47,5 0:05:08,9 0:00:47,2 0:15:29,9 0:00:42,8 0:10:38,7
37. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:33:01,6 0:04:52,6 0:00:46,2 0:15:21,2 0:00:31,4 0:11:30,2
38. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:33:08,7 0:05:48,4 0:00:47,6 0:16:10 0:00:28,6 0:09:54,1
39. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:10,3 0:05:08,9 0:00:41,5 0:17:01 0:00:28,8 0:09:50,1
40. Korousová Nikola (2006) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:17,9 0:04:37,9 0:00:36,7 0:16:36,9 0:00:26,3 0:11:00,1
41. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:33:23,2 0:04:51,1 0:00:42,7 0:16:45,1 0:00:30,4 0:10:33,9
42. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:33:52,4 0:05:32,6 0:00:48,8 0:16:50,7 0:00:32 0:10:08,3
43. Mládenková Josefína (2007) CZE SK Skol Brno --- 0:33:52,5 0:05:38,9 0:00:58 0:17:51 0:00:27,8 0:08:56,8
44. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:34:10,6 0:04:52,1 0:00:53,1 0:15:43,7 0:00:42,2 0:11:59,5
45. Horáková Natálie (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:34:18,4 0:04:41,4 0:01:08,9 0:17:00,7 0:00:31,6 0:10:55,8
46. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:35:03,9 0:05:02,9 0:00:42,1 0:17:39,7 0:00:40,5 0:10:58,7
47. Salvet Martin (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:06 0:05:22,2 0:01:05,8 0:16:52,9 0:00:42,4 0:11:02,7
48. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:35:07,3 0:04:51,3 0:00:48,7 0:16:59,5 0:00:33,5 0:11:54,3
49. Jiřík Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:15,2 0:06:01,1 0:01:04,5 0:16:12,9 0:00:29,8 0:11:26,9
50. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:35:27,2 0:05:21,2 0:00:40,2 0:17:13,6 0:00:39,2 0:11:33
51. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:35:48,1 0:06:27,1 0:00:54,1 0:16:17,9 0:00:59,7 0:11:09,3
52. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:35:49 0:06:41,1 0:00:54,3 0:17:29,3 0:00:44,3 0:10:00
53. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:35:51,6 0:05:45 0:00:49,2 0:16:25,1 0:00:31,1 0:12:21,2
54. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:35:57,3 0:05:09,3 0:00:40,6 0:17:44,3 0:00:35,5 0:11:47,6
55. Kopáčová Marie (2005) CZE PK Pardubice --- 0:35:58,5 0:03:58,7 0:01:16,2 0:17:23,2 0:00:41 0:12:39,4
56. Kulinová Klára (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:36:39,2 0:05:58,8 0:01:29 0:18:30,8 0:00:36,4 0:10:04,2
57. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:36:56,5 0:06:20,9 0:01:01,6 0:17:37,5 0:00:39,3 0:11:17,2
58. Marinkova Viktorie (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:38:07,1 0:05:03,6 0:00:53,5 0:20:42,9 0:00:40,6 0:10:46,5
59. Lichtenbergová Zuzana (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:38:17,2 0:06:31,9 0:00:57,3 0:18:57,4 0:00:44 0:11:06,6
60. Muška Matěj (2006) CZE --- --- 0:39:02,2 0:07:17,7 0:01:34,1 0:17:26,3 0:00:40,4 0:12:03,7
61. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:39:38,5 0:05:49,9 0:00:50 0:20:03,7 0:00:33,2 0:12:21,7
62. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:40:14,8 0:06:25,4 0:00:48,4 0:18:47 0:00:57 0:13:17
63. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:40:17,9 0:05:21,3 0:00:39 0:19:25,7 0:00:36,9 0:14:15
64. Mígl Antonín (2005) CZE --- --- 0:40:21,6 0:06:46,9 0:01:05,1 0:19:08,5 0:00:40,8 0:12:40,3
65. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:40:34,5 0:05:28,6 0:00:53,5 0:19:27,2 0:01:01,1 0:13:44,1
66. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:41:12,7 0:04:53,2 0:00:46,2 0:20:53,6 0:01:14,2 0:13:25,5
67. Alblová Barbora (2005) CZE --- --- 0:42:13,5 0:05:53,1 0:00:59,6 0:19:32,3 0:00:40,1 0:15:08,4
68. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:42:52,9 0:07:08,2 0:01:06,3 0:19:36,7 0:01:07,6 0:13:54,1
69. Gahler Viktor (2005) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:46:16,7 0:05:11,3 0:01:01,1 0:19:08,9 0:01:00,6 0:19:54,8
Míčková Tereza (2007) CZE --- --- DSQ 0:04:53,8 0:00:46,5 0:20:52,8 0:01:24,9 0:07:55,2