TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - 300m - 7km - 2.5km (0,3-7-2,5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:25:59,7 0:03:47,2 0:00:31,7 0:13:13,6 0:00:21,6 0:08:05,6
2. Michálek Šimon (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:09,3 0:03:38,7 0:00:32,7 0:13:22,6 0:00:24,7 0:08:10,6
3. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:14,2 0:03:48,8 0:00:24,5 0:13:23 0:00:26,4 0:08:11,5
4. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:26:24,9 0:03:53,5 0:00:26,2 0:13:14,8 0:00:30 0:08:20,4
5. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:26:45,3 0:04:05,4 0:00:24 0:13:51,7 0:00:32,2 0:07:52
6. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:57,7 0:04:00,5 0:00:24,5 0:13:37,4 0:00:32,6 0:08:22,7
7. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:27:03,2 0:03:58,5 0:00:22,7 0:13:42 0:00:32,2 0:08:27,8
8. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:28:00 0:04:02,8 0:00:26,2 0:13:53 0:00:32,3 0:09:05,7
9. Štěpka Tadeáš (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:25,2 0:04:08,2 0:00:31,2 0:14:14,7 0:00:34,6 0:08:56,5
10. Zahálka Štěpán (2006) CZE BTT Libochovice --- 0:28:42,9 0:05:08 0:00:57,4 0:13:25,4 0:00:38,2 0:08:33,9
11. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:55,4 0:04:23,2 0:00:35,4 0:14:47,6 0:00:21,5 0:08:47,7
12. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:29:22,9 0:04:20,9 0:00:31,3 0:14:46,4 0:00:30,6 0:09:13,7
13. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:29:31,7 0:04:53 0:00:31,4 0:14:37,6 0:00:26,1 0:09:03,6
14. Rež Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:29:52,8 0:04:55,2 0:00:27,2 0:14:39,6 0:00:25,9 0:09:24,9
15. Kopecký Štěpán (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:30:42,2 0:05:13,9 0:00:48,7 0:15:11,2 0:00:28,6 0:08:59,8
16. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:43,2 0:04:28,9 0:00:31 0:14:40,6 0:00:25,5 0:10:37,2
17. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:30:51,3 0:04:48 0:00:44,7 0:14:37,2 0:00:50,3 0:09:51,1
18. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:31:07,5 0:04:43 0:00:28 0:15:32 0:00:37,8 0:09:46,7
19. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:31:37 0:05:06,4 0:00:30,6 0:16:03,2 0:00:32,6 0:09:24,2
20. Mittner Jakub (2006) CZE TJ Sokol Podlázky Dalovice --- 0:31:37,8 0:04:15 0:00:44,3 0:16:03,3 0:00:44,4 0:09:50,8
21. Kopecký Jonáš (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:31:46,2 0:05:31,3 0:00:46,3 0:12:53,6 0:00:27,4 0:12:07,6
22. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:31:53,2 0:04:44,7 0:00:41,6 0:15:36,7 0:00:31,6 0:10:18,6
23. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:31:54,7 0:05:16 0:00:45 0:14:58,6 0:00:31,2 0:10:23,9
24. Kafka Šimon (2004) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 0:32:06,5 0:04:46,3 0:00:30,8 0:15:23,3 0:00:37,4 0:10:48,7
25. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:32:13,5 0:05:55,5 0:00:48,4 0:15:32,5 0:00:24,2 0:09:32,9
26. Procházka Matěj (2007) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:32:20 0:04:57,4 0:00:36,6 0:16:08,6 0:00:42,7 0:09:54,7
27. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:32:47,5 0:05:08,9 0:00:47,2 0:15:29,9 0:00:42,8 0:10:38,7
28. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:33:01,6 0:04:52,6 0:00:46,2 0:15:21,2 0:00:31,4 0:11:30,2
29. Böse Adam (2007) CZE LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 0:33:08,7 0:05:48,4 0:00:47,6 0:16:10 0:00:28,6 0:09:54,1
30. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:10,3 0:05:08,9 0:00:41,5 0:17:01 0:00:28,8 0:09:50,1
31. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:33:52,4 0:05:32,6 0:00:48,8 0:16:50,7 0:00:32 0:10:08,3
32. Salvet Martin (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:06 0:05:22,2 0:01:05,8 0:16:52,9 0:00:42,4 0:11:02,7
33. Jiřík Adam (2005) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:35:15,2 0:06:01,1 0:01:04,5 0:16:12,9 0:00:29,8 0:11:26,9
34. Všetička Jan (2007) CZE TC DOBRUŠKA --- 0:35:48,1 0:06:27,1 0:00:54,1 0:16:17,9 0:00:59,7 0:11:09,3
35. Voda Jan (2007) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:35:49 0:06:41,1 0:00:54,3 0:17:29,3 0:00:44,3 0:10:00
36. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:35:57,3 0:05:09,3 0:00:40,6 0:17:44,3 0:00:35,5 0:11:47,6
37. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:36:56,5 0:06:20,9 0:01:01,6 0:17:37,5 0:00:39,3 0:11:17,2
38. Muška Matěj (2006) CZE --- --- 0:39:02,2 0:07:17,7 0:01:34,1 0:17:26,3 0:00:40,4 0:12:03,7
39. Mígl Antonín (2005) CZE --- --- 0:40:21,6 0:06:46,9 0:01:05,1 0:19:08,5 0:00:40,8 0:12:40,3
40. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:41:12,7 0:04:53,2 0:00:46,2 0:20:53,6 0:01:14,2 0:13:25,5
41. Gahler Viktor (2005) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:46:16,7 0:05:11,3 0:01:01,1 0:19:08,9 0:01:00,6 0:19:54,8