TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019 - 300m - 7km - 2.5km (0,3-7-2,5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Mičková Kateřina (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:27:46 0:04:03,9 0:00:37,6 0:14:11,3 0:00:24,6 0:08:28,6
2. Hadravová Kateřina (2005) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:28:43,7 0:04:34,2 0:00:34,7 0:14:47,6 0:00:23,7 0:08:23,5
3. Fraňková Natálie (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:29:46,8 0:04:17,5 0:00:41,3 0:14:59 0:00:24,4 0:09:24,6
4. Ryšávková Emma (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:26,7 0:04:10,6 0:00:41,4 0:15:29 0:00:30,4 0:09:35,3
5. Jarošová Karolína (2006) CZE --- --- 0:30:36,8 0:04:27,6 0:00:38 0:15:56,7 0:00:24,6 0:09:09,9
6. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:53,2 0:04:50,5 0:00:29,9 0:15:17,2 0:00:37,2 0:10:38,4
7. Dvořáková Petra (2005) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:32:08,1 0:04:21,7 0:00:46,6 0:15:58,8 0:00:27,3 0:10:33,7
8. Faltova Eliška (2004) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:32:18,3 0:05:08,4 0:00:37,4 0:15:37,3 0:00:47,9 0:10:07,3
9. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:32:27,7 0:05:02,3 0:00:37,1 0:16:25,6 0:00:45,8 0:09:36,9
10. Korousová Nikola (2006) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:33:17,9 0:04:37,9 0:00:36,7 0:16:36,9 0:00:26,3 0:11:00,1
11. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:33:23,2 0:04:51,1 0:00:42,7 0:16:45,1 0:00:30,4 0:10:33,9
12. Mládenková Josefína (2007) CZE SK Skol Brno --- 0:33:52,5 0:05:38,9 0:00:58 0:17:51 0:00:27,8 0:08:56,8
13. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:34:10,6 0:04:52,1 0:00:53,1 0:15:43,7 0:00:42,2 0:11:59,5
14. Horáková Natálie (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:34:18,4 0:04:41,4 0:01:08,9 0:17:00,7 0:00:31,6 0:10:55,8
15. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:35:03,9 0:05:02,9 0:00:42,1 0:17:39,7 0:00:40,5 0:10:58,7
16. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:35:07,3 0:04:51,3 0:00:48,7 0:16:59,5 0:00:33,5 0:11:54,3
17. Dvořáková Kateřina (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:35:27,2 0:05:21,2 0:00:40,2 0:17:13,6 0:00:39,2 0:11:33
18. Nováková Jarmila (2007) CZE Tri club Česká Lípa --- 0:35:51,6 0:05:45 0:00:49,2 0:16:25,1 0:00:31,1 0:12:21,2
19. Kopáčová Marie (2005) CZE PK Pardubice --- 0:35:58,5 0:03:58,7 0:01:16,2 0:17:23,2 0:00:41 0:12:39,4
20. Kulinová Klára (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:36:39,2 0:05:58,8 0:01:29 0:18:30,8 0:00:36,4 0:10:04,2
21. Marinkova Viktorie (2005) CZE PROFI SPORT Cheb --- 0:38:07,1 0:05:03,6 0:00:53,5 0:20:42,9 0:00:40,6 0:10:46,5
22. Lichtenbergová Zuzana (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:38:17,2 0:06:31,9 0:00:57,3 0:18:57,4 0:00:44 0:11:06,6
23. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:39:38,5 0:05:49,9 0:00:50 0:20:03,7 0:00:33,2 0:12:21,7
24. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:40:14,8 0:06:25,4 0:00:48,4 0:18:47 0:00:57 0:13:17
25. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:40:17,9 0:05:21,3 0:00:39 0:19:25,7 0:00:36,9 0:14:15
26. Šrollová Viktorie (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:40:34,5 0:05:28,6 0:00:53,5 0:19:27,2 0:01:01,1 0:13:44,1
27. Alblová Barbora (2005) CZE --- --- 0:42:13,5 0:05:53,1 0:00:59,6 0:19:32,3 0:00:40,1 0:15:08,4
28. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:42:52,9 0:07:08,2 0:01:06,3 0:19:36,7 0:01:07,6 0:13:54,1
Míčková Tereza (2007) CZE --- --- DSQ 0:04:53,8 0:00:46,5 0:20:52,8 0:01:24,9 0:07:55,2