Příbramský triatlon, 8. 6. 2019 - 1500m - 40km - 10km (1,5-40-10), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 1:56:25,4 0:17:21,8 (1) 0:00:30,7 (1) 1:01:06,8 (2) 0:00:53,6 (2) 0:36:32,3 (1)
2. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:58:14,4 0:18:24,1 (3) 0:00:36,2 (8) 1:00:38,8 (1) 0:01:03,6 (5) 0:37:31,6 (2)
3. Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:06:27,8 0:20:21,3 (10) 0:00:50,1 (27) 1:05:17,3 (4) 0:01:09,3 (13) 0:38:49,6 (3)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 2:07:41,3 0:17:25,3 (2) 0:00:30,7 (2) 1:06:48,7 (6) 0:01:06 (8) 0:41:50,4 (12)
5. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 2:08:19,5 0:19:13,8 (5) 0:00:30,8 (3) 1:07:43,3 (11) 0:00:57,5 (3) 0:39:53,9 (6)
6. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 2:08:24,5 0:19:56,3 (7) 0:00:41 (16) 1:07:53,1 (12) 0:01:03,8 (6) 0:38:50,2 (4)
7. Ploc Jaroslav (1984) CZE SK Kola Víšek --- 2:08:56,3 0:20:03,8 (9) 0:00:33,5 (4) 1:04:58,9 (3) 0:01:05,1 (7) 0:42:14,8 (15)
8. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:09:10,4 0:19:15,3 (6) 0:00:43,7 (19) 1:07:26,5 (9) 0:01:06,6 (10) 0:40:38,2 (9)
9. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:09:22,3 0:20:40,4 (15) 0:01:13,6 (71) 1:07:06,2 (7) 0:01:17,3 (30) 0:39:04,6 (5)
10. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 2:09:48,2 0:20:23,6 (11) 0:00:39,3 (12) 1:06:12,5 (5) 0:01:20 (33) 0:41:12,6 (11)
11. Kubíček Jan (1980) CZE Individuální --- 2:10:17,5 0:20:42,1 (16) 0:00:35,9 (6) 1:07:35,7 (10) 0:01:06,3 (9) 0:40:17,3 (7)
12. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:13:04,8 0:20:34,7 (12) 0:00:34,1 (5) 1:09:52,7 (15) 0:01:10,3 (14) 0:40:52,8 (10)
13. Hraše Zbyněk (1974) CZE Elab --- 2:16:25,2 0:19:07,9 (4) 0:00:54,3 (37) 1:09:36,9 (14) 0:01:15,8 (25) 0:45:30 (31)
14. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 2:16:35,5 0:23:42,9 (35) 0:01:02,8 (52) 1:07:20 (8) 0:01:32,1 (60) 0:42:57,6 (16)
15. Kleibl Martin (1973) CZE --- --- 2:18:21,3 0:24:25,8 (42) 0:01:09,8 (64) 1:10:56,7 (16) 0:01:29,6 (55) 0:40:19,2 (8)
16. Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- 2:19:41,7 0:22:02,6 (22) 0:00:57,8 (44) 1:11:53,7 (20) 0:01:10,6 (15) 0:43:36,8 (21)
17. Knejzlík Marek (1976) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:20:48 0:21:45,8 (20) 0:00:52,9 (34) 1:12:37,7 (27) 0:01:10,6 (16) 0:44:20,9 (28)
18. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 2:20:51,4 0:23:24,1 (33) 0:00:50,9 (31) 1:09:15,6 (13) 0:01:19 (32) 0:46:01,6 (33)
19. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:20:57,2 0:21:20,6 (17) 0:00:39,6 (13) 1:11:11,7 (18) 0:01:17 (28) 0:46:28,1 (39)
20. Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:21:38,4 0:23:47 (36) 0:00:40,9 (15) 1:12:29,9 (26) 0:01:12,1 (19) 0:43:28,4 (18)
21. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 2:21:59,1 0:23:21,6 (32) 0:00:55,1 (39) 1:12:41,7 (28) 0:01:18,8 (31) 0:43:41,8 (22)
22. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram Fany Gastro --- 2:22:22,9 0:22:43,6 (26) 0:01:01,1 (48) 1:15:33 (46) 0:01:12,6 (22) 0:41:52,4 (13)
23. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 2:22:29,4 0:24:43,8 (46) 0:00:52,6 (33) 1:12:12,6 (24) 0:01:11,2 (18) 0:43:29,1 (19)
24. Mach František (1986) CZE Individuální --- 2:22:35,7 0:22:39,4 (24) 0:00:57,6 (43) 1:14:04,9 (33) 0:01:29,6 (56) 0:43:24,1 (17)
25. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:23:04,7 0:22:45,5 (27) 0:00:39,9 (14) 1:14:32,9 (35) 0:01:07,5 (11) 0:43:58,6 (25)
26. Celerin Milan (1965) SVK TAT Martin --- 2:23:22,6 0:24:39,3 (45) 0:00:37,6 (9) 1:11:26,2 (19) 0:01:29,2 (53) 0:45:10,1 (30)
27. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 2:24:16,9 0:23:35,3 (34) 0:00:50,3 (28) 1:12:12,7 (25) 0:01:21,3 (38) 0:46:17 (35)
28. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:24:23,9 0:20:03,5 (8) 0:00:35,9 (7) 1:16:12,1 (52) 0:01:02,3 (4) 0:46:29,8 (40)
29. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 2:24:39,7 0:24:09,4 (38) 0:00:53,8 (36) 1:14:40,2 (37) 0:01:12,3 (20) 0:43:43,8 (23)
30. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 2:25:05,9 0:21:41,6 (19) 0:00:43,1 (18) 1:14:52,7 (41) 0:01:16,3 (26) 0:46:32,1 (41)
31. Bíba Jan (1976) CZE Triatlon Plzeň --- 2:25:27 0:24:56,8 (47) 0:00:53,6 (35) 1:12:00,2 (21) 0:01:27 (50) 0:46:09,2 (34)
32. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 2:25:35,6 0:25:20,8 (50) 0:01:07,1 (59) 1:13:42,4 (31) 0:01:22 (39) 0:44:03,1 (26)
33. Palider Jan (1991) CZE Triatlon klub Ostrava --- 2:25:45,4 0:22:32,9 (23) 0:00:38,3 (10) 1:19:17,6 (66) 0:01:14,8 (24) 0:42:01,6 (14)
34. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 2:26:22,7 0:23:21,4 (31) 0:00:44,3 (22) 1:17:06,9 (58) 0:01:24,5 (46) 0:43:45,4 (24)
35. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 2:27:02,6 0:24:10,5 (39) 0:00:47,1 (24) 1:13:19,2 (29) 0:01:31,8 (59) 0:47:13,8 (45)
36. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 2:27:31,8 0:24:11,8 (40) 0:01:02,8 (53) 1:14:42,2 (38) 0:01:17 (29) 0:46:17,8 (36)
37. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 2:27:40,8 0:24:28,3 (43) 0:00:43,8 (20) 1:14:53,2 (42) 0:01:12,8 (23) 0:46:22,5 (37)
38. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 2:28:30,6 0:27:59 (70) 0:01:11,9 (70) 1:11:04,4 (17) 0:01:47,5 (82) 0:46:27,6 (38)
39. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 2:29:19,1 0:26:16,6 (56) 0:00:58,6 (46) 1:12:09,9 (23) 0:01:42,8 (71) 0:48:11 (49)
40. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 2:29:28,9 0:24:03,6 (37) 0:01:11,6 (69) 1:15:45,2 (50) 0:01:44,3 (78) 0:46:44 (44)
41. Strnad Michal (1978) CZE --- --- 2:29:35,8 0:27:15,8 (64) 0:01:07,1 (60) 1:12:04,4 (22) 0:01:27 (51) 0:47:41,3 (46)
42. Kahánek Stanislav (1981) CZE Visual Unity --- 2:29:46,6 0:22:56,9 (30) 0:01:09,3 (62) 1:14:46,9 (40) 0:01:31,5 (58) 0:49:21,8 (53)
43. Immer Tomáš (1980) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:30:11,6 0:22:50,2 (28) 0:00:58 (45) 1:14:31,2 (34) 0:01:22 (40) 0:50:30 (63)
44. Fic Martin (1974) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 2:30:18,6 0:27:53,8 (69) 0:01:24,8 (86) 1:15:22,4 (45) 0:01:26,8 (49) 0:44:10,6 (27)
45. Urban Filip (1998) CZE Hopman Team Žatec --- 2:30:24,4 0:20:40,3 (14) 0:00:48,1 (25) 1:21:07,1 (76) 0:01:08 (12) 0:46:40,5 (43)
46. Zeman Václav (1984) CZE Bell --- 2:31:26,1 0:27:08 (61) 0:01:04,7 (58) 1:15:41,2 (49) 0:01:30,8 (57) 0:46:01,3 (32)
47. Flak David (1979) CZE CSG TRI TEAM --- 2:32:04,6 0:25:25,8 (52) 0:01:10,3 (66) 1:17:24,7 (59) 0:01:29,5 (54) 0:46:34,1 (42)
48. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:32:30,3 0:29:15,8 (87) 0:01:20,8 (80) 1:16:27,4 (54) 0:01:53,3 (89) 0:43:32,8 (20)
49. Kroupa Štěpán (1975) CZE Café racers --- 2:32:59,5 0:22:43,1 (25) 0:00:50,6 (29) 1:18:33,1 (63) 0:01:24,3 (45) 0:49:28,3 (55)
50. Šnebergerová Lucie (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:33:14,8 0:24:31,6 (44) 0:01:08,6 (61) 1:18:08,6 (61) 0:01:43,8 (76) 0:47:42 (48)
51. Hrabě Pavel (1983) CZE Etriatlon Team --- 2:33:54,1 0:25:25,6 (51) 0:00:56,3 (40) 1:15:20,9 (44) 0:01:22,5 (41) 0:50:48,5 (64)
52. Dvořák Jakub (1999) CZE Hopman team --- 2:34:25,8 0:20:40,2 (13) 0:01:01,6 (49) 1:15:56,9 (51) 0:01:45,1 (79) 0:55:02 (91)
53. Šůcha Jan (1981) CZE Individuální --- 2:34:27,7 0:25:06,1 (48) 0:01:17,1 (76) 1:16:17,6 (53) 0:01:43,3 (75) 0:50:03,4 (58)
54. Pudil Jaroslav (1961) CZE M2 SPORT --- 2:34:33,5 0:27:33,6 (66) 0:00:52,3 (32) 1:15:33,7 (47) 0:01:35,5 (64) 0:48:58,3 (52)
55. Pičmanová Zuzana (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:35:58,1 0:21:41,3 (18) 0:00:39,2 (11) 1:22:56,1 (90) 0:01:10,7 (17) 0:49:30,6 (56)
56. Kratochvílová Lucie (1995) CZE OMT --- 2:36:19,1 0:25:31,6 (54) 0:01:09,8 (65) 1:19:10,9 (65) 0:01:54,3 (92) 0:48:32,3 (50)
57. Kirsch Radomír (1975) CZE Loko Trutnov --- 2:37:06,5 0:28:56 (84) 0:01:23,9 (84) 1:14:43,6 (39) 0:01:41,9 (69) 0:50:20,8 (60)
58. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:37:46,8 0:22:54,4 (29) 0:01:13,8 (72) 1:21:08,1 (78) 0:00:52,3 (1) 0:51:38 (67)
59. Mucha Pavel (1980) CZE Wild Gym --- 2:37:52,1 0:28:30,6 (78) 0:01:26,1 (88) 1:15:40,9 (48) 0:02:10,5 (101) 0:50:03,8 (59)
60. Vokurka Pavel (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 2:38:04,3 0:28:20,2 (75) 0:01:11,4 (68) 1:14:35,9 (36) 0:01:42,8 (72) 0:52:13,8 (71)
61. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:39:38,2 0:31:40,8 (108) 0:01:02,1 (50) 1:16:36,5 (55) 0:01:23,9 (44) 0:48:54,8 (51)
62. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 2:39:55 0:26:41,1 (58) 0:01:17,8 (77) 1:22:31,4 (87) 0:01:43,2 (73) 0:47:41,3 (47)
63. Dobiáš David (1977) CZE CSG TRI TEAM --- 2:40:06,2 0:25:19,6 (49) 0:01:04,6 (57) 1:14:57,9 (43) 0:01:54,1 (91) 0:56:50 (96)
64. Rež Zdeněk (1972) CZE SPONA Teplice --- 2:40:31,2 0:28:18,3 (74) 0:01:29 (91) 1:23:51,6 (92) 0:01:43,2 (74) 0:45:08,8 (29)
65. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 2:41:18 0:28:29,9 (77) 0:01:30,7 (95) 1:19:18,7 (67) 0:01:36,9 (66) 0:50:21,5 (61)
66. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:41:19,2 0:25:26,3 (53) 0:00:44,1 (21) 1:21:40,1 (80) 0:01:20 (34) 0:52:08,5 (69)
67. Mlčkovský Petr (1984) CZE --- --- 2:41:29,5 0:28:40,8 (80) 0:02:20,8 (115) 1:18:50,4 (64) 0:02:14,2 (104) 0:49:23,1 (54)
68. Kotlín Matěj (1983) CZE Individuální --- 2:42:30 0:27:59,4 (71) 0:01:19,6 (79) 1:19:39,1 (69) 0:01:22,8 (42) 0:52:09 (70)
69. Horáček Zdeněk (1983) CZE CK Kolokrám --- 2:43:06 0:31:58,1 (111) 0:01:48,6 (105) 1:13:57,4 (32) 0:01:49,5 (85) 0:53:32,2 (81)
70. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:43:12,5 0:27:11,8 (63) 0:01:04,1 (56) 1:22:04,1 (86) 0:01:54,8 (93) 0:50:57,5 (65)
71. Peškař Petr (1973) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:43:25,5 0:32:31,8 (114) 0:01:57,1 (106) 1:13:27,4 (30) 0:02:25,8 (110) 0:53:03,3 (75)
72. Kumšta Pavel (1991) CZE Sportability --- 2:43:34 0:27:16,1 (65) 0:00:46,6 (23) 1:20:56,9 (74) 0:01:12,5 (21) 0:53:21,7 (78)
73. Chlumský Petr (1985) CZE H-H Smíchov --- 2:43:40,5 0:28:52,2 (82) 0:01:33,4 (97) 1:19:42,6 (70) 0:01:53,3 (90) 0:51:38,8 (68)
74. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 2:44:57,2 0:26:30 (57) 0:01:03,7 (54) 1:21:50,9 (83) 0:01:20 (35) 0:54:12,5 (83)
75. Adam Zdenek (1984) CZE Factory Fitcentrum Duchcov --- 2:46:00,2 0:26:49,8 (60) 0:01:21,7 (82) 1:19:27,1 (68) 0:01:23,5 (43) 0:56:58 (97)
76. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:46:05,2 0:21:52,9 (21) 0:00:42,1 (17) 1:25:30 (97) 0:01:21 (37) 0:56:39 (95)
77. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 2:46:05,9 0:27:49,6 (68) 0:01:18,6 (78) 1:21:57,1 (85) 0:01:34 (63) 0:53:26,5 (80)
78. Pilc Daniel (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 2:46:21 0:25:37,9 (55) 0:01:02,3 (51) 1:21:47,6 (82) 0:01:20,5 (36) 0:56:32,5 (94)
79. Dvořák Martin (1972) CZE Hopman team --- 2:47:20,4 0:29:33,5 (90) 0:01:28,1 (89) 1:16:39,7 (57) 0:01:52,8 (88) 0:57:46,2 (100)
80. Otáhal Jakub (1977) CZE T.j.sokol Šestajovice --- 2:47:22,4 0:32:43,2 (115) 0:01:14,7 (73) 1:16:38,9 (56) 0:02:14,7 (106) 0:54:30,7 (84)
81. Mach Zbyněk (1970) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:47:39,7 0:28:23,3 (76) 0:00:58,8 (47) 1:21:40,9 (81) 0:01:51,5 (87) 0:54:45 (89)
82. Šinský Peter (1988) CZE --- --- 2:47:40,7 0:29:47,2 (94) 0:00:54,9 (38) 1:21:02,9 (75) 0:01:24,8 (47) 0:54:30,7 (85)
83. Ficová Radka (1973) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 2:47:45,4 0:29:03 (85) 0:01:38,1 (101) 1:24:49,9 (94) 0:01:50,5 (86) 0:50:23,8 (62)
84. Didov Daniel (1972) CZE --- --- 2:48:02,2 0:28:31,1 (79) 0:02:07,6 (109) 1:22:53,1 (89) 0:03:13,2 (116) 0:51:17 (66)
85. Stuchlík Jiří (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- 2:48:24,2 0:29:41,8 (92) 0:00:56,7 (42) 1:20:16,2 (73) 0:01:36,5 (65) 0:55:52,8 (93)
86. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:48:33,7 0:26:45,8 (59) 0:01:21,6 (81) 1:20:07,6 (71) 0:01:58 (95) 0:58:20,5 (101)
87. Rod Jakub (1981) CZE --- --- 2:50:25,7 0:28:54,1 (83) 0:02:11,3 (114) 1:18:29,4 (62) 0:02:15,3 (107) 0:58:35,5 (103)
88. Páleník Marek (1979) SVK --- --- 2:50:31,7 0:31:24,5 (105) 0:01:33,8 (98) 1:21:23,1 (79) 0:02:32,7 (111) 0:53:37,3 (82)
89. Vybíral Jan (1996) CZE --- --- 2:50:49,2 0:29:49,1 (96) 0:01:24,3 (85) 1:25:05,3 (95) 0:01:56,5 (94) 0:52:33,8 (72)
90. Kadlec Ota (1982) CZE --- --- 2:50:56,2 0:34:00,7 (117) 0:02:08,7 (113) 1:22:45,1 (88) 0:01:59,7 (97) 0:50:01,8 (57)
91. Wąsik Marcin (1976) POL SPORTWISE --- 2:51:01,1 0:28:08,1 (72) 0:00:48,3 (26) 1:27:14,1 (104) 0:01:42,5 (70) 0:53:08 (77)
92. Horký Karel (1990) CZE Spartak Žebrák Muay thai --- 2:51:19,7 0:28:08,9 (73) 0:01:42,1 (103) 1:25:52 (99) 0:02:11,5 (102) 0:53:25 (79)
93. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 2:51:47,4 0:30:23,4 (97) 0:01:16,7 (75) 1:23:52,1 (93) 0:01:25,2 (48) 0:54:49,7 (90)
94. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 2:52:05,4 0:27:09,6 (62) 0:01:04 (55) 1:21:07,4 (77) 0:01:41,3 (68) 1:01:02,9 (107)
95. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:52:09,9 0:24:24,1 (41) 0:00:50,6 (30) 1:25:59,6 (101) 0:01:47,2 (81) 0:59:08,2 (104)
96. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 2:52:20,9 0:31:36 (106) 0:00:56,6 (41) 1:23:24,1 (91) 0:01:47 (80) 0:54:37 (87)
97. Stefanski Michal (1976) POL --- --- 2:52:25,4 0:27:46,7 (67) 0:01:09,5 (63) 1:26:06 (102) 0:01:47,5 (83) 0:55:35,5 (92)
98. Guillaud Romain (1991) FRA --- --- 2:54:21,9 0:30:57,7 (99) 0:01:38,2 (102) 1:17:39,4 (60) 0:02:11,5 (103) 1:01:55 (109)
99. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 2:54:28,1 0:31:17 (104) 0:01:16,6 (74) 1:27:28,1 (105) 0:01:33,2 (62) 0:52:53 (73)
100. Horký Ondřej (1989) CZE --- --- 2:54:40,9 0:31:46,3 (110) 0:01:57,8 (107) 1:25:39,8 (98) 0:02:14,5 (105) 0:53:02,3 (74)
101. Brožík Valdemar (1976) CZE A bude hůř --- 2:56:17,4 0:29:22,2 (88) 0:01:37,9 (100) 1:25:59,5 (100) 0:02:07,1 (99) 0:57:10,5 (98)
102. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 2:57:31,8 0:28:41,8 (81) 0:01:10,8 (67) 1:20:10,9 (72) 0:02:16,5 (108) 1:05:11,7 (113)
103. Teplá Jana (1979) CZE TTT --- 2:57:45,3 0:29:33,8 (91) 0:01:30,6 (94) 1:30:34,9 (108) 0:01:27,4 (52) 0:54:38,5 (88)
104. Linhart Tomáš (1991) CZE SK Sporting Příbram --- 2:58:54,6 0:29:47,3 (95) 0:01:29,1 (92) 1:32:53,3 (113) 0:01:38,7 (67) 0:53:06 (76)
105. Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- 2:59:49,6 0:29:08,3 (86) 0:02:38,4 (117) 1:21:55,3 (84) 0:03:25,9 (118) 1:02:41,4 (110)
106. Rulíšek Lubomír (1972) CZE VSK Přírodní vědyPraha --- 3:00:35,6 0:32:03 (112) 0:02:08,5 (112) 1:29:42,3 (106) 0:02:07,2 (100) 0:54:34,3 (86)
107. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 3:02:27,3 0:31:40,8 (109) 0:01:23,1 (83) 1:25:14,8 (96) 0:02:43,7 (112) 1:01:24,7 (108)
108. Hudek Milan (1973) CZE --- --- 3:04:44,8 0:31:03,5 (100) 0:01:25,8 (87) 1:30:04,4 (107) 0:01:58,2 (96) 1:00:12,7 (105)
109. Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- 3:06:57,5 0:32:23,8 (113) 0:01:28,1 (90) 1:32:30,2 (111) 0:03:03,8 (115) 0:57:31,5 (99)
110. Svoboda Martin (1977) CZE --- --- 3:10:15 0:31:09 (102) 0:02:07,8 (110) 1:31:34,6 (110) 0:01:43,9 (77) 1:03:39,4 (112)
111. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:12:50 0:35:37,4 (119) 0:02:07,9 (111) 1:26:39,8 (103) 0:02:45,7 (113) 1:05:38,9 (114)
112. Pagáčová Irena (1974) CZE TITAN TRILIFE --- 3:13:05,3 0:35:22 (118) 0:01:31,6 (96) 1:33:27 (114) 0:02:00 (98) 1:00:44,6 (106)
113. Dobiášova Šárka (1979) CZE CSG TRI TEAM --- 3:17:20,7 0:29:44,4 (93) 0:02:05 (108) 1:30:56,7 (109) 0:02:19,2 (109) 1:12:15,1 (116)
114. Majercak Vladimir (1990) SVK - --- 3:18:20 0:31:08,1 (101) 0:02:43,8 (118) 1:38:00,5 (115) 0:03:29,9 (119) 1:02:57,4 (111)
115. Musilová Pavla (1976) CZE Dýmka míru --- 3:20:16,4 0:31:14,3 (103) 0:01:34,3 (99) 1:47:20,2 (119) 0:01:32,7 (61) 0:58:34,7 (102)
116. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:22:41,1 0:33:17,5 (116) 0:01:30,1 (93) 1:32:35 (112) 0:02:52,6 (114) 1:12:25,7 (117)
117. Quentin Jorus (1995) FRA --- --- 3:28:06,4 0:29:23,5 (89) 0:01:45,9 (104) 1:41:34,2 (117) 0:01:16,7 (27) 1:14:05,9 (119)
118. Lesová Eva (1998) CZE 1na1 --- 3:28:39,3 0:31:38,3 (107) 0:02:22,8 (116) 1:40:04,2 (116) 0:01:48,4 (84) 1:12:45,4 (118)
119. Bártl Kamil (1984) CZE --- --- 3:32:08,6 0:30:27,3 (98) 0:04:22 (120) 1:47:13,6 (118) 0:03:14 (117) 1:06:51,4 (115)
120. Poloma Roman (1969) CZE TJ Spoje --- 4:09:17,7 0:38:41,5 (120) 0:03:38,5 (119) 1:54:16,4 (120) 0:03:55,4 (120) 1:28:45,7 (120)
Stádník Daniel (1972) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
Wohl Pavel (1997) CZE Elab --- DNF 0:19:17,2 0:00:46 1:06:31 0:01:08,6 ---
Janák Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- DNF --- --- --- --- ---
Küfnerová Eva (1985) CZE 321start --- DSQ 0:28:44,6 0:01:28,4 1:22:19,5 0:02:09,7 0:49:56,8
Kolářová Hana (1988) CZE Triathlon Team Tábor --- DNF 0:20:02,9 0:00:39,3 1:15:16 0:01:24,5 ---