EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 0:19:59,4 0:04:24,2 (3) 0:15:35,2 (3)
2. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:20:02,9 0:04:13,9 (1) 0:15:49 (4)
3. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:04,9 0:04:41,3 (7) 0:15:23,6 (2)
4. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:20:15,9 0:04:53,9 (15) 0:15:22 (1)
5. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:41,4 0:04:34,2 (5) 0:16:07,2 (6)
6. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:01,1 0:04:33,8 (4) 0:16:27,3 (9)
7. Koblížek Šimon (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:21:01,6 0:04:18,2 (2) 0:16:43,4 (12)
8. Trutna Jan (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:21:14,1 0:04:50,1 (10) 0:16:24 (7)
9. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:21,6 0:04:57,1 (18) 0:16:24,5 (8)
10. Řehula Jakub (1999) CZE Triatlon Plzeň --- 0:21:36,1 0:04:55,2 (17) 0:16:40,9 (11)
11. Bednarský Václav (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:40,4 0:05:08,6 (19) 0:16:31,8 (10)
12. Minář Patrik (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:54,6 0:04:43,5 (9) 0:17:11,1 (15)
13. Stuchlík Jiří (2001) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:02,6 0:04:55 (16) 0:17:07,6 (14)
14. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:22:08,9 0:04:51,1 (13) 0:17:17,8 (19)
15. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:22:14,1 0:04:52,1 (14) 0:17:22 (20)
16. Vosejpka Jan (1999) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:26,9 0:04:50,7 (11) 0:17:36,2 (22)
17. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:32,1 0:05:15,3 (22) 0:17:16,8 (18)
18. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:33,4 0:04:41,1 (6) 0:17:52,3 (26)
19. Pazdera Lukáš (1986) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:22:37,1 0:06:33,1 (52) 0:16:04 (5)
20. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:22:39,4 0:05:23,7 (25) 0:17:15,7 (17)
21. Holomoucký Adam (1999) CZE Elab --- 0:22:50,1 0:05:25,4 (27) 0:17:24,7 (21)
22. Kostlán Robert (2003) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:22:51,9 0:05:13,2 (20) 0:17:38,7 (24)
23. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 0:22:53,9 0:05:41,6 (36) 0:17:12,3 (16)
24. Macháček Michal (2002) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:23:10,9 0:05:34,4 (34) 0:17:36,5 (23)
25. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:16,4 0:04:51 (12) 0:18:25,4 (35)
26. Pozler Tomáš (1976) CZE OMT --- 0:23:51,1 0:06:57,2 (58) 0:16:53,9 (13)
27. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:23:58,4 0:05:44,5 (37) 0:18:13,9 (32)
28. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:05,9 0:05:34,3 (33) 0:18:31,6 (36)
29. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:24:07,4 0:05:31,9 (31) 0:18:35,5 (37)
30. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 0:24:09,6 0:06:17,1 (45) 0:17:52,5 (27)
31. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:10,4 0:05:19 (23) 0:18:51,4 (39)
32. Jahn Bohumil (1980) CZE Individuální --- 0:24:13,1 0:05:48,8 (38) 0:18:24,3 (34)
33. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:24:18,4 0:06:21,4 (47) 0:17:57 (29)
34. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:24:20,6 0:05:22,1 (24) 0:18:58,5 (41)
35. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 0:24:31,9 0:06:25,2 (50) 0:18:06,7 (30)
36. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 0:24:33,4 0:05:33,3 (32) 0:19:00,1 (42)
37. Koptík Jiří (1982) CZE TriSK ČB --- 0:24:42,4 0:06:23,6 (49) 0:18:18,8 (33)
38. Procházka Roman (1973) CZE SOPKo --- 0:24:42,9 0:06:30,5 (51) 0:18:12,4 (31)
39. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 0:24:48,4 0:05:52,8 (39) 0:18:55,6 (40)
40. Keclík Petr (1991) CZE OMT --- 0:25:18,6 0:05:28,2 (28) 0:19:50,4 (49)
41. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:27,6 0:05:28,3 (29) 0:19:59,3 (51)
42. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:27,9 0:06:17,7 (46) 0:19:10,2 (43)
43. Thoma Jiří (1983) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:29,6 0:07:44,5 (68) 0:17:45,1 (25)
44. Kosobud Martin (1968) CZE TriSK ČB --- 0:25:31,9 0:07:35,5 (65) 0:17:56,4 (28)
45. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:38,1 0:05:38,9 (35) 0:19:59,2 (50)
46. Cipra Jiří (1981) CZE --- --- 0:25:42,9 0:05:53,9 (40) 0:19:49 (48)
47. Novotný Jindřich (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:54,9 0:05:15 (21) 0:20:39,9 (55)
48. Kosobud Tomáš (2003) CZE TriSK ČB --- 0:26:19,4 0:06:57,1 (57) 0:19:22,3 (44)
49. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 0:26:30,9 0:06:03,3 (41) 0:20:27,6 (52)
50. Maloch Aleš (1979) CZE BKP --- 0:26:34,1 0:07:48,3 (70) 0:18:45,8 (38)
51. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 0:26:42,1 0:06:03,6 (42) 0:20:38,5 (54)
52. Joza Vojtěch (1983) CZE --- --- 0:26:44,9 0:07:01,2 (59) 0:19:43,7 (46)
53. Jílek Petr (1981) CZE Individuální --- 0:26:58,4 0:07:11,6 (61) 0:19:46,8 (47)
54. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:27:15,9 0:05:24,6 (26) 0:21:51,3 (61)
55. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:20,9 0:06:43,1 (55) 0:20:37,8 (53)
56. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:28,1 0:06:41,9 (54) 0:20:46,2 (56)
57. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:27:42,4 0:06:49,6 (56) 0:20:52,8 (58)
58. Čamek Jakub (1975) CZE --- --- 0:28:10,6 0:07:24 (63) 0:20:46,6 (57)
59. Koranda David (1983) CZE TriSK ČB --- 0:28:23,6 0:06:16,6 (44) 0:22:07 (63)
60. Stuchlík Jiří (1975) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:28:30,1 0:07:08,2 (60) 0:21:21,9 (60)
61. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 0:28:34,6 0:06:34,9 (53) 0:21:59,7 (62)
62. Aišman Miloš (1970) CZE USK Akademik o. s. --- 0:28:53,6 0:04:42,3 (8) 0:24:11,3 (69)
63. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 0:28:56,9 0:07:41,5 (66) 0:21:15,4 (59)
64. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 0:29:02,1 0:09:25,1 (72) 0:19:37 (45)
65. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:29:20,9 0:06:22,7 (48) 0:22:58,2 (66)
66. Sedlařík David (2003) CZE TITAN TRILIFE --- 0:29:41,9 0:06:14,8 (43) 0:23:27,1 (68)
67. Pechek Pavel (1983) CZE TriSK ČB --- 0:29:44,9 0:07:23,3 (62) 0:22:21,6 (65)
68. Mikoláš Jan (1961) CZE TriSK ČB --- 0:30:44,1 0:07:42,5 (67) 0:23:01,6 (67)
69. Weber Martin (1967) CZE K2 --- 0:30:59,6 0:05:31 (30) 0:25:28,6 (71)
70. Flegl Vlastimil (1953) CZE Brtev --- 0:31:23,1 0:09:05,8 (71) 0:22:17,3 (64)
71. Pokorný Marek (1972) CZE --- --- 0:32:42,6 0:07:25,3 (64) 0:25:17,3 (70)
72. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:38:40,7 0:07:44,8 (69) 0:30:55,9 (73)
73. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:39:08,9 0:11:04,8 (73) 0:28:04,1 (72)