EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:42,1 0:04:56,1 (1) 0:17:46 (1)
2. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:22,1 0:05:01,9 (2) 0:18:20,2 (2)
3. Přikrylová Dana (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:24:09,9 0:05:06,8 (4) 0:19:03,1 (5)
4. Svobodová Tereza (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:14,6 0:05:23,1 (12) 0:18:51,5 (3)
5. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:25,1 0:05:20,2 (10) 0:20:04,9 (8)
6. Stupková Barbora (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:29,9 0:05:19,1 (9) 0:20:10,8 (9)
7. Filipová Klára (1995) CZE RESOLUTION TEAM --- 0:25:40,4 0:05:53,9 (17) 0:19:46,5 (6)
8. Švecová Lenka (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:46,9 0:05:19 (8) 0:20:27,9 (11)
9. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:25:50,6 0:06:03,8 (20) 0:19:46,8 (7)
10. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:51,4 0:06:50,4 (28) 0:19:01 (4)
11. Hartmanová Barbora (2002) CZE Elab --- 0:26:06,9 0:05:12,3 (5) 0:20:54,6 (15)
12. Lencová Alice (1993) CZE TJ Dukla Praha --- 0:26:10,9 0:05:22,6 (11) 0:20:48,3 (12)
13. Olšová Veronika (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:44,6 0:06:23,2 (25) 0:20:21,4 (10)
14. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:47,1 0:05:02,9 (3) 0:21:44,2 (18)
15. Ryšávková Kateřina (1977) CZE --- --- 0:26:52,9 0:06:02,9 (18) 0:20:50 (14)
16. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:53,4 0:06:04,5 (21) 0:20:48,9 (13)
17. Janovská Kateřina (1981) CZE ELAB --- 0:27:01,1 0:05:43,9 (15) 0:21:17,2 (16)
18. Píclová Veronika (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:27:47,9 0:05:25,5 (13) 0:22:22,4 (24)
19. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:27:49,6 0:05:28,4 (14) 0:22:21,2 (23)
20. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:52,1 0:05:51,4 (16) 0:22:00,7 (21)
21. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:11,1 0:06:26,5 (26) 0:21:44,6 (19)
22. Zdražilová Zoe (2002) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 0:28:33,1 0:05:14,3 (6) 0:23:18,8 (31)
23. Teplá Jana (1979) CZE TTT --- 0:28:40,9 0:07:09,5 (31) 0:21:31,4 (17)
24. Benčová Renáta (1977) CZE Individuální --- 0:28:42,4 0:06:34,5 (27) 0:22:07,9 (22)
25. Musilová Nikola (1989) CZE --- --- 0:28:46,1 0:06:03,2 (19) 0:22:42,9 (28)
26. Marková Ladislava (1978) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:28:52,4 0:07:02 (30) 0:21:50,4 (20)
27. Matoušová Michaela (2000) CZE Elitavers Jihlava --- 0:28:57,1 0:06:19 (23) 0:22:38,1 (27)
28. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 0:29:50,6 0:06:55,8 (29) 0:22:54,8 (29)
29. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:30:07,1 0:06:22,8 (24) 0:23:44,3 (32)
30. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:29,1 0:07:58,1 (35) 0:22:31 (26)
31. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:30:49,9 0:06:13,3 (22) 0:24:36,6 (33)
32. Adamová Žaneta (1980) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:31:20,1 0:08:04,6 (36) 0:23:15,5 (30)
33. Fraňková Michaela (1970) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:31:42,9 0:09:14,4 (39) 0:22:28,5 (25)
34. Pánková Ivana (1976) CZE VOKOLOPOLE --- 0:32:58,1 0:07:24,8 (32) 0:25:33,3 (34)
35. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:33:05,9 0:05:14,7 (7) 0:27:51,2 (39)
36. Malochová Barbora (1979) CZE --- --- 0:33:07,9 0:07:27,4 (33) 0:25:40,5 (35)
37. Jahnová Michaela (1978) CZE BogasTeam --- 0:34:55,9 0:08:47,3 (38) 0:26:08,6 (36)
38. Tourková Jarmila (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:34:56,9 0:08:29,2 (37) 0:26:27,7 (37)
39. Martincová Lucie (1974) CZE Individuální --- 0:36:24,9 0:09:34,3 (40) 0:26:50,6 (38)
40. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:49,9 0:07:52,2 (34) 0:32:57,7 (40)