EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - 200m plavání + 2000m běh - chlapci (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:37,9 0:02:16,9 0:06:21
2. Kozojed Martin (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:08:42,2 0:02:15,7 0:06:26,5
3. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:08:59,7 0:02:12,1 0:06:47,6
4. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:06,4 0:02:18,2 0:06:48,2
5. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:08,7 0:02:35,3 0:06:33,4
6. Homola Jakub (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:09:11,7 0:02:28,8 0:06:42,9
7. Korous David (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:09:13,7 0:02:24 0:06:49,7
8. Odehnal Jakub (2006) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:23,9 0:02:29,2 0:06:54,7
9. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:09:33,4 0:02:50 0:06:43,4
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:35,7 0:02:24,7 0:07:11
11. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:42,2 0:02:33,2 0:07:09
12. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK ČB --- 0:09:51,9 0:02:20,6 0:07:31,3
13. Kotopulos Mikis (2006) CZE TITAN TRILIFE --- 0:09:54,4 0:02:34,3 0:07:20,1
14. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:04,7 0:02:40,9 0:07:23,8
15. Toul Filip (2007) CZE Šutri Prachatice --- 0:10:06,9 0:02:39,1 0:07:27,8
16. Kozojed Ondřej (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:08,2 0:02:45,9 0:07:22,3
17. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:09,2 0:02:48 0:07:21,2
18. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:10,2 0:02:39,5 0:07:30,7
19. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:11,9 0:02:57,5 0:07:14,4
20. Chmátal David (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:22,7 0:02:53,8 0:07:28,9
21. Ryšávka Jáchym (2007) CZE --- --- 0:10:26,7 0:02:23,9 0:08:02,8
22. Vyleta Jakub (2006) CZE KOME KLUB Kraslice --- 0:10:33,4 0:02:32,2 0:08:01,2
23. Lemberka Ondřej (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:39,4 0:03:06,6 0:07:32,8
24. Koblížek Mikuláš (2006) CZE --- --- 0:10:40,9 0:02:41,2 0:07:59,7
25. Šafránek Jáchym (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:41,9 0:02:54,2 0:07:47,7
26. Souček Jakub (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:43,2 0:02:57,8 0:07:45,4
27. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:46,7 0:02:47,6 0:07:59,1
28. Caha Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:57,7 0:02:53,9 0:08:03,8
29. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:02,7 0:03:24,3 0:07:38,4
30. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:10,2 0:02:40,6 0:08:29,6
31. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:13,4 0:03:11,6 0:08:01,8
32. Kratochvíl Marek (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:18,7 0:03:11,1 0:08:07,6
33. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:31,4 0:02:56,4 0:08:35
34. Hrubý David (2007) CZE TriSK ČB --- 0:11:35,7 0:02:56,7 0:08:39
35. Svoboda Vojtěch (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:38,2 0:04:00 0:07:38,2
36. Ouška Ondřej (2005) CZE --- --- 0:11:38,7 0:03:07,7 0:08:31
37. Dvořáček Jindřich (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:50,2 0:03:07,2 0:08:43
38. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:51,2 0:03:10,8 0:08:40,4
39. Barotek Karel (2005) CZE --- --- 0:11:54,4 0:04:15,6 0:07:38,8
40. Homola Matěj (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:11:54,7 0:03:12,9 0:08:41,8
41. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:57,9 0:03:05 0:08:52,9
42. Augusta Ondřej (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:07,7 0:03:04,5 0:09:03,2
43. Marek Lukáš (2007) CZE 4SPORTS TEAM --- 0:12:09,9 0:03:09,1 0:09:00,8
44. Nesnídal Oliver (2007) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:12:13,7 0:03:18 0:08:55,7
45. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:12:15,4 0:03:59 0:08:16,4
46. Blažek Cyril (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:16,9 0:03:50,8 0:08:26,1
47. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:22,4 0:03:00,5 0:09:21,9
48. Svoboda Patrik (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:00,2 0:03:09,5 0:09:50,7
49. Kovanda Vojtěch (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:13:01,4 0:03:03 0:09:58,4
50. Plza Marek (2005) CZE TriSK ČB --- 0:13:09,2 0:04:30,4 0:08:38,8
51. Žáček Matěj (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:13:49,7 0:03:57,7 0:09:52
Procházka Matyáš (2007) CZE SOPKo --- DNF 0:02:48,2 ---