EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - 200m plavání + 2000m běh - dívky (0,2-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Chovanečková Nikola (2005) CZE SK Kopřivnice --- 0:09:37,7 0:02:24,4 0:07:13,3
2. Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:38,9 0:02:30,2 0:07:08,7
3. Mičková Kateřina (2004) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:09:54,4 0:02:30,9 0:07:23,5
4. Fraňková Natálie (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:57,2 0:02:33,5 0:07:23,7
5. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:09:57,2 0:02:38,9 0:07:18,3
6. Ryšávková Emma (2005) CZE --- --- 0:10:23,4 0:02:34 0:07:49,4
7. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:25,2 0:02:45 0:07:40,2
8. Krumlová Alžběta (2004) CZE SK Jiskra Domažlice --- 0:10:29,4 0:02:32,9 0:07:56,5
9. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:10:30,7 0:02:29,8 0:08:00,9
10. Korousová Nikola (2006) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:10:37,4 0:02:48,9 0:07:48,5
11. Chmátalová Adéla (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:43,4 0:02:47,1 0:07:56,3
12. Jadrníčková Šárka (2006) CZE SK Kopřivnice --- 0:10:47,2 0:02:38,3 0:08:08,9
13. Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:47,7 0:02:57,9 0:07:49,8
14. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:47,9 0:02:59,6 0:07:48,3
15. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:10:54,4 0:02:45,9 0:08:08,5
16. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:10:55,4 0:02:47 0:08:08,4
17. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:10:58,7 0:02:50,3 0:08:08,4
18. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:02,4 0:02:44,2 0:08:18,2
19. Svobodová Agáta (2005) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:03,7 0:02:45,1 0:08:18,6
20. Stuchlíková Natálie (2005) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:11:05,7 0:02:42,2 0:08:23,5
21. Churavá Veronika (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:06,7 0:03:09,2 0:07:57,5
22. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:09,4 0:02:53,9 0:08:15,5
23. Teplá Tereza (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:14,2 0:02:59,5 0:08:14,7
24. Přikrylová Tereza (2005) CZE ELAB --- 0:11:14,9 0:02:47,1 0:08:27,8
25. Řezníčková Agáta Viktorie (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:11:21,2 0:02:39,4 0:08:41,8
26. Teplá Simona (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:30,2 0:03:05,1 0:08:25,1
27. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:40,4 0:03:02,2 0:08:38,2
28. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:46,2 0:02:50,6 0:08:55,6
29. Kratochvílová Šárka (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:47,9 0:02:46,6 0:09:01,3
30. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:53,4 0:02:48,1 0:09:05,3
31. Mezlíková Klára (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:58,7 0:03:13,8 0:08:44,9
32. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:12:05,2 0:03:05 0:09:00,2
33. Švecová Andrea (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:12,2 0:03:07,8 0:09:04,4
34. Lojková Tina (2007) CZE --- --- 0:12:39,9 0:03:32,8 0:09:07,1
35. Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:46,2 0:03:29,8 0:09:16,4
36. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:46,9 0:03:27 0:10:19,9
37. Tesařová Rozálie (2006) CZE ELAB --- 0:14:34,4 0:03:35,8 0:10:58,6
38. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:14:48,7 0:03:20,4 0:11:28,3
39. Ficová Anna (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:16:07,7 0:03:20,5 0:12:47,2
Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:02:49,3 0:41:21,7
Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---