EGE AQUATLON ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019, 9. 3. 2019 - 100m plavání + 1000m běh - chlapci (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:04:54,3 0:01:22,9 0:03:31,4
2. Hubáček Ondřej (2009) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:05:01,3 0:01:28,6 0:03:32,7
3. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:03,3 0:01:27,6 0:03:35,7
4. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:13,5 0:01:23,5 0:03:50
5. Lemberka Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:05:17,8 0:01:33,5 0:03:44,3
6. Filip Tadeáš (2008) CZE SPSHK --- 0:05:19,3 0:01:18,8 0:04:00,5
7. Franěk Tomáš (2008) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:05:22,8 0:01:30,1 0:03:52,7
8. Uhlík Jan (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:05:31,5 0:01:34,8 0:03:56,7
9. Šoula Václav (2009) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:05:34 0:01:39,8 0:03:54,2
10. Šiška Adam (2011) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:05:35,5 0:01:41,3 0:03:54,2
11. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:05:35,8 0:01:26,6 0:04:09,2
12. Černý Jakub (2009) CZE Triatlon Plzeň --- 0:05:37,3 0:01:49,1 0:03:48,2
13. Gončaruk Ilja (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:40,3 0:01:32,6 0:04:07,7
14. Koptík Jiří (2008) CZE TriSK ČB --- 0:05:40,5 0:01:25,1 0:04:15,4
15. Hrubý Adam (2009) CZE TriSK ČB --- 0:05:51,5 0:01:47 0:04:04,5
16. Bajer Vojtěch (2008) CZE TITAN TRILIFE --- 0:05:51,8 0:01:34,2 0:04:17,6
17. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:53 0:01:38,2 0:04:14,8
18. Ihn Tobiáš (2008) CZE --- --- 0:05:55,3 0:01:25,7 0:04:29,6
19. Jiruška Matyáš (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:56,8 0:01:42,7 0:04:14,1
20. Kotopulos Nikos (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:06:03 0:01:52 0:04:11
21. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:10,8 0:01:41 0:04:29,8
22. Jedlička Jakub (2008) CZE --- --- 0:06:14,8 0:01:47,1 0:04:27,7
23. Ihn Šimon (2010) CZE Klub plaveckých sport Opava --- 0:06:17,8 0:01:44,3 0:04:33,5
24. Trněný Matyáš (2010) CZE --- --- 0:06:24,3 0:01:54 0:04:30,3
25. Petr Martin (2008) CZE TriSK ČB --- 0:06:28,5 0:02:04,5 0:04:24
26. Šiška Matěj (2008) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:06:34,3 0:01:36,6 0:04:57,7
27. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:06:50 0:01:54 0:04:56
28. Vrobel Richard (2010) CZE Kerberos --- 0:07:08,8 0:01:56,6 0:05:12,2
29. Münster Petr (2010) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:07:10,3 0:01:57,8 0:05:12,5
30. Uhlík Vojtěch (2010) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:08:14,5 0:02:22,6 0:05:51,9