28. Žamberský duatlon, 22. 9. 2018 - 5km - 20km - 3km (5-20-3), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo 2. běh
1. Bednarský Vojtěch (1997) CZE Individuální --- 0:58:54,9 0:15:46,3 --- 0:30:34,2 0:00:21,3 0:11:56
2. Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team --- 0:59:21,2 0:15:47 --- 0:30:31,1 0:00:22 0:12:23,1
3. Abrahám Luděk (2002) CZE KB Letohrad --- 1:00:06,9 0:16:18,4 --- 0:30:58,9 0:00:23,5 0:12:00,3
4. Franěk Jan (1998) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:00:11,4 0:16:12 --- 0:31:07,4 0:00:20,6 0:12:09,9
5. Procházka Jakub (1996) CZE Biatlon Letohrad --- 1:00:28 0:16:18,1 --- 0:30:59,2 0:00:24,8 0:12:20,8
6. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:00:46,6 0:16:17,4 --- 0:31:06,4 0:00:21,1 0:12:42,5
7. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 1:01:25,9 0:16:11,3 --- 0:31:09,8 0:00:20,8 0:13:23,3
8. Pozler Tomáš (1976) CZE OMT --- 1:01:47,9 0:16:34,8 --- 0:32:07,4 0:00:19 0:12:29,5
9. Kleibl Martin (1973) CZE AK Kuřim --- 1:01:58,5 0:16:28,7 --- 0:31:50,4 0:00:28,4 0:12:29,9
10. KRISTEJN Lukáš (1989) CZE SK Žamberk Tessuti sport --- 1:02:10,1 0:16:47,8 --- 0:31:38,6 0:00:28,1 0:12:44,4
11. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:17 0:16:29,2 --- 0:32:25,1 0:00:19,3 0:12:40
12. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 1:02:26,9 0:17:22,8 --- 0:31:09,3 0:00:24,6 0:13:06,3
13. šimek Jakub (2001) CZE --- --- 1:02:29,8 0:16:18,8 --- 0:32:02,2 0:00:39,2 0:12:52,4
14. Kaplan Vojtěch (2001) CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí --- 1:02:54,5 0:16:12,1 --- 0:32:39,9 0:00:16,1 0:13:24,2
15. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 1:03:20,6 0:16:53,3 --- 0:32:21,8 0:00:43,6 0:12:53,5
16. Fajfr František (1972) CZE Vencl servis Žamberk --- 1:03:29,4 0:17:24,1 --- 0:32:04 0:00:21,6 0:13:21,2
17. Vávra Tomáš (1983) CZE Individuální --- 1:03:32,9 0:17:06,2 --- 0:32:19,4 0:00:22,7 0:13:18,5
18. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 1:03:44,5 0:17:55,6 --- 0:31:14,7 0:00:28,8 0:13:31,2
19. Daňko Miroslav (1977) CZE LABE TRI CLUB --- 1:04:02,2 0:17:49,3 --- 0:31:26 0:00:30,1 0:13:43,4
20. Doleček Josef (1979) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:04:05,3 0:17:55,3 --- 0:31:11 0:00:32 0:13:51,3
21. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:04:48,6 0:17:30,7 --- 0:32:27,8 0:00:28,4 0:13:51,4
22. Moravec Pavel (1980) CZE TC DOBRUŠKA --- 1:04:58,2 0:17:48 --- 0:31:22,7 0:00:40,1 0:14:28,6
23. Kučírek Tomáš (1992) CZE OMT Pardubice --- 1:05:00,5 0:16:53,5 --- 0:33:58,6 0:00:27,3 0:13:08,3
24. Holík Michal (1990) CZE Eleven Run Team --- 1:05:42,6 0:17:21,6 --- 0:34:03,1 0:00:21,6 0:13:32,2
25. Roháček Jan (1982) CZE XCS.CZ --- 1:05:48,4 0:17:35,2 --- 0:33:13,8 0:00:44 0:13:36,8
26. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:05:49,8 0:16:35,5 --- 0:34:30,3 0:00:24 0:13:56,8
27. Maloch Aleš (1979) CZE OMT Pardubice --- 1:06:03,3 0:18:37,3 --- 0:32:35,4 0:00:17,6 0:14:04,7
28. Kříž Matěj (2002) CZE --- --- 1:06:08,5 0:18:36,2 --- 0:32:42,6 0:00:24 0:14:04,3
29. Dostálek Vojtěch (2001) CZE KB Letohrad --- 1:06:17,5 0:17:48,2 --- 0:33:17,5 0:00:53 0:13:39,3
30. Slavata Tomáš (1980) CZE BKP --- 1:06:26,9 0:18:18,6 --- 0:32:51,1 0:00:27,6 0:14:11,6
31. Kašpar Tomáš (1978) CZE Loko Trutnov --- 1:06:38,2 0:18:24,5 --- 0:32:42,3 0:00:33,1 0:14:20,3
32. Pochobradský Jan (1975) CZE Fort SMC Ústí nad Orlicí --- 1:06:56,6 0:18:35,2 --- 0:32:38,5 0:00:28,2 0:14:43
33. Novotný Jan (1990) CZE PIJATLON --- 1:07:02,1 0:18:14,9 --- 0:33:09,9 0:00:28,5 0:14:20,6
34. Kubišta Michal (1990) CZE Šmídl Bike Team --- 1:07:09,7 0:18:30,1 --- 0:32:15,7 0:00:53,9 0:14:38,4
35. ŠTĚPÁNEK Petr (1964) CZE C.K. Čerti Kunčina --- 1:07:16,7 0:19:00,8 --- 0:32:51,7 0:00:27,3 0:14:32,3
36. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:07:21,9 0:18:23,8 --- 0:32:59,7 0:00:22,8 0:15:10,7
37. Dražan Tomáš (1988) CZE --- --- 1:07:23,7 0:19:06 --- 0:32:41,9 0:00:39 0:14:13,3
38. Šebek Michal (1984) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:07:34,4 0:18:03,8 --- 0:33:12,4 0:00:36,6 0:15:14,5
39. Krejčí Jaromír (1966) CZE SKI Klub Pastviny --- 1:08:19,4 0:17:54,4 --- 0:35:21,4 0:00:19,2 0:14:22,5
40. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 1:08:20,9 0:18:14,4 --- 0:35:57,4 0:00:23,2 0:13:23,4
41. Mařík Jiří (1972) CZE 3D Fitness race team --- 1:08:43,2 0:18:40 --- 0:34:02,2 0:00:42,9 0:14:35
42. Moravcová Klára (1983) CZE Ski klub Jablonec --- 1:08:53,7 0:18:15,3 --- 0:35:40,8 0:00:33,6 0:13:44,9
43. Lipenský Martin (1969) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:09:16 0:18:56,9 --- 0:34:20,3 0:00:41,7 0:14:21,8
44. Koblížek Miroslav (1992) CZE KOB Ústí nad Orlicí --- 1:09:39,3 0:19:25 --- 0:34:43,2 0:00:21,2 0:14:51,3
45. Hermann Maťěj (2000) CZE KB Letohrad --- 1:09:49,8 0:18:59,6 --- 0:35:02,7 0:00:20,8 0:14:59,5
46. Rosová Veronika (1996) CZE --- --- 1:10:02,5 0:18:13,3 --- 0:36:25,5 0:00:29,2 0:14:20,8
47. Šuba Dalibor (2002) CZE KB Letohrad --- 1:10:11,3 0:17:50,9 --- 0:35:46,2 0:00:50,9 0:15:01,6
48. Hanuš Petr (1964) CZE Chládek a Tintěra Pardubice --- 1:10:29,3 0:18:34,4 --- 0:36:19,4 0:00:34,1 0:14:25,6
49. Rautenkranc Miroslav (1964) CZE SK Donocykl --- 1:10:29,4 0:19:20,9 --- 0:35:01,4 0:00:32,4 0:14:56,3
50. Pirkl Miroslav (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 1:10:33,9 0:19:33,8 --- 0:35:02,7 0:00:19,7 0:15:14,3
51. Suchodol Josef (1967) CZE 3D Fitness RT --- 1:10:56 0:19:36,3 --- 0:34:56,8 0:00:18,1 0:15:42,7
52. Harcula Michal (2003) CZE KB Letohrad --- 1:10:58,7 0:18:37,2 --- 0:34:58,6 0:00:43,3 0:15:48,1
53. Vondráček Jakub (2003) CZE KB Letohrad --- 1:11:02,7 0:18:38,5 --- 0:35:41,5 0:00:41,2 0:15:24,8
54. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 1:11:11,6 0:18:31,6 --- 0:36:05,2 0:01:35,2 0:14:38,2
55. Krutílek Marek (1965) CZE TT Pardubice --- 1:11:24,7 0:20:00,9 --- 0:34:29,6 0:00:44 0:15:24
56. Vencl Jiří (1974) CZE VENCL SERVIS --- 1:11:27,3 0:18:12,7 --- 0:37:55,1 0:00:24,6 0:14:33,4
57. Doleček Roman (1979) CZE Sokol LÍŠNICE --- 1:11:31,3 0:20:06,4 --- 0:35:58,9 0:00:22,2 0:14:36
58. Marek Ondřej (1989) CZE HO J. Gagarina --- 1:11:32,6 0:18:58,8 --- 0:36:56,7 0:00:20,6 0:14:40,9
59. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:11:42,7 0:20:07,3 --- 0:35:46,4 0:00:28,6 0:14:48,1
60. Roleček Milan (1976) CZE Pěčín --- 1:11:47,7 0:20:06,9 --- 0:35:40,7 0:00:21,5 0:14:54,7
61. Moravec Jaroslav (1958) CZE SK Tesutti Žamberk --- 1:11:53,8 0:20:00,1 --- 0:35:35,7 0:00:20,7 0:15:34,1
62. Křivohlávek David (1989) CZE Eva mě dá --- 1:11:54,7 0:20:38 --- 0:33:39,4 0:00:33,2 0:16:15,9
63. Veselý Jaroslav (2003) CZE KB Letohrad --- 1:11:57 0:19:18 --- 0:36:25,9 0:00:37,1 0:14:53
64. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:12:22,3 0:19:40 --- 0:36:17,6 0:00:25,6 0:15:37,3
65. Holubář Patrik (2000) CZE Vencl tým UO --- 1:12:37,1 0:19:17,2 --- 0:36:34 0:00:39 0:15:28,2
66. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 1:12:43,6 0:20:05,2 --- 0:35:36,4 0:00:38,1 0:15:33,5
67. Pořízek Libor (1972) CZE Vysočina cycling --- 1:12:44,6 0:19:40,6 --- 0:36:00,2 0:00:44,8 0:15:29,2
68. Živný Marek (1991) CZE 3D Fitness RT --- 1:12:55,6 0:20:04,7 --- 0:35:36,5 0:00:35,7 0:15:56,8
69. Anderle Jan (1974) CZE --- --- 1:13:18,3 0:20:45,7 --- 0:34:53,4 0:00:31,9 0:16:22,6
70. Špaček Martin (1985) CZE Fitness Kopidlno --- 1:14:05,6 0:19:31,1 --- 0:38:31,1 0:00:29,8 0:15:06
71. Liška Pavel (1963) CZE Fort SMC Usti nad Orlici --- 1:14:06,9 0:20:27,4 --- 0:35:38,3 0:00:19 0:17:21,3
72. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:25,8 0:19:39,4 --- 0:38:35,9 0:00:24,6 0:15:23,5
73. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:26,9 0:20:16,5 --- 0:37:56,8 0:00:23,2 0:15:21,1
74. Brabcová Milada (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:14:31 0:20:16,3 --- 0:37:55,1 0:00:26,6 0:15:24,1
75. Strnad Adam (2000) CZE 3D Fitness RT --- 1:14:41,5 0:20:06,1 --- 0:37:46,5 0:00:16,5 0:16:02
76. Slouka Jiří (1983) CZE --- --- 1:15:00 0:20:06,7 --- 0:38:29,5 0:00:28,8 0:15:23,1
77. Dvořák Martin (2003) CZE KB Letohrad --- 1:15:06 0:21:09,4 --- 0:37:19,8 0:00:55,2 0:15:02,5
78. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:15:13,2 0:20:47,8 --- 0:37:25,5 0:00:29,2 0:16:03,5
79. Kabrhel Tomáš (1992) CZE BKP --- 1:15:14,4 0:20:54,2 --- 0:37:10,7 0:00:26,9 0:16:21,7
80. Fikejs Vladimír (1957) CZE 3D Fitness RC --- 1:15:26 0:20:58,6 --- 0:37:34,6 0:00:21,4 0:16:07,2
81. Horníček Tomáš (1969) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:16:03,1 0:20:15,1 --- 0:38:04 0:00:49,7 0:16:03
82. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:16:05,2 0:21:09,6 --- 0:37:17,5 0:00:32,5 0:16:29,6
83. Venzara David (1976) CZE OMT --- 1:16:05,6 0:20:00,4 --- 0:38:17,2 0:00:47 0:15:56,9
84. David Václav (1974) CZE Smiřice --- 1:16:15,6 0:20:19,9 --- 0:38:24,8 0:00:28 0:16:37,8
85. DOHNAL Petr (1977) CZE --- --- 1:16:19,3 0:21:11,7 --- 0:37:19,5 0:00:22,3 0:17:00,6
86. Novák Jakub (1983) CZE --- --- 1:16:28,7 0:20:50,3 --- 0:37:40,5 0:00:32,3 0:16:47,5
87. Mikyska Michal (1974) CZE Individuální --- 1:16:36 0:21:46,9 --- 0:36:49,5 0:00:28,5 0:16:57,2
88. Balatka Jaroslav (1954) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 1:16:41,3 0:22:17,6 --- 0:36:16,1 0:00:28,7 0:17:13,6
89. Anderlová Adéla (2002) CZE TJ Šumperk --- 1:16:47 0:20:48,6 --- 0:38:52,8 0:00:38,2 0:15:40
90. Olšová Veronika (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:17:12,7 0:20:04,8 --- 0:40:56,3 0:00:32,3 0:15:00,3
91. Samek Pavel (1958) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:17:39,2 0:22:15 --- 0:36:30,3 0:00:26,5 0:17:59,8
92. Jindra Jiří (1962) CZE Dolní Kunvald --- 1:17:40,8 0:21:23,2 --- 0:39:17,1 0:00:23,5 0:16:10,3
93. Lauterbach Patrik (1972) CZE MP Žamberk --- 1:18:34,8 0:22:15,6 --- 0:37:36,6 0:00:40,6 0:17:29,5
94. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:18:57,1 0:21:44,6 --- 0:38:03,7 0:00:48,9 0:17:23,2
95. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:19:07,5 0:21:00 --- 0:39:08,9 0:00:28 0:18:04,8
96. Fáber Viliam (1962) CZE 3D Fitness RT --- 1:19:15,1 0:22:14,4 --- 0:37:41 0:00:40,1 0:18:01
97. Bryscejn Ondřej (2003) CZE KB Letohrad --- 1:19:50,2 0:19:27,8 --- 0:42:07 0:00:38,2 0:16:50,5
98. Fiala Enrico (1971) CZE Spartak Praha 4 --- 1:20:00 0:21:06 --- 0:41:39,7 0:00:35,4 0:15:25,2
99. Motlová Lucie (2002) CZE KB Letohrad --- 1:20:14,1 0:21:04,5 --- 0:42:06,4 0:00:20,7 0:16:21,5
100. Morávek Ivan (1965) CZE Žamberk --- 1:20:20,1 0:22:16,9 --- 0:39:29,2 0:00:29,3 0:17:36,6
101. Kubíčková Nikita (2002) CZE KB Letohrad --- 1:20:49,3 0:21:36,5 --- 0:41:31,4 0:00:22,6 0:16:55,4
102. Ráb Pavel (1952) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:20:55,6 0:21:45,3 --- 0:39:12,3 0:00:25,2 0:18:57,9
103. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:20:57,9 0:20:44,9 --- 0:42:13,9 0:00:29,4 0:17:04,5
104. Grossmanová Tereza (2002) CZE KB Letohrad --- 1:22:01,8 0:21:37 --- 0:42:32,3 0:00:57,2 0:16:01
105. ŠTĚPAŘOVÁ Ivana (1988) CZE C.K. Čerti Kunčina --- 1:22:07,7 0:22:11,1 --- 0:41:29,3 0:00:31,5 0:17:21
106. Mikysková Svatava (2003) CZE KB Letohrad --- 1:22:09,3 0:21:37,3 --- 0:41:44,2 0:01:12,8 0:16:40,2
107. Novotný Petr (1988) CZE Cycling Team Brandýs --- 1:22:35,9 0:22:53,7 --- 0:39:26,6 0:00:40,1 0:18:49,1
108. Doleček Jan (1995) CZE --- --- 1:23:21,9 0:21:09,1 --- 0:42:37,7 0:01:04,1 0:17:38,3
109. Burešová Karolína (2003) CZE KB Letohrad --- 1:23:59,1 0:22:34,4 --- 0:43:05,3 0:00:23,1 0:17:35
110. Bujok Tomasz (1970) CZE --- --- 1:24:17,3 0:23:47,6 --- 0:40:51,7 0:00:42,8 0:17:52,9
111. Kaldová Vendula (1974) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:24:22,5 0:22:50,1 --- 0:42:37,6 0:00:34 0:17:39,1
112. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:24:58,3 0:22:49,8 --- 0:41:24 0:00:45,4 0:19:14,2
113. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:25:24,3 0:22:57,6 --- 0:42:39,2 0:00:39,2 0:18:43,6
114. Černá Petra (1977) CZE Báječné ženy v běhu --- 1:25:40,1 0:23:33,2 --- 0:42:55,9 0:00:28,3 0:18:07,4
115. Jirásko Lubomír (1971) CZE Individuální --- 1:26:20,5 0:25:24,7 --- 0:38:55,9 0:00:48,1 0:20:22,9
116. Fajt Jan (1951) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:26:22,2 0:23:51,7 --- 0:40:27,6 0:00:51,7 0:20:38,1
117. Mikysková Tereza (1997) CZE SkiTri Jablonné --- 1:27:17,7 0:24:45,6 --- 0:41:41,2 0:00:35,8 0:19:39,7
118. Hovorka Tomáš (1974) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 1:28:32,8 0:26:42,6 --- 0:41:02,2 0:01:11,2 0:18:36,3
119. Anderlová Monika (2002) CZE TJ Šumperk --- 1:29:19 0:24:20,1 --- 0:43:13,6 0:00:52,6 0:20:08
120. Vymetálek Petr (1985) CZE 3DFRT --- 1:29:40,5 0:24:01,8 --- 0:44:04,8 0:00:49,3 0:20:04,7
121. Vymetálek Tomáš (1982) CZE --- --- 1:33:42,7 0:24:10,9 --- 0:48:15,7 0:00:35,4 0:20:16,1
122. Kopecká Eliška (1992) CZE --- --- 1:33:58,1 0:25:49,1 --- 0:45:11,6 0:00:36,7 0:21:35,2
123. Hofman Oldřich (1963) CZE TC DOBRUŠKA --- 1:34:48,2 0:26:22,3 --- 0:46:08,6 0:00:31,3 0:21:18,5
Scheuer Jan (1966) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Horník Jan (1971) CZE TJ Běleč nad Orlicí --- DSQ 0:19:28,4 --- 0:34:55,3 0:00:36,4 0:17:11,9
Budínová Jana (1975) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Vesecká Renáta (1973) CZE Pankration gym --- DNS --- --- --- --- ---
Schwalbe Ulrike (1978) GER ATS Kulmbach --- DNS --- --- --- --- ---
Musil Jindřich (1953) CZE EXTREM TEAM VYSTRKOV --- DNS --- --- --- --- ---
Černý Aleš (1964) CZE JKF Jaroměř --- DNS --- --- --- --- ---
Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Jamont Przemysław (1960) POL KINESIS ZARY --- DNS --- --- --- --- ---
Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- DNS --- --- --- --- ---
Viktora Milan (1990) CZE veslařský klub Hodonín --- DNS --- --- --- --- ---
Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Šebek Jindřich (1956) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- DNF --- --- --- --- ---
Lauterbach David (1998) CZE KOB Ústí nad Orlicí --- DSQ 0:19:31,4 --- 0:36:49,1 0:00:16,4 0:17:08
Novotný Luděk (1962) CZE 3D Fitness RT --- DSQ 0:20:26,6 --- 0:35:38,4 0:00:18,2 0:15:50,8
Pátek Michal (1986) CZE K.O.B Chocen --- DNS --- --- --- --- ---
Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Štumpf Eduard (1980) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Beneš Matěj (2001) CZE LBS sport team --- DNS --- --- --- --- ---
Költö Matěj (2003) CZE KB Letohrad --- DSQ 0:17:48,7 --- 0:33:44,8 0:00:36,6 0:14:53,8
Šilarová Michaela (2001) CZE KB Letohrad --- DNS --- --- --- --- ---
Semirád Jan (2003) CZE KB Letohrad --- DNS --- --- --- --- ---
Hermann Jakub (2003) CZE KB Letohrad --- DNS --- --- --- --- ---
Capoušek Miroslav (1970) CZE 3D Fitness RT --- DSQ 0:19:32,1 --- 0:33:55,4 0:00:37,6 0:15:09,5
Grubner Tomáš (1967) CZE Triatlon team Chrudim --- DNS --- --- --- --- ---
Škrobánková Viola (2003) CZE KB Letohrad --- DNS --- --- --- --- ---
Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---
Krpata Martin (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jílek Radim (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pozdenkov Michael (1994) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- DNS --- --- --- --- ---
Koníř Miloslav (1973) CZE --- --- DSQ 0:25:17,8 --- 0:41:48,6 0:00:39,9 ---
Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---