Pilman Triatlon, 25. 8. 2018 - 1,9-90-21,09, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:07:54,3 0:26:41,5 (1) 0:00:41,3 (5) 2:17:20,4 (1) 0:00:59,4 (15) 1:22:11,7 (1)
2. Zadák Karel (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team TRIEXPERT 4:14:45,3 0:29:18,3 (6) 0:01:00,4 (9) 2:19:17,9 (2) 0:00:51,3 (5) 1:24:17,4 (4)
3. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:21:35,2 0:27:18,3 (2) 0:00:54,5 (7) 2:28:30,8 (4) 0:00:51,9 (6) 1:23:59,7 (3)
4. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 4:28:44,6 0:29:28,8 (7) 0:00:26,8 (1) 2:32:17,7 (8) 0:01:03,3 (24) 1:25:28 (5)
5. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:29:50,4 0:27:19,7 (3) 0:00:53,9 (6) 2:33:22,9 (9) 0:00:46 (2) 1:27:27,9 (7)
6. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 4:31:14,2 0:29:33,3 (8) 0:00:56 (8) 2:27:33,1 (3) 0:01:27,9 (79) 1:31:43,9 (20)
7. Rybáček Miroslav (1987) CZE Individuální --- 4:36:56,2 0:28:54,7 (5) 0:01:05,2 (12) 2:32:17,2 (7) 0:01:02,4 (21) 1:33:36,7 (26)
8. Cmunt Petr (1996) CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM --- 4:39:43,5 0:35:07,2 (36) 0:01:39,6 (36) 2:30:46,7 (5) 0:00:54,9 (10) 1:31:15,1 (17)
9. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:41:55 0:28:44,4 (4) 0:01:02,3 (11) 2:36:59,4 (15) 0:01:02,4 (22) 1:34:06,5 (27)
10. Kapitán Adam (1999) SVK PSA --- 4:42:28,1 0:34:46,2 (33) 0:02:28,7 (100) 2:31:59,1 (6) 0:01:17,9 (55) 1:31:56,2 (21)
11. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 4:43:30,1 0:33:35,8 (26) 0:01:13,2 (15) 2:34:47 (11) 0:01:08,8 (32) 1:32:45,3 (25)
12. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:43:48,1 0:34:21,8 (29) 0:00:40,1 (4) 2:41:38 (33) 0:01:00,3 (17) 1:26:07,9 (6)
13. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:44:10,4 0:32:29,9 (19) 0:01:33,3 (30) 2:39:50,3 (25) 0:00:38,8 (1) 1:29:38,1 (12)
14. Czyż Bartłomiej (1990) POL Individuální --- 4:45:12,1 0:32:36,7 (21) 0:02:28 (98) 2:37:39,7 (17) 0:00:58,5 (13) 1:31:29,2 (19)
15. Gerych David (1977) CZE CK KUPKOLO DKnL --- 4:46:22,7 0:36:39 (47) 0:02:25,8 (97) 2:43:42,8 (41) 0:01:17,1 (53) 1:22:18 (2)
16. Zeman David (1992) CZE BEKO Bike & Ski Racing Team --- 4:47:25,8 0:34:50 (34) 0:02:04,4 (67) 2:41:33,7 (32) 0:01:15,7 (48) 1:27:42 (8)
17. Krohlák Milan (1981) CZE Kosmosbike --- 4:47:56,7 0:33:08,7 (25) 0:01:16,1 (17) 2:39:31 (23) 0:01:16,2 (51) 1:32:44,7 (24)
18. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:49:07,1 0:32:23,7 (13) 0:01:34,9 (32) 2:35:21,3 (13) 0:01:45,5 (107) 1:38:01,7 (37)
19. Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- 4:49:29,4 0:29:38,7 (9) 0:01:29,9 (27) 2:40:15,6 (26) 0:01:30,8 (83) 1:36:34,4 (32)
20. Štangler David (1974) CZE Loko Trutnov --- 4:51:21,9 0:34:15 (28) 0:02:01 (63) 2:39:25,4 (21) 0:01:19,6 (57) 1:34:20,9 (28)
21. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 4:53:28,8 0:40:08,9 (84) 0:02:02,2 (65) 2:35:13,8 (12) 0:01:42,9 (101) 1:34:21 (29)
22. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 4:53:56,8 0:38:41,8 (66) 0:02:19,4 (87) 2:40:49,3 (30) 0:01:27,2 (77) 1:30:39,1 (15)
23. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 4:54:11,6 0:40:04,9 (82) 0:02:50,8 (120) 2:40:20,4 (27) 0:01:17,7 (54) 1:29:37,8 (11)
24. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 4:55:03,1 0:38:06,7 (60) 0:01:26,5 (23) 2:43:06,5 (39) 0:01:06,2 (29) 1:31:17,2 (18)
25. Juřička Jiří (1976) CZE Individuální --- 4:55:55,4 0:39:33,4 (75) 0:01:51 (50) 2:41:07,1 (31) 0:01:15,9 (49) 1:32:08 (23)
26. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:56:53,9 0:40:54,6 (105) 0:02:23 (93) 2:39:41,8 (24) 0:01:56,4 (123) 1:31:58,1 (22)
27. Karlík Petr (1982) CZE Triatlon Moravský kras --- 4:57:46,7 0:40:30,3 (97) 0:03:12,9 (136) 2:36:19,5 (14) 0:00:57,5 (12) 1:36:46,5 (34)
28. Černý Martin (1983) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 4:57:53,3 0:41:30,5 (110) 0:01:42,7 (40) 2:34:44,2 (10) 0:01:13,9 (44) 1:38:42 (39)
29. Oberreiter Martin (1988) CZE --- --- 4:58:30,7 0:37:25,1 (54) 0:03:39,7 (155) 2:44:17,7 (44) 0:02:53,9 (171) 1:30:14,3 (14)
30. Jiráň Aleš (1983) CZE Here To Win team --- 4:59:25,1 0:35:28,3 (40) 0:01:28,4 (26) 2:40:24,8 (28) 0:01:01,4 (19) 1:41:02,2 (46)
31. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:59:30,3 0:39:11,1 (71) 0:02:09,1 (74) 2:48:20,2 (59) 0:01:27,1 (76) 1:28:22,8 (9)
32. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:59:56,3 0:35:30,5 (41) 0:02:50,4 (119) 2:42:02,2 (35) 0:01:25,1 (68) 1:38:08,1 (38)
33. Denoual Stephane (1978) CZE Individuální --- 5:01:28 0:32:31,5 (20) 0:03:08,2 (131) 2:47:01,6 (52) 0:01:09,3 (35) 1:37:37,4 (36)
34. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 5:01:50,5 0:38:08,9 (61) 0:01:41 (38) 2:38:49,6 (19) 0:01:27,9 (80) 1:41:43,1 (48)
35. Lácha Pavel (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:02:26,9 0:39:49 (77) 0:01:00,4 (10) 2:37:10,4 (16) 0:01:00 (16) 1:43:27,1 (56)
36. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:03:49,7 0:32:10 (12) 0:01:28,3 (25) 2:43:05 (38) 0:00:56,4 (11) 1:46:10 (69)
37. Vaněk Jan (1979) CZE Bike Point Roudnice nad Labem --- 5:04:30,2 0:40:18,8 (90) 0:01:56 (55) 2:39:29 (22) 0:01:25,9 (71) 1:41:20,5 (47)
38. Křeček Tomáš (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:04:34,5 0:40:23 (92) 0:02:42,4 (117) 2:42:11,2 (36) 0:01:44,5 (105) 1:37:33,4 (35)
39. Malinský Petr (1995) CZE HST Production --- 5:06:17 0:36:41 (48) 0:02:04,3 (66) 2:46:10,3 (49) 0:01:14,4 (46) 1:40:07 (44)
40. Nesrsta Michal (1981) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:06:30,6 0:35:40,1 (42) 0:01:12,6 (14) 2:43:59,6 (43) 0:01:05,1 (28) 1:44:33,2 (60)
41. Špičák Roman (1993) CZE Individuální --- 5:07:06,8 0:37:19,5 (53) 0:02:35,8 (110) 2:49:34,7 (70) 0:01:12,2 (41) 1:36:24,6 (31)
42. Pavloň Filip (1992) CZE NTSLBL --- 5:07:53,7 0:40:17,1 (89) 0:01:58,5 (59) 2:49:27,7 (69) 0:01:44,3 (103) 1:34:26,1 (30)
43. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 5:07:59,7 0:37:07 (50) 0:02:20,4 (89) 2:43:07,5 (40) 0:01:27,4 (78) 1:43:57,4 (57)
44. Páleník Andrej (1977) SVK MPK Dolný Kubín --- 5:09:20,1 0:42:33,3 (119) 0:01:36,7 (33) 2:45:03,9 (46) 0:01:14,2 (45) 1:38:52 (40)
45. Šebek Michal (1984) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 5:09:27,8 0:30:50 (10) 0:01:14 (16) 2:48:59 (63) 0:02:18 (140) 1:46:06,8 (66)
46. Hurych Antonín (1976) CZE Litomyšl --- 5:09:32,5 0:38:49,1 (67) 0:03:25,2 (151) 2:39:15 (20) 0:01:50,4 (111) 1:46:12,8 (70)
47. Voženílek Martin (1983) CZE SK Salith sport --- 5:09:38,4 0:35:23,6 (39) 0:02:34,7 (109) 2:46:56,1 (51) 0:01:41,4 (96) 1:43:02,6 (54)
48. Hrčka Michal (1984) SVK --- --- 5:10:08,2 0:34:39,6 (32) 0:03:27,6 (152) 2:51:48,5 (77) 0:01:11,2 (40) 1:39:01,3 (41)
49. Čajda Michal (1989) CZE --- --- 5:10:53 0:32:41 (22) 0:02:10,6 (76) 2:43:54,9 (42) 0:01:24,1 (67) 1:50:42,4 (81)
50. Bača Jan (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 5:11:15,1 0:38:25,1 (65) 0:01:56,2 (56) 2:47:47,5 (56) 0:00:58,9 (14) 1:42:07,4 (51)
51. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 5:11:30,1 0:43:58,4 (137) 0:02:29,6 (101) 2:40:37 (29) 0:02:20,3 (142) 1:42:04,8 (50)
52. Červinka Jan (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:11:54,8 0:38:05 (59) 0:01:47,3 (44) 2:41:47,8 (34) 0:01:10,4 (37) 1:49:04,3 (77)
53. Medlík Jan (1991) CZE NWOW --- 5:12:20,6 0:32:28,3 (16) 0:01:45 (42) 2:49:03,7 (64) 0:01:20,7 (60) 1:47:42,9 (73)
54. Vrábel Pavel (1979) CZE --- --- 5:12:40,4 0:42:03,8 (117) 0:02:31,6 (103) 2:42:25,3 (37) 0:01:40,6 (94) 1:43:59,1 (59)
55. Czerný Vlastimil (1980) CZE --- --- 5:14:10,7 0:38:13,9 (64) 0:02:13,7 (81) 2:47:54,2 (58) 0:01:10 (36) 1:44:38,9 (61)
56. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:14:36,3 0:41:48,2 (112) 0:00:29,4 (2) 2:49:15,2 (66) 0:01:02,2 (20) 1:42:01,3 (49)
57. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 5:14:38,4 0:38:54,7 (69) 0:02:38,1 (113) 2:38:33,2 (18) 0:01:21,9 (63) 1:53:10,5 (92)
58. Dlouhý Filip (1998) CZE SK TRI CykloChlubna --- 5:14:40,1 0:32:28,8 (17) 0:02:11,6 (77) 2:53:30,5 (80) 0:01:22,1 (64) 1:45:07,1 (63)
59. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 5:15:27,9 0:32:29,7 (18) 0:03:21,6 (145) 2:45:37,1 (47) 0:01:14,6 (47) 1:52:44,9 (88)
60. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 5:15:54,1 0:32:27,5 (15) 0:02:12,9 (80) 2:47:34,6 (55) 0:01:03,7 (25) 1:52:35,4 (86)
61. Žemlík Dušan (1968) CZE VIVATSPORT Team --- 5:16:11,5 0:40:05,9 (83) 0:01:39,2 (35) 2:46:08 (48) 0:00:53,6 (8) 1:47:24,8 (72)
62. Jíra Jaroslav (1971) CZE Tri club Haven, z.s --- 5:17:11,2 0:38:12,7 (62) 0:02:11,9 (78) 2:50:24,8 (74) 0:01:10,9 (39) 1:45:10,9 (64)
63. Kosiba Jakub (1992) SVK --- --- 5:17:28,4 0:39:49,9 (78) 0:02:36,2 (111) 2:51:33,6 (76) 0:00:54,1 (9) 1:42:34,6 (53)
64. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 5:17:33,5 0:35:05,7 (35) 0:02:08,2 (73) 2:50:20,2 (73) 0:01:26,1 (72) 1:48:33,3 (74)
65. Schmidt Milan (1985) CZE --- --- 5:18:24,9 0:37:49,4 (55) 0:01:34,5 (31) 2:47:22,9 (54) 0:01:55,8 (122) 1:49:42,3 (79)
66. Tichý Petr (1977) CZE Lawi Grandfondo --- 5:18:57,4 0:40:24,1 (93) 0:02:32 (105) 2:47:15,5 (53) 0:01:35,8 (90) 1:47:10 (71)
67. Hanzlík Ivo (1985) CZE Individuální --- 5:19:39,9 0:40:11,6 (85) 0:02:00,3 (62) 2:46:15,9 (50) 0:01:31,3 (85) 1:49:40,8 (78)
68. Kozák Ondřej (1988) CZE --- --- 5:20:12 0:37:52,9 (57) 0:02:58,6 (128) 2:48:50,2 (61) 0:01:53,5 (119) 1:48:36,8 (75)
69. Jelínek Petr (1978) CZE Kostelec u HM --- 5:21:56,6 0:32:57,4 (23) 0:01:55,3 (53) 2:51:09,3 (75) 0:01:30,9 (84) 1:54:23,7 (95)
70. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:22:28 0:48:26,8 (171) 0:01:50,8 (48) 2:54:11,6 (82) 0:01:18,2 (56) 1:36:40,6 (33)
71. Zelenka Filip (1977) CZE Dolni Pocernice --- 5:23:38,7 0:40:26,3 (94) 0:02:28,4 (99) 2:55:20,6 (89) 0:01:25,6 (70) 1:43:57,8 (58)
72. Vopálenský Tomáš (1972) CZE Individuální --- 5:25:20,3 0:46:50,9 (162) 0:01:43,2 (41) 2:54:56,4 (87) 0:01:23 (65) 1:40:26,8 (45)
73. Skála Radek (1969) CZE Individuální --- 5:27:36,3 0:40:39,4 (100) 0:02:23,7 (94) 3:03:29,1 (109) 0:01:16 (50) 1:39:48,1 (43)
74. Pesadik Michal (1981) CZE --- --- 5:28:29,8 0:36:13,5 (45) 0:01:24,1 (20) 2:49:47,2 (71) 0:01:42,9 (102) 1:59:22,1 (115)
75. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 5:29:32,7 0:39:57,2 (80) 0:04:01,3 (171) 2:49:58,5 (72) 0:01:26,8 (74) 1:54:08,9 (94)
76. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 5:32:04,7 0:40:33,9 (98) 0:03:22,4 (146) 2:54:36,1 (85) 0:02:05,9 (133) 1:51:26,4 (82)
77. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:32:43,3 0:43:51,5 (133) 0:02:18,8 (84) 2:49:10,2 (65) 0:01:45,4 (106) 1:55:37,4 (97)
78. Hurník Pavel (1965) CZE Triatlon Team Opava z. s. --- 5:33:04,1 0:36:54 (49) 0:02:01,6 (64) 2:58:39,9 (99) 0:02:40,2 (160) 1:52:48,4 (89)
79. Bartík David (1980) CZE MST Jihlava --- 5:33:24,2 0:39:11,4 (72) 0:01:57,9 (57) 2:54:35,3 (84) 0:01:16,4 (52) 1:56:23,2 (106)
80. Kunz Kamil (1978) CZE --- --- 5:33:45,4 0:43:01,9 (124) 0:03:55,3 (169) 2:55:26,5 (91) 0:01:23,6 (66) 1:49:58,1 (80)
81. Jančík David (1971) CZE Isover --- 5:34:05,6 0:39:50,2 (79) 0:02:08 (72) 3:01:53,5 (102) 0:01:28,6 (81) 1:48:45,3 (76)
82. Mikolášek Petr (1963) CZE --- --- 5:34:48,1 0:43:06,3 (128) 0:03:34,4 (154) 2:54:26,1 (83) 0:01:39,9 (93) 1:52:01,4 (83)
83. Körner Roman (1968) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:36:54,3 0:40:29,3 (96) 0:01:53,1 (52) 2:49:25,8 (68) 0:01:35,2 (87) 2:03:30,9 (125)
84. Polívka Luděk (1978) CZE CBT Lipník nad Bečvou --- 5:38:22,6 0:41:25,5 (109) 0:02:31,8 (104) 2:52:02 (78) 0:01:08,2 (31) 2:01:15,1 (119)
85. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 5:39:20,9 0:38:03,5 (58) 0:01:50 (46) 3:02:01,4 (103) 0:01:21,5 (61) 1:56:04,5 (102)
86. Leitner Ondřej (1971) CZE --- --- 5:39:39,5 0:43:03,1 (125) 0:02:46,2 (118) 2:54:58,7 (88) 0:01:50 (110) 1:57:01,5 (108)
87. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:41:22,8 0:36:32 (46) 0:02:17,6 (83) 3:04:10 (112) 0:02:35,3 (158) 1:55:47,9 (100)
88. Rež Zdeněk. (1972) CZE SPONA Teplice --- 5:42:56,3 0:39:16,5 (73) 0:02:40,5 (115) 3:15:50,5 (152) 0:01:53,4 (118) 1:43:15,4 (55)
89. Vydra Jan (1987) CZE IN - LIFE Cycling Team --- 5:44:01,8 0:35:11,1 (37) 0:02:19 (85) 3:01:40,8 (101) 0:01:44,4 (104) 2:03:06,5 (124)
90. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 5:44:11,2 0:46:18,6 (155) 0:03:17,9 (140) 2:56:21,7 (94) 0:01:56,4 (124) 1:56:16,6 (103)
91. Kučera Martin (1974) CZE --- --- 5:44:26,4 0:43:20,6 (129) 0:05:49,7 (188) 2:55:22,4 (90) 0:03:17,4 (176) 1:56:36,3 (107)
92. Kasik Josef (1978) CZE --- --- 5:44:50,9 0:40:48,5 (102) 0:02:19 (86) 3:12:49,1 (141) 0:02:46,9 (167) 1:46:07,4 (67)
93. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:45:10 0:34:34,6 (31) 0:02:32,7 (106) 3:03:56,6 (111) 0:01:29,5 (82) 2:02:36,6 (122)
94. Hucl Tomáš (1975) CZE Triski Horní Počernice --- 5:45:29,2 0:40:16,4 (87) 0:02:50,9 (121) 3:08:09,9 (122) 0:01:42,3 (99) 1:52:29,7 (85)
95. Vinopal Jiří (1978) CZE SK TRICYKLOCHLUBNA --- 5:46:16,2 0:41:54,1 (115) 0:02:22,1 (91) 3:03:39,2 (110) 0:01:02,8 (23) 1:57:18 (110)
96. Škarka René (1976) CZE SK Termit --- 5:47:09,5 0:44:42,4 (146) 0:02:06,6 (70) 2:53:44,2 (81) 0:00:46,5 (3) 2:05:49,8 (131)
97. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 5:47:25,3 0:46:21,5 (156) 0:03:13,5 (137) 3:02:44,4 (104) 0:02:24,2 (151) 1:52:41,7 (87)
98. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:47:43,9 0:32:24,8 (14) 0:01:33,2 (29) 2:57:47,1 (98) 0:00:49,2 (4) 2:15:09,6 (159)
99. Smejkal David (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 5:47:51,7 0:37:50,3 (56) 0:02:19,9 (88) 2:59:28,2 (100) 0:02:29,7 (154) 2:05:43,6 (129)
100. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:49:26,6 0:43:06,1 (127) 0:01:20,7 (18) 3:08:14,2 (123) 0:01:03,8 (26) 1:55:41,8 (99)
101. Gurnik Stanislav (1987) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:49:35,3 0:40:16,7 (88) 0:01:50,7 (47) 3:05:10,6 (116) 0:01:00,5 (18) 2:01:16,8 (120)
102. Hendrych Jaroslav (1975) CZE Cyklosport M Česká Lípa --- 5:49:41,7 0:44:54,1 (150) 0:03:08,5 (132) 2:47:50,3 (57) 0:02:07,7 (136) 2:11:41,1 (148)
103. Hegner Filip (1981) CZE PUNK, PLEASURE and PAIN --- 5:50:00,9 0:47:09,4 (164) 0:02:30,2 (102) 3:03:10,6 (108) 0:01:32,1 (86) 1:55:38,6 (98)
104. Vojtěšek Zbyněk (1977) CZE BudEx --- 5:50:12,2 0:44:29,2 (142) 0:02:57 (127) 3:04:22,6 (113) 0:02:21,5 (144) 1:56:01,9 (101)
105. Borecky Ladislav (1987) CZE --- --- 5:51:13,8 0:41:11,7 (106) 0:04:28,7 (179) 3:06:20,3 (117) 0:01:58,1 (128) 1:57:15 (109)
106. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:51:16,6 0:42:43,2 (121) 0:01:47,3 (45) 3:07:15 (120) 0:01:58,6 (130) 1:57:32,5 (111)
107. Lakomý Tomáš (1984) CZE --- --- 5:51:46,7 0:35:14,9 (38) 0:03:48,7 (164) 3:02:46,9 (105) 0:02:37,4 (159) 2:07:18,8 (133)
108. Vronka David (1974) CZE TTC Olomouc --- 5:52:23,3 0:40:20 (91) 0:01:38 (34) 2:52:46,2 (79) 0:01:10,4 (38) 2:16:28,7 (162)
109. Kurečka Ondřej (1989) CZE TC Ouválek --- 5:52:42,2 0:43:57,4 (136) 0:03:43,5 (159) 3:02:59,8 (107) 0:01:36 (91) 2:00:25,5 (118)
110. Pavlíček Martin (1983) CZE AC SPARTA PRAHA --- 5:53:18,4 0:40:28,3 (95) 0:02:22 (90) 3:08:51,1 (130) 0:03:36,9 (179) 1:58:00,1 (112)
111. Veselský Pavel (1989) CZE Rovný --- 5:55:10,8 0:44:00,4 (138) 0:02:17,4 (82) 3:14:24 (147) 0:01:25,3 (69) 1:53:03,7 (91)
112. Šinfeld Miloslav (1975) CZE --- --- 5:55:44,9 0:44:22,6 (141) 0:03:48,9 (165) 3:08:46,4 (129) 0:02:28,3 (152) 1:56:18,7 (104)
113. Gahler František (1972) CZE BRDY OBECNICE HORNÍ CHALUPY --- 5:58:03,4 0:43:30,9 (130) 0:03:39,8 (156) 3:12:34 (140) 0:01:57 (125) 1:56:21,7 (105)
114. Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- 5:58:27,9 0:42:54,7 (123) 0:02:05,3 (68) 2:56:52,5 (95) 0:01:42,7 (100) 2:14:52,7 (157)
115. Vomáčka Josef (1977) CZE Individulání --- 5:58:50,6 0:38:53,6 (68) 0:01:41,3 (39) 3:09:59,2 (132) 0:01:55,3 (121) 2:06:21,2 (132)
116. Tomaštík Antonín (1977) CZE individální Vyškov --- 5:59:00,7 0:40:39,9 (101) 0:02:51,1 (122) 3:15:09,4 (150) 0:01:41,4 (97) 1:58:38,9 (114)
117. Šťasta Libor (1966) CZE REGA team --- 6:03:34,7 0:40:15,5 (86) 0:03:19,1 (141) 3:08:31,3 (126) 0:01:51,7 (114) 2:09:37,1 (142)
118. Gottwald Jan (1980) CZE Agentura 2G --- 6:04:30 0:44:57,5 (152) 0:03:43,6 (160) 3:12:17 (139) 0:03:11,2 (175) 2:00:20,7 (116)
119. Škarka Daniel (1978) CZE SK Termit --- 6:05:15,2 0:43:54,6 (134) 0:02:07,5 (71) 3:02:53,5 (106) 0:01:21,5 (62) 2:14:58,1 (158)
120. Sikora Aleš (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 6:05:41,2 0:43:54,7 (135) 0:03:20,3 (143) 2:57:46,3 (97) 0:01:52,8 (116) 2:18:47,1 (166)
121. Gayer David (1987) CZE BehejBrno.com --- 6:06:46,9 0:42:45 (122) 0:01:46,9 (43) 3:11:06 (137) 0:01:58,5 (129) 2:09:10,5 (141)
122. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 6:07:44,8 0:44:37,1 (144) 0:03:24 (149) 3:08:19,3 (125) 0:02:31,6 (155) 2:08:52,8 (138)
123. Kupčík Miroslav (1969) CZE Individual Slavkov u Brna --- 6:08:45,8 0:46:46,3 (161) 0:04:33,1 (180) 2:57:10,7 (96) 0:02:07,2 (135) 2:18:08,5 (165)
124. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 6:09:23,7 0:47:13,5 (165) 0:02:38 (112) 3:04:55,8 (115) 0:02:28,7 (153) 2:12:07,7 (151)
125. Mikula Pavel (1986) CZE Železní Kapustňáci --- 6:10:22,6 0:33:08 (24) 0:03:23,8 (148) 3:19:29,5 (158) 0:01:51,5 (113) 2:12:29,8 (153)
126. Matějka Jaroslav (1983) CZE --- --- 6:12:33,2 0:41:47,9 (111) 0:03:47,8 (163) 3:24:49,3 (165) 0:03:45,8 (182) 1:58:22,4 (113)
127. Kopečný František (1962) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 6:13:47 0:45:18,9 (153) 0:04:53,1 (184) 3:15:39,8 (151) 0:03:47,5 (183) 2:04:07,7 (128)
128. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 6:15:55,9 0:48:24 (170) 0:01:40,6 (37) 3:12:50,8 (142) 0:01:35,2 (88) 2:11:25,3 (147)
129. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 6:16:53,7 0:37:10,9 (51) 0:02:53,1 (124) 3:10:19 (135) 0:02:11,1 (137) 2:24:19,6 (176)
130. Kruml Tomáš (1966) CZE --- --- 6:19:54,9 0:43:31,6 (131) 0:02:38,2 (114) 3:26:06,5 (170) 0:01:49,4 (109) 2:05:49,2 (130)
131. Vábek Jiří (1981) CZE --- --- 6:20:42,8 0:53:46,4 (184) 0:05:48,2 (187) 3:14:32,3 (149) 0:02:40,4 (161) 2:03:55,5 (127)
132. Klimeš Vladislav (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:20:54 0:40:52,2 (104) 0:03:08,8 (133) 3:14:05,1 (145) 0:03:01,5 (172) 2:19:46,4 (167)
133. Vaníček Adam (1989) CZE Prague Bears Racing --- 6:21:47,7 0:38:13,3 (63) 0:02:25 (96) 3:27:21,2 (171) 0:01:40,6 (95) 2:12:07,6 (150)
134. Bayer Miloslav (1947) CZE Konrad Tools Team --- 6:22:06,6 0:47:52,1 (168) 0:01:52,9 (51) 3:09:45 (131) 0:01:52,8 (117) 2:20:43,8 (170)
135. Fojkes Radim (1972) CZE KPM --- 6:23:33,2 0:50:20,3 (177) 0:03:21,1 (144) 3:14:28,1 (148) 0:02:22,3 (147) 2:13:01,4 (155)
136. Kabaja Jiří (1974) CZE --- --- 6:23:49,2 0:48:46,1 (172) 0:04:02,4 (172) 3:25:49,3 (168) 0:02:22 (146) 2:02:49,4 (123)
137. Logojda Jiří (1971) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 6:23:56,3 0:46:54,4 (163) 0:04:21,8 (178) 3:19:57,3 (159) 0:01:52,2 (115) 2:10:50,6 (144)
138. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 6:25:25,5 0:54:16,2 (186) 0:03:24,1 (150) 3:12:10,1 (138) 0:02:32,5 (156) 2:13:02,6 (156)
139. Kolesár Richard (1981) CZE --- --- 6:25:36,8 0:53:35,4 (183) 0:03:41,4 (157) 3:14:09,4 (146) 0:02:51 (170) 2:11:19,6 (146)
140. Dostal Vaclav (1982) CZE Vaclav Dostal --- 6:26:03,3 0:40:51,8 (103) 0:02:55,7 (126) 3:07:10,6 (119) 0:02:05,9 (134) 2:32:59,3 (182)
141. Kropáček Vladislav (1976) CZE --- --- 6:26:44 0:54:09,3 (185) 0:04:16,5 (176) 3:17:26,1 (155) 0:03:09,9 (174) 2:07:42,2 (135)
142. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 6:27:59,6 0:52:12,2 (181) 0:04:04,3 (174) 3:13:41,3 (144) 0:01:50,8 (112) 2:16:11 (160)
143. Dvorský Michal (1968) CZE Zapro team --- 6:31:36,9 0:44:39,9 (145) 0:03:02,5 (129) 3:20:38,4 (160) 0:02:43,4 (162) 2:20:32,7 (169)
144. Tittl Tomas (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:31:43,6 0:45:32,9 (154) 0:03:42,7 (158) 3:26:01,8 (169) 0:04:03,5 (186) 2:12:22,7 (152)
145. Ivánek Martin (1985) CZE GŘF Emperors --- 6:32:07 0:41:52,5 (114) 0:03:51,4 (167) 3:07:35 (121) 0:02:34,8 (157) 2:36:13,3 (184)
146. Holub Karel (1987) CZE --- --- 6:32:36,6 0:47:27,4 (167) 0:03:54,9 (168) 3:08:16,6 (124) 0:04:40,4 (189) 2:28:17,3 (177)
147. Bělohlávek Pavel (1966) CZE --- --- 6:37:13,9 0:54:24,9 (187) 0:03:56,4 (170) 3:25:06,1 (166) 0:03:58,5 (185) 2:09:48 (143)
148. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 6:42:46,9 0:42:41 (120) 0:04:18,6 (177) 3:30:21,6 (176) 0:02:23,9 (150) 2:23:01,8 (174)
149. Lipowski Kamil (1971) CZE KPM Hrádek --- 6:43:17,8 0:51:59,9 (179) 0:04:08 (175) 3:25:22,5 (167) 0:01:20 (59) 2:20:27,4 (168)
150. ŽÁK Martin (1983) CZE --- --- 6:43:27,5 0:52:07,2 (180) 0:03:08,8 (134) 3:36:14,2 (181) 0:04:34,7 (188) 2:07:22,6 (134)
151. Polívka Vladimír (1969) CZE TTC Olomouc --- 6:44:34,1 0:44:55,2 (151) 0:03:49 (166) 3:17:26,2 (156) 0:02:43,4 (163) 2:35:40,3 (183)
152. Matta Anton (1987) SVK --- --- 6:44:39,4 0:41:25,4 (108) 0:04:52,7 (183) 3:33:00,4 (177) 0:02:20,4 (143) 2:23:00,5 (173)
153. Hofman Lukáš (1977) CZE SK Slavia --- 6:48:10,4 0:52:42,3 (182) 0:04:03 (173) 3:41:12,2 (186) 0:02:03,5 (132) 2:08:09,4 (137)
154. Škarka Libor (1983) CZE Sk Termit --- 6:50:45,1 0:54:26 (188) 0:03:08,9 (135) 3:13:09,1 (143) 0:03:37,2 (180) 2:36:23,9 (185)
155. Kupsky Pavel (1983) CZE Mizuno --- 6:51:37,9 0:49:29,8 (176) 0:02:33,8 (108) 3:34:30,6 (179) 0:04:17,5 (187) 2:20:46,2 (171)
156. Lukášek Jiří (1983) CZE Individuální --- 6:56:03,9 0:43:03,6 (126) 0:03:22,5 (147) 3:30:03,3 (175) 0:02:15,2 (139) 2:37:19,3 (187)
157. Heneš Tomáš (1983) CZE --- --- 6:56:40,6 0:46:42,5 (158) 0:01:55,5 (54) 3:42:33,6 (187) 0:02:20,2 (141) 2:23:08,8 (175)
158. Vyroubal Michal (1968) CZE Tři veteráni --- 7:03:04,1 0:44:46,9 (149) 0:03:20,1 (142) 3:23:03,1 (163) 0:02:46,2 (164) 2:49:07,8 (188)
159. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 7:03:28,5 0:48:52,6 (173) 0:06:44,3 (189) 3:35:50,6 (180) 0:02:46,6 (165) 2:29:14,4 (178)
160. Cindr Martin (1983) CZE ROHOZEC AMULET TEAM --- 7:03:45,9 0:44:03,2 (139) 0:02:40,5 (116) 3:23:18,3 (164) 0:02:23,2 (149) 2:51:20,7 (189)
161. Kaláb Miloš (1950) CZE TTC Brno --- 7:05:29,1 0:41:48,4 (113) 0:03:27,8 (153) 3:40:22,4 (183) 0:03:20 (177) 2:36:30,5 (186)
162. Mahdal Bohumil (1952) CZE TITAN TRILIFE --- 7:11:31,7 0:49:24,8 (175) 0:09:20,9 (190) 3:36:17,8 (182) 0:06:21,8 (190) 2:30:06,4 (180)
Moník Petr (1977) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Dopita Pavel (1964) CZE Vrahovice --- DNS --- --- --- --- ---
Tripes Stanislav (1987) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Rieger Jan (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Riečičiar Juraj (1975) CZE Dolnolhotský triatlon --- DNS --- --- --- --- ---
Kocka Matus (1984) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Potočný Marián (1982) SVK Klub dunajských vodákov --- DNS --- --- --- --- ---
Švec Jakub (1987) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Bouma Jiří (1978) CZE Joskatel Team --- DNS --- --- --- --- ---
Goj Tomáš (1997) CZE TT LOKO Beroun --- DNS --- --- --- --- ---
Kratochvíl Jiří (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Plhoň Patrik (1980) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---
Jansa Martin (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Sedlák Leo (1974) CZE Autocont.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Brzák Jan (1977) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Švingr Pavel (1953) CZE AK Louny --- DNS --- --- --- --- ---
Černý Josef (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zapala Tomasz (1975) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNS --- --- --- --- ---
Horník Jan (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šindler Jan (1984) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- DNS --- --- --- --- ---
Ceral Michal (1973) CZE 3D Fitness RT --- DNF 0:38:38,8 0:01:44 --- --- ---
Čepura Jiří (1981) CZE MIZUNO CZECH --- DNS --- --- --- --- ---
Albrecht Václav (1959) CZE SKČNB HK --- DNS --- --- --- --- ---
Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:28:54,4 0:01:14,4 2:46:10,9 0:01:38,8 ---
Cílek Jiří (1977) CZE TRIKV --- DNS --- --- --- --- ---
Břeň Jan (1984) CZE Squash Viktoria Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Kolář Adam (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Dostál Petr (1987) CZE Univerzita Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Nikodém Michal (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mathy Jan (1979) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Pokluda Tomáš (1970) CZE CHRT Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- DNF 0:36:33 0:01:00,5 --- --- ---
Vaculík Zdeněk (1976) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Adam Aleš (1981) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Šustr Jiří (1980) CZE Silný Team Uničov --- DNS --- --- --- --- ---
Kučera Michal (1979) CZE Triatlon team Nereus Žilina --- DNS --- --- --- --- ---
Jandera Petr (1966) CZE TRI-CLUB Jablonec n.N. --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Šimon (1986) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Kinc Pavel (1974) CZE VF Sport Team Černá Hora --- DNS --- --- --- --- ---
Stárek Miloslav (1963) CZE Aspot --- DNF --- --- --- --- ---
Hájek Radek (1976) CZE Sokol Lochkov --- DNF 0:38:37,7 0:02:08 2:48:24,2 0:01:59,9 ---
Jiráň Tomáš (1948) CZE Here To Win team --- DNF 0:47:54,4 0:02:01,5 3:13:13,2 0:02:34 ---
Šenkýř Michal (1983) CZE Zabijáci kaprů --- DNS --- --- --- --- ---
Smetana Josef (1969) CZE Eurofoam sport team --- DNS --- --- --- --- ---
Kwiecień Arkadiusz (1976) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
Serafin Matúš (1987) SVK WLRM --- DNS --- --- --- --- ---
Pavlů Dušan (1974) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Nahorniak Tomáš (1974) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Soukup Martin (1976) CZE Triaklub Pdy --- DNS --- --- --- --- ---
Scheuer Jan (1966) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Doleček Josef (1979) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- DNF 0:44:33,1 0:03:10,3 2:46:45,2 0:02:05,9 ---
Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---