PálavaRace 2018, 7. 7. 2018 - 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:04:01,6 0:26:57,4 (3) 0:01:31,3 (1) 2:12:26,6 (2) 0:02:53,7 (3) 1:20:12,3 (1)
2. Zadák Karel (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team TRIEXPERT 4:07:28,8 0:29:24,4 (5) 0:01:37,5 (2) 2:09:50,3 (1) 0:02:56,5 (4) 1:23:39,8 (2)
3. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 4:20:52,7 0:26:54,7 (1) 0:02:08,5 (16) 2:16:51,1 (3) 0:02:40,5 (2) 1:32:17,7 (7)
4. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:26:46,7 0:29:27 (7) 0:01:38 (3) 2:22:05,6 (5) 0:03:38 (13) 1:29:57,9 (6)
5. Czyż Bartłomiej (1990) POL Individuální --- 4:30:49,9 0:29:29,7 (8) 0:02:21,5 (31) 2:25:31,6 (9) 0:03:53 (23) 1:29:33,9 (4)
6. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:34:31,6 0:32:33,7 (19) 0:01:50,5 (5) 2:28:43,1 (17) 0:03:24,5 (7) 1:27:59,6 (3)
7. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:34:34,3 0:32:09,7 (18) 0:02:17,8 (24) 2:22:27,1 (6) 0:04:37,7 (71) 1:33:01,8 (8)
8. Kučera Vítězslav (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:37:41 0:26:55,2 (2) 0:01:48,6 (4) 2:25:40,3 (11) 0:03:50,7 (20) 1:39:26 (19)
9. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:38:37 0:31:05,7 (12) 0:02:00,8 (11) 2:27:54,4 (13) 0:02:03,9 (1) 1:35:32 (12)
10. Kopřiva Petr (1981) CZE inTrener.cz --- 4:42:53,8 0:30:00,4 (9) 0:02:01 (12) 2:24:19,1 (8) 0:04:05,2 (33) 1:42:27,8 (25)
11. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 4:43:44,8 0:32:36,7 (20) 0:01:52,3 (7) 2:30:35,4 (20) 0:03:36,2 (11) 1:35:04 (11)
12. Langer Martin (1984) CZE --- --- 4:44:17,9 0:37:48,7 (63) 0:02:23,8 (35) 2:20:53,1 (4) 0:03:39,2 (14) 1:39:32,9 (20)
13. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 4:45:04,8 0:33:48,4 (29) 0:02:23 (34) 2:30:17,1 (19) 0:03:46,2 (18) 1:34:49,8 (10)
14. Čajda Michal (1989) CZE --- --- 4:47:24,3 0:31:37,4 (15) 0:03:03,3 (81) 2:29:14,1 (18) 0:03:53,2 (24) 1:39:36 (21)
15. Cmunt Petr (1996) CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM --- 4:47:40 0:36:08,4 (50) 0:02:22 (33) 2:22:48,6 (7) 0:03:35,7 (10) 1:42:45 (27)
16. Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- 4:47:44,2 0:36:01,9 (47) 0:02:13,8 (22) 2:25:34,3 (10) 0:03:34,7 (9) 1:40:19,2 (22)
17. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 4:50:57,4 0:37:49,5 (64) 0:02:50 (62) 2:28:09,4 (14) 0:04:41,7 (77) 1:37:26,6 (15)
18. Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:52:02,7 0:35:03,2 (36) 0:03:28 (105) 2:33:18,9 (26) 0:04:13,6 (43) 1:35:58,8 (13)
19. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 4:56:48,1 0:37:05,2 (57) 0:02:28,5 (38) 2:34:51,6 (30) 0:04:07 (37) 1:38:15,6 (16)
20. Řezáč Jan (1986) CZE --- --- 4:57:30,7 0:32:55 (22) 0:01:58,8 (9) 2:26:01,1 (12) 0:04:08 (38) 1:52:27,7 (46)
21. Juřička Jiří (1976) CZE Individuální --- 4:58:51 0:37:30,7 (60) 0:02:10 (17) 2:35:59,4 (34) 0:04:11,2 (41) 1:38:59,4 (17)
22. Černý Michal (1978) CZE TriSK ČB --- 4:59:24,5 0:37:39,7 (62) 0:02:35,3 (49) 2:38:33,4 (48) 0:03:36,8 (12) 1:36:59,1 (14)
23. Vlk Lukáš (1977) CZE Individuální --- 4:59:31,7 0:33:45 (28) 0:02:58,5 (76) 2:36:23,6 (37) 0:05:15,2 (112) 1:41:09,2 (23)
24. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 5:01:19,2 0:37:34,9 (61) 0:03:21,3 (99) 2:31:07,1 (21) 0:04:14,7 (45) 1:45:01 (32)
25. Vavrik Tomas (1989) SVK Chlpate Gazely --- 5:01:46,2 0:34:13,4 (32) 0:02:36,5 (52) 2:28:26,1 (15) 0:03:18,7 (6) 1:53:11,2 (48)
26. Navrátil Jakub (1991) CZE AD team --- 5:04:05 0:29:15,9 (4) 0:02:26,8 (36) 2:34:38,9 (29) 0:03:50,7 (21) 1:53:52,4 (53)
27. Atarsia Adam (1993) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 5:04:16,2 0:33:40,2 (26) 0:03:25,5 (103) 2:33:50,6 (27) 0:04:15,2 (47) 1:49:04,4 (37)
28. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 5:04:25,5 0:35:57,2 (45) 0:02:20,3 (27) 2:31:35,1 (22) 0:04:18,7 (52) 1:50:13,9 (40)
29. Vojtek Libor (1984) CZE ENDEKA BASSTA team --- 5:07:19,4 0:38:52,4 (67) 0:03:01,6 (79) 2:38:26,9 (46) 0:04:30,6 (62) 1:42:27,8 (26)
30. Štefek Lukáš (1989) CZE --- --- 5:09:46,9 0:30:59,2 (11) 0:02:02,3 (13) 2:34:19,1 (28) 0:05:05,7 (102) 1:57:20,4 (62)
31. Pavloň Filip (1992) CZE NTSLBL --- 5:10:15,4 0:36:54,9 (56) 0:02:57,3 (74) 2:37:06,1 (40) 0:04:31,2 (63) 1:48:45,6 (36)
32. Gottlieb Miroslav (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:10:57,6 0:31:46,7 (16) 0:02:51,3 (66) 2:38:06,9 (44) 0:04:59,2 (96) 1:53:13,4 (49)
33. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 5:11:51,4 0:40:55 (89) 0:02:33,5 (45) 2:33:10,4 (25) 0:04:23,6 (56) 1:50:48,7 (42)
34. Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- 5:14:32,1 0:46:05,2 (130) 0:03:55,1 (124) 2:38:53,9 (50) 0:04:24 (57) 1:41:13,8 (24)
35. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 5:15:30,8 0:41:25 (96) 0:02:50,3 (63) 2:36:47,6 (39) 0:03:40,1 (15) 1:50:47,7 (41)
36. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:16:16 0:43:35,7 (116) 0:03:08,6 (82) 2:42:14,4 (63) 0:04:21,4 (53) 1:42:55,7 (28)
37. Šubrt Michal (1971) CZE FIVEMAN --- 5:16:57,8 0:35:06,4 (37) 0:03:21 (98) 2:32:05,6 (23) 0:04:46,2 (83) 2:01:38,3 (78)
38. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:16:58,1 0:34:15,4 (33) 0:02:15,8 (23) 2:32:26,1 (24) 0:03:52,1 (22) 2:04:08,4 (89)
39. Hikaník Martin (1985) SVK KPŠ Nereus Žilina --- 5:17:01,7 0:32:47,2 (21) 0:01:57,8 (8) 2:40:29,9 (54) 0:03:41 (16) 1:58:05,6 (67)
40. Kratochvíl Jiří (1978) CZE Individuální --- 5:17:11,1 0:33:15 (24) 0:02:10 (18) 2:41:07,9 (55) 0:04:15,1 (46) 1:56:22,9 (59)
41. Cibira Frantisek (1982) SVK IRONMAN TEAM LEVICE --- 5:17:48,8 0:39:16,5 (68) 0:02:58,3 (75) 2:41:23,9 (58) 0:04:21,6 (54) 1:49:48,4 (39)
42. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 5:18:10,3 0:36:42,2 (53) 0:02:21,3 (30) 2:41:08,6 (56) 0:03:56,5 (25) 1:54:01,5 (54)
43. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 5:18:23,8 0:36:42,9 (54) 0:03:13,3 (92) 2:36:24,1 (38) 0:04:09,7 (40) 1:57:53,5 (65)
44. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 5:18:43,6 0:35:50,7 (43) 0:02:43,6 (57) 2:43:51,4 (69) 0:03:57,5 (26) 1:52:20,3 (45)
45. Fiala Tomáš (1974) CZE --- --- 5:19:41,8 0:41:43,7 (101) 0:04:42 (140) 2:44:36,4 (74) 0:04:41 (75) 1:43:58,5 (29)
46. Vlček Petr (1978) CZE Etriatlon --- 5:19:44,6 0:40:31,2 (82) 0:04:07 (129) 2:38:05,9 (43) 0:04:58 (94) 1:52:02,3 (44)
47. Demeter Radovan (1988) CZE --- --- 5:22:28,5 0:41:49,4 (102) 0:03:32,3 (107) 2:47:58,2 (86) 0:04:32,2 (64) 1:44:36,2 (31)
48. Slavata Tomáš (1980) CZE BKP --- 5:22:34,8 0:40:33,9 (84) 0:02:31 (41) 2:48:49,2 (88) 0:04:52,2 (90) 1:45:48,2 (34)
49. Ťažký Miloš (1984) SVK Chlpaté Gazely --- 5:23:05,5 0:46:39,7 (131) 0:02:54,3 (69) 2:35:09,1 (31) 0:04:53 (91) 1:53:29,2 (52)
50. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:23:37,8 0:41:22,9 (95) 0:02:37 (54) 2:36:22,1 (36) 0:04:16 (49) 1:58:59,5 (70)
51. Sás Ladislav (1972) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- 5:24:51,5 0:39:32,4 (72) 0:03:11,1 (87) 2:44:22,4 (72) 0:04:18,5 (51) 1:53:27 (51)
52. Ivánek Jakub (1989) CZE SKI Bílá --- 5:24:54,5 0:40:18,9 (81) 0:02:52,8 (67) 2:43:33,9 (68) 0:04:45,2 (80) 1:53:23,5 (50)
53. Kahánek Stanislav (1981) CZE Dýmka míru --- 5:25:26,5 0:34:38,7 (34) 0:02:31,5 (42) 2:48:03,9 (87) 0:04:16,7 (50) 1:55:55,5 (57)
54. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:26:07,2 0:36:05 (48) 0:02:10,5 (19) 2:42:12,1 (62) 0:04:29,8 (61) 2:01:09,6 (75)
55. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 5:26:10,5 0:39:24,9 (69) 0:03:13 (91) 2:41:18,4 (57) 0:04:34,7 (66) 1:57:39,2 (63)
56. Červinka Jan (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:26:51,4 0:39:30,9 (71) 0:02:35,5 (50) 2:35:11,1 (32) 0:04:04 (31) 2:05:29,6 (93)
57. Odvářka Libor (1971) CZE Etriatlon Team --- 5:27:49,2 0:41:17,9 (94) 0:03:21,3 (100) 2:38:42,1 (49) 0:04:48,6 (87) 1:59:39,1 (73)
58. Stehlík Pavel (1974) CZE Individuální --- 5:27:59,2 0:35:30,2 (41) 0:02:21 (28) 2:43:18,1 (66) 0:04:25,5 (58) 2:02:24,2 (82)
59. Zukal Jan (1976) CZE Kalda triatlon team --- 5:28:39,5 0:34:47,7 (35) 0:02:39,5 (56) 2:50:29,2 (93) 0:03:57,7 (27) 1:56:45,2 (60)
60. Zeľo Tomáš (1987) SVK --- --- 5:29:13,5 0:33:41,2 (27) 0:03:39,8 (114) 2:42:37,6 (64) 0:05:09 (106) 2:04:05,7 (88)
61. Bydzovsky Jindrich (1973) CZE Team milliSPORTS --- 5:31:10,7 0:35:10,4 (39) 0:03:08,8 (83) 2:36:08,1 (35) 0:04:08 (39) 2:12:35,2 (109)
62. Dokoupil Petr (1977) CZE Kalda team --- 5:33:17,7 0:37:06,9 (58) 0:02:18,5 (26) 2:52:14,6 (97) 0:04:37,5 (70) 1:56:59,9 (61)
63. Horák Aleš (1980) CZE Continental sport team --- 5:33:39,9 0:46:50,7 (133) 0:03:02,8 (80) 2:44:23,1 (73) 0:04:27 (59) 1:54:56,1 (56)
64. Beňo Tomáš (1983) CZE --- --- 5:35:49,2 0:42:55,7 (112) 0:03:14,3 (94) 2:41:45,9 (59) 0:06:01,7 (137) 2:01:51,4 (80)
65. Vronka David (1974) CZE TTC Olomouc --- 5:37:00,9 0:37:30,4 (59) 0:02:07,8 (15) 2:37:26,9 (42) 0:04:02,5 (30) 2:15:53,1 (119)
66. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 5:37:29,4 0:40:33,7 (83) 0:03:13,5 (93) 2:44:13,4 (71) 0:04:48,2 (86) 2:04:40,3 (90)
67. Kubina Roman (1970) SVK Kuty --- 5:38:00,9 0:36:07,7 (49) 0:02:36,3 (51) 2:46:14,4 (78) 0:05:21 (119) 2:07:41,3 (100)
68. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:40:29,9 0:33:00,7 (23) 0:03:34 (110) 2:47:38,2 (84) 0:05:17 (114) 2:10:59,8 (105)
69. Macholán Martin (1988) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:40:42,4 0:40:50,2 (88) 0:04:01,6 (126) 2:47:33,4 (82) 0:04:11,5 (42) 2:04:05,6 (87)
70. Hrabec Vladimír (1968) CZE AD team --- 5:41:04,1 0:41:04,2 (90) 0:03:12,3 (90) 2:49:35,9 (90) 0:04:51 (88) 2:02:20,6 (81)
71. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:41:23,1 0:30:31,4 (10) 0:02:18 (25) 2:45:37,9 (76) 0:04:05,7 (36) 2:18:49,8 (127)
72. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 5:41:42,4 0:42:23,7 (109) 0:03:10,3 (86) 2:46:15,6 (79) 0:05:04,5 (101) 2:04:48,1 (92)
73. Gayer David (1987) CZE BehejBrno.com --- 5:42:42,1 0:41:15 (93) 0:02:21 (29) 2:52:12,7 (96) 0:05:30,2 (123) 2:01:23 (77)
74. Prinz Jiří (1971) CZE --- --- 5:43:09,1 0:39:25,9 (70) 0:03:38,3 (112) 2:46:10,7 (77) 0:06:04,5 (139) 2:07:49,5 (101)
75. Čech Ladislav (1973) CZE Individuální --- 5:43:46,8 0:45:15 (125) 0:03:41,8 (117) 2:44:10,6 (70) 0:04:47,7 (85) 2:05:51,5 (94)
76. Gurnik Stanislav (1987) SVK --- --- 5:44:46,9 0:40:08,4 (77) 0:02:57,1 (73) 2:54:13,2 (103) 0:04:04,2 (32) 2:03:23,8 (84)
77. Paul Vojtěch (1993) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:44:55,8 0:42:25,7 (110) 0:03:09,8 (85) 2:56:11,4 (106) 0:04:45,2 (81) 1:58:23,6 (68)
78. Pirkl Miroslav (1976) CZE CzechTRI K. Team --- 5:44:59,1 0:47:22,9 (134) 0:02:36,8 (53) 2:47:06,7 (80) 0:04:33,7 (65) 2:03:18,7 (83)
79. Vajcík Pavol (1981) CZE --- --- 5:45:08,1 0:43:01,4 (114) 0:05:22,6 (148) 2:43:07,6 (65) 0:05:16,7 (113) 2:08:19,5 (102)
80. Vodička Jan (1968) CZE TTC Olomouc --- 5:45:12,9 0:36:33,2 (52) 0:02:34,8 (47) 3:03:45,7 (130) 0:06:14,9 (140) 1:56:04,1 (58)
81. Kalich Radim (1985) CZE Odranec --- 5:45:41,3 0:44:16,4 (120) 0:04:54,1 (142) 2:57:42,4 (108) 0:05:41 (128) 1:53:07,3 (47)
82. Fdirmuc Ladislav (1990) CZE --- --- 5:45:50,1 0:42:01,9 (104) 0:02:44,6 (58) 2:54:46,7 (104) 0:04:35,4 (67) 2:01:41,3 (79)
83. Mitošinka Ivan (1982) SVK Chlpaté Gazely --- 5:46:07,1 0:42:46,2 (111) 0:03:40,6 (116) 2:35:29,2 (33) 0:04:57 (93) 2:19:13,9 (128)
84. Judas Marian (1977) CZE --- --- 5:46:33,8 0:42:59,2 (113) 0:02:51,1 (65) 2:50:44,1 (94) 0:05:13,2 (111) 2:04:46 (91)
85. Kokeš Vlastimil (1965) CZE TK DUKO Rýmařov --- 5:47:17,6 0:43:39,9 (117) 0:04:22,1 (133) 2:47:34,1 (83) 0:05:13 (109) 2:06:28,2 (97)
86. Vavrečan Jan (1965) CZE Jan Vavrečan --- 5:47:23,8 0:41:51,2 (103) 0:03:39,8 (115) 2:58:46,4 (114) 0:05:05,7 (103) 1:58:00,5 (66)
87. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 5:49:00,3 0:45:10,9 (124) 0:03:57,1 (125) 2:47:27,9 (81) 0:04:53,3 (92) 2:07:31 (99)
88. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:49:17 0:39:59,2 (76) 0:02:31,5 (43) 2:58:40,7 (111) 0:04:41,3 (76) 2:03:24,1 (85)
89. Logojda Jiří (1971) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:49:27,5 0:43:09,7 (115) 0:03:21,8 (101) 2:47:47,4 (85) 0:04:46,5 (84) 2:10:22 (104)
90. Kupčík Miroslav (1969) CZE Individual Slavkov u Brna --- 5:49:39,3 0:42:16,7 (107) 0:04:12,8 (130) 2:43:21,1 (67) 0:07:08 (153) 2:12:40,5 (110)
91. Pícha Miroslav (1978) CZE --- --- 5:50:34,8 0:44:44,7 (121) 0:03:18,1 (97) 2:39:15,4 (51) 0:05:07 (104) 2:18:09,5 (125)
92. Wallerer Jiří (1993) CZE --- --- 5:51:11,8 0:36:48,2 (55) 0:03:11,8 (89) 2:53:28,6 (99) 0:05:25,5 (121) 2:12:17,5 (108)
93. Vecko Lukáš (1984) CZE --- --- 5:51:34,5 0:41:28,9 (98) 0:02:50,6 (64) 2:40:19,4 (52) 0:05:01,7 (97) 2:21:53,7 (132)
94. Tomaštík Antonín (1977) CZE --- --- 5:54:37,5 0:40:17,9 (80) 0:03:54,1 (122) 2:59:24,4 (115) 0:04:38,4 (72) 2:06:22,4 (96)
95. Stoszek Jan (1976) CZE VZS Ostrava --- 5:54:53,5 0:33:59,4 (30) 0:03:42,5 (119) 3:05:44,2 (132) 0:05:25,8 (122) 2:06:01,3 (95)
96. Bartík David (1980) CZE MST Jihlava --- 5:55:09,3 0:36:19,4 (51) 0:03:01,5 (78) 2:42:07,1 (61) 0:04:15,3 (48) 2:29:25,6 (138)
97. Škorvánek Jiří (1982) CZE --- --- 5:57:11,7 0:39:41,7 (75) 0:02:48,2 (61) 2:57:34 (107) 0:05:20,1 (117) 2:11:47,5 (107)
98. Hajek Mila (1974) CZE --- --- 5:57:15,5 0:42:14,2 (106) 0:05:11,5 (146) 2:54:02,6 (102) 0:06:02 (138) 2:09:44,9 (103)
99. Mužátko Pavel (1989) CZE Individuální --- 5:57:27,5 0:38:29,9 (66) 0:02:30 (40) 2:50:02,7 (91) 0:04:44,7 (79) 2:21:39,9 (131)
100. Otáhal Jakub (1977) CZE T.J. Sokol Šestajovice --- 6:00:19,4 0:43:46,4 (119) 0:04:32,1 (137) 2:53:40,2 (101) 0:05:11,4 (108) 2:13:09,1 (111)
101. Kocka Matus (1984) CZE --- --- 6:00:24,2 0:41:38,5 (100) 0:04:22,8 (134) 2:52:57,9 (98) 0:05:43,8 (129) 2:15:41 (117)
102. Cigánik Milan (1968) CZE --- --- 6:05:03,9 0:41:07,4 (91) 0:05:52,6 (152) 2:58:25,9 (110) 0:05:59,3 (135) 2:13:38,5 (113)
103. Borecky Ladislav (1987) CZE --- --- 6:06:00,9 0:39:38,2 (73) 0:05:10,3 (144) 3:11:37,9 (142) 0:05:50,3 (131) 2:03:44 (86)
104. Kučera Michal (1979) CZE Triatlon Team Nereus Žilina --- 6:06:04,4 0:41:25 (97) 0:02:29 (39) 2:51:46,2 (95) 0:04:52 (89) 2:25:32 (135)
105. Bayer Miloslav (1947) CZE Konrad Tools Team --- 6:09:23,6 0:45:46,2 (128) 0:03:22,6 (102) 2:55:43,7 (105) 0:05:03,9 (99) 2:19:27 (129)
106. Culka Petr (1984) CZE Salming --- 6:10:01,3 0:50:37,9 (145) 0:04:21,3 (132) 3:02:31,9 (124) 0:05:33,8 (125) 2:06:56,2 (98)
107. Podešva Pavel (1949) CZE TK DUKO Rýmařov --- 6:10:45,6 0:45:57,9 (129) 0:03:32,6 (108) 3:00:11,2 (120) 0:05:20,2 (118) 2:15:43,5 (118)
108. Pavlíček Martin (1983) CZE AC SPARTA PRAHA --- 6:12:36,3 0:41:34,9 (99) 0:03:09,1 (84) 3:05:46,9 (133) 0:06:50,7 (151) 2:15:14,5 (116)
109. Ryba Pavel (1969) CZE --- --- 6:15:10,3 0:42:02,7 (105) 0:02:46,3 (59) 3:03:09,2 (126) 0:05:13,1 (110) 2:21:58,9 (133)
110. Votava Ondřej (1994) CZE --- --- 6:15:48,8 0:44:47,5 (122) 0:05:14,8 (147) 3:07:36,6 (137) 0:06:44,4 (150) 2:11:25,2 (106)
111. Fischer Rene (1985) CZE --- --- 6:16:32,2 0:50:57,9 (147) 0:03:39,3 (113) 2:58:41,7 (112) 0:06:15,5 (141) 2:16:57,6 (123)
112. Vaněk Jan (1983) CZE TTC Postřelná --- 6:20:47 0:40:44,9 (86) 0:02:48,1 (60) 3:00:58,4 (121) 0:05:19,5 (116) 2:30:55,9 (140)
113. Vondál David (1979) CZE SDH KOCHOV --- 6:23:50 0:49:52,7 (144) 0:05:05,1 (143) 3:07:48,7 (139) 0:06:18,7 (143) 2:14:44,7 (115)
114. Mikula Pavel (1986) CZE Železní Kapustňáci --- 6:25:05,9 0:48:20,4 (138) 0:04:28,6 (135) 3:01:02,2 (122) 0:04:58,3 (95) 2:26:16,3 (136)
115. Kurial Zbyněk (1986) CZE SRTG-Břeclav --- 6:25:41,8 0:49:07,5 (143) 0:05:56,1 (153) 3:07:25,2 (136) 0:06:27,1 (144) 2:16:45,7 (122)
116. Chládek David (1977) CZE CTP --- 6:26:01,4 0:43:43,2 (118) 0:03:43,3 (120) 2:58:03,3 (109) 0:06:43,4 (149) 2:33:48 (145)
117. Slabotinský Filip (1988) CZE CTP --- 6:26:42,7 0:45:23,7 (126) 0:03:31,5 (106) 3:03:41,4 (128) 0:05:03,8 (98) 2:29:02 (137)
118. Števček Tomáš (1990) SVK ŠK Tatranské Orly --- 6:27:30,2 0:50:52,2 (146) 0:05:10,8 (145) 2:49:02,4 (89) 0:06:30,5 (146) 2:35:54,1 (146)
119. Kára Jaroslav (1985) CZE Mizuno Czech --- 6:29:56,4 0:49:03 (142) 0:05:43,8 (150) 3:15:33,6 (145) 0:05:38,2 (127) 2:13:57,6 (114)
120. Šnajdr Jiří (1986) CZE BKP --- 6:32:33,4 0:39:39,4 (74) 0:02:54 (68) 2:58:43,4 (113) 0:05:10,9 (107) 2:46:05,3 (151)
121. Hudec Karel (1957) SVK --- --- 6:33:49,9 0:46:40,7 (132) 0:05:36,8 (149) 3:05:18,2 (131) 0:06:43,3 (148) 2:29:30,7 (139)
122. Kotulek Jakub (1983) CZE Individuální --- 6:34:48,8 0:54:10 (151) 0:03:37,1 (111) 2:59:53,4 (118) 0:06:01,4 (136) 2:31:06,8 (141)
123. Hofírek Oldřich (1983) CZE --- --- 6:35:44,1 0:44:51,4 (123) 0:03:33,8 (109) 3:01:46,7 (123) 0:05:35,5 (126) 2:39:56,4 (149)
124. Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- 6:40:31,8 0:34:05,7 (31) 0:03:11,5 (88) 3:03:09,4 (127) 0:05:32,4 (124) 2:54:32,5 (153)
125. Vyroubal Michal (1968) CZE Tři Veteráni --- 6:40:37 0:42:23,2 (108) 0:04:46,6 (141) 3:07:45,4 (138) 0:08:24,7 (154) 2:37:17 (147)
126. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:41:25 0:48:30,4 (141) 0:04:30,8 (136) 3:09:31,1 (140) 0:07:02,2 (152) 2:31:50,2 (142)
127. Hyben Dominik (1997) SVK Chlpaté Gazely --- 6:44:28,5 0:57:04,5 (152) 0:03:01,1 (77) 2:59:59,2 (119) 0:04:36,5 (68) 2:39:47,1 (148)
128. ŽÁK Martin (1983) CZE --- --- 6:47:33,5 0:51:26,7 (149) 0:04:33,1 (139) 3:27:37,9 (150) 0:05:23,7 (120) 2:18:31,9 (126)
129. Dopita Pavel (1964) CZE Vrahovice --- 6:56:11,2 0:51:36 (150) 0:05:46,1 (151) 3:36:34,7 (153) 0:05:47,1 (130) 2:16:27,1 (120)
130. mezei Zoltan (1978) CZE CTP --- 7:11:27,3 0:41:14,4 (92) 0:04:19,6 (131) 3:37:07,5 (154) 0:05:54,9 (134) 2:42:50,7 (150)
131. Jantošovič Marek (1975) CZE SRA --- 7:28:52,7 0:58:55 (154) 0:03:54,1 (123) 3:14:34,7 (144) 0:06:40,5 (147) 3:04:48,4 (154)
132. Čížek Petr (1984) CZE Poděbrady --- 7:30:28,8 0:57:54 (153) 0:03:44,3 (121) 3:31:50,7 (152) 0:04:28,9 (60) 2:52:30,8 (152)
Dvořák Petr (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kusznír Jan (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kysela Daniel (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Sliwka Zenon (1979) CZE Individuální --- DNF 0:41:25,4 0:03:39,6 2:31:25,3 0:04:16,3 ---
Petr Martin (1978) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Gregus Ladislav (1978) SVK Prestigio Realiz team Bratislava --- DNS --- --- --- --- ---
Mikel Jiří (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Blanarik Dominik (1977) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Karas Michal (1974) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Čejka Bořivoj (1980) CZE TRI Chrudim --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Oldřich (1960) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Bartecký Matěj (1987) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Burda Rostislav (1976) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Hanzlík Ivo (1985) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Horáček Libor (1968) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Danihel Jozef (1980) SVK 3NT Triathlon Team Bratislava --- DNS --- --- --- --- ---
Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:29:23,9 0:02:02,3 --- --- ---
Tuček Petr (1980) CZE AC Tučňák --- DNS --- --- --- --- ---
Pfeffer Karel (1991) CZE etriatlon --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Miroslav (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kalúz Ivan (1983) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Kuča Martin (1992) CZE HISPORT Team --- DNS --- --- --- --- ---
Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:41:35 0:03:10,5 2:45:28,1 0:05:27,5 ---
Hošek Václav (1987) CZE ASPOT Hulín --- DNS --- --- --- --- ---
Přecechtěl Ondřej (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:28:11,2 0:01:50 --- --- ---
Beran Tomáš (1978) CZE AK Malešice Running Freaks --- DNF 0:41:37,2 (100) 0:03:29 (106) 3:03:36,4 (128) 0:07:03,8 (153) 1:06:14,8 (1)
Holona Martin (1977) CZE COBRAM VIANOR --- DNF 0:36:15 0:02:38,8 2:32:06,6 0:04:35,6 ---
Hrůza Pavel (1983) CZE RACERS --- DNF 0:48:23,2 0:03:27,8 2:35:02,9 0:05:11,5 ---
Voráček Michal (1978) CZE Hrom do pieacky! --- DNS --- --- --- --- ---
Švec Luděk (1978) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNS --- --- --- --- ---
Dinžík Viliam (1987) SVK Triaxx Bratislava --- DNF 0:32:34,9 0:02:29,5 --- --- ---
Kotlín Matěj (1983) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Milan (1983) CZE Etriatlon team --- DNS --- --- --- --- ---
Vraštil Miroslav (1951) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šrotíř Libor (1978) CZE KARAT eXtreme Heads --- DNS --- --- --- --- ---
Jiráň Tomáš (1948) CZE Here To Win team --- DNF 0:46:39,2 0:04:10,1 2:11:55,6 0:03:30 ---
Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- DNF 0:29:21,7 0:02:02 2:34:41,1 0:04:58,5 ---
Fárlík Michal (1988) CZE Triatlon Prostějov --- DNS --- --- --- --- ---
Vos Remon (1970) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Žemlík Dušan (1968) CZE VIVATSPORT Team --- DNS --- --- --- --- ---
Jesný Branislav (1978) CZE Here To Win team --- DNS --- --- --- --- ---
Kurka Vít (1962) CZE Opavský sportovní klub --- DNF 0:43:36,9 --- --- --- ---
Polívka Vladimír (1969) CZE TTC Olomouc --- DNF 0:47:45 0:03:41,6 --- --- ---
Šmatera Petr (1961) CZE ASK TT-Ski Blansko --- DNS --- --- --- --- ---
Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNF 0:28:12,9 0:01:50,5 2:32:27,1 0:03:39,5 ---
De Mezzo Lucian (1990) CZE CTP --- DNF --- --- --- --- ---