Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - 0,75-20-5, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:00:11 0:10:40 0:00:27,5 0:31:43,2 0:00:36,2 0:16:43,8
2. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:01:38 0:10:41,4 0:00:30,2 0:32:19 0:00:32,4 0:17:34,8
3. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:02:00,5 0:10:36 0:00:33,2 0:32:52 0:00:32,2 0:17:26,8
4. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:02:11 0:11:02 0:00:28,5 0:32:57,5 0:00:30,7 0:17:12,1
5. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:02:23 0:11:27,5 0:00:31,5 0:32:44,7 0:00:29,4 0:17:09,6
6. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:03:46 0:11:24,5 0:00:30,3 0:33:33,5 0:00:25,7 0:17:51,9
7. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 1:04:03,4 0:10:40,3 0:00:34,5 0:33:35,8 0:00:31,2 0:18:41,6
8. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:04:58,9 0:11:20 0:00:30 0:34:32 0:00:27,5 0:18:09,3
9. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:14,8 0:11:02,8 0:00:30,7 0:34:50 0:00:25,7 0:18:25,5
10. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 1:05:23,1 0:13:08,5 0:00:35,8 0:33:01,7 0:00:31,4 0:18:05,4
11. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:05:45,7 0:11:40,5 0:00:36,7 0:34:10,5 0:00:34,9 0:18:42,8
12. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:06:25,6 0:12:03,8 0:00:31,2 0:35:48,8 0:00:23,4 0:17:38,2
13. Velíšek Petr (1999) CZE LAP --- 1:06:33,9 0:13:56 0:00:47,7 0:33:19 0:00:34,4 0:17:56,6
14. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 1:06:34,5 0:12:13,8 0:00:46,2 0:33:55 0:00:40 0:18:59,3
15. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:07:01,6 0:11:53,8 0:00:33,5 0:34:37,2 0:00:35,7 0:19:21,2
16. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:07:27,3 0:12:31,8 0:00:35,3 0:36:00,5 0:00:40,2 0:17:39,5
17. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:08:40,1 0:11:33,3 0:00:31 0:36:40,5 0:00:35,9 0:19:19,2
18. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:09:37,5 0:13:07,3 0:00:46,2 0:34:46,5 0:00:35,2 0:20:22,1
19. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:42,1 0:13:03,5 0:00:37 0:35:49 0:00:29,9 0:19:42,5
20. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:54,2 0:13:04,8 0:00:34,7 0:37:14,5 0:00:34,4 0:18:25,5
21. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:09:55,8 0:11:03,3 0:00:36,8 0:33:39 0:00:32,9 0:24:03,7
22. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 1:10:56,8 0:14:14,3 0:00:39,7 0:36:17,7 0:00:43,9 0:19:00,9
23. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 1:11:11,6 0:13:50,1 0:00:58,5 0:37:06,5 0:00:48,7 0:18:27,7
24. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:12:04 0:12:57,4 0:00:37,9 0:37:27,5 0:00:36,2 0:20:24,8
25. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:12:05,5 0:13:23,3 0:00:47,7 0:37:14 0:00:46,4 0:19:53,8
26. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:12:58,7 0:12:58 0:00:48 0:37:22,5 0:00:38,7 0:21:11,3
27. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 1:13:33,8 0:12:53,5 0:00:43 0:39:06,7 0:00:37,9 0:20:12,4
28. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:13:44,3 0:13:12,5 0:00:47 0:38:55 0:00:45,9 0:20:03,7
29. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:50,7 0:10:45 0:00:30,7 0:37:06 0:00:34,9 0:24:53,8
30. Macháček Tomáš (2000) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:13:56,4 0:13:04,5 0:00:34 0:37:31,5 0:00:35,2 0:22:11
31. Marek Samuel (2002) CZE Elite Sport Boskovice --- 1:14:31,8 0:12:49,8 0:00:49,3 0:39:05,7 0:00:30,8 0:21:16,1
32. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 1:15:18,3 0:12:55,3 0:00:52,2 0:39:22,7 0:00:45,7 0:21:22,2
33. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:17:59,1 0:13:47,8 0:01:05,5 0:41:09,5 0:00:44,7 0:21:11,4
34. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:18:23,3 0:14:01 0:00:45,7 0:40:26,7 0:00:40 0:22:29,7
35. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 1:18:35,7 0:14:28,1 0:01:03,9 0:39:31,8 0:00:48,4 0:22:43,3
36. Bílek Matěj (2001) CZE Elab --- 1:19:12,9 0:14:11,5 0:00:59 0:42:04 0:00:44,7 0:21:13,5
37. Novotný Jindřich (2001) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:19:13,9 0:13:54,5 0:01:07 0:40:08 0:00:42,9 0:23:21,3
38. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:23:17,7 0:16:59,2 0:01:15,6 0:41:00,7 0:00:54,5 0:23:07,5
Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- DSQ 0:12:39,8 0:00:34,3 0:37:56,7 0:00:46,2 0:21:30,2
Škoda Václav (2002) CZE AD team --- DSQ 0:11:51,3 0:00:38 0:35:42,5 0:00:36,7 0:19:08
Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:11:24,3 0:00:34,5 --- --- ---
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:12:20,8 0:00:44,8 0:39:26 0:00:38,7 ---
Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:10:41,4 0:00:30,4 0:35:57,7 0:00:33,5 ---
Hladík Oldřich (2002) CZE --- --- DSQ 0:10:37,3 0:00:28,5 0:35:37,2 0:00:32,2 0:19:00,8
Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DSQ 0:11:09 0:00:35,2 0:32:57,2 0:00:32,5 0:17:30,1