Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - 0,4-9-3, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:32:09,1 0:05:37 0:00:35,5 0:14:50,5 0:00:18,9 0:10:47,1
2. Horák Vojtěch (2003) CZE Diana Sport --- 0:32:21,4 0:05:37 0:00:41 0:14:48,2 0:00:28,9 0:10:46,2
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:32:34,2 0:05:39,2 0:00:33 0:14:48,5 0:00:28,4 0:11:05
4. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:32:47,4 0:05:37,4 0:00:36 0:14:56,2 0:00:33,2 0:11:04,4
5. Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- 0:32:57 0:05:53,2 0:00:30 0:14:46,2 0:00:29,9 0:11:17,5
6. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:33:28,4 0:05:30,9 0:00:44 0:14:53,4 0:00:20,6 0:11:59,2
7. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:33:30,5 0:05:37,7 0:00:33,5 0:14:54 0:00:18,1 0:12:07,1
8. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:33:33,6 0:05:44,2 0:00:45,3 0:15:35,5 0:00:22,4 0:11:06,1
9. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:34:08,3 0:06:05,4 0:00:40,2 0:15:17 0:00:29,7 0:11:35,8
10. Pásler Kryštof (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:34:10,3 0:05:52,7 0:00:42,5 0:15:28,2 0:00:24,9 0:11:41,8
11. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:34:23,2 0:05:28,7 0:00:42,8 0:15:04,3 0:00:25,4 0:12:41,9
12. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:34:44,8 0:05:56,2 0:00:45,5 0:15:23,9 0:00:35,2 0:12:03,8
13. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:34:56,4 0:05:45,2 0:00:33,3 0:15:47,7 0:00:38,4 0:12:11,7
14. Kalivoda Lukáš (2003) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:35:22,4 0:06:16,4 0:00:45,8 0:15:00,4 0:00:24,2 0:12:55,4
15. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:35:32,4 0:06:01,7 0:00:36,5 0:15:21,9 0:00:24,7 0:13:07,4
16. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:36:03,4 0:05:52,9 0:00:32,5 0:15:36,9 0:00:39,2 0:13:21,7
17. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:37:03 0:05:54,2 0:00:44,7 0:15:25 0:00:46,4 0:14:12,6
18. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:37:16,3 0:07:12,2 0:00:41,3 0:15:56,9 0:00:41,7 0:12:44,1
19. Dvořák Jan (2004) CZE X-team BaNo --- 0:37:30,2 0:07:22,9 0:00:50,5 0:16:51,7 0:00:35,7 0:11:49,2
20. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:38:02,8 0:06:55,7 0:00:38,3 0:17:09,7 0:00:24,9 0:12:54
21. Cardal Nikodém (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:38:03,2 0:07:35,2 0:00:59,5 0:16:29,7 0:00:25,4 0:12:33,2
22. Skořepa Matěj (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:38:18,5 0:06:57,4 0:00:55,8 0:17:13,4 0:00:41,3 0:12:30,5
23. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:38:30,9 0:06:43,7 0:01:08,8 0:17:38,4 0:00:43,2 0:12:16,7
24. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:39:35,2 0:06:54,2 0:00:45,6 0:17:02,9 0:00:50,7 0:14:01,7
25. Nosek Martin (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:39:45,6 0:07:15,2 0:00:56,1 0:17:49,4 0:00:39,4 0:13:05,3
26. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:40:11,7 0:06:59,7 0:00:50,8 0:18:15,3 0:00:42,5 0:13:23,2
27. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:40:47,5 0:08:38,4 0:01:03,6 0:17:17,2 0:00:32,6 0:13:15,6
28. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:41:42 0:07:56,7 0:01:05,5 0:17:55,7 0:00:42,2 0:14:01,8
29. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:41:53,5 0:07:19,7 0:00:55,8 0:18:04,7 0:00:37,7 0:14:55,5
30. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:42:31,8 0:06:58,4 0:01:04,6 0:18:31,4 0:00:39,9 0:15:17,3
31. Salvet Martin (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:43:02,2 0:07:07,7 0:01:13,7 0:18:33 0:01:10,4 0:14:57,1
32. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:44:11,8 0:07:38,7 0:01:17,3 0:19:10,2 0:00:33,4 0:15:32
33. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:45:29,3 0:08:35,2 0:00:59,8 0:21:45,5 0:00:24,9 0:13:43,8
34. Pilc Adam (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:46:05 0:07:44,4 0:00:55,2 0:19:06,7 0:00:33,4 0:17:45