Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - 0,4-6-2, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:24:59,6 0:05:29,6 0:00:35,3 0:10:41,4 0:00:26,4 0:07:46,7
2. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:25:10,6 0:05:19,8 0:00:42 0:10:45,7 0:00:26,4 0:07:56,4
3. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:33,6 0:05:55,9 0:00:29,6 0:10:32,9 0:00:41,9 0:07:53,1
4. Knejzlík Tomáš (2005) CZE Tri Club Haven Česká Lípa --- 0:25:38,1 0:06:22,3 0:00:51,5 0:10:42,2 0:00:27,7 0:07:14,1
5. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:26:02,9 0:06:20,9 0:00:38 0:10:58,5 0:00:23,2 0:07:42,2
6. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:30,8 0:05:44,2 0:00:45,9 0:10:59,8 0:00:27,9 0:08:32,9
7. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:27:32,6 0:06:20,1 0:00:35,2 0:11:02,5 0:00:21,9 0:09:12,7
8. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:28:03,1 0:06:36,1 0:00:48,1 0:11:33,4 0:00:36,7 0:08:28,6
9. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:28:36,6 0:06:55,6 0:01:06 0:12:00,7 0:00:28,9 0:08:05,2
10. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:28:49,1 0:07:05,8 0:00:49,3 0:11:17,5 0:00:25,4 0:09:10,9
11. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:29:00,7 0:07:19,9 0:00:47,3 0:12:02,4 0:00:22,2 0:08:28,7
12. Chmátal David (2005) CZE LBS sport team --- 0:29:05,1 0:07:21,1 0:00:39,7 0:11:11 0:00:33,7 0:09:19,4
13. Hadravová Kateřina (2005) CZE Tri Club Haven Česká Lípa --- 0:29:17,7 0:07:15,4 0:01:10,1 0:12:36,7 0:00:26,4 0:07:49
14. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:29:22,8 0:06:33,8 0:00:45,5 0:12:33,7 0:00:32,4 0:08:57,2
15. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:29:23,3 0:07:00,1 0:00:49,5 0:12:09,9 0:00:29,6 0:08:53,9
16. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:29:31,3 0:07:07,8 0:00:47,6 0:12:18,9 0:00:40,9 0:08:35,9
17. Kotoulos Mikis (2006) CZE Titan Trilife --- 0:29:37,6 0:07:23,8 0:00:54,5 0:12:02,7 0:00:40,9 0:08:35,4
18. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:29:54,8 0:06:53,3 0:01:00,6 0:13:14,7 0:00:27,6 0:08:18,4
19. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:30:26,3 0:06:22,4 0:00:49 0:12:27,7 0:00:26,1 0:10:20,9
20. Švecová Andrea (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:30:34,6 0:07:10,9 0:00:47,2 0:12:00,2 0:00:39,4 0:09:56,6
21. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:30:35,3 0:06:54,1 0:00:39,1 0:12:28,2 0:00:25,6 0:10:08,2
22. Mach Miroslav (2006) CZE ŠUTRI Prachatice --- 0:30:56,8 0:07:25,4 0:01:00 0:12:26 0:00:27,9 0:09:37,4
23. Heth Filip (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:45,8 0:08:18,3 0:01:02 0:11:59 0:00:38,7 0:09:47,6
24. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:32:39,1 0:07:07,1 0:01:03,3 0:13:42,5 0:00:26,1 0:10:19,9
25. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:33:16,1 0:08:12,3 0:00:50,3 0:14:06,7 0:00:34,4 0:09:32,1
26. Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:33:33,2 0:08:02,8 0:00:48,6 0:14:26,2 0:00:28,9 0:09:46,5
27. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:33:44,8 0:08:47,6 0:00:43,2 0:13:30 0:00:33,4 0:10:10,4
28. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:35:31,6 0:08:09,3 0:01:02,5 0:14:08,7 0:00:30,4 0:11:40,4
29. Bartošová Kristýna (2006) CZE --- --- 0:35:32,6 0:07:41,1 0:01:03,6 0:14:55,7 0:01:12,4 0:10:39,6
30. Šťastná Lucie (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:35:36,9 0:08:34,9 0:01:08,2 0:14:25,5 0:00:39,2 0:10:49
31. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:35:54,1 0:08:20,6 0:01:01,8 0:14:26,9 0:00:49,7 0:11:14,9
32. Marešová Magdaléna (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:36:56,6 0:09:08,1 0:00:54,5 0:13:51,2 0:00:50,4 0:12:12,1
33. Dobiáš Šimon (2005) CZE Csg Tri Team --- 0:40:46,6 0:09:33,4 0:01:18,8 0:15:15,7 0:01:21,7 0:13:16,9
34. Blažejovská Barbora (2005) CZE Tri club Haven Česká Lípa --- 0:41:39,9 0:09:56,4 --- --- --- ---
Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:08:20,6 0:00:55,8 --- --- ---