Triatlon Příbram, 9. 6. 2018 - 0,1-4-1, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:15:52,1 0:02:11 0:00:37,6 0:08:32 0:00:23,2 0:04:08,2
2. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:15:56,1 0:02:06 0:00:44,3 0:08:31,2 0:00:25,2 0:04:09,2
3. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:16:48,1 0:02:08 0:00:45,9 0:08:58,6 0:00:28,9 0:04:26,5
4. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:17:04,1 0:02:26,5 0:00:50,5 0:08:44,5 0:00:30,2 0:04:32,2
5. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:17:19,8 0:02:33,3 0:01:10,3 0:08:51,7 0:00:31,7 0:04:12,7
6. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:17:25,1 0:02:17,3 0:00:51,5 0:08:42,7 0:00:42,9 0:04:50,5
7. Toul Filip (2007) CZE Sutri prachatice --- 0:17:27,6 0:02:18 0:00:40 0:09:04,5 0:00:46,9 0:04:37,9
8. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:17:33,1 0:02:30,8 0:01:14,2 0:08:48,7 0:00:34,2 0:04:24,9
9. Mitáš Robert (2007) CZE Bikeclinic Junior Team --- 0:17:41,1 0:02:59 0:00:47,6 0:08:32,9 0:00:34,2 0:04:47,2
10. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:17:41,1 0:02:10,3 0:00:52,1 0:09:22,4 0:00:36,4 0:04:39,7
11. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:17:49,9 0:02:28,5 0:00:46,9 0:08:47,4 0:00:30,4 0:05:16,5
12. Jungmannová Kateřina (2008) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:17:51,1 0:02:38 0:00:51,5 0:09:02,2 0:00:25,9 0:04:53,2
13. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:17:59,3 0:02:33,8 0:00:54,4 0:09:22,7 0:00:28,7 0:04:39,7
14. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:16,1 0:02:23 0:00:56,8 0:09:22,9 0:00:31,9 0:05:01,2
15. Hrubý David (2007) CZE TriSK ČB --- 0:18:21,8 0:02:20,5 0:00:50,8 0:09:48,7 0:00:31,9 0:04:49,7
16. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:18:26,1 0:02:41,2 0:01:04,3 0:09:27,2 0:00:34,4 0:04:38,7
17. Horák Václav (2008) CZE Diana Sport --- 0:18:30,3 0:02:22,7 0:00:50,1 0:09:35,7 0:00:37,2 0:05:04,4
18. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:18:32,1 0:02:33 0:01:14,3 0:09:36,9 0:00:30,9 0:04:36,7
19. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:18:34,3 0:02:59,8 0:01:41,1 0:08:51,9 0:00:30,2 0:04:31,2
20. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:18:36,6 0:02:54,5 0:01:18,9 0:09:18,3 0:00:36,2 0:04:28,4
21. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:18:43,1 0:02:53 0:00:47,5 0:09:20,2 0:00:27,4 0:05:14,8
22. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:18:52,3 0:02:24 0:00:58,3 0:10:13,9 0:00:31,2 0:04:44,7
23. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:19:10,6 0:02:52 0:00:53,9 0:09:10,4 0:00:35,9 0:05:38,2
24. Bernášek Tomáš (2007) CZE Elab --- 0:19:32,6 0:02:28,1 0:01:05,9 0:10:02,2 0:00:33,9 0:05:22,2
25. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:19:38,4 0:02:28,3 0:01:01,4 0:10:36,9 0:00:28,8 0:05:02,9
26. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:19:44,3 0:02:34 0:00:57,8 0:10:13,7 0:00:31,9 0:05:26,7
27. Bajer Vojtěch (2008) CZE PS Kroměříž --- 0:19:49,1 0:02:51,3 0:01:00,5 0:10:24 0:00:35,4 0:04:57,7
28. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:20:14,3 0:02:37,3 0:01:12,6 0:11:13,4 0:00:38,2 0:04:32,7
29. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:20:23,8 0:02:36,3 0:01:00,1 0:10:50,2 0:00:40,9 0:05:16,2
30. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:20:32,1 0:02:40,3 0:01:08,3 0:11:01,7 0:00:40,7 0:05:00,9
31. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:20:58,8 0:02:51,3 0:00:47,5 0:10:36 0:00:47,4 0:05:56,4
32. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:03,4 0:02:32,3 0:01:10,6 0:11:32,9 0:00:36,9 0:05:10,5
33. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:21:14,1 0:02:48,8 0:01:12,4 0:10:11,9 0:00:46,7 0:06:14,2
34. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:21:45,8 0:03:17,3 0:01:11,9 0:10:31,4 0:00:56,9 0:05:48,2
35. Šimša Jan (2007) CZE --- --- 0:23:43,1 0:03:14 0:02:05,3 0:11:45,5 0:00:31,9 0:06:06,3
Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:01:56 0:00:48,4 --- --- ---