CZECHMAN Triatlon, 2. 6. 2018 - 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Baťková Pavlína (1984) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:44:42,1 0:28:00 (1) 0:02:05,3 (2) 2:36:50,5 (3) 0:01:38,8 (1) 1:36:07,5 (2)
2. Veselá Petra (1989) CZE --- --- 4:47:51,5 0:30:22,2 (4) 0:02:52,8 (18) 2:41:10,1 (4) 0:01:57,5 (5) 1:31:28,9 (1)
3. Králová Lenka (1985) CZE Etriatlon Team --- 4:51:14,1 0:30:45 (5) 0:03:06,3 (26) 2:29:41,8 (1) 0:02:05,8 (8) 1:45:35,2 (8)
4. Pavlíčková Silvie (1987) CZE --- --- 5:00:03,3 0:36:22,5 (15) 0:02:36,4 (9) 2:34:45,7 (2) 0:02:18,8 (13) 1:43:59,9 (6)
5. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 5:01:27,1 0:30:01 (3) 0:01:58,8 (1) 2:46:01,7 (6) 0:01:53,9 (3) 1:41:31,7 (3)
6. Cibulková Markéta (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:09:39,5 0:29:55 (2) 0:02:06,9 (3) 2:51:55,1 (11) 0:02:24,5 (16) 1:43:18 (5)
7. Leśniak Karolina (1983) POL TMTeam --- 5:13:46,6 0:37:24,3 (21) 0:02:44,8 (12) 2:46:50,5 (7) 0:01:56,6 (4) 1:44:50,4 (7)
8. Kavanová Růžena (1979) CZE Individuální --- 5:16:58,5 0:36:27,2 (16) 0:02:18,3 (5) 2:52:13,9 (12) 0:03:04,1 (43) 1:42:55 (4)
9. Píchová Karolína (1990) CZE Fuga --- 5:25:03,1 0:33:37,9 (9) 0:02:36,3 (8) 2:55:35,2 (18) 0:02:25,1 (18) 1:50:48,6 (13)
10. Červenková Lucie (1985) CZE --- --- 5:25:16,3 --- --- --- 0:02:35,7 (32) 1:57:32,7 (20)
11. Ficová Radka (1973) CZE --- --- 5:27:19,5 0:36:07 (14) 0:03:11,7 (28) 2:58:10,8 (26) 0:02:27,9 (23) 1:47:22,1 (10)
12. Brabcová Milada (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:29:41,3 0:38:26,3 (30) 0:02:45,5 (13) 2:57:18,9 (23) 0:02:08,2 (9) 1:49:02,4 (11)
13. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 5:30:13,4 0:34:03,7 (10) 0:02:53,4 (20) 2:52:17 (13) 0:02:38,7 (33) 1:58:20,6 (27)
14. Garlewicz Joanna (1972) POL Individuální --- 5:30:41 0:33:37,6 (8) 0:02:50,3 (14) 2:57:08 (22) 0:02:02,2 (7) 1:55:02,9 (17)
15. Valčíková Šárka (1978) CZE Mizuno Czech --- 5:30:56,4 0:37:41 (27) 0:03:38,3 (43) 2:55:52,8 (19) 0:02:28 (24) 1:51:16,3 (14)
16. Kratochvílová Lucie (1995) CZE Pardubice --- 5:31:44,9 0:32:49,4 (7) 0:02:50,7 (15) 2:50:52,7 (10) 0:02:29,7 (27) 2:02:42,4 (34)
17. Odehnalová Ludmila (1986) CZE Synthon sport society --- 5:33:34,7 0:41:40,2 (45) 0:02:40 (11) 2:48:21,2 (8) 0:01:52,1 (2) 1:59:01,2 (29)
18. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 5:34:17 0:34:04,1 (11) 0:03:00 (22) 2:57:03,5 (20) 0:02:25,7 (19) 1:57:43,7 (21)
19. Ciprová Dita (1981) CZE --- --- 5:35:29 0:35:35,2 (12) 0:02:11,3 (4) 2:58:26,5 (28) 0:02:26,8 (21) 1:56:49,2 (19)
20. Parmová Adéla (1990) CZE Prague Triathlon Team --- 5:37:16,8 0:36:42,2 (17) 0:02:24,4 (7) 2:57:54,3 (24) 0:01:57,9 (6) 1:58:18 (25)
21. Dospělová Lucie (1990) CZE Active tour Mandavan --- 5:38:06,1 0:31:15 (6) 0:02:37,7 (10) 3:02:35,6 (36) 0:02:13,4 (12) 1:59:24,4 (30)
22. Radová Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:38:22,6 0:37:37,4 (26) 0:02:52,9 (19) 3:00:41,1 (34) 0:02:24,6 (17) 1:54:46,6 (15)
23. Čermáková Renata (1974) CZE Triatlon na růžovo --- 5:41:33,7 0:39:25,3 (32) 0:02:51,5 (16) 2:58:23,2 (27) 0:02:35,4 (31) 1:58:18,3 (26)
24. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 5:42:04,4 0:37:37,1 (25) 0:03:00,2 (23) 2:50:24,4 (9) 0:02:27,5 (22) 2:08:35,2 (47)
25. Punčochářová Dita (1977) CZE Kerberos --- 5:42:30,5 0:40:40,3 (39) 0:02:23,1 (6) 2:44:57,7 (5) 0:02:09,3 (10) 2:12:20,1 (59)
26. Šlapová Hana (1992) CZE --- --- 5:44:04,7 0:40:23,9 (36) 0:02:52,3 (17) 3:00:34 (33) 0:02:11,9 (11) 1:58:02,6 (24)
27. Jirků Petra (1991) CZE PUNK,PLEASURE&PAIN --- 5:44:10,6 0:40:26,3 (37) 0:03:49,6 (47) 3:05:28,6 (38) 0:04:34,2 (58) 1:49:51,9 (12)
28. Šádková Tereza (1973) CZE AD team --- 5:44:36,2 0:39:36,3 (33) 0:03:38,2 (42) 2:55:01,2 (17) 0:02:57,8 (39) 2:03:22,7 (36)
29. Pohanková Gabriela (1984) CZE Individuální --- 5:46:14,4 0:42:26,8 (46) 0:03:11,8 (29) 2:59:40,7 (30) 0:02:33,9 (30) 1:58:21,2 (28)
30. Stochová Markéta (1977) CZE SK Oceláci Ostrava --- 5:48:05,5 0:40:16,6 (35) 0:03:14,7 (32) 2:58:49,6 (29) 0:03:55,5 (54) 2:01:49,1 (33)
31. Odložilová Andrea (1989) CZE --- --- 5:48:06,7 0:37:03,3 (19) 0:03:43,4 (45) 3:06:04,1 (40) 0:03:25,2 (50) 1:57:50,7 (23)
32. Palenikova Zuzana (1980) SVK MPK Dolný Kubin --- 5:48:19 0:37:27,8 (22) 0:03:44,2 (46) 2:58:02,1 (25) 0:03:21,8 (47) 2:05:43,1 (39)
33. Hrcisin Dana (1981) CZE CSG Tri Team --- 5:50:10,8 0:45:45,9 (59) 0:03:26,8 (39) 3:12:35,1 (47) 0:02:26,3 (20) 1:45:56,7 (9)
34. Pešková Daniela (1983) CZE Individuální --- 5:50:15,2 0:35:51,3 (13) 0:03:19,9 (37) 2:57:04 (21) 0:02:48,7 (36) 2:11:11,3 (54)
35. Navrátilová Markéta (1979) CZE RSFK --- 5:50:34,1 0:39:00,3 (31) 0:04:49,1 (61) 2:59:58,6 (31) 0:02:53,8 (37) 2:03:52,3 (37)
36. Slaninová Radka (1976) CZE USK Akademik Cheb --- 5:50:38,2 0:42:35,5 (47) 0:04:33,5 (57) 2:53:38,5 (15) 0:03:31,3 (51) 2:06:19,4 (41)
37. Zatloukalová Renata (1977) CZE SAK Chodov --- 5:52:35 0:40:54 (41) 0:03:29,6 (40) 3:04:27,9 (37) 0:02:31,3 (29) 2:01:12,2 (31)
38. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 5:53:04,9 0:40:58,7 (42) 0:03:51,8 (49) 2:54:29,5 (16) 0:03:19 (45) 2:10:25,9 (51)
39. Javůrková Petra (1983) CZE SK Oceláci Ostrava --- 5:54:00,3 --- --- --- 0:03:16,8 (44) 2:07:42 (44)
40. Dvořáková Simona (1981) CZE Tria klub Poděbrady --- 5:55:26,9 0:41:35,7 (44) 0:03:39,1 (44) 3:05:56,1 (39) 0:03:01,4 (41) 2:01:14,6 (32)
41. Dokoupilová Markéta (1977) CZE Na konečné --- 5:56:13 0:38:05 (28) 0:03:30 (41) 3:15:55,9 (51) 0:02:29 (25) 1:56:13,1 (18)
42. Procházková Barbora (1983) CZE --- --- 5:57:17,9 0:38:10,7 (29) 0:03:14,4 (31) 3:06:44,8 (41) 0:02:23,8 (14) 2:06:44,2 (42)
43. Soukupová Barbora (1984) CZE PinkPower.cz --- 5:58:12,5 0:45:25,5 (58) 0:03:17,5 (34) 3:09:14,2 (44) 0:02:29,3 (26) 1:57:46 (22)
44. Kavalírová Hana (1975) CZE TTT --- 5:58:19,5 0:36:53,4 (18) 0:04:48,2 (60) 3:00:20,5 (32) 0:04:36,5 (59) 2:11:40,9 (56)
45. Venerová Lenka (1986) CZE Alfa Tri Team --- 6:02:59 0:42:57 (48) 0:03:04,9 (25) 2:52:28 (14) 0:02:31 (28) 2:21:58,1 (65)
46. Balášová Petra (1986) CZE --- --- 6:03:56,6 0:51:00,7 (68) 0:03:51 (48) 3:02:15,5 (35) 0:02:24,1 (15) 2:04:25,3 (38)
47. Niklová Michaela (1983) CZE TEFI-TEX --- 6:05:42 0:40:11,8 (34) 0:04:03,3 (51) 3:06:45,5 (42) 0:03:24,4 (48) 2:11:17 (55)
48. Hovorková Barbora (1992) CZE USK Akademik Cheb --- 6:08:38,1 0:37:09,8 (20) 0:02:55,8 (21) 3:13:37,9 (48) 0:02:41,4 (35) 2:12:13,2 (58)
49. Staňková Lenka (1975) CZE Individuální --- 6:11:09,9 0:37:28,1 (23) 0:03:23 (38) 3:12:35 (46) 0:02:59,6 (40) 2:14:44,2 (61)
50. Miková Šárka (1970) CZE Elab --- 6:13:05,9 0:44:30,3 (56) 0:04:44,9 (58) 3:10:37,4 (45) 0:04:20 (56) 2:08:53,3 (48)
51. Kotecka Lenka (1975) CZE AK Malesice Running Freaks --- 6:15:22 0:50:25 (67) 0:04:27,5 (56) 3:20:54,3 (56) 0:04:37,8 (60) 1:54:57,4 (16)
52. Dočkálková Martina (1975) CZE Nordic Team --- 6:15:45,9 0:44:25,5 (55) 0:03:03,4 (24) 3:07:31,9 (43) 0:02:55,3 (38) 2:17:49,8 (62)
53. Rychterová Eva (1976) CZE --- --- 6:16:01 0:43:37 (52) 0:04:46,1 (59) 3:19:25,8 (53) 0:05:25,6 (67) 2:02:46,5 (35)
54. Šimková Pavlína (1976) CZE Pink Power --- 6:17:03,5 0:40:30,7 (38) 0:03:19,2 (36) 3:15:45,8 (50) 0:04:05,1 (55) 2:13:22,7 (60)
55. Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- 6:24:37,4 0:49:54,2 (66) 0:04:07,6 (52) 3:14:43,2 (49) 0:06:31,2 (71) 2:09:21,2 (49)
56. Fičurová Nora (1991) CZE --- --- 6:25:56,7 0:44:24,9 (54) 0:06:49,6 (71) 3:20:27,3 (55) 0:04:40,2 (61) 2:09:34,7 (50)
57. Crkvová Dana (1972) CZE Etriatlon Team --- 6:29:00,4 0:43:32,5 (50) 0:03:15,2 (33) 3:31:24 (66) 0:03:03,4 (42) 2:07:45,3 (45)
58. Petrušková Marcela (1973) CZE SK Ocelaci Ostrava --- 6:30:30,7 0:53:51,5 (69) 0:03:12,5 (30) 3:22:14,6 (58) 0:04:53,8 (63) 2:06:18,3 (40)
59. Burachovicova Martina (1979) CZE Známka Punku --- 6:31:01,5 0:43:36 (51) 0:06:49,4 (70) 3:26:35,1 (61) 0:06:13,9 (70) 2:07:47,1 (46)
60. Janouchová Jana (1963) CZE Individuální --- 6:32:18,1 0:37:32,2 (24) 0:04:14,2 (54) 3:19:32,7 (54) 0:03:19,2 (46) 2:27:39,8 (69)
61. Háková Kateřina (1992) CZE TTT --- 6:32:46,8 0:41:21,1 (43) 0:03:10,1 (27) 3:26:05 (60) 0:02:40,2 (34) 2:19:30,4 (63)
62. Korcová Pavla (1978) CZE --- --- 6:37:34,9 0:45:16,8 (57) 0:06:04,9 (69) 3:16:17,3 (52) 0:07:37,1 (72) 2:22:18,8 (67)
63. Krajčová Marcela (1986) CZE LOKO Břeclav --- 6:41:37,1 0:46:32,7 (62) 0:04:23,6 (55) 3:21:06,3 (57) 0:03:55,1 (53) 2:25:39,4 (68)
64. Zemánková Iva (1976) CZE --- --- 6:41:39,7 0:43:50,3 (53) 0:05:34,1 (68) 3:38:22,3 (68) 0:03:24,7 (49) 2:10:28,3 (52)
65. Keslová Světlana (1971) CZE --- --- 6:42:21,5 0:45:47,8 (60) 0:03:18,5 (35) 3:30:00,7 (65) 0:03:37,8 (52) 2:19:36,7 (64)
66. Janíková Dagmar (1973) CZE 4 BIKE Krokodýl Brno --- 6:47:13,3 0:47:18,2 (63) 0:05:26,5 (67) 3:27:20,5 (63) 0:05:00 (64) 2:22:08,1 (66)
67. Fišerová Barbora (1975) CZE SK Oceláci Ostrava --- 6:48:31,9 1:00:30 (71) 0:04:59,8 (63) 3:26:46,2 (62) 0:05:05,4 (65) 2:11:10,5 (53)
68. Vytasilová Andrea (1973) CZE --- --- 6:56:59,8 0:48:24,1 (64) 0:05:08 (66) 3:51:27,7 (69) 0:05:13,5 (66) 2:06:46,5 (43)
69. Vlasáková Romana (1970) CZE HISPORT Team --- 7:04:10,1 0:42:57,2 (49) 0:04:08,8 (53) 3:38:21,1 (67) 0:05:58,7 (69) 2:32:44,3 (71)
70. Kvasničková Radka (1976) CZE KV Arena Team --- 7:11:28,3 0:40:48,9 (40) 0:04:02,2 (50) 3:29:19,8 (64) 0:04:33,4 (57) 2:52:44 (72)
71. Mlcochova Kateřina (1986) CZE --- --- 7:16:36,5 0:48:26,8 (65) 0:05:00,1 (64) 4:02:08,1 (71) 0:09:17,6 (73) 2:11:43,9 (57)
72. Adámková Eliška (1989) CZE --- --- 7:22:02 0:46:12,4 (61) 0:04:51,6 (62) 3:56:33,5 (70) 0:05:38,3 (68) 2:28:46,2 (70)
73. Pislcejková Simona (1975) CZE --- --- 7:52:21,6 0:54:33,3 (70) 0:05:02,5 (65) 3:22:49,9 (59) 0:04:41,3 (62) 3:25:14,6 (73)
Machová Jana (1988) CZE Individuální --- DNF 0:37:26,7 0:02:14,5 3:05:43,1 0:02:13,3 ---
Jiránková Petra (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Hoskovcová Žaneta (1990) CZE ChaBrusiči --- DNS --- --- --- --- ---
Nádherová Hana (1968) CZE --- --- DNF 1:04:50,6 0:06:17,9 --- --- ---
Kostenecká Svietlana (1979) CZE USK Akademik Cheb --- DNS --- --- --- --- ---
Hlaváčová Silvia (1995) CZE Etriatlon Team --- DSQ 0:33:40,1 0:03:22,4 --- --- ---
Neubauerová Blanka (1974) CZE AK Drnovice --- DNS --- --- --- --- ---
Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- DNF 0:39:46,5 0:04:20,7 2:55:07,5 0:03:29,1 ---
Štefaničová Hana (1976) CZE Triklub Příbram --- DNS --- --- --- --- ---
Rubesova Martina (1988) CZE TK Start Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Studená Michaela (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- DSQ 0:31:31,6 0:02:23 2:40:28 0:02:04,5 1:46:15,6
Benedova Lenka (1985) CZE SK SRCH --- DNS --- --- --- --- ---
Kacerovská Jana (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Humajová Tereza (1984) CZE Elab --- DNF 0:38:45,6 0:02:51 --- --- ---
Odehnalova Romana (1971) CZE --- --- DNF 0:36:11,1 0:03:54,1 --- --- ---
Porazilová Michaela (1988) CZE CSG Tri Team --- DNS --- --- --- --- ---
Kotopulu Helena (1980) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- DSQ 0:34:14,1 0:02:32,6 3:24:08,3 0:03:20,9 1:18:27,1
Schwalbe Ulrike (1978) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčová Petra (1979) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- DNS --- --- --- --- ---