CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2018 - 0.1 - 2.0 - 0.8 km (0,1-2-0,8), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kovář Jan (2008) CZE diana sport --- 0:10:54,4 0:01:13,6 0:01:04,2 0:04:50 0:00:39,3 0:03:07,3
2. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:11:14,3 0:01:20,3 0:01:12,5 0:04:40,1 0:00:42,7 0:03:18,7
3. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:14,8 0:01:07,7 0:01:11,4 0:04:54,7 0:00:42,1 0:03:18,9
4. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:11:17,6 0:01:08,3 0:01:07,3 0:04:54,2 0:00:41,2 0:03:26,6
5. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:11:42,5 0:01:22,8 0:01:07,2 0:05:15,2 0:00:43,8 0:03:13,5
6. Buryšek Matyáš (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:11:57 0:01:29,3 0:01:14,4 0:05:04 0:00:47,3 0:03:22
7. Dedek matěj (2009) CZE AD team --- 0:12:01,4 0:01:43,3 0:01:15,9 0:04:51,7 0:00:47,1 0:03:23,4
8. Staník Ondřej (2009) CZE Rover Praha --- 0:12:03 0:01:50,3 0:01:30,4 --- --- 0:08:42,3
9. Špalek Jan (2007) CZE Lokomotiva Teplice --- 0:12:04,4 0:01:09,9 0:01:10 0:05:25,9 0:00:48,5 0:03:30,1
10. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:12:19,9 0:01:25,6 0:01:11,6 0:04:51,7 0:00:49,6 0:04:01,4
11. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:22,1 0:01:18,8 0:01:06,4 0:05:28,1 0:00:44,5 0:03:44,3
12. Horák Václav (2008) CZE Diana Sport --- 0:12:25,3 0:01:05,5 0:01:02,9 0:05:31 0:00:46,6 0:03:59,3
13. Sedlák Richard (2007) SVK Triatlon Team Trnava --- 0:12:37 0:01:29,8 0:01:04,5 0:05:09,7 0:00:49,7 0:04:03,3
14. Karanská Magdaléna (2009) CZE KSP Pardubice --- 0:12:41,6 0:01:22,9 0:01:04 0:05:22 0:00:48,5 0:04:04,2
15. Mikulášová Eva (2007) SVK Triatlon team Dolný Kubín --- 0:12:47,5 0:01:10,7 0:01:12,7 0:05:26,7 0:00:50,6 0:04:06,8
16. TROJANOVÁ Viktorie (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:12:47,6 0:01:27,4 0:01:14,3 0:05:31,5 0:00:46,6 0:03:47,8
17. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:12:55,8 0:01:23,4 0:01:16,4 0:05:12,5 0:00:52,4 0:04:11,1
18. Kašparová Adéla (2008) CZE Dukla Praha --- 0:13:17,6 0:01:27,6 0:01:22 0:05:29,1 0:01:01,6 0:03:57,3
19. Petráček Milan (2009) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:13:23,2 0:01:54,5 0:01:23,1 0:05:10,8 0:00:50,2 0:04:04,6
20. Škoda Matěj (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:13:25 --- --- --- --- ---
21. Kejdana Vojtěch (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:13:26,7 0:01:42,7 0:01:16,2 0:06:02,9 0:00:55,6 0:03:29,3
22. Staníková Julie (2007) CZE Julie Stanikova --- 0:13:28,4 0:01:22,7 0:01:37,2 0:05:54,4 0:00:53,8 0:03:40,3
23. Hricišin Hugo (2009) CZE Kellys Bikeranch Junior team --- 0:13:36,3 0:01:40 0:01:14,7 0:05:11,2 0:01:07,3 0:04:23,1
24. Heth Šimon (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:38,7 0:01:23,8 0:01:43,3 0:05:26,7 0:00:53,8 0:04:11,1
25. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:13:39,6 0:01:27,5 0:01:11,4 0:05:28,3 0:00:53 0:04:39,4
26. DOBIIÁŠOVÁ Rebeka (2008) CZE CSG Tri Team --- 0:13:40,3 0:01:44,6 0:01:36,9 0:05:29,4 0:00:48,8 0:04:00,6
27. Kopáčová Veronika (2009) CZE PK Pardubice --- 0:13:45,5 0:01:26,9 0:01:09 0:06:13,4 0:00:50,9 0:04:05,3
28. Ščerbová Julie (2008) CZE --- --- 0:13:46,1 0:01:33,8 0:01:30,8 0:06:00,4 0:00:47,9 0:03:53,2
29. Bakočová Ema (2009) CZE --- --- 0:13:47,3 0:01:36,8 0:01:17 0:05:52,1 0:00:54,9 0:04:06,5
30. Horák Radek (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:13:48 0:01:26,2 0:01:31,1 0:05:34,6 0:01:14,9 0:04:01,2
31. LADSMEER Matúš (2007) SVK --- --- 0:13:50,9 0:01:32,9 0:01:29,7 0:05:53,6 0:00:50 0:04:04,7
32. Brož Patrik (2008) CZE PaKa z Moravy --- 0:13:52 0:01:46,8 0:01:47,7 0:05:44,2 0:00:48,4 0:03:44,9
33. Staníková Magdalena (2009) CZE --- --- 0:14:06,2 0:01:41,8 0:01:29 0:05:43,3 0:00:55 0:04:17,1
34. Ježková Jasmína (2009) CZE Bjež Racing team --- 0:14:06,8 0:01:31,2 0:01:42,4 0:05:58,4 0:00:50,5 0:04:04,3
35. PETR Pavel (2010) CZE --- --- 0:14:11,3 0:01:42,4 0:01:30,2 0:05:40,2 0:00:57,6 0:04:20,9
36. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:13,7 0:01:34,6 0:01:20,7 0:06:04,4 0:00:56,9 0:04:17,1
37. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:29 0:01:43,6 0:01:32,3 0:05:19,3 0:01:34,1 0:04:19,7
38. Brabec Tobiáš (2009) CZE AD team --- 0:14:39,1 0:01:50,1 0:01:34,1 0:05:48,9 0:00:48,1 0:04:37,9
39. Beneš František (2010) CZE Joskatel Team --- 0:15:00,8 0:01:51,6 0:01:44,1 0:06:25,4 0:00:58,2 0:04:01,5
40. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:15:52,2 0:01:52,9 0:01:55,8 0:06:57,9 0:01:04,9 0:04:00,7
41. Pšeničková Karolína (2009) CZE PaKa z Moravy --- 0:16:08,8 0:01:48,2 0:02:08,8 0:06:43,2 0:00:51,2 0:04:37,4
Zón Jakub (2010) CZE --- --- DSQ 0:01:56,9 0:01:54,9 0:05:50,9 0:00:48,9 0:02:36,2
Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- DSQ 0:01:59,7 0:01:37,9 0:05:29,7 0:00:59 0:01:51,7
Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DSQ 0:00:56,6 0:00:56,5 0:04:33,7 0:00:44,1 0:02:17,5
Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- DSQ 0:01:22,5 0:01:09,5 0:04:59,5 0:00:46,4 0:02:25,2
Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DSQ 0:01:37,4 0:01:28 0:05:18,2 0:00:57,7 0:02:29
Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- DSQ 0:01:10 0:01:12,2 0:04:54,8 0:00:43 0:02:32,5
Pecka Šimon (2009) CZE SK Řečany nad Labem 1920 --- DSQ 0:02:00,1 0:01:41,5 0:06:12,1 0:00:50,8 0:02:28,2
LANDSMMER Thomas (2010) CZE --- --- DSQ 0:01:39,4 0:01:32,5 0:06:10,8 0:00:54,6 0:01:58,1
GRÜNER Štěpán (2008) CZE Triatlet K Vary --- DSQ 0:02:01,3 0:02:19,9 0:06:06,5 0:00:58,9 0:01:39,3
Kotopulos Nikos (2010) CZE --- --- DSQ 0:01:31,8 0:01:39,5 0:05:23,5 0:00:56,4 0:01:29,4