Poděbradský triatlon, 27. 5. 2018 - 0,07-4-0,8, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:47,9 0:01:11,21 0:00:34,84 0:09:57,7 0:00:32,28 0:03:31,86
2. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:15:53,74 0:01:29,13 0:00:42,88 0:09:50,06 0:00:22,7 0:03:28,95
3. Mitáš Robert (2007) CZE Bikeclinic Junior Team --- 0:16:02,18 0:01:31,42 0:00:40,7 0:09:34,17 0:00:34,28 0:03:41,6
4. Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:16:02,74 0:01:11,09 0:00:45,42 0:10:28,61 0:00:22,07 0:03:15,54
5. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:16:04,13 0:01:26,49 0:00:45,92 0:10:17,99 0:00:20,25 0:03:13,46
6. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:16:09,17 0:01:12,35 0:00:40,6 0:10:36,81 0:00:27,44 0:03:11,96
7. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:16:50,43 0:01:08,06 0:00:44,08 0:10:44,41 0:00:22,88 0:03:50,98
8. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:16:57,29 0:01:17,45 0:00:42,18 0:11:03,86 0:00:25,64 0:03:28,15
9. Tomková Kateřina (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:17:00,75 0:01:06,64 0:00:58,7 0:10:29,71 0:00:28,29 0:03:57,4
10. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:17:03,37 0:01:13,22 0:00:41,12 0:10:44,62 0:00:28,35 0:03:56,04
11. Noháčová Anna (2007) CZE Elab --- 0:17:10,26 0:01:24,69 0:00:53 0:10:35,44 0:00:28,53 0:03:48,58
12. Sýkora Filip (2007) CZE --- --- 0:17:17,9 0:01:33,12 0:00:55,32 0:10:53,17 0:00:24,85 0:03:31,42
13. Bernášek Tomáš (2007) ABW Elab --- 0:17:18,2 0:01:23,9 0:00:46,31 0:10:50,83 0:00:27,18 0:03:49,95
14. Buryšek Matyáš (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:17:24,54 0:01:38,6 0:00:57,55 0:10:44,86 0:00:26,14 0:03:37,37
15. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:17:44,32 0:01:33,71 0:00:39,81 0:10:39,04 0:00:24,73 0:04:27
16. Peterka Marek (2007) CZE Triade Decin --- 0:17:44,62 0:01:22,47 0:00:50,8 0:10:54,04 0:00:35,77 0:04:01,52
17. Petráček Milan (2009) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:17:52,34 0:00:56,31 0:01:07,47 0:11:05,76 0:00:26,75 0:04:16,02
18. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:17:54,83 0:01:25,3 0:00:49,22 0:10:50,62 0:00:27,83 0:04:21,84
19. Špalek Jan (2007) CZE Lokomtiva Teplice --- 0:17:55,4 0:01:11,21 0:00:34,84 0:09:57,7 0:00:32,28 0:03:31,86
20. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:18:00,31 0:01:21,4 0:00:39,49 0:11:01,21 0:00:26,43 0:04:31,75
21. Noháče Matěj (2009) CZE --- --- 0:18:29,22 0:00:34,59 0:01:29,83 0:12:15,85 0:00:25,47 0:03:43,46
22. Bakočová Ema (2009) CZE --- --- 0:18:47,58 0:00:31,62 0:01:07,68 0:12:24,18 0:00:24,1 0:04:19,98
23. Zabák Felix (2009) CZE SKP Nymburk --- 0:18:52,01 0:00:18,74 0:01:21,42 0:12:22,93 0:00:22,22 0:04:26,67
24. Ježková Jasmína (2009) CZE --- --- 0:18:54,59 0:00:33,78 0:00:52,57 0:12:33,65 0:00:30,08 0:04:24,5
25. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:19:01,93 0:01:19,45 0:00:52,86 0:12:02,47 0:00:23,03 0:04:24,1
26. Tabulková Barbora (2009) CZE --- --- 0:19:12,31 0:01:12,32 0:00:59,11 0:11:50,95 0:00:30,87 0:04:39,04
27. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:19:12,34 0:01:27,35 0:00:49,68 0:11:59,9 0:00:24,28 0:04:31,11
28. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:19:23,49 0:00:00 0:00:00 0:14:20,16 0:00:28,68 0:04:34,63
29. Zabák Oskar (2008) CZE SKP Nymburk --- 0:19:34,58 0:01:11,09 0:00:45,42 0:10:28,61 0:00:22,07 0:03:15,54
30. STÁDNÍK Filip (2009) CZE Triatlon Liberec --- 0:19:38,09 0:00:35,46 0:01:18,75 0:12:29,83 0:00:29,46 0:04:44,57
31. Pokorná Tereza (2007) CZE --- --- 0:19:39,83 0:01:40,36 0:00:47,64 0:12:39,86 0:00:23,98 0:04:07,97
32. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:19:43,94 0:01:32,38 0:00:42,59 0:12:01,01 0:00:27,46 0:05:00,48
33. Chlubna Patrik (2008) CZE SKP Nymburk --- 0:19:50,87 0:01:08,06 0:00:44,08 0:10:44,41 0:00:22,88 0:03:50,98
34. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:19:56,57 0:01:17,45 0:00:42,18 0:11:03,86 0:00:25,64 0:03:28,15
35. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun --- 0:19:57,16 0:01:06,64 0:00:58,7 0:10:29,71 0:00:28,29 0:03:57,4
36. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:19:57,54 0:01:35,61 0:00:53,85 0:13:09,83 0:00:27,39 0:03:50,83
37. Štěpánková Karolína (2007) CZE --- --- 0:20:02 0:01:29,24 0:00:44,1 0:13:20,92 0:00:24,71 0:04:03,03
38. Uher Petr (2009) CZE SKP Nymburk --- 0:20:05,91 0:00:55,49 0:01:47,21 0:12:34,65 0:00:19,48 0:04:29,06
39. Chmelík Tomáš (2010) CZE SODOPO --- 0:20:15,37 0:00:51,03 0:01:07,81 0:12:48,19 0:00:47,14 0:04:41,19
40. Liška Martin (2010) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:20:15,82 0:00:52,42 0:00:58,96 0:13:24,31 0:00:28,46 0:04:31,65
41. Cuc Patrik (2007) CZE SK Slovan Poděbrady --- 0:20:24,72 0:01:13,22 0:00:41,12 0:10:44,62 0:00:28,35 0:03:56,04
42. Pavlík Vojtěch (2008) CZE --- --- 0:20:27,22 0:01:24,69 0:00:53 0:10:35,44 0:00:28,53 0:03:48,58
43. Jedlička Jakub (2008) CZE --- --- 0:20:27,28 0:01:33,71 0:00:39,81 0:10:39,04 0:00:24,73 0:04:27
44. Benešová Kateřina (2008) CZE --- --- 0:20:38,59 0:01:36,35 0:00:50,53 0:12:53,66 0:00:22,33 0:04:55,71
45. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:20:44,65 0:01:37,07 0:00:46,76 0:13:24,45 0:00:22,55 0:04:33,79
46. Hrazdilová Tereza (2010) CZE --- --- 0:20:45,36 0:01:19,53 0:00:50,46 0:13:00,26 0:00:27,86 0:05:07,23
47. Ovsjannikov Daniel (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:20:45,81 0:04:49,86 0:00:47,35 0:13:30,12 0:00:24,92 0:06:19,57
48. Liška Petr (2008) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:20:59,88 0:04:39,95 0:01:02,82 0:15:06,46 0:00:25,44 0:06:43,19
49. Pavlík Matěj (2009) CZE SC Horní Jelení --- 0:21:02,82 0:01:17,03 0:01:34,88 0:12:26,93 0:00:34,86 0:05:09,1
50. Drygalski Dominik (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:21:05,99 0:04:59,46 0:00:39 0:14:46,94 0:00:26,82 0:07:38,27
51. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:18,14 0:01:13,42 0:01:06,82 0:13:44,8 0:00:30,07 0:04:43,01
52. Dřízhalová Anna (2010) CZE --- --- 0:21:36,8 0:00:57,65 0:00:58,73 0:14:09,93 0:00:28,83 0:05:01,64
53. Kejdana Vojtěch (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:21:40,1 0:04:53,97 0:00:39,11 0:14:50,69 0:00:27,49 0:07:49,6
54. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:22:22,1 0:00:45,68 0:00:49,5 0:15:51,8 0:00:23,62 0:04:31,48
55. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:23:39,74 0:00:51,78 0:00:29,4 0:17:42,99 0:00:30,62 0:04:04,93
56. Pavlíková Klára (2007) CZE SC Horní Jelení --- 0:24:08,62 0:01:58,48 0:01:10,44 0:14:42,52 0:00:33,6 0:05:43,56
57. Horáková Eliška (2007) CZE --- --- 0:25:27,9 0:02:12,66 0:01:34,61 0:15:06,39 0:00:27,37 0:06:06,85