Poděbradský triatlon, 27. 5. 2018 - 0,07-4-0,8, muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Tabulka Štěpán (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:15:53,74 0:01:29,13 0:00:42,88 0:09:50,06 0:00:22,7 0:03:28,95
2. Mitáš Robert (2007) CZE Bikeclinic Junior Team --- 0:16:02,18 0:01:31,42 0:00:40,7 0:09:34,17 0:00:34,28 0:03:41,6
3. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:16:04,13 0:01:26,49 0:00:45,92 0:10:17,99 0:00:20,25 0:03:13,46
4. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:16:09,17 0:01:12,35 0:00:40,6 0:10:36,81 0:00:27,44 0:03:11,96
5. Sýkora Filip (2007) CZE --- --- 0:17:17,9 0:01:33,12 0:00:55,32 0:10:53,17 0:00:24,85 0:03:31,42
6. Bernášek Tomáš (2007) ABW Elab --- 0:17:18,2 0:01:23,9 0:00:46,31 0:10:50,83 0:00:27,18 0:03:49,95
7. Buryšek Matyáš (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:17:24,54 0:01:38,6 0:00:57,55 0:10:44,86 0:00:26,14 0:03:37,37
8. Peterka Marek (2007) CZE Triade Decin --- 0:17:44,62 0:01:22,47 0:00:50,8 0:10:54,04 0:00:35,77 0:04:01,52
9. Petráček Milan (2009) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:17:52,34 0:00:56,31 0:01:07,47 0:11:05,76 0:00:26,75 0:04:16,02
10. Špalek Jan (2007) CZE Lokomtiva Teplice --- 0:17:55,4 0:01:11,21 0:00:34,84 0:09:57,7 0:00:32,28 0:03:31,86
11. Noháče Matěj (2009) CZE --- --- 0:18:29,22 0:00:34,59 0:01:29,83 0:12:15,85 0:00:25,47 0:03:43,46
12. Zabák Felix (2009) CZE SKP Nymburk --- 0:18:52,01 0:00:18,74 0:01:21,42 0:12:22,93 0:00:22,22 0:04:26,67
13. Zabák Oskar (2008) CZE SKP Nymburk --- 0:19:34,58 0:01:11,09 0:00:45,42 0:10:28,61 0:00:22,07 0:03:15,54
14. STÁDNÍK Filip (2009) CZE Triatlon Liberec --- 0:19:38,09 0:00:35,46 0:01:18,75 0:12:29,83 0:00:29,46 0:04:44,57
15. Chlubna Patrik (2008) CZE SKP Nymburk --- 0:19:50,87 0:01:08,06 0:00:44,08 0:10:44,41 0:00:22,88 0:03:50,98
16. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:19:56,57 0:01:17,45 0:00:42,18 0:11:03,86 0:00:25,64 0:03:28,15
17. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun --- 0:19:57,16 0:01:06,64 0:00:58,7 0:10:29,71 0:00:28,29 0:03:57,4
18. Uher Petr (2009) CZE SKP Nymburk --- 0:20:05,91 0:00:55,49 0:01:47,21 0:12:34,65 0:00:19,48 0:04:29,06
19. Chmelík Tomáš (2010) CZE SODOPO --- 0:20:15,37 0:00:51,03 0:01:07,81 0:12:48,19 0:00:47,14 0:04:41,19
20. Liška Martin (2010) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:20:15,82 0:00:52,42 0:00:58,96 0:13:24,31 0:00:28,46 0:04:31,65
21. Cuc Patrik (2007) CZE SK Slovan Poděbrady --- 0:20:24,72 0:01:13,22 0:00:41,12 0:10:44,62 0:00:28,35 0:03:56,04
22. Pavlík Vojtěch (2008) CZE --- --- 0:20:27,22 0:01:24,69 0:00:53 0:10:35,44 0:00:28,53 0:03:48,58
23. Jedlička Jakub (2008) CZE --- --- 0:20:27,28 0:01:33,71 0:00:39,81 0:10:39,04 0:00:24,73 0:04:27
24. Ovsjannikov Daniel (2007) CZE Triatlon Plzeň --- 0:20:45,81 0:04:49,86 0:00:47,35 0:13:30,12 0:00:24,92 0:06:19,57
25. Liška Petr (2008) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:20:59,88 0:04:39,95 0:01:02,82 0:15:06,46 0:00:25,44 0:06:43,19
26. Pavlík Matěj (2009) CZE SC Horní Jelení --- 0:21:02,82 0:01:17,03 0:01:34,88 0:12:26,93 0:00:34,86 0:05:09,1
27. Drygalski Dominik (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:21:05,99 0:04:59,46 0:00:39 0:14:46,94 0:00:26,82 0:07:38,27
28. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:18,14 0:01:13,42 0:01:06,82 0:13:44,8 0:00:30,07 0:04:43,01
29. Kejdana Vojtěch (2008) CZE Loko Trutnov --- 0:21:40,1 0:04:53,97 0:00:39,11 0:14:50,69 0:00:27,49 0:07:49,6