Poděbradský triatlon, 27. 5. 2018 - 0,07-4-0,8, ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:15:47,9 0:01:11,21 0:00:34,84 0:09:57,7 0:00:32,28 0:03:31,86
2. Míková Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:16:02,74 0:01:11,09 0:00:45,42 0:10:28,61 0:00:22,07 0:03:15,54
3. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:16:50,43 0:01:08,06 0:00:44,08 0:10:44,41 0:00:22,88 0:03:50,98
4. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:16:57,29 0:01:17,45 0:00:42,18 0:11:03,86 0:00:25,64 0:03:28,15
5. Tomková Kateřina (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:17:00,75 0:01:06,64 0:00:58,7 0:10:29,71 0:00:28,29 0:03:57,4
6. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:17:03,37 0:01:13,22 0:00:41,12 0:10:44,62 0:00:28,35 0:03:56,04
7. Noháčová Anna (2007) CZE Elab --- 0:17:10,26 0:01:24,69 0:00:53 0:10:35,44 0:00:28,53 0:03:48,58
8. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:17:44,32 0:01:33,71 0:00:39,81 0:10:39,04 0:00:24,73 0:04:27
9. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:17:54,83 0:01:25,3 0:00:49,22 0:10:50,62 0:00:27,83 0:04:21,84
10. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:18:00,31 0:01:21,4 0:00:39,49 0:11:01,21 0:00:26,43 0:04:31,75
11. Bakočová Ema (2009) CZE --- --- 0:18:47,58 0:00:31,62 0:01:07,68 0:12:24,18 0:00:24,1 0:04:19,98
12. Ježková Jasmína (2009) CZE --- --- 0:18:54,59 0:00:33,78 0:00:52,57 0:12:33,65 0:00:30,08 0:04:24,5
13. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:19:01,93 0:01:19,45 0:00:52,86 0:12:02,47 0:00:23,03 0:04:24,1
14. Tabulková Barbora (2009) CZE --- --- 0:19:12,31 0:01:12,32 0:00:59,11 0:11:50,95 0:00:30,87 0:04:39,04
15. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:19:12,34 0:01:27,35 0:00:49,68 0:11:59,9 0:00:24,28 0:04:31,11
16. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:19:23,49 0:00:00 0:00:00 0:14:20,16 0:00:28,68 0:04:34,63
17. Pokorná Tereza (2007) CZE --- --- 0:19:39,83 0:01:40,36 0:00:47,64 0:12:39,86 0:00:23,98 0:04:07,97
18. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:19:43,94 0:01:32,38 0:00:42,59 0:12:01,01 0:00:27,46 0:05:00,48
19. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:19:57,54 0:01:35,61 0:00:53,85 0:13:09,83 0:00:27,39 0:03:50,83
20. Štěpánková Karolína (2007) CZE --- --- 0:20:02 0:01:29,24 0:00:44,1 0:13:20,92 0:00:24,71 0:04:03,03
21. Benešová Kateřina (2008) CZE --- --- 0:20:38,59 0:01:36,35 0:00:50,53 0:12:53,66 0:00:22,33 0:04:55,71
22. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:20:44,65 0:01:37,07 0:00:46,76 0:13:24,45 0:00:22,55 0:04:33,79
23. Hrazdilová Tereza (2010) CZE --- --- 0:20:45,36 0:01:19,53 0:00:50,46 0:13:00,26 0:00:27,86 0:05:07,23
24. Dřízhalová Anna (2010) CZE --- --- 0:21:36,8 0:00:57,65 0:00:58,73 0:14:09,93 0:00:28,83 0:05:01,64
25. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:22:22,1 0:00:45,68 0:00:49,5 0:15:51,8 0:00:23,62 0:04:31,48
26. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:23:39,74 0:00:51,78 0:00:29,4 0:17:42,99 0:00:30,62 0:04:04,93
27. Pavlíková Klára (2007) CZE SC Horní Jelení --- 0:24:08,62 0:01:58,48 0:01:10,44 0:14:42,52 0:00:33,6 0:05:43,56
28. Horáková Eliška (2007) CZE --- --- 0:25:27,9 0:02:12,66 0:01:34,61 0:15:06,39 0:00:27,37 0:06:06,85