INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:01:11,9 0:09:08,4 0:00:46,6 0:32:41,4 0:00:42,2 0:17:53,1
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:14,9 0:09:45,7 0:00:31,1 0:32:18,7 0:00:41 0:17:58,3
3. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:02:45,9 0:09:29,9 0:00:43,1 0:32:25,4 0:00:38,2 0:19:29
4. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:02:55,4 0:09:24 0:00:51,3 0:32:24,4 0:00:38,7 0:19:36,8
5. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:03:29,6 0:09:17,6 0:00:46,2 0:32:38,1 0:00:42,2 0:20:05,2
6. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:03:57,4 0:09:57 0:00:59,6 0:33:41,9 0:00:37,5 0:18:41,3
7. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:03:57,6 0:09:38,7 0:00:52,1 0:34:12,2 0:00:39,7 0:18:34,8
8. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:04:16,1 0:10:11,2 0:00:43,8 0:33:46,7 0:00:37,5 0:18:56,8
9. Dodok Oliver (2000) SVK Prestigio Realiz Team --- 1:05:04,4 0:09:25,4 0:00:46,7 0:34:27,4 0:00:37,5 0:19:47,3
10. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:36,7 0:09:48,7 0:00:50,3 0:34:32,9 0:00:40,2 0:19:44,3
11. Hettych Daniel (2000) SVK Prestigio Realiz Team --- 1:06:02,1 0:09:36,7 0:00:43,7 0:34:21,6 0:00:38,7 0:20:41,3
12. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:18,9 0:10:58 0:01:07,1 0:33:53,2 0:00:47,9 0:19:32,6
13. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 1:06:39,2 0:11:10,2 0:00:51,3 0:33:50,9 0:00:41,9 0:20:04,6
14. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:54,7 0:11:02 0:00:50,6 0:34:01,7 0:00:41,7 0:20:18,6
15. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 1:07:22,7 0:09:48,4 0:01:14,4 0:34:50,7 0:00:49,7 0:20:39,3
16. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:07:23,4 0:10:11,5 0:00:40,3 0:33:48,2 0:00:37,5 0:22:05,8
17. Jesenská Kristína (2000) SVK TriMaT Martin --- 1:07:30,3 0:10:10,9 0:00:48 0:36:22,5 0:00:40,2 0:19:28,6
18. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:08:09 0:10:09,4 0:00:44,3 0:36:14,9 0:00:37,9 0:20:22,4
19. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:08:28,7 0:10:41,2 0:00:48,8 0:34:21,4 0:00:52,4 0:21:44,6
20. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:08:34,6 0:09:59,6 0:00:49,4 0:36:46,2 0:00:45,9 0:20:13,3
21. Koreň Matúš Jakub (2002) SVK 3NT Bratislava --- 1:09:21,2 0:10:39 0:01:00,8 0:34:13,7 0:00:43,7 0:22:43,8
22. michaličkova zuzana (2002) SVK Nereuz Žilina --- 1:09:54 0:10:09,3 0:00:50,6 0:36:36,5 0:00:42,9 0:21:34,6
23. Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 1:10:18,6 0:10:33,7 0:00:51,6 0:34:35,2 0:00:43,2 0:23:34,8
24. Barto Aurel (2001) SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica --- 1:10:42,7 0:09:52,6 0:01:04,9 0:34:59,9 0:00:47,7 0:23:57,3
25. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:10:51,8 0:10:50 0:00:40,9 0:37:55,4 0:00:35,6 0:20:49,7
26. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:11:04,6 0:09:14 0:00:47,4 0:34:35,4 0:00:38,9 0:25:48,8
27. Straka Martin (2000) CZE Dukla Praha --- 1:11:05,9 0:09:09,2 0:01:10,4 0:39:04,1 0:00:42,7 0:20:59,3
28. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:11:35,7 0:10:45,2 0:00:46,8 0:38:23,2 0:00:45,7 0:20:54,6
29. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 1:11:47 0:10:49,6 0:01:05,2 0:39:10 0:00:48,6 0:19:53,4
30. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:12:23,3 0:11:09,1 0:00:46,2 0:37:29,7 0:00:41,6 0:22:16,4
31. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:12:32,2 0:10:40 0:00:59,1 0:37:39,7 0:00:47,2 0:22:26,1
32. Bičanová Margaréta (2001) SVK Kpš nereus žilina --- 1:12:57,8 0:10:39,6 0:00:49,2 0:38:35,2 0:00:46,6 0:22:06,9
33. Vargová Pavlína (1999) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:08 0:11:13,5 0:00:52,3 0:37:24,7 0:00:41,9 0:22:55,4
34. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:13:09,1 0:10:58,7 0:00:55,1 0:38:38,4 0:00:49,9 0:21:46,8
35. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:35,7 0:10:53,9 0:00:50,1 0:36:17,2 0:00:48,7 0:24:45,6
36. Jenčušová Nora (2002) SVK ŠK Iglovia --- 1:15:47,1 0:11:18,6 0:00:56,9 0:39:58,2 0:00:37,8 0:22:55,2
37. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:49,9 0:11:11,6 0:01:20,1 0:40:17 0:00:48,9 0:22:12,1
38. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 1:16:09,3 0:11:01,3 0:00:50,8 0:40:34,5 0:00:45,9 0:22:56,7
39. Macháček Tomáš (2000) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:17:12,9 0:11:12,1 0:00:56,1 0:39:45,2 0:00:50,4 0:24:28,8
40. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 1:17:17 0:11:04,1 0:00:47,3 0:40:13,1 0:00:43,6 0:24:28,7
41. Arnold Oliver (1999) SVK 3NT Triathlon Team Bratislava --- 1:17:32,6 0:10:33,2 0:00:46,6 0:42:57,4 0:00:49,6 0:22:25,6
42. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:18:14,5 0:11:15,6 0:00:51,8 0:39:53,5 0:01:02,3 0:25:11,2
43. Anderlová Adéla (2002) CZE TJ Šumperk --- 1:18:31,5 0:11:12,9 0:01:05,2 0:40:53,2 0:00:58,8 0:24:21,2
44. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:19:08,1 0:13:39,7 0:01:37,6 0:38:50,7 0:00:59,1 0:24:00,9
45. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:19:47,5 0:11:38,3 0:00:51,3 0:43:13,7 0:00:47,3 0:23:16,7
46. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:12,8 0:10:55,6 0:00:58 0:41:19,1 0:00:51,8 0:26:08
47. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:21:57 0:12:06,1 0:01:33,5 0:43:33,4 0:00:52,6 0:23:51,2
48. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:25:19,3 0:11:55,5 0:01:03,8 0:44:34,7 0:00:52 0:26:53
49. Anderlová Monika (2002) CZE TJ Šumperk --- 1:30:11,8 0:12:07,1 0:01:17,2 0:44:09,7 0:01:20 0:31:17,5
50. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:34:53,8 0:10:58,9 0:00:55 0:50:16 0:00:49 0:31:54,8
Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ DNF 0:09:04,5 0:00:59,1 0:34:38,4 0:00:48 ---
Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH T.A. PLZEŇ DNF 0:10:29,8 0:00:55,1 --- --- ---
Ulbricht Adam (2002) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:12:08,5 0:01:07,5 --- --- ---
Polcrová Kateřina (1999) CZE --- --- DNF 0:12:15,8 0:01:06,5 --- --- ---
Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- DNS --- --- --- --- ---
Marek Samuel (2002) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---
Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:14,5 0:00:48,3 --- --- ---
Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:17,1 0:00:44,2 0:34:38,6 0:00:45 ---
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:10:33,5 0:01:05,1 --- --- ---