INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 1:01:11,9 0:09:08,4 0:00:46,6 0:32:41,4 0:00:42,2 0:17:53,1
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:01:14,9 0:09:45,7 0:00:31,1 0:32:18,7 0:00:41 0:17:58,3
3. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:02:45,9 0:09:29,9 0:00:43,1 0:32:25,4 0:00:38,2 0:19:29
4. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:02:55,4 0:09:24 0:00:51,3 0:32:24,4 0:00:38,7 0:19:36,8
5. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:03:29,6 0:09:17,6 0:00:46,2 0:32:38,1 0:00:42,2 0:20:05,2
6. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:03:57,4 0:09:57 0:00:59,6 0:33:41,9 0:00:37,5 0:18:41,3
7. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:03:57,6 0:09:38,7 0:00:52,1 0:34:12,2 0:00:39,7 0:18:34,8
8. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:04:16,1 0:10:11,2 0:00:43,8 0:33:46,7 0:00:37,5 0:18:56,8
9. Dodok Oliver (2000) SVK Prestigio Realiz Team --- 1:05:04,4 0:09:25,4 0:00:46,7 0:34:27,4 0:00:37,5 0:19:47,3
10. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:05:36,7 0:09:48,7 0:00:50,3 0:34:32,9 0:00:40,2 0:19:44,3
11. Hettych Daniel (2000) SVK Prestigio Realiz Team --- 1:06:02,1 0:09:36,7 0:00:43,7 0:34:21,6 0:00:38,7 0:20:41,3
12. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:18,9 0:10:58 0:01:07,1 0:33:53,2 0:00:47,9 0:19:32,6
13. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 1:06:39,2 0:11:10,2 0:00:51,3 0:33:50,9 0:00:41,9 0:20:04,6
14. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:54,7 0:11:02 0:00:50,6 0:34:01,7 0:00:41,7 0:20:18,6
15. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 1:07:22,7 0:09:48,4 0:01:14,4 0:34:50,7 0:00:49,7 0:20:39,3
16. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 1:07:23,4 0:10:11,5 0:00:40,3 0:33:48,2 0:00:37,5 0:22:05,8
17. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 1:08:28,7 0:10:41,2 0:00:48,8 0:34:21,4 0:00:52,4 0:21:44,6
18. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:08:34,6 0:09:59,6 0:00:49,4 0:36:46,2 0:00:45,9 0:20:13,3
19. Koreň Matúš Jakub (2002) SVK 3NT Bratislava --- 1:09:21,2 0:10:39 0:01:00,8 0:34:13,7 0:00:43,7 0:22:43,8
20. Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 1:10:18,6 0:10:33,7 0:00:51,6 0:34:35,2 0:00:43,2 0:23:34,8
21. Barto Aurel (2001) SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica --- 1:10:42,7 0:09:52,6 0:01:04,9 0:34:59,9 0:00:47,7 0:23:57,3
22. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:11:04,6 0:09:14 0:00:47,4 0:34:35,4 0:00:38,9 0:25:48,8
23. Straka Martin (2000) CZE Dukla Praha --- 1:11:05,9 0:09:09,2 0:01:10,4 0:39:04,1 0:00:42,7 0:20:59,3
24. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:11:35,7 0:10:45,2 0:00:46,8 0:38:23,2 0:00:45,7 0:20:54,6
25. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:12:32,2 0:10:40 0:00:59,1 0:37:39,7 0:00:47,2 0:22:26,1
26. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 1:13:09,1 0:10:58,7 0:00:55,1 0:38:38,4 0:00:49,9 0:21:46,8
27. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:35,7 0:10:53,9 0:00:50,1 0:36:17,2 0:00:48,7 0:24:45,6
28. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:49,9 0:11:11,6 0:01:20,1 0:40:17 0:00:48,9 0:22:12,1
29. Macháček Tomáš (2000) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:17:12,9 0:11:12,1 0:00:56,1 0:39:45,2 0:00:50,4 0:24:28,8
30. Arnold Oliver (1999) SVK 3NT Triathlon Team Bratislava --- 1:17:32,6 0:10:33,2 0:00:46,6 0:42:57,4 0:00:49,6 0:22:25,6
31. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:19:08,1 0:13:39,7 0:01:37,6 0:38:50,7 0:00:59,1 0:24:00,9
Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ DNF 0:09:04,5 0:00:59,1 0:34:38,4 0:00:48 ---
Ulbricht Adam (2002) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- DNS --- --- --- --- ---
Marek Samuel (2002) CZE Elite Sport Boskovice --- DNS --- --- --- --- ---
Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:14,5 0:00:48,3 --- --- ---
Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:09:17,1 0:00:44,2 0:34:38,6 0:00:45 ---
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:10:33,5 0:01:05,1 --- --- ---