KRUŠNOMAN Duathlon - LONG, 12. 5. 2018 - Long (5 - 82 - 15 km) (5-82-15), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 3:45:13,9 0:20:08,1 (2) 0:00:41,5 (1) 2:20:05,7 (1) 0:00:48,7 (1) 1:03:29,7 (2)
2. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 3:48:27,9 0:20:21,9 (3) 0:00:43,7 (2) 2:23:50,6 (6) 0:00:55 (3) 1:02:36,5 (1)
3. Slatinský Lukáš (1983) CZE HISPORT Team --- 3:52:22,7 0:20:53,1 (7) 0:00:46 (5) 2:24:05,4 (7) 0:01:04,8 (7) 1:05:33,2 (3)
4. Zadák Karel (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team TRIEXPERT 3:53:39,2 0:20:25,4 (6) 0:00:44,8 (4) 2:20:09,7 (2) 0:01:06,5 (11) 1:11:12,7 (15)
5. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 3:56:29,4 0:21:22,4 (11) 0:00:59,8 (18) 2:24:07,6 (8) 0:01:08,3 (15) 1:08:51,2 (8)
6. Cmunt Petr (1996) CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM --- 3:57:07,7 0:21:22,4 (12) 0:01:06 (31) 2:25:10,7 (9) 0:01:21 (33) 1:08:07,4 (5)
7. Holub Václav (1983) CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 3:58:51,9 0:21:03,1 (8) 0:01:08,2 (34) 2:23:34,7 (5) 0:01:00,5 (4) 1:12:05,2 (18)
8. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 3:58:56,7 0:20:07,9 (1) 0:00:43,8 (3) 2:30:32,4 (12) 0:00:51 (2) 1:06:41,4 (4)
9. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 4:03:17,3 0:21:36,4 (15) 0:01:10,2 (39) 2:29:09,1 (10) 0:01:17,8 (30) 1:10:03,6 (12)
10. Czyż Bartłomiej (1990) POL Individuální --- 4:04:44 0:21:27,1 (13) 0:00:58,5 (16) 2:32:30,1 (15) 0:01:15,1 (26) 1:08:32,9 (7)
11. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:05:06,5 0:21:04,1 (10) 0:01:20,3 (64) 2:31:27,3 (14) 0:01:25,6 (48) 1:09:49 (10)
12. Kos Pavel (1990) CZE --- --- 4:06:03 0:22:16,1 (21) 0:01:25,3 (78) 2:21:27,1 (4) 0:01:33,5 (60) 1:19:20,7 (52)
13. Retzlaff Sebastian (1971) GER TV Grenzach Triathlon --- 4:07:17,7 0:25:19,1 (81) 0:01:29,2 (87) 2:20:22,9 (3) 0:01:22,2 (36) 1:18:44 (49)
14. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:07:54,5 0:23:57,6 (58) 0:01:03,5 (21) 2:29:57,9 (11) 0:01:24,1 (42) 1:11:31,2 (16)
15. Karlík Petr (1982) CZE TriSki klub Márovky - Blansko --- 4:08:00,7 0:22:14,1 (20) 0:01:04,5 (27) 2:33:09,7 (17) 0:01:39,7 (71) 1:09:52,5 (11)
16. Pazdera Lukáš (1986) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:08:12,7 0:20:22,4 (4) 0:00:58,7 (17) 2:37:19,7 (27) 0:01:16 (28) 1:08:15,7 (6)
17. Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:08:43,7 0:21:39,6 (16) 0:00:50,5 (6) 2:32:31,1 (16) 0:01:03,1 (6) 1:12:39,2 (22)
18. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:09:20,7 0:22:52,1 (37) 0:00:52,7 (8) 2:33:41,7 (19) 0:01:06,5 (10) 1:10:47,4 (14)
19. Jaroš Zbyšek (1974) CZE ENERGY TEAM --- 4:12:01,7 0:23:16,1 (42) 0:00:51 (7) 2:30:47,5 (13) 0:01:01 (5) 1:16:06 (37)
20. Hron Jan (1981) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 4:13:36 0:22:16,1 (22) 0:01:00,5 (19) 2:36:56,2 (25) 0:01:11,5 (18) 1:12:11,4 (19)
21. Děbnár Jan (1972) CZE Individuální --- 4:15:21,7 0:23:10,1 (40) 0:01:06,2 (32) 2:34:20,9 (22) 0:01:05,1 (8) 1:15:39,2 (33)
22. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 4:16:46,7 0:23:56,6 (56) 0:01:13,2 (48) 2:34:04 (20) 0:01:17,8 (31) 1:16:15 (38)
23. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 4:16:52 0:21:29,4 (14) 0:01:10,5 (43) 2:38:11,9 (29) 0:01:29 (52) 1:14:31 (28)
24. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:17:53,5 0:23:40,7 (50) 0:01:05,8 (30) 2:34:30,8 (23) 0:01:37,6 (68) 1:16:58,5 (42)
25. Jiránek Tomáš (1973) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 4:18:20,2 0:22:21,1 (23) 0:01:21,2 (67) 2:33:36,8 (18) 0:01:20,3 (32) 1:19:40,5 (54)
26. Řídký Vladimír (1979) CZE Kosmosbike --- 4:19:11,5 0:22:30,1 (25) 0:01:20 (63) 2:41:05,4 (38) 0:01:11,1 (17) 1:13:04,7 (23)
27. Bednarský Vojtěch (1997) CZE Individuální --- 4:19:55,5 0:20:23,9 (5) 0:00:55,3 (10) 2:37:52,6 (28) 0:01:35,6 (64) 1:19:08 (51)
28. Losos Radek (1986) CZE Tyn nad Vltavou --- 4:20:20,6 0:22:50,1 (36) 0:01:02,5 (20) 2:41:01,7 (37) 0:01:15,5 (27) 1:14:10,6 (26)
29. Fichtner Adam (1985) CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM --- 4:20:51,7 0:23:09,6 (39) 0:01:16,7 (54) 2:40:47,6 (36) 0:01:48,3 (90) 1:13:49,2 (25)
30. Zeman David (1992) CZE BEKO Bike & Ski Racing Team --- 4:21:58,5 0:22:49,9 (35) 0:01:37 (110) 2:43:30,3 (42) 0:01:34,4 (62) 1:12:26,7 (20)
31. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:22:32 0:21:03,6 (9) 0:00:53,5 (9) 2:45:54,9 (54) 0:01:07,3 (14) 1:13:32,5 (24)
32. Mikula Miroslav (1968) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:22:50,5 0:22:45,1 (32) 0:01:21,2 (68) 2:45:26,6 (50) 0:01:22,8 (40) 1:11:54,5 (17)
33. Berka Martin (1987) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 4:24:38,5 0:21:39,6 (17) 0:00:57,7 (14) 2:45:41,6 (51) 0:01:29,1 (53) 1:14:50,2 (30)
34. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 4:25:03,2 0:22:39,1 (31) 0:01:10,2 (40) 2:40:10,3 (34) 0:01:05,2 (9) 1:19:58,2 (55)
35. Ehrlich Tomáš (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:25:17,6 0:22:33,6 (28) 0:00:55,3 (11) 2:46:07,7 (57) 0:01:13,5 (23) 1:14:27,3 (27)
36. Kohl Otakar (1979) CZE Individuální --- 4:25:40,7 0:23:14,9 (41) 0:01:23,5 (74) 2:50:55,2 (76) 0:01:11,5 (19) 1:08:55,4 (9)
37. Konárek Zdeněk (1982) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 4:26:07,7 0:23:36,6 (47) 0:01:10,3 (41) 2:40:35,1 (35) 0:01:39,6 (70) 1:19:06 (50)
38. Mach František (1986) CZE Individuální --- 4:26:17 0:22:31,9 (26) 0:01:08,3 (35) 2:46:29,9 (59) 0:01:21,8 (35) 1:14:45 (29)
39. Lorenc Erik (1981) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 4:26:17,5 0:22:33,4 (27) 0:01:15,5 (51) 2:38:36,1 (31) 0:01:21,3 (34) 1:22:31 (65)
40. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:26:30 0:22:36,6 (30) 0:01:27 (82) 2:49:39,4 (71) 0:02:09,1 (114) 1:10:37,7 (13)
41. Bican Stanislav (1979) CZE TJ Pacák Praha C --- 4:26:48,2 0:22:47,4 (34) 0:01:21,5 (69) 2:44:15,8 (45) 0:01:22,3 (38) 1:17:01 (43)
42. Karabinoš Tomáš (1983) SVK Café racers --- 4:27:01 0:22:35,1 (29) 0:01:10,3 (42) 2:38:38,9 (32) 0:01:07 (12) 1:23:29,4 (70)
43. Kolpek Vaclav (1976) CZE www.bytzdravy.cz --- 4:27:32,7 0:25:03,1 (76) 0:01:31,2 (95) 2:43:50 (43) 0:01:47,5 (88) 1:15:20,7 (32)
44. Saidl Filip (1973) CZE TJ Packa Praha --- 4:27:49 0:22:47,1 (33) 0:01:42 (120) 2:44:57,9 (47) 0:01:46,3 (85) 1:16:35,5 (39)
45. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 4:28:08,7 0:23:24,6 (45) 0:01:15,7 (52) 2:46:43,7 (60) 0:01:24,7 (45) 1:15:19,7 (31)
46. Králová Lenka (1985) CZE Etriatlon Team --- 4:28:50,2 0:24:31,7 (67) 0:01:11 (44) 2:46:01,1 (55) 0:01:13,3 (22) 1:15:53 (35)
47. Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- 4:30:26,8 0:23:18,4 (43) 0:01:18,7 (59) 2:34:43,7 (24) 0:01:27,5 (51) 1:29:38,2 (87)
48. Odstrčilík Roman (1975) CZE TITAN TRILIFE --- 4:31:02,8 0:24:25,4 (65) 0:01:19,7 (60) 2:47:02,7 (62) 0:01:27,2 (50) 1:16:47,5 (40)
49. Ščerba Marek (1969) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 4:31:24,8 0:24:13,1 (61) 0:01:05,7 (29) 2:42:39,7 (41) 0:01:25,3 (47) 1:22:00,7 (62)
50. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:31:36,5 0:25:33,1 (89) 0:00:58,3 (15) 2:47:46,6 (64) 0:01:31,3 (56) 1:15:47 (34)
51. Mecko Peter (1987) SVK Elab --- 4:32:43,3 0:23:38,6 (49) 0:00:56,5 (12) 2:44:04,3 (44) 0:01:09,8 (16) 1:22:53,7 (68)
52. Veselá Petra (1989) CZE MST Jihlava --- 4:33:12,8 0:25:24,4 (83) 0:01:12,2 (46) 2:52:38 (84) 0:01:22,2 (37) 1:12:35,7 (21)
53. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 4:33:26,8 0:23:58,1 (59) 0:01:16,5 (53) 2:41:38,1 (39) 0:01:46,9 (87) 1:24:47 (71)
54. Čuchal Petr (1980) CZE MMB Třebenice --- 4:34:22,4 0:23:21,9 (44) 0:01:50,7 (136) 2:39:25,7 (33) 0:02:07,3 (108) 1:27:36,6 (78)
55. Dubec Jan (1984) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 4:34:32,9 0:22:10,9 (18) 0:01:17,7 (57) 2:34:05,2 (21) 0:01:40,5 (72) 1:35:18,4 (113)
56. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:35:37,8 0:24:13,4 (62) 0:01:04,5 (28) 2:49:49,9 (73) 0:01:46,8 (86) 1:18:43 (48)
57. Zelený Radek (1981) CZE MST Jihlava --- 4:35:55,3 0:25:09,4 (78) 0:01:22,2 (71) 2:45:08,5 (49) 0:02:20 (127) 1:21:55 (60)
58. Kotopulu Helena (1980) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 4:36:11,3 0:24:35,6 (69) 0:01:13,5 (49) 2:53:09,9 (85) 0:01:11,8 (20) 1:16:00,2 (36)
59. Vopálenský Tomáš (1972) CZE Individuální --- 4:36:54,5 0:25:54,6 (94) 0:01:34,3 (104) 2:45:54,6 (53) 0:02:21,1 (128) 1:21:09,7 (56)
60. Čapek Lubomír (1974) CZE KÚC Bikesport Ústí n/L --- 4:37:08,8 0:23:34,4 (46) 0:01:36,5 (109) 2:48:55,1 (68) 0:01:41,8 (76) 1:21:20,7 (57)
61. Druska Frank (1970) GER TV 06 Thalmässing --- 4:37:20,5 0:26:25,1 (104) 0:01:39 (114) 2:44:44,9 (46) 0:01:50,3 (92) 1:22:41 (67)
62. Kolář Lukáš (1984) CZE --- --- 4:37:27,3 0:22:56,9 (38) 0:02:41 (177) 2:51:31,9 (79) 0:01:41,3 (74) 1:18:36 (47)
63. Sládeček David (1978) CZE Elab --- 4:38:22,5 0:26:05,4 (96) 0:01:04 (25) 2:46:51 (61) 0:01:15 (25) 1:23:07 (69)
64. Malinský Petr (1995) CZE HST Production --- 4:39:07,5 0:23:54,1 (55) 0:01:07,7 (33) 2:44:59,1 (48) 0:01:11,8 (21) 1:27:54,5 (81)
65. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 4:39:34,3 0:24:57,6 (75) 0:01:12,2 (47) 2:52:22,5 (82) 0:01:40,7 (73) 1:19:21 (53)
66. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:40:18 0:23:48,6 (52) 0:01:21,8 (70) 2:56:51,4 (98) 0:01:24,1 (43) 1:16:52 (41)
67. Špičák Roman (1993) CZE Individuální --- 4:40:42,3 0:24:20,4 (64) 0:01:31,2 (96) 2:51:07,7 (77) 0:01:44,2 (82) 1:21:58,5 (61)
68. Mužíček Pavel (1984) CZE TTT --- 4:40:54,8 0:26:07,9 (98) 0:01:17,2 (56) 2:37:08,9 (26) 0:01:22,3 (39) 1:34:58,2 (109)
69. Jílek David (1987) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 4:41:15,8 0:22:23,4 (24) 0:01:04 (26) 2:42:24 (40) 0:01:33 (58) 1:33:51,3 (101)
70. Catteeuw Dimitri (1977) BEL Energy Team Zuid --- 4:42:39,5 0:25:32,1 (88) 0:01:31,5 (99) 2:48:38 (66) 0:01:35,5 (63) 1:25:22,2 (73)
71. Černý Martin (1983) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 4:43:23,2 0:24:48,4 (72) 0:01:28,5 (85) 2:38:27,9 (30) 0:01:42,5 (78) 1:36:55,6 (121)
72. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 4:44:35 0:24:41,1 (71) 0:01:32,2 (100) 2:53:54,7 (87) 0:01:50,6 (93) 1:22:36,2 (66)
73. Faltýnek Petr (1987) CZE --- --- 4:44:56,3 0:26:14,9 (102) 0:01:51,2 (138) 2:45:42,6 (52) 0:01:55,6 (97) 1:29:11,7 (85)
74. Vajgert Jiří (1993) CZE --- --- 4:45:52,8 0:26:22,9 (103) 0:02:08,7 (162) 2:48:31,4 (65) 0:02:16,6 (122) 1:26:33 (75)
75. Schwalbe Ulrike (1978) GER ATS Kulmbach --- 4:46:14,3 0:25:37,4 (90) 0:01:08,7 (36) 2:56:13,7 (94) 0:01:30,3 (54) 1:21:44 (59)
76. Steiner Jan (1985) CZE Café racers --- 4:47:08,3 0:25:31,9 (87) 0:01:34,2 (102) 2:50:25,4 (74) 0:02:27,8 (139) 1:27:08,7 (77)
77. Černý Michal (1978) CZE TriSK ČB --- 4:48:02 0:26:31,9 (109) 0:01:50,8 (137) 2:59:50 (101) 0:01:36,5 (67) 1:18:12,7 (46)
78. Adamovský Kamil (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:48:50,2 0:23:56,9 (57) 0:01:29,3 (89) 2:47:18,4 (63) 0:01:33,3 (59) 1:34:32,1 (105)
79. Sliwka Zenon (1979) CZE Individuální --- 4:49:24,3 0:26:58,4 (121) 0:01:20 (62) 2:46:05,7 (56) 0:01:48,8 (91) 1:33:11,2 (98)
80. Tejkal Šimon (1988) CZE Triatlon Netolická --- 4:50:44,3 0:24:34,1 (68) 0:01:09 (37) 2:53:43,5 (86) 0:01:30,7 (55) 1:29:46,7 (88)
81. Bedenk Petr (1977) CZE Hopman Team Žatec --- 4:51:08 0:25:46,9 (91) 0:01:36 (108) 2:49:47,2 (72) 0:01:23,5 (41) 1:32:34,2 (96)
82. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 4:52:30,5 0:25:23,7 (82) 0:01:03,5 (22) 2:51:50,9 (80) 0:01:24,3 (44) 1:32:48 (97)
83. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 4:53:36,3 0:26:26,4 (106) 0:01:44,2 (124) 3:00:54,7 (105) 0:02:19 (125) 1:22:11,7 (64)
84. Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- 4:53:51,3 0:25:24,4 (84) 0:01:33 (101) 2:48:49,9 (67) 0:01:43,3 (79) 1:36:20,5 (116)
85. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 4:53:56,8 0:25:13,9 (80) 0:01:29,2 (88) 2:51:11 (78) 0:02:00 (99) 1:34:02,5 (102)
86. Koudelka Drahomir (1971) CZE Meixner Consulting --- 4:53:59 0:26:25,9 (105) 0:02:07,7 (159) 2:55:01,4 (90) 0:02:36,1 (148) 1:27:47,7 (80)
87. Verner Luboš (1979) CZE KUC Bikesport Ustí n.L. --- 4:54:10,3 0:26:43,7 (113) 0:02:05,5 (157) 2:46:12,6 (58) 0:02:04,4 (103) 1:37:04 (123)
88. Pavlíčková Silvie (1987) CZE ASPOT Hulín --- 4:54:36,5 0:26:54,1 (117) 0:01:19,7 (61) 2:56:42,2 (97) 0:01:24,7 (46) 1:28:15,5 (83)
89. Kinc Pavel (1974) CZE VF Sport Team Černá Hora --- 4:55:11,4 0:25:47,1 (92) 0:01:29,5 (90) 2:56:56,1 (99) 0:01:41,6 (75) 1:29:16,9 (86)
90. Sokol Martin (1979) CZE AXON sport team --- 4:55:14,3 0:25:51,2 (93) 0:01:22,5 (72) 2:49:26 (70) 0:01:35,7 (65) 1:36:58,8 (122)
91. Plhoň Patrik (1980) CZE Elite Sport Boskovice --- 4:56:03,4 0:22:11,6 (19) 0:01:34,2 (103) 2:56:13 (93) 0:01:46 (84) 1:34:18,3 (104)
92. Šinágl Filip (1988) CZE Český běžecký klub --- 4:56:04,2 0:23:42,6 (51) 0:01:45,7 (127) 3:09:18,7 (125) 0:03:06,8 (169) 1:18:10,1 (45)
93. Martínek Jan (1963) CZE TK Vyšehrad Praha --- 4:57:57,1 0:25:12,9 (79) 0:01:14 (50) 3:00:03 (102) 0:01:33,8 (61) 1:29:53,2 (89)
94. Soldátek Jaroslav (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:58:06,7 0:26:39,1 (110) 0:01:03,5 (23) 2:55:22,9 (92) 0:01:14,3 (24) 1:33:46,6 (100)
95. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 4:58:34,3 0:26:13,4 (100) 0:01:59,5 (147) 3:02:19,6 (108) 0:02:12,6 (116) 1:25:49 (74)
96. Pudil Jaroslav (1961) CZE M2 Sport Bečvář Strakonice --- 4:59:41,1 0:27:29,6 (128) 0:01:35,7 (106) 2:49:09,9 (69) 0:02:07,3 (109) 1:39:18,3 (129)
97. Kocka Matus (1984) SVK --- --- 5:00:37,1 0:27:04,1 (123) 0:01:42,7 (121) 2:54:54,2 (89) 0:02:04,4 (104) 1:34:51,5 (107)
98. Havlík David (1973) CZE HavlStein --- 5:01:55,1 0:24:51,6 (73) 0:01:41,8 (119) 3:04:17,1 (113) 0:04:08,9 (180) 1:26:55,5 (76)
99. Houška Michal (1978) CZE Individuální --- 5:02:54,1 0:25:25,9 (85) 0:01:29,7 (91) 2:58:19,9 (100) 0:02:28,6 (140) 1:35:09,8 (111)
100. Švajcr Radek (1972) CZE Forest Gump team --- 5:03:35,8 0:28:41,4 (144) 0:01:59,3 (146) 3:02:27,1 (110) 0:02:15,4 (120) 1:28:12,5 (82)
101. Cindr Martin (1983) CZE ROHOZEC AMULET TEAM --- 5:04:12,4 0:26:40,6 (111) 0:01:49 (135) 3:02:32 (111) 0:01:52,3 (95) 1:31:18,4 (92)
102. Růžička Martin (1983) CZE Little Rose Team --- 5:04:17,1 0:25:26,6 (86) 0:01:31,2 (97) 3:13:12,3 (135) 0:02:32,5 (144) 1:21:34,2 (58)
103. Rieger Jan (1976) CZE Progress cycle --- 5:04:30,6 0:26:14,7 (101) 0:02:37 (176) 2:56:36,4 (96) 0:03:34,8 (176) 1:35:27,5 (114)
104. Dvořák Petr (1974) CZE Vytrvalci Strakonice --- 5:04:39,8 0:27:39,6 (134) 0:01:27 (81) 3:01:44,5 (106) 0:02:01 (100) 1:31:47,5 (95)
105. Fořt Vítězslav (1983) CZE Kolinecký Nerezák --- 5:04:50,1 0:27:51,7 (136) 0:02:56,7 (180) 2:50:40,6 (75) 0:02:16,9 (123) 1:41:04 (137)
106. Klicpera Petr (1976) CZE --- --- 5:05:20,1 0:26:07,2 (97) 0:01:30,5 (92) 2:52:18,7 (81) 0:02:26 (137) 1:42:57,5 (145)
107. Czervoniak Josef (1974) CZE AVZO Raná --- 5:05:26,1 0:27:35,4 (129) 0:02:30 (172) 3:00:37,8 (104) 0:03:13,3 (172) 1:31:29,5 (93)
108. Sandecki Mark (1982) USA Biko Adventures Prague --- 5:05:56,8 0:23:37,4 (48) 0:02:51 (178) 3:14:15,5 (140) 0:03:02 (166) 1:22:10,7 (63)
109. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:06:20,6 0:24:14,4 (63) 0:01:21 (66) 3:04:40,4 (114) 0:02:23,8 (134) 1:33:40,8 (99)
110. Dominec Ondřej (1981) CZE Elab --- 5:06:48,8 0:26:48,1 (114) 0:02:54,7 (179) 3:16:50 (149) 0:02:40,6 (152) 1:17:35,2 (44)
111. Feix Ivo (1974) CZE Neplavci TP --- 5:07:15,6 0:26:09,7 (99) 0:01:03,5 (24) 3:08:33,6 (124) 0:01:07,1 (13) 1:30:21,5 (91)
112. Heller Martin (1970) CZE Individuální --- 5:08:14,8 0:27:39,7 (135) 0:01:56,5 (141) 2:52:34,7 (83) 0:02:35,8 (147) 1:43:28 (147)
113. Farda Petr (1973) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:09:34,6 0:27:18,4 (125) 0:01:24 (75) 2:54:29,7 (88) 0:01:36,3 (66) 1:44:46 (151)
114. Cibulková Markéta (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:10:12,1 0:27:38,2 (132) 0:01:57,2 (142) 3:13:37,5 (137) 0:02:10,3 (115) 1:24:48,7 (72)
115. Mildorf Jiří (1979) CZE BK Louny --- 5:12:31,6 0:28:48,2 (147) 0:01:28 (84) 3:11:37,4 (132) 0:02:04,4 (105) 1:28:33,5 (84)
116. Krupička David (1977) CZE Individuální --- 5:12:49,8 0:26:29,9 (107) 0:01:30,5 (93) 2:56:26,2 (95) 0:02:23,5 (133) 1:45:59,5 (157)
117. Bartoš Tomáš (1968) CZE Hobby In Club --- 5:13:25,1 0:26:49,4 (115) 0:02:11,2 (163) 3:02:22,5 (109) 0:02:43,8 (155) 1:39:18 (128)
118. Rež Zdeněk (1972) CZE SPONA Teplice --- 5:14:10,8 0:23:50,1 (53) 0:01:40 (116) 3:15:36,1 (143) 0:03:05,1 (168) 1:29:59,2 (90)
119. Frinta Kuba (1978) CZE NeVrSport --- 5:14:19,6 0:26:00,2 (95) 0:01:12 (45) 3:10:30 (129) 0:01:44,5 (83) 1:34:52,8 (108)
120. Vladyka Jan (1958) CZE HISPORT Team --- 5:15:15,1 0:27:35,4 (130) 0:01:45,4 (126) 3:07:51,2 (121) 0:02:48,1 (158) 1:35:14,8 (112)
121. Garlewicz Joanna (1972) POL Individuální --- 5:15:31,1 0:30:23,7 (157) 0:01:31,2 (98) 3:07:52,3 (122) 0:01:32,5 (57) 1:34:11,2 (103)
122. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 5:15:50,6 0:28:21,9 (140) 0:01:57,5 (143) 3:08:25,5 (123) 0:02:25 (136) 1:34:40,5 (106)
123. Venzara David (1976) CZE OMT --- 5:16:20,6 0:26:52,4 (116) 0:01:38,3 (113) 3:06:54,1 (117) 0:02:37,8 (150) 1:38:17,8 (126)
124. Krejčí Miroslav (1964) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:16:33,1 0:29:21,9 (149) 0:01:37,2 (111) 3:05:58 (116) 0:02:09 (113) 1:37:26,7 (124)
125. Šourek Martin (1984) CZE --- --- 5:16:45,6 0:26:57,4 (119) 0:01:26,3 (80) 3:18:21,9 (153) 0:02:22,4 (132) 1:27:37,5 (79)
126. Klauz Jiří (1972) CZE --- --- 5:16:49,6 0:24:53,4 (74) 0:02:00,2 (148) 2:55:12 (91) 0:02:21,5 (129) 1:52:22,3 (171)
127. Dudák Zdeněk (1981) CZE TriSK ČB --- 5:17:41,1 0:27:20,1 (126) 0:01:27,7 (83) 3:10:47,7 (130) 0:01:37,6 (69) 1:36:27,8 (117)
128. Schütze Ondřej (1985) CZE WITTE Bike Team --- 5:17:47,6 0:24:40,4 (70) 0:03:00,3 (181) 3:02:40,6 (112) 0:03:16,9 (173) 1:44:09,2 (148)
129. Hampl Michal (1973) CZE GLASSMAN TT --- 5:18:42,3 0:29:47,9 (154) 0:01:53,7 (139) 3:01:44,7 (107) 0:02:40,4 (151) 1:42:35,5 (142)
130. Oppelt Michal (1983) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:19:19,5 0:28:14,9 (139) 0:01:17 (55) 3:05:00,5 (115) 0:02:15 (119) 1:42:31,9 (141)
131. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:19:23,4 0:24:30,6 (66) 0:00:56,7 (13) 3:20:52,4 (157) 0:01:26,8 (49) 1:31:36,5 (94)
132. Monks Joe (1972) GBR ISP --- 5:19:27,6 0:26:58,1 (120) 0:02:01,5 (149) 3:00:21 (103) 0:03:00,5 (165) 1:47:06,3 (162)
133. ROSENKRANZ David (1981) CZE HRNAP Hrdlív --- 5:19:47,6 0:23:52,6 (54) 0:01:41,5 (118) 3:14:11,9 (139) 0:03:07,6 (171) 1:36:53,8 (120)
134. Jíra Jaroslav (1971) CZE Individuální --- 5:20:26,1 0:24:00,6 (60) 0:01:20,7 (65) 3:14:53,5 (142) 0:02:30,3 (142) 1:37:40,7 (125)
135. Vrátná Alena (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:20:35,9 0:27:36,9 (131) 0:01:17,7 (58) 3:14:52,7 (141) 0:01:47,6 (89) 1:35:00,7 (110)
136. Kočíb Pavel (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:21:47,4 0:28:46,4 (146) 0:01:47,5 (132) 3:09:22 (126) 0:02:07,3 (110) 1:39:44 (132)
137. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:23:14,6 0:28:42,9 (145) 0:01:25,7 (79) 3:07:07,3 (119) 0:01:17 (29) 1:44:41,5 (150)
138. Immer Tomáš (1980) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:24:29,9 0:26:57,4 (118) 0:01:47 (130) 3:07:44,5 (120) 0:01:43,6 (80) 1:46:17,3 (160)
139. Slaninová Radka (1976) CZE USK Akademik Cheb --- 5:24:48,9 0:28:26,1 (141) 0:01:43,7 (123) 3:16:12,4 (146) 0:01:55,1 (96) 1:36:31,3 (118)
140. Krsek Jan (1996) CZE CZEllenges --- 5:25:05,7 0:27:38,6 (133) 0:01:35,2 (105) 3:17:40,3 (152) 0:02:08,5 (112) 1:36:02,9 (115)
141. Smejkal Marek (1977) CZE --- --- 5:25:07,6 0:25:08,4 (77) 0:01:22,5 (73) 3:16:28,5 (148) 0:02:13,8 (117) 1:39:54,2 (133)
142. Vopat Milan (1961) CZE Pro-Corde --- 5:25:09,4 0:27:00,1 (122) 0:01:24 (76) 3:11:26,7 (131) 0:01:56,6 (98) 1:43:21,7 (146)
143. KŘÍŽKOVÁ Jaroslava (1976) CZE Bemaniax madbike --- 5:25:12,6 0:30:45,7 (159) 0:02:05,7 (158) 3:13:06,5 (134) 0:02:29,3 (141) 1:36:45,2 (119)
144. Cameron Dean (1980) NZL ISP --- 5:25:20,9 0:27:08,1 (124) 0:02:04,2 (154) 3:13:37,7 (138) 0:03:07,4 (170) 1:39:23,3 (130)
145. Striezenec Milan (1969) CZE Kolovraty --- 5:25:22,4 0:30:52,9 (160) 0:02:02,5 (152) 3:09:50,3 (128) 0:02:05,3 (106) 1:40:31,2 (135)
146. Dragoun Petr (1979) CZE ACTIVE TOUR CYKLING TEAM --- 5:28:24,2 0:28:01,4 (138) 0:01:24 (77) 3:07:03,5 (118) 0:01:43,8 (81) 1:50:11,4 (167)
147. Hanuš Petr (1976) CZE Hanušovi Pankáči --- 5:28:24,7 0:26:41,4 (112) 0:02:12,7 (164) 3:17:12 (151) 0:02:22,3 (131) 1:39:56,1 (134)
148. OTÁHAL Radim (1983) CZE --- --- 5:28:27,6 0:26:29,9 (108) 0:01:40,2 (117) 3:12:43,1 (133) 0:02:45,4 (157) 1:44:48,8 (152)
149. Bayer Miloslav (1947) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 5:30:22,6 0:31:11,2 (161) 0:01:39,5 (115) 3:13:17,2 (136) 0:02:19,6 (126) 1:41:55 (139)
150. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 5:31:54,6 0:29:36,9 (151) 0:01:09,5 (38) 3:18:53,1 (154) 0:01:41,9 (77) 1:40:33 (136)
151. Marek Jiří (1981) CZE SPONA Teplice --- 5:32:13,6 0:27:26,1 (127) 0:01:30,7 (94) 3:09:47,4 (127) 0:01:51,6 (94) 1:51:37,5 (170)
152. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 5:34:52,9 0:32:32,9 (172) 0:01:58 (145) 3:16:03,6 (145) 0:02:06,6 (107) 1:42:11,5 (140)
153. Kolesár Richard (1981) CZE Spartak Žebrák --- 5:37:55,4 0:30:13,1 (156) 0:02:34,2 (174) 3:17:02,8 (150) 0:02:51,3 (159) 1:45:13,8 (155)
154. Opatrný Václav (1983) CZE --- --- 5:38:21,7 0:29:59,9 (155) 0:03:06 (183) 3:15:53,9 (144) 0:03:21,4 (175) 1:46:00,3 (158)
155. Kapitán Jiří (1962) CZE --- --- 5:41:21,6 0:29:30,7 (150) 0:02:19,7 (167) 3:16:14,2 (147) 0:02:21,6 (130) 1:50:55,3 (168)
156. Fieker Janet (1976) GER RadUnion Halle --- 5:44:43,4 0:34:04,4 (178) 0:01:45,7 (128) 3:26:58,5 (165) 0:02:24 (135) 1:39:30,5 (131)
157. Pešková Daniela (1983) CZE Individuální --- 5:45:20,9 0:32:25,4 (171) 0:01:29 (86) 3:19:22,9 (156) 0:02:14,6 (118) 1:49:48,8 (166)
158. Ondreičková Veronika (1990) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:45:36,6 0:29:46,6 (153) 0:02:34,7 (175) 3:26:15,7 (163) 0:02:33,6 (145) 1:44:25,8 (149)
159. Prášek Jiří (1968) CZE --- --- 5:47:00,9 0:31:11,7 (162) 0:01:47,4 (131) 3:25:50,2 (162) 0:02:54,1 (161) 1:45:17,3 (156)
160. Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- 5:47:43,2 0:31:57,1 (169) 0:01:55 (140) 3:22:30,3 (159) 0:02:42 (153) 1:48:38,5 (165)
161. Hurych Roman (1971) CZE --- --- 5:50:44,7 0:27:53,1 (137) 0:01:45 (125) 3:31:28,8 (168) 0:02:33,6 (146) 1:47:04 (161)
162. Kuzma Jiří (1975) CZE --- --- 5:51:44,2 0:28:52,2 (148) 0:01:38 (112) 3:24:24,9 (160) 0:02:55,7 (163) 1:53:53,3 (173)
163. Brož Petr (1961) CZE USK Akademik --- 5:54:01,4 0:31:50,4 (166) 0:02:18,3 (166) 3:34:08,9 (170) 0:03:00,4 (164) 1:42:43,3 (143)
164. Pohanková Gabriela (1984) CZE Individuální --- 5:54:10,9 0:31:32,4 (165) 0:01:43,5 (122) 3:33:59,9 (169) 0:02:03,2 (102) 1:44:51,8 (153)
165. Landa Jan (1976) CZE Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing --- 5:54:30,7 0:31:18,9 (164) 0:03:05,7 (182) 3:22:19,2 (158) 0:04:20,9 (181) 1:53:25,7 (172)
166. Vaňková Agáta (1965) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:55:01,3 0:35:30 (180) 0:02:05,2 (156) 3:27:22 (166) 0:02:45,3 (156) 1:47:18,7 (163)
167. Bartošová Lenka (1978) CZE Hobby In Club --- 5:56:55,2 0:32:21,6 (170) 0:02:01,5 (150) 3:34:13,8 (171) 0:02:07,8 (111) 1:46:10,3 (159)
168. Vaníček Adam (1989) CZE Prague Bears Racing Team --- 5:57:17,2 0:28:27,2 (142) 0:01:35,9 (107) 3:36:52,4 (172) 0:02:55,4 (162) 1:47:26 (164)
169. Radová Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:57:41,2 0:31:54,1 (168) 0:01:47,7 (133) 3:43:26,8 (175) 0:02:01,1 (101) 1:38:31,3 (127)
170. Helcl Jiří (1969) CZE Individuální --- 6:03:47,9 0:33:18,4 (176) 0:02:02,7 (153) 3:18:54,2 (155) 0:03:59,2 (179) 2:05:33,3 (178)
171. Flíčková Alice (1970) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 6:06:36,2 0:32:49,2 (174) 0:02:05 (155) 3:29:14,4 (167) 0:02:37,6 (149) 1:59:49,8 (176)
172. Louženský Jan (1983) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 6:08:06,2 0:31:14,4 (163) 0:02:30,2 (173) 3:24:44 (161) 0:02:42,5 (154) 2:06:54,8 (181)
173. Drastík Jakub (1976) CZE kiwi --- 6:13:18,5 0:29:38,4 (152) 0:03:53,5 (184) 3:53:16,7 (179) 0:04:45,2 (184) 1:41:44,5 (138)
174. Zeman Zbyněk (1954) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:14:24 0:35:26,9 (179) 0:02:23,5 (169) 3:26:25,7 (164) 0:03:46,9 (177) 2:06:20,8 (180)
175. kubisz roman (1973) CZE KPM TŘINEC --- 6:14:53,7 0:30:37,4 (158) 0:02:15,5 (165) 3:53:42,7 (180) 0:03:20,1 (174) 1:44:57,8 (154)
176. Koš Jiří (1968) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:20:29,7 0:33:53,2 (177) 0:02:01,5 (151) 3:45:45,2 (176) 0:02:15,4 (121) 1:56:34,3 (174)
177. Krankus Milan (1980) SVK --- --- 6:26:32 0:32:38,7 (173) 0:02:27,7 (171) 3:41:30,4 (174) 0:04:21,1 (182) 2:05:33,8 (179)
178. Janouchová Jana (1963) CZE Individuální --- 6:26:48,6 0:35:30,4 (181) 0:02:23,9 (170) 3:54:24,5 (181) 0:02:52,2 (160) 1:51:37,4 (169)
179. Vágnerová Monika (1975) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 6:27:50 0:36:39,2 (182) 0:02:22,2 (168) 3:37:50,9 (173) 0:03:04,1 (167) 2:07:53,3 (182)
180. Hudek Milan (1973) CZE --- --- 6:27:53 0:33:16,4 (175) 0:02:08,2 (160) 3:47:12,3 (177) 0:02:17,8 (124) 2:02:58,1 (177)
181. Kröger Maja (1966) GER LC Stolpertruppe Berlin --- 6:29:41,7 0:37:54,4 (184) 0:01:57,5 (144) 3:47:48,5 (178) 0:02:30,6 (143) 1:59:30,5 (175)
182. Karabut Vitaliy (1989) KAZ Stepp Praha --- 6:41:57,5 0:28:36,1 (143) 0:01:46,2 (129) 4:26:23,6 (184) 0:02:26,3 (138) 1:42:45,1 (144)
183. URBÁNEK Michal (1984) CZE Běžci Slaný --- 7:03:11,3 0:31:51,7 (167) 0:01:48,7 (134) 4:14:01,5 (183) 0:03:57,9 (178) 2:11:31,4 (183)
184. Švingr Pavel (1953) CZE AK Louny --- 7:09:52,4 0:36:59,6 (183) 0:02:08,5 (161) 3:56:03,1 (182) 0:04:26 (183) 2:30:14,9 (184)
Krůta Martin (1978) CZE Jelenice --- DNF 0:27:40,7 0:02:12 --- --- ---
Polan Lukáš (1988) CZE Etriatlon Team --- DNF 0:22:48,9 0:01:13,7 --- --- ---
Fořt Michal (1978) CZE Kolinecký Nerezák --- DNF 0:26:34,1 0:01:27,2 2:53:26,2 0:02:19,3 ---
Jirásko Lubomír (1971) CZE Individuální --- DNF 0:35:56,7 0:02:25,7 3:19:58,9 0:02:55,7 ---
Beránek Ladislav (1991) CZE Haven Team --- DNF 0:28:56,9 0:01:31 3:18:53,8 0:11:55,3 ---
Polách Ivo (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:31:46,4 0:02:12,7 3:24:24,4 0:02:53,7 ---
Jiráň Aleš (1983) CZE Here To Win team --- DNF 0:23:12,4 0:01:18,7 2:47:41,6 --- ---
Krohlák Milan (1981) CZE Kosmosbike --- DNF 0:22:28,6 0:01:13 3:34:41,9 0:02:53,4 ---
Molva František (1994) CZE SKI team VYSOČINA --- DNF 0:26:53,4 0:02:05,5 3:02:56,8 0:03:11,5 ---
Kos Pavel (1975) CZE --- --- DNF 0:30:53,4 0:01:56 3:42:18 0:27:50,7 ---
Weinert Petr (1987) CZE Bivoj team --- DNF 0:28:17,4 0:01:27 --- --- ---
Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Podešva Pavel (1949) CZE TK DUKO Rýmařov --- DNF 0:31:08,1 0:01:34,7 --- --- ---