KRUŠNOMAN Duathlon - SHORT, 12. 5. 2018 - Short (5 - 41 - 5 km) (5-41-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Ekl Tomas (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:58:02,8 0:21:16,6 0:00:55,2 1:12:50 0:00:58,5 0:22:02,2
2. Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- 1:59:56 0:22:04,7 0:01:16,2 1:14:07,3 0:01:07,2 0:21:20,4
3. Janků Lukáš (1987) CZE pepebike.cz --- 2:01:06,7 0:22:18,4 0:01:21,7 1:13:55,3 0:01:12,3 0:22:18,8
4. Linet Pavel (1982) CZE Sportareál Klíny --- 2:05:15,5 0:24:20,9 0:01:25 1:13:14,2 0:01:23,3 0:24:51,9
5. Souček Jiří (1993) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:05:45,3 0:22:18,1 0:01:05,3 1:18:40,5 0:00:55 0:22:46,2
6. Válek Václav (1980) CZE --- --- 2:05:58,3 0:24:01,4 0:01:38,2 1:14:59,8 0:01:41,8 0:23:36,9
7. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 2:06:59 0:21:17,4 0:01:05,7 1:22:15,4 0:01:06,7 0:21:13,5
8. Pfeffer Karel (1991) CZE etriatlon team --- 2:07:13,3 0:22:11,4 0:01:37,8 1:18:37,8 0:01:19 0:23:27,2
9. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 2:07:42,5 0:22:42,6 0:01:01,2 1:18:46,6 0:01:03,8 0:24:08,1
10. Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:08:22,7 0:24:21,4 0:01:01,7 1:16:56,1 0:01:05,7 0:24:57,5
11. Fic Martin (1974) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 2:09:34,5 0:23:21,7 0:01:25,7 1:19:35,4 0:01:26,2 0:23:45,4
12. Rendl Josef (1976) CZE tj packa praha --- 2:10:05,3 0:22:23,9 0:01:42,2 1:19:44,3 0:02:12,2 0:24:02,4
13. Goj Tomáš (1997) CZE TT LOKO Beroun --- 2:10:22,5 0:23:04,2 0:01:06,5 1:21:04,3 0:01:07,5 0:23:59,8
14. Vávra Tomáš (1983) CZE Individuální --- 2:11:43,5 0:23:09,4 0:01:11,7 1:22:24 0:00:58,8 0:23:59,4
15. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 2:11:53 0:23:06,7 0:01:00,7 1:23:40,8 0:01:09 0:22:55,5
16. Bonk Roman (1993) CZE Tri klub Příbram --- 2:12:16,3 0:21:24,6 0:01:27,3 1:23:51,3 0:01:26,5 0:24:06,4
17. Czako Matúš (1988) SVK SMTA Nitra --- 2:12:40,2 0:25:45,2 0:01:39,3 1:18:53,3 0:01:43,7 0:24:38,6
18. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:12:41,3 0:22:17,4 0:01:18,5 1:23:36,9 0:01:03 0:24:25,4
19. Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 2:12:59,7 0:23:33,4 0:01:21,2 1:21:45,6 0:01:18,2 0:25:01
20. Slavata Tomáš (1980) CZE BKP --- 2:13:24,8 0:23:56,9 0:01:19 1:22:00,1 0:01:00,5 0:25:08,2
21. Fiala Miloš (1985) CZE Onanyboys --- 2:14:24,6 0:22:48,2 0:01:11,7 1:23:28,8 0:01:19 0:25:36,7
22. Kovařík Vít (1986) CZE CykloVape --- 2:14:41,3 0:24:10,7 0:01:22,7 1:21:35,6 0:01:44 0:25:48,1
23. Skalička Jan (2000) CZE TRI KLUB Příbram --- 2:14:58,5 0:21:16,2 0:01:29,7 1:26:20,6 0:01:12,5 0:24:39,3
24. Liška Jan (1983) CZE TTT --- 2:16:12,3 0:25:41,9 0:01:13 1:20:39,4 0:01:08 0:27:29,9
25. Korecký Štěpán (1996) CZE --- --- 2:16:16,5 0:26:01,9 0:01:30,7 1:23:06,4 0:01:02 0:24:35,4
26. DUDEK Michal (1982) CZE Patria --- 2:17:14,8 0:26:32,4 0:01:50,4 1:20:18,9 0:01:35,7 0:26:57,1
27. VĚTROVSKÝ Aleš (1982) CZE Tři Klub Příbram --- 2:18:21,5 0:26:28,9 0:01:22,9 1:21:24,1 0:01:37 0:27:28,3
28. Dvořák Jan (1979) CZE SpectrumBike Č.Budějovice --- 2:18:54,3 0:28:08,9 0:01:29,2 1:19:30,5 0:01:38,1 0:28:07,4
29. ADAMEC Radek (1991) CZE --- --- 2:19:03,6 0:24:28,7 0:01:12,5 1:26:13,3 0:01:27 0:25:41,9
30. Zeman Zbyšek (1969) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 2:19:21,8 0:25:09,2 0:01:11,5 1:22:56,3 0:01:36,8 0:28:27,9
31. Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:19:29,6 0:25:35,2 0:01:18,7 1:22:59,4 0:01:14 0:28:22,2
32. Plachý Zdeněk (1974) CZE BKP --- 2:19:35,6 0:26:42,7 0:01:27,9 1:24:13,8 0:01:35,8 0:25:35,2
33. Minx Mojmír (1982) CZE --- --- 2:19:55,8 0:25:08,9 0:01:38,7 1:22:47,3 0:01:45,6 0:28:35,1
34. Andrlová Veronika (1990) CZE Kerberos --- 2:20:08,8 0:25:14,2 0:01:06 1:26:01 0:01:14,3 0:26:33,2
35. Kubeš Jan (1980) CZE Sport Future Team - Hamrman --- 2:20:21,3 0:24:01,7 0:01:29,2 1:26:41,4 0:01:32,2 0:26:36,6
36. PŘIBIL Tomáš (1974) CZE Hladová kola Litvínov --- 2:20:44,3 0:25:09,4 0:02:21,2 1:23:25,9 0:02:22,7 0:27:24,9
37. Vydra Jan (1987) CZE Inlife Cycling Team --- 2:22:06,8 0:25:39,4 0:01:33,7 1:23:52,6 0:01:26 0:29:34,9
38. Urban Filip (1998) CZE SKJ Žatec --- 2:22:24,1 0:23:44,9 0:01:04,5 1:30:51,1 0:00:59,2 0:25:44,1
39. Cibulková Lenka (1980) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:23:19,6 0:25:52,2 0:01:33,7 1:27:05,6 0:01:14,7 0:27:33,2
40. Rezek Petr (1974) CZE Kona Cycling Point --- 2:24:24,3 0:26:01,2 0:01:17,7 1:27:13,6 0:01:02,5 0:28:49,1
41. Richter Lukáš (1986) CZE --- --- 2:24:29,1 0:26:31,4 0:01:27,7 1:29:07,1 0:01:24,5 0:25:58,2
42. Lacina Jiri (1976) CZE --- --- 2:26:04,3 0:26:33,4 0:01:54,7 1:28:32,4 0:01:17 0:27:46,6
43. Kratochvílová Lucie (1995) CZE Pardubice --- 2:26:58,6 0:26:12 0:01:26,2 1:30:57,3 0:01:35,3 0:26:47,7
44. Joachymstál Vít (1981) CZE ZajKo Team --- 2:27:11,3 0:26:29,9 0:01:32,2 1:26:10,1 0:01:54,2 0:31:04,7
45. Paul Vojtěch (1993) CZE TT Příbram, z. s. --- 2:27:35,7 0:24:06,9 0:01:31,9 1:31:32,6 0:01:16 0:29:08
46. Odl Jakub (1989) CZE Witte Bike Team --- 2:28:28,1 0:26:50,9 0:01:09,9 1:28:42,6 0:01:17 0:30:27,4
47. Karhan Michal (1981) CZE Elab --- 2:29:14,1 0:27:53,9 0:01:26,4 1:30:50,8 0:01:48 0:27:14,7
48. Hájek Jaroslav (1968) CZE --- --- 2:29:30,1 0:27:04,7 0:01:37,2 1:30:19,6 0:02:03,3 0:28:25,2
49. Lang Jaroslav (1972) CZE --- --- 2:29:32,6 0:27:19,9 0:01:34,5 1:33:22,8 0:01:46,1 0:25:29,1
50. ŠULCOVÁ Eliška (1988) CZE Bicykl Kříž team --- 2:29:37,1 0:26:11,2 0:01:29,2 1:30:15,6 0:01:29,8 0:30:11,2
51. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 2:30:41,6 0:28:02,7 0:01:21,7 1:31:27,3 0:01:27 0:28:22,7
52. Polan Luboš (1962) CZE CKKV Praha --- 2:31:53,6 0:29:27,4 0:01:40,5 1:27:07,4 0:01:40,5 0:31:57,6
53. Beer Werdan Pavel (1968) CZE Happy New Beer --- 2:34:25,8 0:28:27,7 0:01:54 1:33:00 0:01:49,3 0:29:14,7
54. Ficová Radka (1973) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 2:35:51,6 0:28:02,2 0:01:28,4 1:36:28,8 0:01:54,8 0:27:57,2
55. Döme Radek (1988) CZE BKČS --- 2:36:21 0:31:37,4 0:01:59 1:33:28,3 0:01:30,8 0:27:45,3
56. Kratochvíl Ladislav (1970) CZE TJ BIŽU JBC --- 2:36:57,1 0:28:51,9 0:01:44,7 1:34:40,5 0:02:00,8 0:29:38,9
57. Kučera Jiří (1980) CZE Adrenalin Race --- 2:37:31,6 0:27:57,7 0:02:34,8 1:33:36,5 0:02:42,8 0:30:39,7
58. Sauer Jan (1977) CZE SPONA Teplice --- 2:38:16,6 0:27:25,2 0:01:38,2 1:36:20,6 0:01:49 0:31:03,4
59. Kochmann Tomáš (1993) CZE --- --- 2:38:41,6 0:28:13,2 0:01:20,9 1:37:48,1 0:01:25 0:29:54,1
60. Novák Jakub (1983) CZE --- --- 2:39:14 0:28:11,9 0:01:21,5 1:33:50,8 0:01:21,5 0:34:28
61. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:39:46,6 0:25:27,2 0:01:21,3 1:41:30,1 0:01:35,3 0:29:52,6
62. Jiřičková Marie (1983) CZE Liberec --- 2:41:27,6 0:26:58,4 0:01:34,7 1:42:17,6 0:01:49,5 0:28:47,2
63. Hampl Ondřej (2002) CZE Glassman TT --- 2:41:29,3 0:28:53,4 0:01:40,7 1:36:38,6 0:01:37,7 0:32:38,7
64. Koutecký Lukáš (1987) CZE Cyklokroužek Žatec --- 2:43:00,4 0:29:52 0:01:27,5 1:34:25,6 0:01:38,7 0:35:36,4
65. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 2:44:43,4 0:29:53,2 0:01:32,2 1:41:14,6 0:01:31,8 0:30:31,4
66. Riedl Lukáš (1983) CZE Louny --- 2:46:45,3 0:27:43,2 0:02:00,5 1:45:20,5 0:02:02,3 0:29:38,6
67. Foršt Pavel (1984) CZE --- --- 2:47:00,1 0:32:50,7 0:02:09,5 1:30:57,8 0:03:07,5 0:37:54,4
68. Jančovič Martin (1984) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:47:24,3 0:29:17,7 0:01:42,4 1:43:36,8 0:01:57,8 0:30:49,4
69. Schmidt Michal (1977) CZE Individuální --- 2:48:15,6 0:31:24,4 0:01:41,2 1:39:00,6 0:01:37,8 0:34:31,4
70. Šlapová Hana (1992) CZE --- --- 2:48:28,6 0:31:30,7 0:01:19,5 1:42:44,3 0:01:22 0:31:31,9
71. Mačenková Karolína (1989) CZE Běžecký klub České spořitelny --- 2:49:36,9 0:32:49,2 0:02:02,4 1:41:07,9 0:02:07,7 0:31:29,4
72. Fojkes Radim (1972) CZE KPM --- 2:51:02,6 0:32:48,9 0:01:43,5 1:40:45,6 0:02:00,5 0:33:43,9
73. Pýchová Petra (1980) CZE --- --- 2:51:21,1 0:30:04,7 0:01:38,2 1:44:42,6 0:02:56,3 0:31:59,2
74. Smíšek Tomáš (1977) CZE SKP Most --- 2:51:26,4 0:33:04,5 0:02:39,7 1:35:57,3 0:02:39 0:37:05,7
75. Rovenský Jan (1981) CZE --- --- 2:51:40,8 0:29:41,7 0:01:50,5 1:43:34 0:01:49,1 0:34:45,3
76. Fencl Marek (1991) CZE Survival Sports --- 2:51:44,9 0:29:29,4 0:01:52,5 1:41:49,5 0:01:53,1 0:36:40,2
77. Turčová Adéla (1992) CZE --- --- 2:51:52,6 0:32:24,7 0:01:54,9 1:41:20,6 0:01:46,1 0:34:26,1
78. Jandurová Klára (1988) CZE --- --- 2:53:03,5 0:32:38,2 0:01:31,7 1:43:25,6 0:01:39,3 0:33:48,6
79. Kucharczyk Lukáš (1980) CZE Gestamp --- 2:54:16,6 0:32:15,9 0:03:06 1:40:27,9 0:02:05,8 0:36:20,9
80. Glaubauf Aleš (1989) CZE --- --- 2:54:33,1 0:30:41,2 0:01:38 1:45:38,3 0:02:06,8 0:34:28,7
81. Vesecký Jiří (1973) CZE Pankration gym --- 2:54:42,1 0:30:27,4 0:02:21 1:47:11,6 0:02:49,7 0:31:52,1
82. Mathy Jan (1979) CZE Individuální --- 2:55:52,5 0:29:52,9 0:01:23,5 1:47:28,3 0:02:13,6 0:34:54,1
83. Kočí Ivan (1983) CZE Floratex team Chomutov --- 2:56:45,9 0:31:09,2 0:02:42,7 1:39:14,1 0:02:40,1 0:40:59,7
84. Žitný Karel (1975) CZE Individuální --- 2:57:42,3 0:33:24,7 0:01:48,9 1:42:05,1 0:02:51,3 0:37:32
85. Maurer Wolfram (1967) GER Fit and Fun Kulmbach --- 2:58:42,3 0:33:56,2 0:01:59,9 1:45:07,1 0:02:08 0:35:30,8
86. Dudová Veronika (1980) CZE Individuální --- 2:59:24 0:33:48,2 0:02:22,5 1:46:16,9 0:02:15,2 0:34:41
87. Hornát Milan (1970) CZE --- --- 3:00:53,5 0:35:50,7 0:01:52 1:41:56,6 0:02:25,8 0:38:48,3
88. Barvínek Jakub (1989) CZE --- --- 3:01:22,9 0:31:12 0:02:01,9 1:47:32,1 0:02:32,5 0:38:04,2
89. Háková Kateřina (1992) CZE TTT --- 3:01:31,2 0:32:01,5 0:01:54,4 1:49:46,7 0:01:42,2 0:36:06,2
90. Kokoř Radek (1966) CZE --- --- 3:01:59,9 0:33:26,7 0:01:40,2 1:45:06,6 0:02:02 0:39:44,2
91. Lukeš Michal (1979) CZE Nevix team --- 3:02:03,1 0:33:15,5 0:02:33,4 1:48:56,3 0:02:23,5 0:34:54,2
92. Lipowski Kamil (1971) CZE KPM Hrádek --- 3:03:25,4 0:33:45,4 0:01:40 1:51:04,3 0:01:48,8 0:35:06,7
93. Pros Vladimír (1984) CZE --- --- 3:03:53,9 0:32:30,4 0:02:06 1:50:54,3 0:02:21,8 0:36:01,2
94. Ščepán Jan (1970) CZE Diversity Beasts --- 3:04:43,1 0:33:12,7 0:01:57,4 1:48:55,7 0:02:09,2 0:38:27,9
95. Panitz Erich (1985) CZE SRTG Most --- 3:09:27,1 0:26:54,4 0:01:48,5 2:07:33,3 0:01:51,3 0:31:19,4
96. Lišková Barbora (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:10:07,7 0:33:11,2 0:01:47,9 1:50:26,1 0:02:28,3 0:42:14
97. Pánková Jana (1983) CZE Běžci Chomutov --- 3:10:11,6 0:33:28,2 0:01:28,7 1:58:07,6 0:02:07,3 0:34:59,7
98. Süsserová Lucie (1976) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:11:33,6 0:38:14,4 0:01:38,3 1:51:49,3 0:01:52,8 0:37:58,7
99. Hahn Hana (1980) CZE Sweep Ultimate Gym --- 3:12:04 0:31:14,7 0:02:15,2 2:05:21,9 0:02:30,8 0:30:41,3
100. Meinl Emil (1983) CZE Nevix team --- 3:12:12,4 0:35:35,2 0:01:43,2 1:45:10,3 0:01:42 0:48:01,5
101. Ječmen Petr (1976) CZE --- --- 3:13:21,4 0:33:02 0:02:27,2 1:57:58,8 0:03:01,1 0:36:52,2
102. Vesecká Renáta (1973) CZE Pankration gym --- 3:13:48,2 0:33:56 0:01:51,2 1:57:56,8 0:02:34,6 0:37:29,4
103. Hampl Filip (2000) CZE Koloshop Team --- 3:13:49,5 0:30:12,7 0:01:57 1:49:45,3 0:02:44,3 0:49:10,1
104. Šípka Roman (1982) CZE --- --- 3:19:38,2 0:33:17,4 0:01:48,8 2:04:00,8 0:02:21,1 0:38:09,9
105. Kufa Jan (1975) CZE --- --- 3:23:48,2 0:33:22,2 0:01:58,5 2:04:25,3 0:02:23,3 0:41:38,7
106. Kačírek Gustav (1962) CZE --- --- 3:24:43,2 0:38:28,9 0:02:36 1:59:56,9 0:03:11,8 0:40:29,4
107. Baum Hans-Juergen (1958) GER run + fun Kulmbach --- 3:25:09,7 0:39:19,5 0:02:08,7 1:56:24,8 0:02:07 0:45:09,4
108. Stehlíková Radka (1974) CZE Sweep Ultimate Gym --- 3:29:36,4 0:35:42,7 0:01:17,5 2:12:05,9 0:02:04,3 0:38:25,9
109. Nejdlová Valérie (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:30:58,2 0:32:04,2 0:01:36,7 2:02:54,3 0:03:44,1 0:50:38,7
110. Oros Ladislav (1971) CZE Super Stars Most --- 3:32:47,4 0:32:26,2 0:01:38,7 2:12:15,2 0:02:19,5 0:44:07,6
111. Zoubek Daniel (1967) CZE KPM --- 3:45:24,9 0:38:55 0:02:49,9 2:09:09,4 0:04:26,8 0:50:03,7
112. Švéda Martin (1969) CZE Minigolf club Novodvorská --- 4:38:13,5 0:39:00,7 0:02:38,2 2:55:17,1 0:05:31,1 0:55:46,2
Veverka Václav (1982) CZE Most --- DNF 0:40:27,7 0:02:26,2 --- --- ---
Zelenák Dušan (1950) CZE GLASSMAN TT --- DNF 0:35:22,2 0:02:05,9 2:16:21,9 0:05:49 ---
Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DSQ 0:33:30,7 0:02:01,2 1:41:56,8 0:02:17,5 0:36:36,4