Super Šprint FTVS Bratislava, 28. 4. 2018 - 0,17-5-1,5, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:16:12 --- --- --- --- ---
2. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 0:16:22 --- --- --- --- ---
3. Čelůstka Jan (1982) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:16:28 --- --- --- --- ---
4. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 0:16:45 --- --- --- --- ---
5. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:16:46 --- --- --- --- ---
6. Verbovský Matúš (1998) SVK ŠK Atóm Levice --- 0:16:55 --- --- --- --- ---
7. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:17:00 --- --- --- --- ---
8. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:17:06 --- --- --- --- ---
9. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:17:24 --- --- --- --- ---
10. Jurkovič Tomáš (1983) SVK BKP --- 0:17:41 --- --- --- --- ---
11. Kubo Ondrej (1993) SVK --- --- 1:17:11 --- --- --- --- ---
12. Červenka Lukáš (1995) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:17:22 --- --- --- --- ---
13. Fazekaš Tadeáš (1996) SVK ŠK Atóm Levice --- 1:17:31 --- --- --- --- ---
14. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ 1:19:00 --- --- --- --- ---
15. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 1:19:05 --- --- --- --- ---
16. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:59:59 --- --- --- --- ---
17. Žáčik Šimon (1991) SVK SMTA NITRA --- 2:19:31 --- --- --- --- ---
18. Dubaj Ondrej (1996) SVK --- --- 2:19:36 --- --- --- --- ---
19. Kraviansky Daniel (1994) SVK --- --- 2:19:39 --- --- --- --- ---
20. Šimko Pavel (1982) SVK GALANT BRNO --- 2:19:40 --- --- --- --- ---
21. Smetana Marek (1997) SVK Realiz sport team --- 2:20:23 --- --- --- --- ---
22. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 2:20:24 --- --- --- --- ---
23. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 3:17:28 --- --- --- --- ---
24. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 3:17:56 --- --- --- --- ---
25. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:18:03 --- --- --- --- ---
26. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 3:18:07 --- --- --- --- ---
27. Ozorák Miroslav (1973) SVK TK Nové Zámky --- 3:18:08 --- --- --- --- ---
28. Ulbricht Adam (2002) SVK --- --- 3:18:10 --- --- --- --- ---
29. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 3:18:12 --- --- --- --- ---
30. Hettych Daniel (2000) SVK --- --- 3:18:16 --- --- --- --- ---
31. Ulatowska Alicja (1996) POL Pawłowice --- 3:18:32 --- --- --- --- ---
32. REDAJ Ľubomír (1986) SVK --- --- 3:18:40 --- --- --- --- ---
33. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 3:18:44 --- --- --- --- ---
34. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 3:18:52 --- --- --- --- ---
35. michaličkova zuzana (2002) SVK Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina --- 3:19:03 --- --- --- --- ---
36. Kuriačková Ivana (1994) SVK SK ATOM Levice --- 3:19:05 --- --- --- --- ---
37. Brunovský Simon (1993) SVK Triax Bratislava --- 3:19:52 --- --- --- --- ---
38. TOLKUNOV Tomáš (1998) SVK --- --- 3:20:04 --- --- --- --- ---
39. Jenčušová Nora (2002) SVK --- --- 3:20:13 --- --- --- --- ---
40. Drahovská Lýdia (1999) SVK ŠBR Piešťany --- 3:20:31 --- --- --- --- ---
41. Bičanová Margaréta (2001) SVK --- --- 3:20:54 --- --- --- --- ---
42. Žáčik Peter (1999) SVK SMTA NITRA --- 3:20:56 --- --- --- --- ---
43. HAZUCHOVÁ Líza (2002) SVK --- --- 3:21:43 --- --- --- --- ---
44. DE SOUSSA Alexandra (1999) CZE --- --- 3:59:58 --- --- --- --- ---
45. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 3:59:59 --- --- --- --- ---
46. MATÚŠEK Tomáš (1987) SVK --- --- 4:19:03 --- --- --- --- ---
47. BUKVA Dušan (2001) SVK --- --- 4:19:33 --- --- --- --- ---
48. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 4:19:34 --- --- --- --- ---
49. Havlík Róbert (1991) SVK --- --- 4:19:47 --- --- --- --- ---
50. Straňovský Miroslav (1993) SVK ŠK Atóm Levice --- 4:20:10 --- --- --- --- ---
51. TROSKO Tomáš (1986) SVK --- --- 4:20:21 --- --- --- --- ---
52. Ignačáková Dana (1993) SVK Realiz sport team --- 4:21:10 --- --- --- --- ---
53. Titková Viktória (2000) SVK ŠK Atóm Levice --- 4:22:44 --- --- --- --- ---
54. KOCIANOVÁ Lenka (2000) SVK --- --- 4:59:57 --- --- --- --- ---
55. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 4:59:58 --- --- --- --- ---
56. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 4:59:59 --- --- --- --- ---
57. RIŠKA Dalibor (2000) SVK --- --- 5:20:48 --- --- --- --- ---
58. Dobias Ján (1974) SVK --- --- 5:20:52 --- --- --- --- ---
59. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 5:20:57 --- --- --- --- ---
60. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 5:21:21 --- --- --- --- ---
61. BELAN Andrej (2000) SVK --- --- 5:21:34 --- --- --- --- ---
62. KISSOVÁ Natália (1982) SVK --- --- 5:26:22 --- --- --- --- ---
63. IGLARČÍKOVÁ Andrea (1977) SVK --- --- 5:26:42 --- --- --- --- ---
64. HARČARIKOVÁ Zuzana (1990) SVK --- --- 5:27:08 --- --- --- --- ---
65. Žáčik Pavol (1999) SVK SMTA NITRA --- 5:59:56 --- --- --- --- ---
66. Vrábel Jozef (2002) SVK Supernova --- 5:59:57 --- --- --- --- ---
67. ČIČMANEC Marek (1977) SVK --- --- 5:59:58 --- --- --- --- ---
68. MATA Alfonso (1996) ESP --- --- 5:59:59 --- --- --- --- ---
69. KIESEL Andrea (1988) SVK --- --- 5:59:59 --- --- --- --- ---
70. KRASCSENITS Dávid (1988) SVK --- --- 6:17:34 --- --- --- --- ---
71. Tomasch Roman (1982) SVK --- --- 6:17:36 --- --- --- --- ---
72. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 6:17:39 --- --- --- --- ---
73. MALČEK Marek (1999) SVK --- --- 6:17:46 --- --- --- --- ---
74. KRŠEK Matúš (1981) SVK --- --- 6:17:46 --- --- --- --- ---
75. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 6:17:53 --- --- --- --- ---
76. Smetana Martin (1998) SVK Realiz sport team --- 6:17:54 --- --- --- --- ---
77. HAJDÚCH Lukáš (1999) SVK --- --- 6:17:55 --- --- --- --- ---
78. LUKAC Radovan (1973) SVK --- --- 6:18:00 --- --- --- --- ---
79. Beke Stefan (1966) SVK Realiz sport team --- 6:18:17 --- --- --- --- ---
80. Gajdoš Rastislav (1997) SVK Hospitality TT --- 6:18:22 --- --- --- --- ---
81. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 6:18:31 --- --- --- --- ---
82. BLAŠKO Michal (1979) SVK --- --- 6:18:36 --- --- --- --- ---
83. Medveczky Matej (2002) SVK --- --- 6:18:48 --- --- --- --- ---
84. Voznik Ivan (1968) SVK Prva stavebna sporitelna --- 6:18:50 --- --- --- --- ---
85. HALVOŇ Matej (1983) SVK --- --- 6:18:51 --- --- --- --- ---
86. Miček Marek (1985) SVK --- --- 6:19:12 --- --- --- --- ---
87. Juraško Peter (1968) SVK --- --- 6:19:18 --- --- --- --- ---
88. Bernáth František (1959) SVK TRIATLON Dvory nad Žit. --- 6:19:28 --- --- --- --- ---
89. VARGA Rastislav (1993) SVK --- --- 6:19:50 --- --- --- --- ---
90. KINDL Marcel (1974) SVK --- --- 6:19:51 --- --- --- --- ---
91. PUTALA Martin (1965) SVK --- --- 6:19:52 --- --- --- --- ---
92. Franek Peter (1993) SVK --- --- 6:19:59 --- --- --- --- ---
93. Pastor Branislav (1980) SVK --- --- 6:20:11 --- --- --- --- ---
94. pokojny peter (1977) SVK --- --- 6:20:17 --- --- --- --- ---
95. Leskovský Milan (1965) SVK --- --- 6:20:20 --- --- --- --- ---
96. Matúš Matej (1986) SVK MOLfit 3team --- 6:20:26 --- --- --- --- ---
97. Mejzlík Petr (1959) CZE TJ Spartak Třebíč --- 6:20:27 --- --- --- --- ---
98. Filo Lubomir (1973) SVK New-wave multisport B. Bystrica --- 6:20:28 --- --- --- --- ---
99. SLÁVIK Milan (1978) SVK --- --- 6:20:41 --- --- --- --- ---
100. KONIAR Michal (1987) SVK --- --- 6:20:47 --- --- --- --- ---
101. DE PEDR0 Luis (1994) ESP --- --- 6:20:55 --- --- --- --- ---
102. ŽIAČIK Rastislav (1979) SVK --- --- 6:21:07 --- --- --- --- ---
103. BALAMUCKÝ Aleš (2002) SVK --- --- 6:21:12 --- --- --- --- ---
104. Bursik Michal (1960) SVK --- --- 6:21:19 --- --- --- --- ---
105. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 6:21:23 --- --- --- --- ---
106. GRAJCAR Miloš (1983) SVK --- --- 6:21:27 --- --- --- --- ---
107. ŽÁK Dávid (1990) SVK --- --- 6:21:28 --- --- --- --- ---
108. MASAROVIČ Pavol (1979) SVK --- --- 6:21:33 --- --- --- --- ---
109. HLAVÁČ Martin (1992) SVK --- --- 6:21:33 --- --- --- --- ---
110. PETRUS Pavel (1981) SVK --- --- 6:21:36 --- --- --- --- ---
111. LENČÉŠ Róbert (1980) SVK --- --- 6:21:39 --- --- --- --- ---
112. KELECSÉNYI Timotej (1973) SVK --- --- 6:22:11 --- --- --- --- ---
113. HETTYCH Tomáš (1974) SVK --- --- 6:22:33 --- --- --- --- ---
114. PALOVIČ Andrej (1987) SVK --- --- 6:22:44 --- --- --- --- ---
115. DEKÝŠ Peter (1965) SVK --- --- 6:23:02 --- --- --- --- ---
116. ULEHLA Dag (1958) SVK --- --- 6:23:10 --- --- --- --- ---
117. FUTÓOVÁ Dana (1977) SVK --- --- 6:23:34 --- --- --- --- ---
118. DZURILLA Dárius (1987) SVK --- --- 6:23:36 --- --- --- --- ---
119. ŽILECKÝ Slavomír (1978) SVK --- --- 6:23:51 --- --- --- --- ---
120. SKLENÁR Ivan (1990) SVK --- --- 6:24:00 --- --- --- --- ---
121. Barna Denis (1977) SVK STA --- 6:24:05 --- --- --- --- ---
122. ŠUFLIARSKÁ Táňa (1976) SVK --- --- 6:24:33 --- --- --- --- ---
123. ŠTEFÁNIK Ján (1974) SVK --- --- 6:24:56 --- --- --- --- ---
124. MEĽUCH Rastislav (1978) SVK --- --- 6:25:32 --- --- --- --- ---
125. BUCKOVA Martina (1989) SVK --- --- 6:25:54 --- --- --- --- ---
126. Bernáth Miroslav (1978) SVK --- --- 6:26:15 --- --- --- --- ---
127. FUTTO Richard (2002) SVK --- --- 6:26:38 --- --- --- --- ---
128. FUTÓ Richard (1977) SVK --- --- 6:27:16 --- --- --- --- ---
129. HORVATOVIČ Jozef (1997) SVK --- --- 6:28:21 --- --- --- --- ---
130. SYNKOVÁ Alena (1954) SVK --- --- 6:29:41 --- --- --- --- ---