Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 400m plavání + 5200m běh (0,4-5,2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:21:02,2 0:04:25,6 (2) 0:16:36,6 (1)
2. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:54,7 0:04:25,7 (3) 0:17:29 (6)
3. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:22:12,5 0:04:30,4 (5) 0:17:42,1 (8)
4. Krátký Štěpán (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:22:16,5 0:04:54,1 (14) 0:17:22,4 (4)
5. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:19,7 0:04:54,8 (15) 0:17:24,9 (5)
6. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:22:40 0:04:25,1 (1) 0:18:14,9 (13)
7. Schoval František (1988) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 0:22:43,7 0:05:28,7 (31) 0:17:15 (3)
8. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:52,9 0:04:39,6 (8) 0:18:13,3 (12)
9. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:58,2 0:04:53,1 (13) 0:18:05,1 (11)
10. Pazdera Lukáš (1986) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:23:01,5 0:06:12,7 (55) 0:16:48,8 (2)
11. Jakubíček Jan (1982) CZE Kerberos --- 0:23:11,1 0:05:12,5 (23) 0:17:58,6 (10)
12. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 0:23:12,9 0:05:34,1 (35) 0:17:38,8 (7)
13. Straka Martin (2000) CZE Dukla Praha --- 0:23:12,9 0:04:27,6 (4) 0:18:45,3 (19)
14. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:29,7 0:04:45 (9) 0:18:44,7 (18)
15. Velíšek Petr (1999) CZE LAP --- 0:23:30,7 0:05:34,2 (36) 0:17:56,5 (9)
16. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:23:33,7 0:04:36,1 (7) 0:18:57,6 (22)
17. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:48,6 0:05:30,2 (34) 0:18:18,4 (14)
18. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:50,9 0:04:59,5 (16) 0:18:51,4 (21)
19. Novotný Jan (1978) CZE TTT --- 0:23:54,7 0:05:20,8 (26) 0:18:33,9 (15)
20. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:56,4 0:04:50,8 (11) 0:19:05,6 (25)
21. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:09,9 0:05:19,3 (25) 0:18:50,6 (20)
22. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:24:19,4 0:04:33,9 (6) 0:19:45,5 (30)
23. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 0:24:24,4 0:05:46,9 (41) 0:18:37,5 (17)
24. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:24:39,9 0:05:08,8 (20) 0:19:31,1 (27)
25. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:41,7 0:06:07,3 (52) 0:18:34,4 (16)
26. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:25:18,2 0:05:37,4 (38) 0:19:40,8 (28)
27. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:39,4 0:05:34,4 (37) 0:20:05 (32)
28. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:48,9 0:05:50,1 (43) 0:19:58,8 (31)
29. Karas Tomáš (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:25:50,2 0:06:22 (60) 0:19:28,2 (26)
30. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:25:57,7 0:05:29,9 (33) 0:20:27,8 (36)
31. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:26:17,9 0:05:52,9 (46) 0:20:25 (35)
32. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 0:26:19,4 0:05:12,6 (24) 0:21:06,8 (43)
33. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 0:26:39,6 0:05:53,7 (48) 0:20:45,9 (38)
34. Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- 0:26:43,4 0:05:11,9 (22) 0:21:31,5 (47)
35. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:26:46,2 0:05:53,1 (47) 0:20:53,1 (39)
36. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:55,9 0:06:49,5 (68) 0:20:06,4 (33)
37. Bílek Matěj (2001) CZE Elab --- 0:27:10,9 0:06:04,5 (50) 0:21:06,4 (42)
38. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:15,2 0:06:21,9 (59) 0:20:53,3 (40)
39. GONČÁR Filip (2000) CZE --- --- 0:27:27,4 0:06:59,4 (69) 0:20:28 (37)
40. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:27:40,4 0:05:45,5 (40) 0:21:54,9 (50)
41. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:28:06,1 0:06:20,9 (58) 0:21:45,2 (49)
42. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:28:10 0:06:26,5 (61) 0:21:43,5 (48)
43. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:28:33,4 0:07:18,3 (73) 0:21:15,1 (45)
44. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:57,2 0:06:17,9 (57) 0:22:39,3 (56)
45. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:10,1 0:06:11,3 (54) 0:22:58,8 (61)
46. Blažek Jiří (1972) CZE Individuální --- 0:29:15,6 0:06:04,3 (49) 0:23:11,3 (66)
47. Zeman Martin (2002) CZE Acema Sparta Praha --- 0:29:36,3 0:07:06,8 (71) 0:22:29,5 (54)
48. Odvárka Leoš (1988) CZE --- --- 0:29:50,8 0:06:41,4 (65) 0:23:09,4 (64)
49. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:29:56,9 0:06:37,8 (64) 0:23:19,1 (67)
50. Šimůnek Petr (1969) CZE SK Kola Víšek --- 0:29:57,9 0:07:16,9 (72) 0:22:41 (57)
51. Logojda Jiří (1971) CZE Individuální --- 0:30:10,4 0:07:45,9 (79) 0:22:24,5 (53)
52. Gurnik Stanislav (1987) SVK --- --- 0:30:11,6 0:07:41,9 (76) 0:22:29,7 (55)
53. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:30:44,6 0:05:02,1 (17) 0:25:42,5 (73)
54. Vokurka Pavel (1975) CZE VOKOLOPOLE, z.s. --- 0:30:50,9 0:08:05,7 (81) 0:22:45,2 (58)
55. Duba Jaroslav (1971) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:31:07,1 0:07:02,4 (70) 0:24:04,7 (68)
56. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:31:47,6 0:05:23,7 (27) 0:26:23,9 (76)
57. Chládek Lubos (1973) CZE PS Lachmánek --- 0:34:41,6 0:07:36,4 (75) 0:27:05,2 (78)
58. Hajn Zbyněk (1971) CZE Fryšman Team --- 0:35:59,3 0:09:46,5 (84) 0:26:12,8 (75)
59. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:37:54 0:10:38,1 (86) 0:27:15,9 (79)
60. Řezanka Radek (1974) CZE PŠ Lachmánek - oldies --- 0:41:59,5 0:11:15,7 (87) 0:30:43,8 (85)
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:04:45,7 ---