Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 400m plavání + 5200m běh (0,4-5,2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:24:04,7 0:05:04,3 (3) 0:19:00,4 (1)
2. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:24:30,7 0:05:29,3 (9) 0:19:01,4 (2)
3. Randáková Hanka (1986) CZE --- --- 0:26:30,1 0:06:45,5 (19) 0:19:44,6 (3)
4. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:26:50,1 0:05:24 (6) 0:21:26,1 (7)
5. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:27:03,2 0:05:51,1 (13) 0:21:12,1 (6)
6. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:14,2 0:06:11 (15) 0:21:03,2 (5)
7. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:38,4 0:05:37,5 (10) 0:22:00,9 (8)
8. Landsmannová Šárka (1975) CZE TriSK ČB --- 0:27:40,7 0:04:52,6 (2) 0:22:48,1 (10)
9. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:54,4 0:05:51 (12) 0:22:03,4 (9)
10. Hrachovcová Monika (1994) CZE ASK Slavia Praha --- 0:27:58,1 0:07:42,1 (22) 0:20:16 (4)
11. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:10,1 0:05:04,3 (4) 0:23:05,8 (13)
12. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:29,9 0:05:25,7 (8) 0:23:04,2 (12)
13. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:58,9 0:04:49,7 (1) 0:24:09,2 (15)
14. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:30:29,4 0:05:09,8 (5) 0:25:19,6 (17)
15. Adamová Žaneta (1980) CZE --- --- 0:30:35,4 0:07:44,8 (23) 0:22:50,6 (11)
16. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:31:11,6 0:05:48,5 (11) 0:25:23,1 (18)
17. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:31:14,1 0:08:03,9 (24) 0:23:10,2 (14)
18. Benčová Renáta (1977) CZE --- --- 0:31:42,1 0:06:45,6 (20) 0:24:56,5 (16)
19. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:32:17,6 0:06:05,9 (14) 0:26:11,7 (19)
20. Svobodová Eliška (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:32:54,1 0:06:27,4 (17) 0:26:26,7 (20)
21. Dubová Johana (2002) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:35:12,8 0:06:32,6 (18) 0:28:40,2 (23)
22. Boháčová Nikola (2001) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:35:28,1 0:06:17,4 (16) 0:29:10,7 (25)
23. Holánková Kristina (1999) CZE PLAF Říčany --- 0:36:37,3 0:05:24,6 (7) 0:31:12,7 (26)
24. Lesová Eva (1998) CZE Jeden na jednoho --- 0:36:37,3 0:08:18,6 (25) 0:28:18,7 (22)
25. Tourková Jarmila (1977) CZE --- --- 0:37:21,3 0:08:34,6 (26) 0:28:46,7 (24)
26. Procházková Irena (1957) CZE TJ Háje --- 0:38:27,6 0:10:21,2 (27) 0:28:06,4 (21)
27. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:41:02,5 0:07:23,7 (21) 0:33:38,8 (27)
Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- DNF 0:05:12,6 ---
Močková Mária (1986) CZE --- --- DNF --- ---