Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 200m plavání + 2200m běh I (0,2-2,2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:48,1 0:02:22,2 0:07:25,9
2. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:48,9 0:02:22,7 0:07:26,2
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:56 0:02:21,4 0:07:34,6
4. Hrdlička Matěj (2004) CZE SK Jeseniova --- 0:10:02,9 0:02:11,3 0:07:51,6
5. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:11,9 0:02:44,1 0:07:27,8
6. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:25,6 0:02:15,4 0:08:10,2
7. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:28,7 0:02:48,3 0:07:40,4
8. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:30,3 0:02:29,1 0:08:01,2
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:31,2 0:02:23,3 0:08:07,9
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:31,6 0:02:25,3 0:08:06,3
11. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:31,7 0:02:32,7 0:07:59
12. Landsmannová Eliška (2003) CZE TriSK ČB --- 0:10:36,4 0:02:28,3 0:08:08,1
13. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:10:36,5 0:02:22,8 0:08:13,7
14. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:39,7 0:02:27,8 0:08:11,9
15. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:10:41,5 0:02:38,8 0:08:02,7
16. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:42,2 0:02:40,7 0:08:01,5
17. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:43,7 0:02:34,1 0:08:09,6
18. Přikrylová Dana (2003) CZE --- --- 0:10:44,2 0:02:25,9 0:08:18,3
19. Dolejš Marek (2004) CZE FS Praha --- 0:11:01,9 0:02:37,1 0:08:24,8
20. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:02,9 0:02:52,1 0:08:10,8
21. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:03,7 0:02:36,6 0:08:27,1
22. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:11:10,4 0:02:47,2 0:08:23,2
23. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:11:12,2 0:02:28,7 0:08:43,5
24. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:11:20,1 0:02:52,5 0:08:27,6
25. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:21,2 0:02:22,6 0:08:58,6
26. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:11:24,8 0:02:48,9 0:08:35,9
27. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:25,3 0:02:46,6 0:08:38,7
28. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:11:30,7 0:02:48,8 0:08:41,9
29. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:11:31,3 0:02:41,4 0:08:49,9
30. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:31,3 0:02:57,8 0:08:33,5
31. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:34,6 0:02:52,9 0:08:41,7
32. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:34,7 0:02:47,8 0:08:46,9
33. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:38,3 0:02:56 0:08:42,3
34. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:39,3 0:02:37,8 0:09:01,5
35. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:45,8 0:02:36,2 0:09:09,6
36. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:11:46,4 0:02:28,3 0:09:18,1
37. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:47,1 0:02:52,1 0:08:55
38. Seidlová Miriam (2003) CZE Akron Sports Club --- 0:11:50,2 0:02:33,1 0:09:17,1
39. Seidlová Martina (2003) CZE Akron Sports Club --- 0:11:51,2 0:02:34,5 0:09:16,7
40. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:59,2 0:03:01,8 0:08:57,4
41. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:01,9 0:02:46,6 0:09:15,3
42. Hamata Lukáš (2005) CZE TRIKV --- 0:12:04,7 0:03:05,1 0:08:59,6
43. Ryšávková Emma (2005) CZE Elite Sport Max Training --- 0:12:05,8 0:02:43,5 0:09:22,3
44. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:14,2 0:02:59,8 0:09:14,4
45. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:14,7 0:02:44,5 0:09:30,2
46. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:20,2 0:02:55,6 0:09:24,6
47. Mitisková Michaela (2005) CZE --- --- 0:12:20,3 0:03:08 0:09:12,3
48. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:24,3 0:02:56,1 0:09:28,2
49. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:12:25 0:02:51,7 0:09:33,3
50. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:12:25,9 0:02:45,4 0:09:40,5
51. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:12:29,5 0:02:35,4 0:09:54,1
52. Teplá Simona (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:31 0:03:03,6 0:09:27,4
53. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:12:32,8 0:02:45,9 0:09:46,9
54. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:34,2 0:02:52,8 0:09:41,4
55. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:38,3 0:02:49,6 0:09:48,7
56. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:38,7 0:02:43,7 0:09:55
57. Jandová Tereza (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:39,3 0:03:22,8 0:09:16,5
58. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:42,5 0:03:24,7 0:09:17,8
59. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:45,5 0:02:47,6 0:09:57,9
60. Franta Lukáš (2004) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:45,7 0:03:02,6 0:09:43,1
61. Řezníčková Agáta Viktorie (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:48,8 0:02:43,2 0:10:05,6
62. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:12:48,9 0:03:02 0:09:46,9
63. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:12:49,2 0:02:45,4 0:10:03,8
64. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:59,6 0:02:49,2 0:10:10,4
65. Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:12:59,7 0:02:52 0:10:07,7
66. Teplá Tereza (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:59,7 0:03:00,6 0:09:59,1
67. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:03,5 0:02:55,7 0:10:07,8
68. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:13:03,7 0:02:57,7 0:10:06
69. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:13:03,8 0:03:46,8 0:09:17
70. Škvánová Alena (2003) CZE Atletika JM --- 0:13:07,5 0:03:32,9 0:09:34,6
71. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:13:10,2 0:03:15,1 0:09:55,1
72. Kárník Jakub (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:11,5 0:03:35,7 0:09:35,8
73. Mezlíková Klára (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:14,4 0:03:18,8 0:09:55,6
74. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:15 0:02:57,5 0:10:17,5
75. Chládek Matěj (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:26,3 0:02:55,6 0:10:30,7
76. Klusáček Filip (2006) CZE PS Lachmánek --- 0:13:28,6 0:03:07,8 0:10:20,8
77. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:13:37,1 0:02:46,7 0:10:50,4
78. Stehlíková Klára (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:44,2 0:03:11,4 0:10:32,8
79. Chládek Jan (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:45,6 0:03:04,3 0:10:41,3
80. Slámová Veronika (2006) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:13:48,6 0:03:26,9 0:10:21,7
81. Kadleček Tomáš (2005) CZE --- --- 0:13:51,2 0:03:16,2 0:10:35
82. KOPECKÝ Ondřej (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:56 0:03:19,9 0:10:36,1
83. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:56 0:03:07,9 0:10:48,1
84. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:56,7 0:03:10,6 0:10:46,1
85. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:01,6 0:03:42,8 0:10:18,8
86. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:14:07,6 0:03:35,3 0:10:32,3
87. Šimůnková Šárka (2006) CZE --- --- 0:14:08,5 0:02:55,7 0:11:12,8
88. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:14:13,2 0:03:30,8 0:10:42,4
89. JAKIMIČOVÁ Valerie (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:19,2 0:03:40,7 0:10:38,5
90. Hajn Vojtěch (2003) CZE --- --- 0:14:34,4 0:03:26,9 0:11:07,5
91. Flanderková Natálie (2005) CZE TJ Šumperk --- 0:14:38,7 0:03:15 0:11:23,7
92. Řezanka Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:15,4 0:03:58,9 0:11:16,5
93. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:15,7 0:03:43,3 0:11:32,4
94. Marešová Alžběta (2005) CZE PŠ LAchmánek --- 0:15:20,6 0:03:27,8 0:11:52,8
95. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:51,7 0:03:21,3 0:12:30,4
96. Štefulíková Anna (2004) CZE --- --- 0:16:09,5 0:03:00,9 0:13:08,6
97. Pouzarová Lucie (2005) CZE --- --- 0:16:19,5 0:04:09,2 0:12:10,3
98. Ryšavá Emílie (2005) CZE Elite sport Boskovice --- 0:17:04 0:03:31,3 0:13:32,7
99. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:17:49 0:03:38,5 0:14:10,5
Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- DNF --- ---