Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 200m plavání + 2200m běh I (0,2-2,2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:48,1 0:02:22,2 0:07:25,9
2. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:09:48,9 0:02:22,7 0:07:26,2
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:56 0:02:21,4 0:07:34,6
4. Hrdlička Matěj (2004) CZE SK Jeseniova --- 0:10:02,9 0:02:11,3 0:07:51,6
5. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:11,9 0:02:44,1 0:07:27,8
6. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:25,6 0:02:15,4 0:08:10,2
7. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:28,7 0:02:48,3 0:07:40,4
8. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:30,3 0:02:29,1 0:08:01,2
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:31,2 0:02:23,3 0:08:07,9
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:31,6 0:02:25,3 0:08:06,3
11. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:31,7 0:02:32,7 0:07:59
12. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:10:36,5 0:02:22,8 0:08:13,7
13. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:39,7 0:02:27,8 0:08:11,9
14. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:10:41,5 0:02:38,8 0:08:02,7
15. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:42,2 0:02:40,7 0:08:01,5
16. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:43,7 0:02:34,1 0:08:09,6
17. Dolejš Marek (2004) CZE FS Praha --- 0:11:01,9 0:02:37,1 0:08:24,8
18. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:03,7 0:02:36,6 0:08:27,1
19. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:11:10,4 0:02:47,2 0:08:23,2
20. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:11:20,1 0:02:52,5 0:08:27,6
21. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:21,2 0:02:22,6 0:08:58,6
22. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:11:30,7 0:02:48,8 0:08:41,9
23. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:31,3 0:02:57,8 0:08:33,5
24. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:34,6 0:02:52,9 0:08:41,7
25. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:34,7 0:02:47,8 0:08:46,9
26. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:45,8 0:02:36,2 0:09:09,6
27. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:59,2 0:03:01,8 0:08:57,4
28. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:01,9 0:02:46,6 0:09:15,3
29. Hamata Lukáš (2005) CZE TRIKV --- 0:12:04,7 0:03:05,1 0:08:59,6
30. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:14,2 0:02:59,8 0:09:14,4
31. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:14,7 0:02:44,5 0:09:30,2
32. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:20,2 0:02:55,6 0:09:24,6
33. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:12:25,9 0:02:45,4 0:09:40,5
34. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:12:32,8 0:02:45,9 0:09:46,9
35. Franta Lukáš (2004) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:45,7 0:03:02,6 0:09:43,1
36. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:12:48,9 0:03:02 0:09:46,9
37. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:12:49,2 0:02:45,4 0:10:03,8
38. Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:12:59,7 0:02:52 0:10:07,7
39. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:13:03,7 0:02:57,7 0:10:06
40. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:13:03,8 0:03:46,8 0:09:17
41. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:13:10,2 0:03:15,1 0:09:55,1
42. Kárník Jakub (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:11,5 0:03:35,7 0:09:35,8
43. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:15 0:02:57,5 0:10:17,5
44. Chládek Matěj (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:26,3 0:02:55,6 0:10:30,7
45. Klusáček Filip (2006) CZE PS Lachmánek --- 0:13:28,6 0:03:07,8 0:10:20,8
46. Chládek Jan (2004) CZE PS Lachmánek --- 0:13:45,6 0:03:04,3 0:10:41,3
47. Kadleček Tomáš (2005) CZE --- --- 0:13:51,2 0:03:16,2 0:10:35
48. KOPECKÝ Ondřej (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:56 0:03:19,9 0:10:36,1
49. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:56 0:03:07,9 0:10:48,1
50. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:56,7 0:03:10,6 0:10:46,1
51. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:14:01,6 0:03:42,8 0:10:18,8
52. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:14:13,2 0:03:30,8 0:10:42,4
53. Hajn Vojtěch (2003) CZE --- --- 0:14:34,4 0:03:26,9 0:11:07,5
54. Řezanka Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:15,4 0:03:58,9 0:11:16,5
55. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:15,7 0:03:43,3 0:11:32,4
Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- DNF --- ---