Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 200m plavání + 2200m běh I (0,2-2,2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Landsmannová Eliška (2003) CZE TriSK ČB --- 0:10:36,4 0:02:28,3 0:08:08,1
2. Přikrylová Dana (2003) CZE --- --- 0:10:44,2 0:02:25,9 0:08:18,3
3. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:02,9 0:02:52,1 0:08:10,8
4. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:11:12,2 0:02:28,7 0:08:43,5
5. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:11:24,8 0:02:48,9 0:08:35,9
6. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:25,3 0:02:46,6 0:08:38,7
7. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:11:31,3 0:02:41,4 0:08:49,9
8. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:38,3 0:02:56 0:08:42,3
9. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:39,3 0:02:37,8 0:09:01,5
10. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:11:46,4 0:02:28,3 0:09:18,1
11. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:47,1 0:02:52,1 0:08:55
12. Seidlová Miriam (2003) CZE Akron Sports Club --- 0:11:50,2 0:02:33,1 0:09:17,1
13. Seidlová Martina (2003) CZE Akron Sports Club --- 0:11:51,2 0:02:34,5 0:09:16,7
14. Ryšávková Emma (2005) CZE Elite Sport Max Training --- 0:12:05,8 0:02:43,5 0:09:22,3
15. Mitisková Michaela (2005) CZE --- --- 0:12:20,3 0:03:08 0:09:12,3
16. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:24,3 0:02:56,1 0:09:28,2
17. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:12:25 0:02:51,7 0:09:33,3
18. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:12:29,5 0:02:35,4 0:09:54,1
19. Teplá Simona (2006) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:31 0:03:03,6 0:09:27,4
20. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:34,2 0:02:52,8 0:09:41,4
21. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:38,3 0:02:49,6 0:09:48,7
22. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:38,7 0:02:43,7 0:09:55
23. Jandová Tereza (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:39,3 0:03:22,8 0:09:16,5
24. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:42,5 0:03:24,7 0:09:17,8
25. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:45,5 0:02:47,6 0:09:57,9
26. Řezníčková Agáta Viktorie (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:48,8 0:02:43,2 0:10:05,6
27. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:59,6 0:02:49,2 0:10:10,4
28. Teplá Tereza (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:59,7 0:03:00,6 0:09:59,1
29. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:03,5 0:02:55,7 0:10:07,8
30. Škvánová Alena (2003) CZE Atletika JM --- 0:13:07,5 0:03:32,9 0:09:34,6
31. Mezlíková Klára (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:13:14,4 0:03:18,8 0:09:55,6
32. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:13:37,1 0:02:46,7 0:10:50,4
33. Stehlíková Klára (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:44,2 0:03:11,4 0:10:32,8
34. Slámová Veronika (2006) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:13:48,6 0:03:26,9 0:10:21,7
35. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:14:07,6 0:03:35,3 0:10:32,3
36. Šimůnková Šárka (2006) CZE --- --- 0:14:08,5 0:02:55,7 0:11:12,8
37. JAKIMIČOVÁ Valerie (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:19,2 0:03:40,7 0:10:38,5
38. Flanderková Natálie (2005) CZE TJ Šumperk --- 0:14:38,7 0:03:15 0:11:23,7
39. Marešová Alžběta (2005) CZE PŠ LAchmánek --- 0:15:20,6 0:03:27,8 0:11:52,8
40. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:51,7 0:03:21,3 0:12:30,4
41. Štefulíková Anna (2004) CZE --- --- 0:16:09,5 0:03:00,9 0:13:08,6
42. Pouzarová Lucie (2005) CZE --- --- 0:16:19,5 0:04:09,2 0:12:10,3
43. Ryšavá Emílie (2005) CZE Elite sport Boskovice --- 0:17:04 0:03:31,3 0:13:32,7
44. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:17:49 0:03:38,5 0:14:10,5