Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 100m plavání + 1100m běh I (0,1-1,1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:16,6 0:01:17,5 0:03:59,1
2. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:17,6 0:01:20,3 0:03:57,3
3. Harakaľ František (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:19,1 0:01:13 0:04:06,1
4. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:25 0:01:13,7 0:04:11,3
5. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:30,8 0:01:18,2 0:04:12,6
6. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:36,6 0:01:24,3 0:04:12,3
7. Ryšávka Jáchym (2007) CZE SVČ Boskovice --- 0:05:38 0:01:08,5 0:04:29,5
8. Hrdlička Štěpán (2008) CZE SK Motorlet --- 0:05:40,5 0:01:18,4 0:04:22,1
9. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:41,1 0:01:24,1 0:04:17
10. Dolejšová Sára (2007) CZE Dukla Praha --- 0:05:42,1 0:01:18,7 0:04:23,4
11. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:46,4 0:01:24,2 0:04:22,2
12. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:05:46,8 0:01:33,8 0:04:13
13. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:50,1 0:01:17,5 0:04:32,6
14. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:59,8 0:01:33,6 0:04:26,2
15. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:00,7 0:01:36,5 0:04:24,2
16. Hrubý David (2007) CZE TriSK ČB --- 0:06:01,3 0:01:28,9 0:04:32,4
17. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:04,8 0:01:26,9 0:04:37,9
18. Zadražil Jan (2007) CZE EON --- 0:06:05,8 0:01:41,2 0:04:24,6
19. Hubáček Ondřej (2009) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:06,7 0:01:45,6 0:04:21,1
20. Janowiaková Sofie (2009) CZE TriSK ČB --- 0:06:06,8 0:01:38,2 0:04:28,6
21. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:07,3 0:01:29,6 0:04:37,7
22. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:08,5 0:01:32,9 0:04:35,6
23. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:06:09,1 0:01:37,8 0:04:31,3
24. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:06:09,8 0:01:29,1 0:04:40,7
25. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:13,4 0:01:28,5 0:04:44,9
26. Topič Jonáš (2008) CZE --- --- 0:06:13,5 0:01:42,1 0:04:31,4
27. Kubec Filip (2007) CZE POLARSHOP.CZ --- 0:06:13,8 0:01:37,7 0:04:36,1
28. Potužníková Magdaléna (2008) CZE Triatlet K.Vary --- 0:06:15,1 0:01:42,3 0:04:32,8
29. Noháčová Anna (2007) CZE Elab --- 0:06:17,6 0:01:38,3 0:04:39,3
30. Trinerová Nella (2007) CZE Triatlet K. Vary --- 0:06:20,1 0:01:33,9 0:04:46,2
31. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:06:23,3 0:01:38,4 0:04:44,9
32. Jungmannová Kateřina (2008) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:06:25,3 0:01:41,5 0:04:43,8
33. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:29,3 0:01:29,6 0:04:59,7
34. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:31,4 0:01:29,9 0:05:01,5
35. ŠTRAMBERSKÁ Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:06:31,5 0:01:36 0:04:55,5
36. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:06:34,6 0:01:33,1 0:05:01,5
37. KOPECKÝ Daniel (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:40,2 0:02:03,9 0:04:36,3
38. Noháč Matěj (2009) CZE Elab --- 0:06:43,9 0:02:11,1 0:04:32,8
39. Horák Tomáš (2007) CZE TJ Šumperk --- 0:06:44,2 0:01:41,1 0:05:03,1
40. KADLEČEK Vojtěch (2007) CZE ASK Praha --- 0:06:47,5 0:02:09,4 0:04:38,1
41. Kopáčová Veronika (2009) CZE PK Pardubice --- 0:06:47,7 0:01:33,2 0:05:14,5
42. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:06:47,8 0:01:52,9 0:04:54,9
43. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:48,7 0:02:09,3 0:04:39,4
44. Jindráková Eliška (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:49,8 0:01:48 0:05:01,8
45. Flanderka Matyáš (2007) CZE TJ Šumperk --- 0:06:50,3 0:01:52,4 0:04:57,9
46. Slámová Izabela (2009) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:50,7 0:01:40,9 0:05:09,8
47. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:51,8 0:01:53,4 0:04:58,4
48. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:55,3 0:01:44,4 0:05:10,9
49. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:07:03,3 0:02:11,3 0:04:52
50. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:04 0:01:39,9 0:05:24,1
51. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:07 0:01:50,1 0:05:16,9
52. Holánek Adam (2009) CZE FK Radošovice --- 0:07:07,9 0:02:00,1 0:05:07,8
53. Patáková Tereza (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:07:08,9 0:01:41,4 0:05:27,5
54. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:07:11 0:01:47,9 0:05:23,1
55. Štěpán Ondřej (2007) CZE PS Lachmánek --- 0:07:12,8 0:01:40,5 0:05:32,3
56. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:17,2 0:01:54,6 0:05:22,6
57. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:07:18,9 0:01:55,3 0:05:23,6
58. Klusáčková Nikol (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:19,8 0:02:07,3 0:05:12,5
59. Štefulíková Emma (2007) CZE --- --- 0:07:25,3 0:01:48,1 0:05:37,2
60. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:29,8 0:01:46,7 0:05:43,1
61. Jiruška Matyáš (2009) CZE --- --- 0:07:31,7 0:01:57 0:05:34,7
62. Hrubý Adam (2009) CZE TriSK ČB --- 0:07:32,2 0:02:12,2 0:05:20
63. Kamenický Viktor (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:35 0:01:34,4 0:06:00,6
64. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:38,3 0:01:56,5 0:05:41,8
65. Savin Soňa (2007) CZE --- --- 0:07:43 0:02:03,2 0:05:39,8
66. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:08:17,2 0:02:26,4 0:05:50,8
67. Vobořil Marek (2010) CZE --- --- 0:08:24,4 0:02:30,7 0:05:53,7
68. NOVÁKOVÁ Ellen (2009) CZE Gone4run --- 0:08:27,2 0:02:25,4 0:06:01,8
69. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:09:53,9 0:01:43,3 0:08:10,6
70. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:09:57,1 0:02:45,2 0:07:11,9