Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 100m plavání + 1100m běh I (0,1-1,1), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:16,6 0:01:17,5 0:03:59,1
2. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:17,6 0:01:20,3 0:03:57,3
3. Harakaľ František (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:19,1 0:01:13 0:04:06,1
4. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:30,8 0:01:18,2 0:04:12,6
5. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:36,6 0:01:24,3 0:04:12,3
6. Ryšávka Jáchym (2007) CZE SVČ Boskovice --- 0:05:38 0:01:08,5 0:04:29,5
7. Hrdlička Štěpán (2008) CZE SK Motorlet --- 0:05:40,5 0:01:18,4 0:04:22,1
8. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:46,4 0:01:24,2 0:04:22,2
9. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:05:46,8 0:01:33,8 0:04:13
10. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:00,7 0:01:36,5 0:04:24,2
11. Hrubý David (2007) CZE TriSK ČB --- 0:06:01,3 0:01:28,9 0:04:32,4
12. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:04,8 0:01:26,9 0:04:37,9
13. Zadražil Jan (2007) CZE EON --- 0:06:05,8 0:01:41,2 0:04:24,6
14. Hubáček Ondřej (2009) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:06,7 0:01:45,6 0:04:21,1
15. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:08,5 0:01:32,9 0:04:35,6
16. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:13,4 0:01:28,5 0:04:44,9
17. Topič Jonáš (2008) CZE --- --- 0:06:13,5 0:01:42,1 0:04:31,4
18. Kubec Filip (2007) CZE POLARSHOP.CZ --- 0:06:13,8 0:01:37,7 0:04:36,1
19. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:06:23,3 0:01:38,4 0:04:44,9
20. KOPECKÝ Daniel (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:40,2 0:02:03,9 0:04:36,3
21. Noháč Matěj (2009) CZE --- --- 0:06:43,9 0:02:11,1 0:04:32,8
22. Horák Tomáš (2007) CZE TJ Šumperk --- 0:06:44,2 0:01:41,1 0:05:03,1
23. KADLEČEK Vojtěch (2007) CZE ASK Praha --- 0:06:47,5 0:02:09,4 0:04:38,1
24. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:48,7 0:02:09,3 0:04:39,4
25. Flanderka Matyáš (2007) CZE TJ Šumperk --- 0:06:50,3 0:01:52,4 0:04:57,9
26. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:51,8 0:01:53,4 0:04:58,4
27. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:07:03,3 0:02:11,3 0:04:52
28. Holánek Adam (2009) CZE FK Radošovice --- 0:07:07,9 0:02:00,1 0:05:07,8
29. Štěpán Ondřej (2007) CZE PS Lachmánek --- 0:07:12,8 0:01:40,5 0:05:32,3
30. Jiruška Matyáš (2009) CZE --- --- 0:07:31,7 0:01:57 0:05:34,7
31. Hrubý Adam (2009) CZE TriSK ČB --- 0:07:32,2 0:02:12,2 0:05:20
32. Kamenický Viktor (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:35 0:01:34,4 0:06:00,6
33. Vobořil Marek (2010) CZE --- --- 0:08:24,4 0:02:30,7 0:05:53,7
34. Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- 0:09:57,1 0:02:45,2 0:07:11,9