Aquatlon Praha 11, 21. 4. 2018 - 100m plavání + 1100m běh I (0,1-1,1), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:25 0:01:13,7 0:04:11,3
2. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:41,1 0:01:24,1 0:04:17
3. Dolejšová Sára (2007) CZE Dukla Praha --- 0:05:42,1 0:01:18,7 0:04:23,4
4. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:50,1 0:01:17,5 0:04:32,6
5. Zavřelová Adéla (2007) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:59,8 0:01:33,6 0:04:26,2
6. Janowiaková Sofie (2009) CZE TriSK ČB --- 0:06:06,8 0:01:38,2 0:04:28,6
7. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:07,3 0:01:29,6 0:04:37,7
8. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:06:09,1 0:01:37,8 0:04:31,3
9. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:06:09,8 0:01:29,1 0:04:40,7
10. Potužníková Magdaléna (2008) CZE Triatlet K.Vary --- 0:06:15,1 0:01:42,3 0:04:32,8
11. Noháčová Anna (2007) CZE Elab --- 0:06:17,6 0:01:38,3 0:04:39,3
12. Trinerová Nella (2007) CZE Triatlet K. Vary --- 0:06:20,1 0:01:33,9 0:04:46,2
13. Jungmannová Kateřina (2008) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:06:25,3 0:01:41,5 0:04:43,8
14. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:29,3 0:01:29,6 0:04:59,7
15. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:31,4 0:01:29,9 0:05:01,5
16. Štramberská Dorota (2007) CZE TITAN TRILIFE --- 0:06:31,5 0:01:36 0:04:55,5
17. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:06:34,6 0:01:33,1 0:05:01,5
18. Kopáčová Veronika (2009) CZE PK Pardubice --- 0:06:47,7 0:01:33,2 0:05:14,5
19. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:06:47,8 0:01:52,9 0:04:54,9
20. Jindráková Eliška (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:49,8 0:01:48 0:05:01,8
21. Slámová Izabela (2009) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:50,7 0:01:40,9 0:05:09,8
22. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:55,3 0:01:44,4 0:05:10,9
23. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:04 0:01:39,9 0:05:24,1
24. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:07 0:01:50,1 0:05:16,9
25. Patáková Tereza (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:07:08,9 0:01:41,4 0:05:27,5
26. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:07:11 0:01:47,9 0:05:23,1
27. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:17,2 0:01:54,6 0:05:22,6
28. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:07:18,9 0:01:55,3 0:05:23,6
29. Klusáčková Nikol (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:19,8 0:02:07,3 0:05:12,5
30. Štefulíková Emma (2007) CZE --- --- 0:07:25,3 0:01:48,1 0:05:37,2
31. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:29,8 0:01:46,7 0:05:43,1
32. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:38,3 0:01:56,5 0:05:41,8
33. Savin Soňa (2007) CZE --- --- 0:07:43 0:02:03,2 0:05:39,8
34. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:08:17,2 0:02:26,4 0:05:50,8
35. Nováková Ella (2009) CZE Gone4run --- 0:08:27,2 0:02:25,4 0:06:01,8
36. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:09:53,9 0:01:43,3 0:08:10,6