Karvinský Aquatlon, 14. 4. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:20:21 0:04:27,3 (2) 0:15:53,7 (1)
2. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:23,2 0:04:20,7 (1) 0:17:02,5 (3)
3. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:38,4 0:04:41,7 (4) 0:16:56,7 (2)
4. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:02,4 0:04:45,1 (5) 0:17:17,3 (4)
5. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:22,2 0:04:48,2 (6) 0:17:34 (6)
6. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:22:43,2 0:04:35,8 (3) 0:18:07,4 (11)
7. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:59,6 0:04:57 (9) 0:18:02,6 (10)
8. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 0:23:09 0:05:46,7 (27) 0:17:22,3 (5)
9. Jílek David (1987) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:23:13,2 0:05:20,2 (20) 0:17:53 (8)
10. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:23:17,4 0:04:51,8 (8) 0:18:25,6 (13)
11. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:21,5 0:05:00,1 (11) 0:18:21,4 (12)
12. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:30,2 0:05:46,5 (26) 0:17:43,7 (7)
13. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:23:42,4 0:05:12,3 (15) 0:18:30,1 (14)
14. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:57 0:04:57,1 (10) 0:18:59,9 (17)
15. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:24:26 0:05:49,2 (30) 0:18:36,8 (15)
16. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:28,4 0:05:34 (24) 0:18:54,4 (16)
17. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:06 0:05:47,1 (28) 0:19:18,9 (18)
18. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:22,5 0:05:59,7 (35) 0:19:22,8 (19)
19. Halama Tomáš (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:25:40,2 0:05:08,2 (13) 0:20:32 (26)
20. Škoda Václav (1974) CZE AD team --- 0:25:50,4 0:05:27,1 (22) 0:20:23,3 (25)
21. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:25:56,2 0:05:15 (17) 0:20:41,2 (29)
22. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:26:04,5 0:05:53 (34) 0:20:11,5 (24)
23. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:07 0:05:16 (19) 0:20:51 (30)
24. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:11 0:06:20,9 (38) 0:19:50,1 (21)
25. Czilling Petr (1990) CZE --- --- 0:26:18,2 0:08:20,9 (51) 0:17:57,3 (9)
26. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:26:23,5 0:05:49,2 (31) 0:20:34,3 (27)
27. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:35,5 0:05:00,4 (12) 0:21:35,1 (33)
28. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:26:45,4 0:05:15,4 (18) 0:21:30 (32)
29. Grycman Kazimierz (1972) POL Ciechowice --- 0:26:48,5 0:07:23,3 (47) 0:19:25,2 (20)
30. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:51,2 0:04:51,1 (7) 0:22:00,1 (37)
31. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:13,2 0:07:17,8 (45) 0:19:55,4 (23)
32. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:18 0:05:38,3 (25) 0:21:39,7 (34)
33. Kašpařík Pavel (1978) CZE --- --- 0:27:23,5 0:06:15,9 (37) 0:21:07,6 (31)
34. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:27:45,5 0:07:07,2 (42) 0:20:38,3 (28)
35. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 0:27:50,2 0:07:58,1 (49) 0:19:52,1 (22)
36. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:50,5 0:05:52,4 (33) 0:21:58,1 (36)
37. Anderlová Adéla (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:27:52,5 0:05:25 (21) 0:22:27,5 (41)
38. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:28:51,2 0:06:56,5 (41) 0:21:54,7 (35)
39. Píchová Karolína (1990) CZE SK Fuga --- 0:29:11,4 0:06:14,7 (36) 0:22:56,7 (43)
40. Teplá Jana (1979) CZE TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 0:29:15,5 0:07:12,5 (43) 0:22:03 (38)
41. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:29:22,5 0:05:47,1 (29) 0:23:35,4 (45)
42. Beneš Jiří (1966) CZE MSV Metal Studénka --- 0:29:35,5 0:07:16,7 (44) 0:22:18,8 (40)
43. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 0:29:36,5 0:06:51,3 (40) 0:22:45,2 (42)
44. Novotný Michal (1976) CZE BKP --- 0:29:46,4 0:06:39,3 (39) 0:23:07,1 (44)
45. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:29:47,5 0:05:12,3 (16) 0:24:35,2 (47)
46. Křefký Manfred (1964) CZE Na pohodu! Bike team Píšť --- 0:30:11,2 0:08:01,2 (50) 0:22:10 (39)
47. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:30:52 0:05:08,9 (14) 0:25:43,1 (49)
48. Anderlová Monika (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:31:51,5 0:05:51,8 (32) 0:25:59,7 (51)
49. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:32:36 0:05:28,3 (23) 0:27:07,7 (52)
50. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 0:32:58,5 0:09:21,1 (54) 0:23:37,4 (46)
51. Křefká Dagmar (1976) CZE Na pohodu! Bike team Píšť --- 0:33:50,5 0:08:42,3 (52) 0:25:08,2 (48)
52. HONZÍKOVÁ Lucie (1982) CZE LK Team --- 0:34:59 0:09:06,7 (53) 0:25:52,3 (50)
53. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:37:35,5 0:07:35,9 (48) 0:29:59,6 (53)
54. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:39:15,5 0:07:22,1 (46) 0:31:53,4 (54)