Karvinský Aquatlon, 14. 4. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team --- 0:20:21 0:04:27,3 (2) 0:15:53,7 (1)
2. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:23,2 0:04:20,7 (1) 0:17:02,5 (3)
3. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:38,4 0:04:41,7 (4) 0:16:56,7 (2)
4. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:02,4 0:04:45,1 (5) 0:17:17,3 (4)
5. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:22,2 0:04:48,2 (6) 0:17:34 (6)
6. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:22:43,2 0:04:35,8 (3) 0:18:07,4 (11)
7. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:59,6 0:04:57 (8) 0:18:02,6 (10)
8. Bednarský Václav (2001) CZE TJ Šumperk --- 0:23:09 0:05:46,7 (19) 0:17:22,3 (5)
9. Jílek David (1987) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:23:13,2 0:05:20,2 (15) 0:17:53 (8)
10. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:23:17,4 0:04:51,8 (7) 0:18:25,6 (12)
11. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:30,2 0:05:46,5 (18) 0:17:43,7 (7)
12. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:23:42,4 0:05:12,3 (11) 0:18:30,1 (13)
13. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:57 0:04:57,1 (9) 0:18:59,9 (16)
14. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:24:26 0:05:49,2 (21) 0:18:36,8 (14)
15. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:28,4 0:05:34 (17) 0:18:54,4 (15)
16. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:06 0:05:47,1 (20) 0:19:18,9 (17)
17. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 0:25:22,5 0:05:59,7 (23) 0:19:22,8 (18)
18. Halama Tomáš (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:25:40,2 0:05:08,2 (10) 0:20:32 (24)
19. Škoda Václav (1974) CZE AD team --- 0:25:50,4 0:05:27,1 (16) 0:20:23,3 (23)
20. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:07 0:05:16 (14) 0:20:51 (27)
21. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:26:11 0:06:20,9 (25) 0:19:50,1 (20)
22. Czilling Petr (1990) CZE --- --- 0:26:18,2 0:08:20,9 (35) 0:17:57,3 (9)
23. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:26:23,5 0:05:49,2 (22) 0:20:34,3 (25)
24. Ihn Ondřej (2000) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:26:45,4 0:05:15,4 (13) 0:21:30 (29)
25. Grycman Kazimierz (1972) POL Ciechowice --- 0:26:48,5 0:07:23,3 (31) 0:19:25,2 (19)
26. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:13,2 0:07:17,8 (30) 0:19:55,4 (22)
27. Kašpařík Pavel (1978) CZE --- --- 0:27:23,5 0:06:15,9 (24) 0:21:07,6 (28)
28. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:27:45,5 0:07:07,2 (28) 0:20:38,3 (26)
29. Pavlík Miroslav (1964) CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec team --- 0:27:50,2 0:07:58,1 (33) 0:19:52,1 (21)
30. Fiala David (1970) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:28:51,2 0:06:56,5 (27) 0:21:54,7 (30)
31. Beneš Jiří (1966) CZE MSV Metal Studénka --- 0:29:35,5 0:07:16,7 (29) 0:22:18,8 (32)
32. Novotný Michal (1976) CZE BKP --- 0:29:46,4 0:06:39,3 (26) 0:23:07,1 (33)
33. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:29:47,5 0:05:12,3 (12) 0:24:35,2 (35)
34. Křefký Manfred (1964) CZE Na pohodu! Bike team Píšť --- 0:30:11,2 0:08:01,2 (34) 0:22:10 (31)
35. Žarlok Zdeněk (1958) CZE SK Jiří Team Ostrava --- 0:32:58,5 0:09:21,1 (36) 0:23:37,4 (34)
36. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:37:35,5 0:07:35,9 (32) 0:29:59,6 (36)