Karvinský Aquatlon, 14. 4. 2018 - 200m plavání + 2000m běh II (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:43 0:02:17 0:06:26
2. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:08:51,5 0:02:17,7 0:06:33,8
3. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:08:58 0:02:16,5 0:06:41,5
4. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:07,3 0:02:11,4 0:06:55,9
5. Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- 0:09:12 0:02:27,4 0:06:44,6
6. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:21,8 0:02:24,4 0:06:57,4
7. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:29,3 0:02:30 0:06:59,3
8. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:09:38 0:02:51 0:06:47
9. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:50,5 0:02:25 0:07:25,5
10. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:09:53,8 0:02:21,7 0:07:32,1
11. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:09:58,5 0:02:45,7 0:07:12,8
12. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:09:58,8 0:02:50,5 0:07:08,3
13. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:00,3 0:02:49,9 0:07:10,4
14. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:13,3 0:02:48,6 0:07:24,7
15. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:15,5 0:02:35 0:07:40,5
16. Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:10:18,7 0:02:40,3 0:07:38,4
17. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:10:23,8 0:02:49,8 0:07:34
18. Minářová Veronika (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:24,7 0:02:26,7 0:07:58
19. Kýbus Tadeáš (2003) CZE --- --- 0:10:38,5 0:03:04,7 0:07:33,8
20. Jančálková Lucie (2003) CZE SK Kopřivnice --- 0:10:43,3 0:02:32,6 0:08:10,7
21. Ottová Michaela (2003) CZE TJ Šumperk --- 0:10:49,2 0:02:49 0:08:00,2
22. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:10,3 0:02:47 0:08:23,3
23. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:17,5 0:02:47,7 0:08:29,8
24. Michalská Kamila (2004) CZE --- --- 0:11:30,5 0:02:42,3 0:08:48,2
25. Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:11:31,9 0:02:46,3 0:08:45,6
26. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:50,3 0:02:46,8 0:09:03,5
27. Ryšavá Kateřina (2003) CZE TJ Šumperk --- 0:12:45,3 0:03:18,5 0:09:26,8
28. Křefký Jakub (2003) CZE Na pohodu! Bike team Píšť --- 0:17:06,6 0:03:58,4 0:13:08,2